Šukos

Oro judesio šukos

Oro judesio šukos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės, privalumai ir trūkumai
 2. Modeliai ir spalvos
 3. Patarimai, kaip pasirinkti
 4. Apžvalgos

Tinkamas šukos pasirinkimas - raktas į sveikus ir gerai prižiūrimus plaukus! Dauguma mūsų amžininkų ir toliau mėgsta šuką, pagamintą iš natūralių medžiagų. Žinoma, medžių ar šernų šeriai kruopščiai rūpinasi mūsų plaukais, tačiau tokie šukos taip pat turi būti atidžiai prižiūrimi - dažnai plaunami, išdžiovinami, reguliariai keičiasi.

Mūsų novatoriškame amžiuje turėtumėte atkreipti dėmesį į įvairias grožio pramonės naujoves. Pirmasis šepetėlis, kuris ateina į galvą dėl pirmiau minėto, yra Tangle Teezer. Šis produktas laimėjo prieš penkerius metus, pirkėjai visame pasaulyje. Tačiau paaiškėja, kad pažanga nestovi, ir galiausiai mes turime galimybę naudoti dar tobulesnį britų ekspertų sukurtą produktą, kad išlaikytume savo plaukų grožį - tai yra AirMotion.

Savybės, privalumai ir trūkumai

Jei „Tangle Teaser“ yra ne kaip šukos, o kaip naminių gyvūnų šukos, „AirMouse“ išvaizda yra daug didesnė. Ji turi gana stilingą ir ryškų dizainą. Plaukų šepetėlis yra lengvas ir ergonomiškas, jo rankena puikiai tinka net ir nedideliam vaikiškam rankenui.

Apsvarstykite „AirMotion“ praktinio taikymo privalumus:

 • šukos pagrindas nesilenkia, nes jis pagamintas iš patvarios plastiko;
 • švirkštimo metu švirkštimo priemonė pakartotinai paskirsto galvos odos slėgį;
 • rankena turi guminį paviršių, todėl ji neplysta iš rankų;
 • atpalaiduoja ir sumažina galvos odos stresą;
 • dėl ypatingos šepečio struktūros gerina kraujotaką, aktyvina ramybės lemputes ir spartina plaukų augimą;
 • daro šukavimo procesą visiškai neskausmingą;
 • turi gerą masažo efektą;
 • lengvai šukuoti net matinius ir šlapius plaukus;
 • atsparus vandeniui, tinkamas naudoti vonioje;
 • minkšti šeriai nepažeidžia plaukų struktūros;
 • šukuoti bet kokio ilgio ir storio plaukus;
 • sukelia neklaužusius garbanos;
 • „neliesa“ plaukų, suteikdamas tūrio;
 • daro plaukus stipresnius ir storesnius;
 • padeda išvengti skaldytų galų;
 • tinka naudoti plaukų priežiūros ir dažiklių;
 • Trijų šerių lanksčių ir tuo pačiu elastingų dantų trijų lygių išdėstymas užtikrina švelnų kontaktą su plaukais;
 • pasižymi puikiu antistatiniu poveikiu
 • nepretenzinga priežiūra.

Taigi galime daryti išvadą, kad AirMouse atsižvelgia į visus ankstesnių novatoriškų šukų kartos trūkumus, rekomenduojama visiems tiems, kurie nori profesionaliai rūpintis savo plaukais, neišeinant iš namų. Minusų galima vadinti ne pernelyg įperkama kaina, o galbūt ne labai įvairiu modeliu.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Air Motion Comb“ funkcijas ir funkcijas, žr. Šį vaizdo įrašą:

Modeliai ir spalvos

AirMotion šukos dydis: 23,5 × 9,5 × 3,5 cm. Jame yra stilingas ir ryškus dizainas. Jei iš pradžių modeliai apsiribojo tik dviem spalviniais sprendimais - tradiciniais baltais (baltais) ir mergaitėmis rožiniais (rožiniais), dabar galite įsigyti ir ryškiai mėlyna (mėlyna) ir linksma geltona (geltona) versija. Tai gumos apdailos spalva, o šukos pagrindas yra klasikinis juodas. Dabar kiekvienas šeimos narys gali turėti savo „AirMouse“.

Patarimai, kaip pasirinkti

Geriausia pirkti „AirMotion“ šuką iš oficialaus platintojo, kad nepatektų į netikrą. Turėtų būti įspėta apie per mažą kainą (mažiau nei 1000 rublių). Originalus „AirMotion“ yra supakuotas į stačiakampį permatomą dėžutę su skylutėmis šonuose.. Ant pakuotės, be pavadinimo, turi būti pateikta išsami informacija apie produktą.

Apžvalgos

Skaitydami atsiliepimus apie „AirMotion“, pradėsite sau galvoti, kad būtų malonu, jei bent jau paminėtumėte šio priedo trūkumus. Deja, arba, laimei, jie paprasčiausiai nerandami. Visi savininkai džiaugiasi galėdami pasidalinti įspūdžiais apie „AirMouse“ naudojimą.

Atrodo, kad tai vienas iš geriausių šepečių, kada nors sukurtų plaukų priežiūrai.

Kiek pagirtinų galite skaityti internete „AirMotion“ rašikliu! Galų gale, Tangle Teezer mums nepadarė šio buvimo, iš pirmo žvilgsnio, nėra labai būtinas elementas. Be to, begalinis giriamasis dainuoja pats šukavimo procesas. Merginos atkreipia dėmesį, kad atsiradus naujam aksesuarui, jie nustojo naudoti balzamus, kondicionierius, kaukes ir purškiklius. Jie tiesiog nereikalingi, nes naujasis plaukų šepetys savarankiškai susiduria su visomis plaukų priežiūros problemomis.

Ji kruopščiai, neskausmingai, neištraukdama ir neišsiplėšdama plaukų, rūpinasi bet kuriuo, net ir nepaklusniausiu šukuosena. Kai kurie laimingi „AirMotion“ šukos savininkai netgi švenčia aktyvų naujų plaukų augimą dėl reguliaraus masažo.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys