Sandalai

Vasaros sandalai ant platformos

Vasaros sandalai ant platformos

prisijungti prie diskusijos

 

Vasarą kiekviena moteris nori atrodyti šviesiai ir saulėtai. Labai svarbu formuojant vaizdą yra vasaros batai. Sandalai yra pripažinti patogiausiais ir demokratiškiausiais vasaros bateliais.

Tarp visų tipų sandalų, ypač populiarūs vasaros platformos sandalai.

Modeliai

Vasaros sandalai ant platformos džiaugiasi įvairiomis spalvomis ir stiliais. Bet kuri moteris gali pasirinkti savo idealų modelį, o gal net keletą. Vis dar svarbūs modeliai ant platformos su kulno kamščiu. Tokie sandalai vizualiai didina augimą, suteikia silpnumo siluetui, o žirgynas - rafinuotas ir viliojantis.

Platformos aukštis gali būti nuo 1 cm iki 12 cm. Kuo didesnė platforma, tuo mažiau modelio modelio. Tokių sandalų tvirtinimo metodai taip pat gali skirtis nuo paprasto skersinio diržo ant kulkšnies iki kelių diržų sukibimo arba išilgai išilginio tilto.

Aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjai ir daug valandų pėsčiomis į parduotuves ar pėsčiomis patiks modeliai ant tvirto tvirtos platformos, pavyzdžiui, japonų geta. Tokia avalynė prisiima aukštą platformą ir lakonišką sandalo tipą. Padas gali būti su „traktoriaus“ reljefu, tyčia grubus. Tokie batai yra patogūs, bet vizualiai svėria kojas, todėl jums reikia juos pasirinkti.

Verslo ir pasitikinčios moterys ant platformos pritvirtina vasaros sandalų modelius su pastoviu kampu kvadrato, cilindro formos. Tokie modeliai gali būti įdėti į biurą, jei tai leidžia aprangos kodas. Šie sandalai pasižymi žemomis platformomis, labai stabiliu kulno ir patikimu tvirtinimu prie diržų su tvirtinimu.

Vasaros pleišto sandalai yra ne mažiau populiarūs nei kiti platformos modeliai. Tuo pačiu metu pleištas suteikia stabilesnę padėtį kojoms ir atrodo elegantiškas. Pleištas gali būti paslėptas, t.y. padengta viršutine medžiaga arba susideda iš kamštienos, papuoštos lynu, šiaudais.

Vasaros pasirinkimo sandalai siūlo ryškias spalvas ir atspaudus, dekorą. Sultingos, ryškios spalvos vasarą po nuobodų vienspalvių demi sezonų ir žieminių batų, batų - puiki vieta kiekvienai fashionista. Kartu yra svarbūs baltos, smėlio, pilkos, rožinės, juodos ir kitos atspalvių vienspalviai modeliai.

Šviesus spalvų derinys, kontrastas, apdaila su spalvomis, kutai, pakraščiai, įvairios plonos juostos, audimas, įdėklai į platformą, kulnų dizainas ir net spalvotas vienintelis takas.

Vasarinių sandalų dirželiai ir sąvaržos puošia karoliukais, metaliniais mygtukais, mygtukais, grandinėmis, karoliukais, akmenimis, rhinestones.

Iš medžiagų, geriau nei natūrali oda, nubukas, lakinė oda, tekstilė, ekologinė oda.

Higienos ir praktiškumo lyderis yra natūrali lygi oda. Labai svarbios ir medžiagos vidpadžiai, padai. Padas gali būti papuoštas užkandžiais, virvėmis, šiaudais. Kamščio platforma vis dar yra labai svarbi.

Mados detalės

  • Tarp naujausių mados tendencijų pažymima daugybė plonų kulkšnies diržų, platformos apdailos modelio, spausdinimo, įdėklų svarba.
  • Kitas naujas produktas yra skaidri platforma arba skaidrus kulnas. Kontrastas ir ryškus daugiaspalvis vis dar yra tendencijos.
  • Dailus akcentas tapo dekoro ir papuošalų buvimas karoliukų, grandinių, metalinių dalių pavidalu.
  • Taip pat atkreipiamas dėmesys į metalo spalvų įdėklus ir sandalų viršų vasarą - auksą, sidabrą, varį.

Viskas, kas daro jūsų sandalus ir vaizdą įsimintina ir nepaprasta, yra mados.

Kaip pasirinkti

Svarbiausia taisyklė renkantis sandalus vasarą yra modelio patogumas. Nėra paslapties, kad karštu oru kojos gali išsipūsti, padangos greičiau, įtemptos juostos ir siūlės gali patrinti ir tt Todėl turėtumėte būti atidžiau ir atidžiau vertinti modelio pasirinkimą.

Būtina atsižvelgti į jūsų vasaros išvaizdą, suderinamumą su vasaros drabužių spinta ir kokiais atvejais teikiami sandalai - poilsio, pasivaikščiojimo, biuro ar vakaro metu.

Venkite per didelės platformos. Tai vizualiai „įkels“ vaizdą kojomis.

Geriau teikti pirmenybę natūralioms medžiagoms, kad pėdos „įkvėptų“, mažiau pavargtų ir sandalai nešlifuotų kukurūzų.

Madingi vaizdai

  • Neįtikėtinai sudėtingi ir elegantiški vasaros sandalai beige lengvoje žemoje platformoje su stiletto kulniumi bus galimybė kasdieniam išėjimui bet kokiai progai. Su tokiais sandalais lengva sukurti harmoningą vasaros ansamblį, nes su smėlio spalvomis yra daug spalvų derinių variantų. Plonos dirželiai ant kulkšnių suteikia šiam modeliui patobulinimo ir moteriškumo, pabrėžiant kojų švelnumą ir dvigubą apsisukimą aplink juos. Įspūdingas lengvas kulnas leidžia tvirtai pritvirtinti koją.

  • Puiki galimybė pasitikėti savimi ir stilingomis moterimis pristatoma ant smaigalių odos, ant mažos plonos platformos ir pastovaus kulno cilindro. Harmoningai atspindi kontrastinės juostos, esančios raudonosios megztinės formos, su kryžiumi ir įspūdinga nugara su spiralinėmis juostelėmis. Kulnas turi kažką bendro su kryžminiu įdėklu - raudona. Spalvų derinys nėra pernelyg ryškus, bet sušvelnintas su gyvatės modeliu. Šis modelis tinka biurui, publikavimui.

  • Šviesūs vasaros sandalai atrodo geltonai geltoni, ant pleišto, papuošti virvės džiuto sluoksniais. Viršutinė priekinė megztinė suformuota dviejų lankų pavidalu, plonosios sandalų viršutinės dalies juostelės yra sukurtos kaip patikima sagties sagtis. Šis modelis bus patogus pasirinkimas pėsčiomis ir poilsiui. Jis gerai tinka baltai, smėlio, juodos, žalios, rudos ir raudonos, mėlynos spalvos.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys