Sandalai

Sandalai Betsy

Sandalai Betsy

prisijungti prie diskusijos

 

Betsy yra žinomas britų batų prekės ženklas, skirtas jaunimo auditorijai. Prekės ženklo sandalai yra populiarūs dėl savo patrauklaus dizaino ir gana prieinamos vertės. Dizaineriai seka naujausias mados tendencijas ir sukuria stilingus bei patogius modelius.

Gamintojo istorija

Prekės ženklo įkūrėjas yra Rebecca Harris - žinomos britų prekės ženklo J & Elizabeth batų dizainerio dukra. Mergaitė visada domisi savo tėvo profesija, ir, kai ji buvo suinteresuota, kodėl nesukūrė savo amžininkų modelių, bet tik brandžios moterys. Atsakymas buvo toks, kad kiekvienas turėtų kurti amžius, atitinkančius amžių. Žmogus pasiūlė tėvynei bandyti savarankiškai kurti jaunimo liniją ir pasiūlyti pagalbą darbo procese. Taigi gimė dukterinis prekės ženklas Betsy (trumpas Elizabetui).

Nuo 2011 m. Šis batas buvo parduotas ir buvo sėkmingas jauniems klientams: kolekcija buvo nupirkta per kelias savaites ir be jokių reklamos išlaidų. Šiandien „Betsy“ komanda įdarbina įvairių šalių dizainerius, vienijančius jų susidomėjimą jaunimo stiliumi. Pastaba kad batai yra pagaminti iš aukštos kokybės dirbtinių medžiagų (taigi ir pagrįstų išlaidų). Jis susiuvamas į sąžinę ir turi gerą atsparumą dilimui.

Modelis apima visus sezonus. 2012 m. Pradėta prekinio ženklo vaikų linija, ji yra tokia pat populiari, kaip ir jaunimas.

Jei atsižvelgsime į bendrus „Betsy“ sandalų bruožus, turėtume atkreipti dėmesį į jų patogumąne mažiau svarbus nei patrauklus dizainas. Britų dizaineriai sukūrė specialų batą su dešiniuoju keltuvu. Be to, visi modeliai pasižymi geru stabilumu. Svarbus jaunų mergaičių parametras renkantis avalynę yra pakankamas spalvų diapazonas - nuo ryškių iki suvaržytų. Galite rasti batus su gėlių ir kitais atspaudais.

Modeliai

Įvairūs prekės ženklo modeliai siūlo jaunų mergaičių galimybes visoms progoms. Yra plonos kulniukai, skirti šventiniams renginiams. Kiti modeliai aprūpinti pastoviu įvairių aukščių kulnais.

Vyriški papuošalai puikiai tinka vaikščioti. Su švariais dirželiais, apvyniojančiais aplink kulkšnį, su įvairiais dekoratyviniais fragmentais - jie, be abejo, puošia moterų kojas ir puikiai papildys vasaros išvaizdą.

Taip pat tarp jaunų žmonių yra populiarūs „Betsy“ sandalai su traktoriaus padu, kuris neseniai buvo tendencija.

Šį sezoną, tinkami sandalai ant lygaus kurso, jie atrodo stilingi dėl spalvos kontrastingos pado. Taip pat reikalingi madingi gladiatoriai. Tokias galimybes pasirenka jaunos ponios, kurios visų pirma vertina komfortą.

Apžvalgos

Apskritai klientai teigiamai vertina britų prekės ženklo sandalus. Jas daugelis jaunų motinų pasirenka ilgiems pasivaikščiojimams su vaikais. Tai yra labai patogūs batai, kai kurie sako, kad jūs galite šokti vidurnaktį, o kojos nesijaučia.

Moterys taip pat mėgsta savo spalvas, ypač tas, kurios yra pastatytos ant kontrastingų spalvų derinių - tai patogu, nes ji tinka skirtingiems drabužiams. Patrauklus dizaino batų patinka, daugelis žmonių tai vadina išskirtiniu.

Nepaisant to, kad „Betsy“ sandalai gaminami iš dirbtinių žaliavų, pagal klientų atsiliepimus, batai gaminami aukštos kokybės. Jis maloniai jaučiamas ant odos. Yra net siūlės (įskaitant vidpadį), pėdsakų nebuvimas ir klijų kvapas. Aktyvių kojinių sezono metu niekas neišnyksta ir nenuteka.

Be to, mergaitės yra patenkintos produktų patogumais - jos niekur nėra trinamos.Kiekviena batų pora yra supakuota kokybiškai (neįtraukiama trintis tarp produktų), pridedama išsami instrukcija keliomis kalbomis. Metalo dekoras yra pagamintas iš metalo, o ne iš plastiko, dažyto sidabro.

Ir, žinoma, šių sandalų savininkai, jų maža kaina žavi - galite diversifikuoti savo drabužių spintą, nepažeidžiant jūsų piniginės.

Tačiau reikėtų paminėti kai kuriuos neigiamus vasaros batų „Betsy“ niuansus. Kai kurie modeliai (pvz., Raudoni) dažo kojas, ir nors dažai lengvai nuvalomi, tai sukelia diskomfortą.

Moterys įspėja, kad kai kurie modeliai yra per maži, todėl jiems nerekomenduojama juos įsigyti be montavimo.

Kadangi prekinis ženklas gamina įvairių dizaino modelius, galite pasirinkti tinkamus sandalus bet kuriam vaizdui.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys