Lel batai

prisijungti prie diskusijos

 

Batų pasirinkimas vaikui yra sudėtinga užduotis, kurią sudaro keli komponentai: aukštos kokybės, natūralios medžiagos, šiuolaikinė išvaizda ir suderinti batai su vaiko pėdos anatominėmis ir funkcinėmis savybėmis.

Labai svarbu pasirinkti batus, kurie yra tinkami amžiaus ir saugūs sveikatai. Svarbų vaidmenį vaidina ir priimtina kaina. Gamintojai, išspręsti šią sudėtingą problemą sudėtingoje, sunku rasti. Arba medžiaga nėra natūrali, arba kainos yra pernelyg didelės Bet jei yra paklausa, bus tiekimas.

Per pastaruosius 20 metų šią problemą sėkmingai išsprendė vietinė „Lel“ gamykla iš Kirovo miesto. Ir pirkti „Lel“ batus savo vaikui reiškia suteikti jiems patogius, praktiškus ir modernius batus.

Vasaros ir pavasario bei rudens batų kolekcijos, kurios atnaujinamos kiekvieną sezoną, siūlo turtingą ir įvairų prabangių batų asortimentą mažiems vaikams, ikimokyklinio amžiaus vaikams, moksleiviams, paaugliams. Tiek berniukai, tiek mergaitės ras savo modelius. Dydžio diapazonas taip pat yra įspūdingas: nuo 19 dydžio (2-3 metų vaikui) iki 43 (vienuoliktojo greiderio).

Dailininkai-dizaineriai nuolat stengiasi sukurti stilingą batų dizainą, geriausi specialistai stengiasi pagerinti savo patikimumą, kokybę, ilgaamžiškumą, kad bet kokia parduotuvių lange rodoma batų pora atitiktų griežčiausius klientų reikalavimus.

Avalynė gaminama tik iš natūralių medžiagų: natūrali oda, naplaka, chromas, veliūras. Pagrindo pagrindo medžiaga yra termoplastinė guma (TEC).

Atskirai verta atkreipti dėmesį į įspūdingą mokyklinių batų kolekciją, kuri yra didžiulė paklausa ir pažymėta diplomais įvairiose parodose. Mokykliniai batai pasižymi nedidelėmis spalvomis, atitinkamomis mokyklų uniformomis ir modelių elegancija.

Batai mergaitėms papildyti įvairiais priedais, intarpais, lankais, diržais.

Platus ir spalvų diapazonas. Nurodydami vaikščiojimo batus, galite pasirinkti bet kokio aprangos spalvą.

Batai „Lel“ yra labai patikimi, visiškai atitinka visus higienos ir medicinos reikalavimus. Su savo nepriekaištinga reputacija ir tobulumu jie nusipelno klientų meilės ir pagarbos. Jie įrodė save batų rinkoje ne tik mūsų šalyje, bet ir netoliese esančiose šalyse. Laikydamasis puikios kokybės ir priimtinos kainos derinio, Kirovo batų fabrikas "Lel" nusipelno kovoti už teisę būti vadinamu geriausiu vaikų avalyne Rusijoje.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys