Moterų apranga ir avalynė

Vaikų lietpalčiai

Vaikų lietpalčiai

prisijungti prie diskusijos

 

Kaip apsirengti vaiką lietingame ore, reikia išspręsti daugelį tėvų. Vaikščioti su skėčiu ne visada patogu, todėl turėtumėte galvoti apie vaikų lietpaltį.

Berniukų ir mergaičių modeliai

Dizaineriai pasirūpino, kad dideliame asortimente būtų pristatyti lietaus orui skirti drabužiai:

 • Lietaus paltai-pončas skiriasi laisvu pjaustymu ir gaubtu. Toks modelis užtikrins patikimą apsaugą, judėjimo laisvę ir komfortą, todėl galimi ilgi pasivaikščiojimai su lietaus pončiu.
 • Lietaus paltai puikiai tinka aktyviam vaikui, kuriam net lietus netrukdys vaikščioti. Dažniausiai tokie modeliai pasirenkami mažo amžiaus vaikams.
 • Lietaus paltas striukės arba kombinezono pavidalu yra maksimali apsauga, kuri veiks net ir lietaus metu. Tokiuose drabužiuose rankovių srityje yra apvalios juostos ir apvalkalas ant striukės, dėl to vanduo neturi galimybės patekti į lietaus paltą.

Ilgis

Atsižvelgiant į ilgį, kuris bus optimalus vaikų lietaus kailiui, yra keletas variantų. Geriau pasirinkti modelį, kuris pasieks tik kelius.

Vis dėlto vaikai yra aktyvūs ir mobilūs, o lietaus paltai neturėtų kelti sunkumų judėjimui ir tuo pačiu metu jų nebersti į balnus kiekvieną kartą, kai vaikas nori sėdėti. Jūs negalite eiti negerai, jei pageidaujate lietaus striukės, kurios ilgis yra šlaunies viduryje arba šiek tiek mažesnis, bet ne ilgesnis nei kelio.

Bandydamas naudoti lietpaltį, vaikas turi judėti, kad būtų išvengta lietaus dangčio plyšimo ir judėjimo suvaržymų.

Kaip pasirinkti?

Jei atliksite keletą paprastų taisyklių, miltų pasirinkimas nebus kankinamas

 • Siūloms reikia daugiau dėmesio sau, nes tai iš jų daugiausia priklauso nuo apsiausto sugebėjimo nešioti vandens. Vaikiškuose modeliuose audinys nėra siuvamas, bet lituojamas arba klijuojamas. Kitos galimybės negali būti svarstomos.
 • Dydis turi būti kruopščiai parenkamas, atsižvelgiant į tai, kad lietpaltis turi būti laisvas. Nėra įrengtų modelių. Atminkite, kad lietaus paltas bus dedamas ant megztinio ar švarko.
 • Pamušalas nėra privalomas vaikų lietpaltės elementas. Čia galite pasikliauti savo asmeninėmis nuostatomis ir būti pagrįstas sezonu. Vasarą lietaus paltai su pamušalu yra nenaudingi, tačiau rudenį ir ankstyvą pavasarį geriau pasirinkti modelį su pamušalu iš medvilnės arba poliesterio.

 • Stilius renkasi tik pagal amžių, lytį ir vaiko norus. Vaikams geriau pasirinkti švarką su kelnėmis, o dabar 3 metų vaikui galite nusipirkti atskirą lietpaltį.
 • Gartraukis turi būti lietpaltyje, todėl galėsite atsisakyti skėtis. Geriau, jei gaubtas būtų reguliuojamas spaustuvais arba jos konstrukcijoje yra elastinga juosta. Po gaubtu turi būti laisvai pritvirtinta kepurė. Puikus variantas yra lietpaltis su gaubtu, kuriame yra skydelis. Tokiu atveju lašai nepateks ant veido.

 • Rankovėmis ir gaubtu turi būti utyazki, reguliatoriai arba elastinės juostos. Bet jei jūs negalite rasti tokio modelio, tada sustokite ant lietpalties su ilgomis ir laisvomis rankovėmis, kurios padengs jūsų delnus ir pasieks jūsų pirštų pagrindą.
 • Mygtukai ar užtrauktukai turėtų būti laikomi užsegimais, bet ne mygtukais.
 • Apykaklė gali būti bet kokio dizaino, bet bet kokiu atveju ji turėtų gerai uždengti vaiko kaklą, nesuteikiant galimybės, kad lietus patektų ant lietaus.

Medžiaga

Renkantis vaiko lietpaltį, būtinai atidžiai išnagrinėkite medžiagą, iš kurios jis buvo pagamintas. Išorėje dažnai pasirenkami sintetiniai audiniai, kurie nepralaidžia drėgmės ir yra gerai nusidėvėję.Medvilnė čia neturi šansų.

Tačiau atsparumas vandeniui nėra vienintelis reikalavimas, taikomas lietaus paltai išorinei medžiagai. Bet kuriuo atveju kūnas turi kvėpuoti, membranos medžiagos turi atlikti puikų darbą su šiuo reikalavimu. Jei nesate laimingas, kad iš šio audinio surastumėte lietpaltį, pasirinkite PVC arba nailoną, bet patikrinkite, ar nėra ventiliacijos angų. Dažniausiai jie yra pažastyse.

Bet kokia medžiaga turi gerai išlaikyti savo formą, deformuoti, kai ji sulenkta, nesudaro raukšlių ir netgi daugiau lūžių. Storoji medžiaga taip pat nėra geriausias pasirinkimas vaikų lietpalčiai, nes tokiais drabužiais vaikas bus nepatogus ir sunkus.

Spalva ir spausdinimas

Šis lietpaltės pasirinkimo etapas gali būti patikėtas vaikui. Kaip rodo praktika, berniukai renkasi mėlynos, raudonos arba žalios spalvos modelius, ant kurių yra mėgstamiausio herojaus paveikslas. Kalbant apie mergaites, čia dažniausiai pasirenkamos pastelinės spalvos ir ryškios spalvos (rožinė, geltona, violetinė, mėlyna). Dėl lietaus striukių, kurias mėgsta mergaitės, daugeliu atvejų yra didelis spaudinys arba mažas raštas. Tai yra tėvai, vertinantys siūlės medžiagą ir kokybę, o vaiko atveju lietaus paltai, jos ryškumas ir išraiškingumas yra svarbesni.

Prekiniai ženklai

Daugelis gamintojų užsiima vaikų lietpalčių išleidimu, todėl nėra jokių problemų dėl pasirinkimo. Labai sėkmingus vandeniui atsparių drabužių variantus pateikia „Kaste“ laivynas, „Twins“, „Barkito“ ir „Kidorable“.

Puikus modelis buvo pristatytas kompanijos „Kaste“ laivynas. Lietaus paltai yra pagaminti iš trijų rūšių audinių. Viršutinis sluoksnis yra tankus, bet plonas, neišleidžia vandens ir apsaugo nuo vėjo. Antrasis sluoksnis yra atsakingas už kūno gaminamo šilumos ir drėgmės išsaugojimą. Galiausiai, trečiasis sluoksnis šildo, suteikia komfortą ir gebėjimą organizmui kvėpuoti. Toks modelis gali būti laikomas idealaus kūdikių lietpalties pavyzdžiu.

Ką dėvėti?

Akivaizdu, kad vienoje apmušalėje jums reikia daug vaikščioti - jums reikia pasirinkti papildomus elementus. Mergaitė bus beprotiška dėl vandeniui atsparios medžiagos rankinės. Lietaus paltai tamsoje turite pasirinkti guminius batus ir skėtis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys