Moterų apranga ir avalynė

Batai mergaitėms "Kotofey"

Batai moterims Kotofey

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Apie prekės ženklą
 2. Vaikų avalynės "Kotofey" savybės ir privalumai
 3. Gamintojo asortimentas
 4. Kaip nustatyti vaikų batų dydį?
 5. Dydžio diagrama
 6. Kotofey batai mergaitėms
 7. Vaikų avalynės apžvalgos "Kotofey"

Apie prekės ženklą

Nuo 1990-ųjų pradžios „Kotofey“ prekės ženklas gamina vaikų batus. Nuo 1996 m. Egorievsko gamykla bendradarbiauja su Italijos kompanija IGI. Aukštos kokybės lygis padėjo aukštos kokybės užsienio tiekėjo medžiagoms ir naujų technologijų diegimui. Padidėjusi vietinių produktų paklausa leido gamyklai atsisakyti mažų užsakymų iš kitų įmonių ir spręsti tik savo linijas.

Dėl sėkmingo įmonės darbo 2001 m. Atsirado įmonės logotipas ir įregistruotas „Joforskas Obuv“ priklausantis „Kotofey“ prekės ženklas.

Vaikų avalynės "Kotofey" savybės ir privalumai

Bendras vaikų asortimento plėtojimas atliekamas su "Odos gaminių technologijos" MSUDT skyriumi. Moksliniai tyrimai leido ištirti augančių kojų charakteristikas ir sudarė pagrindą teisingų, „sveikų“ batų gamybai.

Rusijos prekės ženklas yra vienas iš nedaugelio savo segmente, gaminantis profilaktinius batus. Vaikų batų valdovai gaminami pagal ortopedinių gydytojų rekomendacijas. Pagrindinis šio bato tikslas yra profilaktinė patologijų funkcija, tinkamai nustatant koją.

Visas avalynės asortimentas yra sertifikuotas ir atliekamas griežtai laikantis Rusijos GOST reikalavimų.

Patogus blokas, suprojektuotas pagal mokslininkų rekomendacijas, užtikrina patikimą pėdos fiksavimą. Gaminių surinkimo procesas yra griežtai skiriamas technologų dėmesiui.

Prieš pradedant masinės gamybos modelį, jis yra kruopščiai išbandytas. Medžiagos, susijusios su struktūrų kūrimu turi amortizacines ir higienines savybes. Bato viduje susidaro sveikas mikroklimatas ir jame gali kvėpuoti vaikų pėdos.

Kokybiniai vaikų serijos komponentai užtikrina atsparumą prilipusių paviršių trinčiai. Dėka gerų atsparumo drėgmei ir šalčiui rodiklių, vaikiški batai „Kotofey“ nėra įtrūkę.

Prekinis ženklas gamina batus, turinčius augančios pėdos savybes. Platus, aukštas kulnas suteikia vaikams galimybę pasirinkti batus. Tai ypač svarbu pirmiems žingsniams, kai kūdikis tik susipažina su batus.

Rusijos prekės ženklas gamina produktus, atitinkančius aukštus kokybės standartus.. Produktai yra maloni išvaizda ir geros praktinės savybės. Pastaraisiais metais bendrovė gerokai išplėtė savo asortimento ribas.

Gamintojo asortimentas

Vidaus prekės ženklas gamina įvairius vaikų batus įvairaus amžiaus vaikams. Kiekvienais metais bendrovė siūlo daugiau nei tūkstantį naujų modelių, iš kurių apie pusė naujų. Valdovai yra pateikiami įvairiomis galimybėmis, pradedant poromis vaikams, kurie įvaldo pirmuosius žingsnius.

Siūlomi įvairūs tekstilės ir keičiamieji modeliai, vasaros batai, batai, rudens pusė batai, sportinės avalynės sportui, guminiai batai ir galimybės su membrana. Šilti žieminiai batai užbaigia vaikų batų kolekciją. Rusijos prekės ženklo membraninė avalynė pasižymi ne tik komfortu, bet ir stilinga dizaino idėja.

Kaip nustatyti vaikų batų dydį?

Prekės ženklas rekomenduoja kūdikio koja kiekvieną kartą perkant. Taip yra dėl to, kad kūdikio koja labai greitai auga.

Kad tiksliai matuotumėte dydį, reikia tvirtinti popieriaus lapą ant kieto paviršiaus. Tada paprašykite kūdikio stovėti ant lapo ir švelniai apibūdinkite abi kojeles pieštuku. Tokiu atveju pieštukas turi būti laikomas griežtai vertikaliai, kad matavimas būtų kuo tikslesnis. Atstumas tarp kojų turi būti bent 10 cm.

Maksimalus pėdos ilgis atitinka vaiko dydį. Tada jis perkeliamas į centimetrus ir suapvalinamas iki artimiausio dydžio. Po to galite naudoti dydžio lentelę.

Dydžio diagrama

Dauguma atsiliepimų rodo deklaruotų parametrų matmenų sutapimą. Plėtojant asortimentą, bendrovė atsižvelgia į pėdos ilgio ir vidpadžio skirtumą. Produktai skirstomi į skirtingus sezonus, todėl reikia atsižvelgti į skirtumą tarp vasaros ir žiemos batų.

Naudojant matmenų tinklelį, pasirinkus reikiamą dydį lentelėje, reikia pasirinkti 0,5 cm - 1 cm maržą. Atsižvelgiant į pėdą, galite pasiimti batus su plačia koja, net ir su šiltu pirštu.

Stulpelyje „Metrinis dydis“ matysite pėdos ilgį, kuris yra skirtas tam tikram dydžiui. Stulpelyje „vidpadžio ilgis“ bus rodomas tikrasis vidpadžio ilgis, prie kurio turite pridėti 0,5 cm.

Gydytojų ortopedai nerekomenduoja, kad atsargos būtų didesnės nei 1 cm, nes avalynės „augimui“ įsigijimas gali neigiamai paveikti teisingą kojų nustatymą.

Kotofey batai mergaitėms

Rusų dizainerių batai leidžia mažoms moterims atrodo stilingai ir patogiai bet kurioje situacijoje. Imituojant mamą, vaikas siekia grožio. Gražų ir patogių batų pasirinkimas ateityje padės formuoti požiūrį į stilių. Todėl labai svarbu pasirinkti mergaičių porą ne tik iš praktinės, bet ir iš estetinės pusės.

Rusijos gamintojo mergaičių avalynė apima batus, pirmuosius žingsnius, avalynę vaikų darželiams, mokyklą ir sportą, taip pat paplūdimio pasirinkimą. Dizainerio dizainas ortopedinius batus daro stilingai ir patraukliai. Dekoratyviniai elementai odos įdėklų, gėlių pavidalu suteikia vaikų batus unikalios ir spalvingos išvaizdos. Elegantiška pora patiks kūdikiui ir suteiks jai teigiamą nuotaiką.

Kiekvienas sezonas atneša savo spalvas naujos kolekcijos kūrimui. Dėl įvairių spalvų, jaunų madų modeliai atspindi dabartinę nuotaiką.

 • Mažųjų valdovas atstovauja modelio kulkšnį. Naudojimas velcro surinkime padeda mokyti vaiką savarankiškai įsikabinti ir nusisukti. Kolekcijų kūrimui naudojamos medžiagos yra saugios aplinkai. Tai pašalina alerginių reakcijų galimybę. Sustiprintas kulnas patikimai pritvirtina koja teisingoje padėtyje.

Mažų trupinių batai yra siūlomi šviesiai ir šiltai. Vasaros versijos kūdikiams bus tinkamos vaikščioti vaikštynėmis. Žieminiai batai su kailiais bus pirmieji šilti kūdikių batai.

Tekstilės batų linija puikiai tinka ne tik pirmajam pasivaikščiojimui su kojomis, bet ir patalpose. Nesuteikiant diskomforto, šie modeliai netrukdo kūdikių judėjimui. Dėl specialių pado savybių tekstilės batai neslysta ant lygaus paviršiaus ir nepalieka ženklų ant grindų.

 • Aiškūs variantai žaisti su ryškiomis ir linksmomis vaikų spalvomis. Baltos, rožinės, raudonos, spausdintos, mėlynos ir daugelis kitų puošia mažų ponų batus. Velcro užsegimas leidžia pasirinkti modelius bet kuriai kojai. Padas, pagamintas iš termoelastinės medžiagos, suteikia lengvumą, o minkšti rankogaliai sukuria komfortą ir nešlifuoja kojų. Batų svoris netrukdys vaikų kojoms ir leis patogiai veikti.

Mokykliniai batai turi lakonišką formą, praktiškesnius atspalvius ir puikiai derinami su mokyklos uniforma. Dėl pirštų ir kulno stiprinimo batai turi didelį atsparumą dilimui.Skirtingas kulno bruožas yra jo stiprumas ir atsparumas deformacijai. Vienintelės savybės apsaugo kojas nuo sužalojimo vaikščiojant.

Pateiktos tvirtinimo detalės reguliuoja pėdų padengimą. Velcro dirželiai leidžia lengvai nuimti ir uždėti porą ir tvirtai pritvirtinti koją. Lankstus anatominis padas tiksliai atkartoja pėdos arkos kreives. Dugno įpurškimo metodas tampa kuo stipresnis.

Natūralios odos vidpadis yra dubliuojamas su specialiu putų medžiaga su higroskopinėmis ir kvėpuojančiomis savybėmis.

Nosies dalis gali turėti per skyles, kurios suteikia papildomą oro srautą ir palaiko palankų mikroklimatą viduje.

 • Vasaros variantai su anatominėmis padais prisideda prie plokščių pėdų, teisingos kojos padėties, prevencijos. Tai savo ruožtu turi tiesioginį poveikį stuburo formavimuisi. Vasarą jie gali būti puiki pėsčiomis parinktis, o žiemą - praktiški ir gražūs pakaitiniai batai sode ir mokykloje.
 • Sporto kolekcijos turi gerą sukibimą. Naujoviškų technologijų naudojimas užtikrina maksimalų saugumą. Įtempimas tvirtai pritvirtina koją.
 • Demi sezono ir žiemos variantai yra izoliuoti minkšta medžiaga, kuri išlaiko šilumą.

Vaikų avalynės apžvalgos "Kotofey"

Rusijos gamintojas gauna daug teigiamų atsiliepimų, todėl prekės ženklo asortimentas yra populiarus ir pageidautinas vaikų spinta.

Pirkėjas atkreipia dėmesį į modelių veikimo kokybę, stiprumą ir praktiškumą. Siūlomo asortimento įvairovė leidžia jums pasirinkti batus harmoningai derinant su drabužių spinta. Patikimumas ir slydimo rodikliai, atramos ir ortopedinės savybės tapo pagrindiniais kriterijais, pagal kuriuos tėvai savo vaikams renkasi gerus batus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys