Moterų apranga ir avalynė

Karnavalų vaikų kostiumai

Karnavalų vaikų kostiumai

prisijungti prie diskusijos

 

Kiekvienas mėgsta maskuotis! Tai puiki galimybė išbandyti bet kurio herojaus vaidmenį ir atlikti naują vaizdą. Ypač išgalvoti kostiumai, pavyzdžiui, vaikai, - kai dar turi galimybę atgauti savo mėgstamą charakterį? Jei jūsų vaikas turės atostogas, kurioms reikia karnavalinio kostiumo, verta rinktis atsakingai. Šiandien rinka siūlo daug galimybių tokiems kostiumams, o atostogas vaikas prisimins visą gyvenimą, todėl svarbu neprarasti pasirinkimo.

Dažniausiai vaikai nešioja karnavalinius kostiumus Naujųjų metų matinee. Galbūt kiekvienas gali pasigrožėti medžio nuotrauka sniego drobės ar zuikio paveiksle. Pasiruošimas tokioms atostogoms visada buvo neįtikėtinai įdomi - reikėjo pasirinkti vaizdą, pagalvoti ir kartais rinkti iš laužo medžiagų. Šiandien tai nėra būtina, nes parduotuvės pateikiamos su daugybe pasirinkimų - kas turėtų būti vaikas maskavime. Išsiaiškinkime, ką pasirinkti.

Savybės

Nepaisant to, kad yra daug vaikų karnavalinių kostiumų variantų, galima nustatyti kai kurias jų savybes. Visų pirma, tai yra kostiumo detalės arba tai, kas ją sudaro.

 • Atributai. Tai ne visiškas kostiumas, o užuomina. Pavyzdžiui, jei vaikas yra Hario Poterio įvaizdyje, galite įsigyti drabužį ir magišką lazdelę, o kelnės ir balta marškinėliai harmoningai papildys vaizdą. Tas pats pasakytina ir apie mergaitės vaizdą, pavyzdžiui, drugelius. Parduotuvėje galite nusipirkti gražių blizgių sparnų, kurie pritvirtinti prie bet kokios elegantiškos suknelės. Priedas bus uždangos antraštė, o apranga pasirengusi! Jame taip pat yra visų rūšių ginklai - piratai kalavijas, skydai ir kalavijai drąsiems riteriams, pistoletai policijai.
 • Grim. Kai kurie karnavaliniai kostiumai iš karto parduodami su makiažo rinkiniu, nes kai kurie simboliai turi ryškią odos spalvą (pavyzdžiui, Šrekas arba Bart Simpsonas) arba kitas funkcijas. Makiažas taip pat reikalingas, kad būtų sukurtas gyvūno kostiumas - ūsai ir juostelės katėms ar tigramams, dribsniai dalmatiečiams. Dėl princesės ar pasakos vaidmens, gali būti naudinga blizgučiai ar dekoratyviniai rhinestones, už plėšiko ar superhero vaidmenį - jums reikės atkreipti drąsių randų.
 • Drabužiai Paprastai tai yra atpažįstamų simbolių kostiumai, kuriuos sunku siūti savarankiškai - Žmogus-voras, Supermenas, Pasakų Winx, Mažoji undinė, Snieguolė ir kiti herojai. Jų drabužiai yra nepakitę ir lengviau nusipirkti paruoštus drabužius nei bando surinkti panašių daiktų vaizdą.
 • Visas vaizdas. Tai, tarkime, yra „raktų komplektas“, kuriam reikia tik pasiimti batus, nors yra galimybių, kur tai yra pagrindinis momentas - pavyzdžiui, „Puss in Boots“. Tokie kostiumai labai supaprastina gyvenimą, nes tėvams nieko nereikia ruošti, tiesiog išlyginti aprangą ir numatyti atostogas su vaiku.

Kitas maskavos kostiumų bruožas yra tas, kad jie gali būti ne tik perkami, bet ir nuomojami. Tai gana patogu, nes vaikai auga, o kitais metais kūdikis gali ne tik nustoti mylėti herojus, bet ir tiesiog išaugti iš praėjusių metų karnavalinio kostiumo. Visų rūšių agentūros sprendžia šią problemą. Tačiau taip pat yra minusas - kūdikis nebus budrus sekti, kad nenukristų, o ne sugadintų kažkieno dalyko, o tai reiškia, kad tikimybė vis dar mokėti visas išlaidas už aprangą. Jei norite sugadinti atostogas vaikui, tai be galo traukiantis, nerimaudamas dėl drabužių, yra gana kvailas.

Išvaizdos suknelės variantai

Aprangos suknelės gali būti suskirstytos į tris kategorijas: pagal vaiko amžių, šventės proga ir lytį - berniukui ar mergaitei. Mes suprasime, kokios galimybės yra.

Mažiesiems. Jei jūsų vaikas vos išmoko vaikščioti ar netgi atostogauti rankose, tai nėra priežastis atsisakyti kostiumo. Ši proga gali būti bet kokia - ir Naujųjų metų šventė, fotosesija ir tiesiog teminė šalis. Geriausias šiuo atveju yra kostiumas-kigurumi. Tai yra tvirtas kūnas, kuriame kūdikis bus patogus, kad jis nepastebės, kad jis bandė atlikti charakterio vaidmenį.

Karnavalas kigurumi gali pavaizduoti bet kurį - iš mielo mažo gyvūno, pavyzdžiui, zuikio, padengimo kubo, pingvino ar kačiuko, kuris yra su savimi, pvz., minionas. Mažieji yra superherojų vaizdai, nes Betmano ar Kapitono Amerikos, Vander Vumano ar Catwoman ženklas gali būti dedamas ant bet kokių drabužių.

Smalsus variantas būtų kostiumas, kuris imituoja produktą. Tai bus juokinga atrodo kaip kūdikis grybų ar uogų aprangoje, juokingas arbūzas ar braškė. Tėvai, turintys humoro jausmą, gali apsirengti vaiką hamburgerio ar karšto šuo.

Vyresni vaikai gali pabandyti išsamesnius kostiumus. Bet kuris gyvūnas, kuriam jūsų kūdikis jaučia simpatiją, yra tinkamas. Tai gali būti ežys, turintis obuolį ant stuburo, arba lapė raudoname kailio audinyje. Berniukai dažnai mėgsta „drąsiausius“ gyvūnus: liūtas ar tigras, lokys ar vilkas. Merginos renkasi švelnesnius simbolius: katę ar pelę, drugelį ar katę.

Vaikams nuo trejų iki penkerių metų taip pat gali būti naudojami pasakų kostiumai. Mergaitei tai gali būti Vasilisa, Gražus arba Mažasis raudonasis jojimo gaubtas, ugnies ar gulbės princesė, Thumbelina arba Malvina. Berniukas atliks kario, Robino Hoodo arba drąsiojo Sinbado, jūrininko vaidmenį.

Žinoma, didelė karnavalinių kostiumų niša yra animacinių filmų personažai.Visų pirma, Walt Disney. Gali būti daug galimybių: žavinga „Mickey“ ir „Minnie Mouse“, juokinga Pluto, juokinga Goofy arba paslaptinga juoda spalva. Merginos yra pamišusios apie „Disney“ princeses: „Snieguolė“ arba „Pelenė“, „Rapunzeli“ arba „Elsa“. Ariel, Jasmine arba Pocahontas gali būti kostiumo herojė, ypač todėl, kad šie simboliai yra labai gražūs, atpažįstami.

Berniukams „Disney“ pasaulyje taip pat yra: „Aladdin“ arba „Peter Pan“, „Chip“ ir „Dale“, vienas iš Mikė Pūkuotuko herojų.

Atskirai, yra herojai, kurie mėgsta visų kartų vaikus - nuo animacijos „Automobiliai“, „Winx Fairies“, „Paw Patrol“ serijos „Nemo ieškojimas“, „Daktaras Plushyova“, „Jake ir kiti piratai“. Daugialypės terpės sugebėjo įsiminti ir linksmintis šių simbolių vaizdus, ​​todėl jų vaidmenų kostiumai yra populiarūs.

Kita tendencija yra superherojų ir kitų fantastinių simbolių kostiumai. Tiesa, jie renkasi daugiausia berniukų. Tai yra Ninja Turtles, Spiderman, Batman, Superman, Iron Man arba Bumblebee, Wolverine arba Captain America. Nedaug patarimų - jei pasirinksite iš šios kategorijos kostiumą, verta pasikalbėti su kitų berniukų tėvais, ką jų vaikai atvyks į šventę, kad nebūtų identiškų kostiumų.

Pažymėsime keletą kategorijų kostiumų, kurie gali būti tinkami tiek Naujųjų metų šventei, tiek dėl kitų priežasčių:

 • Angelai, kupinai ir cherubai;
 • Raganos, velniai ir burtininkai;
 • Dinozaurai ir drakonai;
 • Įvairios profesijos: virėjai, policininkai ar magai-iliuzionistai;
 • Mergaitės variacijos: nakties princesė, aušros pasakos, žvaigždės ragana;
 • Tūriniai kostiumai: Kempiniukas, Hulkas, Transformatoriai ir kt .;
 • Kalėdiniai kostiumai: sniego snaigė, snaigė, Santa Claus pagalbininkas, elfas;
 • Kigurumi kostiumai: Totoro, Stitch, Hello Kitty.

Patarimai, kaip pasirinkti

Vaikams, vyresniems nei trejiems metams, dalyvavimas pasirenkant kostiumą yra didelis džiaugsmas. Jei apranga nėra aiškinama atostogų taisyklėmis, paklauskite vaiko, kurį jis nori būti. Paprastai tėvai žino, kuriuos simbolius labiausiai mėgsta vaikas, ir galės pasirinkti tinkamą kostiumą.Gamintojai atidžiai stebi, kas yra madinga vaikams, todėl neturėtų būti jokių problemų dėl pirkimo. Vienintelis dalykas, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra pirkimo laikas. Naujasis metai yra karščiausias karnavalų sezonas, o jei einate į parduotuvę vėlai, gali pasirodyti, kad visi jūsų vaiko mėgstami personažai jau buvo nusipirkti.

Taip pat svarbu atsižvelgti į vaiko amžių. Dvejų ar trejų metų vaikai turėtų būti patogūs kostiumoje, pernelyg didelė ar karšta apranga netinka šiam kūdikiui, todėl tikėtina, kad po kelių minučių jis norės nusirengti. Vaikams neturėtumėte rinktis kostiumų, kai ant galvos dėvėti kažkas yra - žaidimo metu vaikas gali nuleisti papuošalus arba neleisti jam mėgautis gyvenimu.

Renkantis vyresnio amžiaus mergaičių kostiumą, svarbu, kad jis atsižvelgtų į jos figūros bruožus. Negalima įsigyti pernelyg storo tvirtinimo, su dideliu pjūviu ant krūtinės ar nugaros. Be to, siauras ilgas sijonas, kuris trukdo judėjimui, bus nepatogu. Svarbu prisiminti, kad mergaitė nori atrodyti gražiai, todėl neturėtumėte patarti jai pernelyg kuklus ir diskretiškas kostiumas - karnavalai kuriami įspūdingų vaizdų kūrimui!

Su berniukais šiuo klausimu lengviau. Patikimumas jiems yra svarbesnis nei kostiumo išvaizda. Jei vaikui pasirinkęs personažas turi skrybėlę, kardą ar kitus daiktus, jis turi būti ten, kitaip vaikas praras savo nuotaiką.

Kostiumo kokybė taip pat yra svarbi. Nepaisant to, kad vaikas gali jį dėvėti tik vieną kartą per visą gyvenimą, reikalavimai šiems drabužiams yra tokie patys kaip ir kitiems drabužiams. Visų pirma, svarbu, kad sintetinė medžiaga nesukeltų alergijos vaikui - geriau, jei toks kostiumas turi natūralų pamušalą, arba jūs galite jį siūti. Renkantis išgalvotą suknelę, nereikėtų, kad išvaizda taptų svarbesnė už komfortą, taigi kailių apranga „padės“ kūdikiui prakaituoti, pernelyg arti ar sudėtinga neleis dalyvauti įdomiuose aktyviuose žaidimuose.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys