Sandalai

Michael Kors sandalai

Michael Kors sandalai

prisijungti prie diskusijos

 

Gamintojo istorija

36 - tiek daug metų yra pasaulyje žinomas prekės ženklas. 1981 m. Michaelas Korsas pradeda pirmąją drabužių kolekciją, kuri iškart patenka į gerai žinomas Amerikos parduotuves. Pirkėjai atkreipė dėmesį į aukštos kokybės, stilingus ir madingus dalykus. Netrukus pasaulis išgirdo Michaelą.

Visi drabužiai ir avalynė, suprojektuoti Michaelo Korso, yra paprasti ir glausti, bet jokiu būdu nėra prastesni, atsižvelgiant į jų funkcionalumą ir grožį. Dabar „Michael Kors“ parduotuvės yra kiekviename didžiausiame metropolyje, klientų skaičius kasmet auga.

Kitas projekto kūrėjo etapas yra Celine. Pasiekimai nebuvo ilgai pasiekiami: „Kors“ visiškai transformuoja etiketės produktus ir suteikia jai naują gyvenimą. Po kelerių metų dirbo „Celine“, talentingas mados dizaineris supranta, kad yra pasiruošęs nemokamai plaukti, o 2000 m. Jis atidaro savo pirmąjį prekės ženklo biurą pasaulio mados sostinėje New York.

„Michael Kors“ gaminių asortimentas nuolat plečiasi, pradedamos batų linijos, aksesuarai, krepšiai ir kvepalai, vėliau atsiranda vyrų kolekcijos.

Sandalų modeliai

„Michael Kors“ prekės ženklas yra kokybės, patogumo ir stiliaus įsipareigojimas. Kasmet dizaineris gamina platų batų asortimentą, kur kiekvienam sezonui galite rasti porą. Pakalbėkime apie sandalus - tikruosius vasaros batus.

Vyriški sandalai. „Michael Kors“ modeliuose talpykla turi keletą privalumų:

  • komfortas;
  • apkrovos pasiskirstymas per visą pėdą;
  • pleištas daro vizualiai ilgesnes kojas ir silpnesnę siluetą;
  • patogus batas;
  • įvairių medžiagų tanketki ir padai: kamštis, džiuto pluoštas, guma;
  • įvairių spalvų skalė, nuo ryškių iki neutralių atspalvių;
  • pleištas artėja prie bet kokio vaizdo;
  • idealiai tinka ilgiems pasivaikščiojimams.

Stiletto sandalai - socialiniams ir vakaro išėjimams. Jie yra derinami su bet kokiais drabužiais: kokteiliu ar ilgomis suknelėmis, kelnėmis, sijonais, kad būtų labiau demokratiška išvaizda - su džinsais. Tokių renginių batų spalvos yra mažesnės ir tradicinės: juoda, sidabrinė, auksinė.

Sandalai ant lygaus pagrindo ilgiems pasivaikščiojimams po miestą. Nėra vieno vidutiniško modelio, visi yra dekoruoti neįprastais dekoro elementais - lankai, sagtys, sagtys, ryškūs atspaudai nustebins net pačius reikliausius klientus.

Ką dėvėti?

Vasaros sandalai yra universalūs batai, o jei jie yra iš „Michael Kors“ prekės ženklo, jie vis dar stilingi ir aukštos kokybės. Stilistai neriboja sandėlių ir drabužių derinio, jie yra dėvimi paplūdimyje, pasivaikščiojimuose, vakarėliuose, kine, kavinėse ir darbe.

Gladiatoriai išlieka lyderiai per pastaruosius vasaros sezonus. Jie patrauks į sugedusias fashionistas, didžiulį skaičių diržų, įvairių spalvų ir puikios kokybės nepaliks abejingos nė vienai mergaitei. Sandalai-gladiatoriai arba ant lygaus ir trumpo šortų. Paplūdimio vaizdas karštai vasarai, lengvas ir neklaužada. T-shirts, cool T-shirt ir plaukiojančios tunikos atrodo gerai. Priedai leidžiami - masyvūs arba priešingai - grakštūs, tūrio maišelis, dangtelis, kepurė;

Šaliai. Kokteilių įtempta mini suknelė ir juodieji sandalai ant svaiginančio kulno - didesnis dėmesys skiriamas stipriajai žmonijai;

Dirbti. Griežta suknelė ar sijonas, kelnės ir pleišto sandalai atrodys lakoniški, bet tuo pačiu metu suteikia komforto kojoms visą dieną.

„Michael Kors“ sandalai bus puikus įsigijimas, kuris tarnaus ir džiugins daugiau nei vieną vasaros sezoną.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys