Sandalai

Maži kulniukai

Maži kulniukai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Ką dėvėti
  3. Dekoras

Modeliai

Viena iš naujausių tendencijų yra sandalai su mažu kulnu su uždaru nosimi. Jie idealiai tinka kasdieniam miesto gyvenimui ir pritaikyti biuro stiliui.

Kartu su šiuo modeliu podiumai dengė etninius stilius. Šio bato komfortas ir stilius, panašus į daugiau vyrų batus, atkreipė daugelio madų dėmesį. Beveik visose mados prekių ženklų kolekcijose atsirado beveik uždari sandalai su senųjų romėnų batais. Platus sagtys ir metalo kniedės - tai tai, ką dizaineriai pasiūlys naujuoju sezonu.

Ne mažiau svarbūs naujuoju sezonu bus aukšti sandalai su miniatiūriniais kulniukais. Tokie modeliai tinka visoms kojoms ir galės paslėpti plataus pėdos trūkumus.

Patogūs stilingi sandalai padarys įspūdingą vaizdą. Nepamirškite moteriškumo. Sandalai ir sandalai, papuošti karoliukais, gėlėmis ir cirkoniais, vasarą padės sukurti romantišką ir moterišką lanką. Aukštų kulnų nebuvimas atima moteriškumą tokiems batus.

Na, žinoma, traktoriaus pado sandalai, kurie nėra svarbūs pirmajam sezonui, nepalieka savo pozicijų. Baltas vienintelis ir kontrastingas viršutinis sportiškas stilius. Nepaisant šio modelio siuntimo į karinį stilių, geriausi iš šių sandalų bus derinami su paprastomis suknelėmis ir sundresses.

Ką dėvėti

Batų perkėlimas į maišą vis dar laikomas judėjimu. Todėl renkantis atvaizdą neturėtumėte pasiimti maišelio, kad atitiktų jūsų sandalus. Tegul sandalai geriau tinka visam vaizdui.

Priešingai nei visi sprendimai, kad aukšti kulniukai labiau tinka trumpiems sijonams ir suknelėms, stilistai rekomenduoja žemą kulną.

Sandalai ant miniatiūrinio kulno palengvins vulgarumo vaizdą ir padarys ją kasdien.

Tas pats pasakytina ir apie trumpus šortus ir šokinius.

Kadangi žemas kulnas nesukuria augimo ir pailgos figūros poveikio, geriau derinti tokius batus su grindų ilgio suknelėmis arba maxi sijonais. Kuris savaime pratęsia siluetą.

Ir, žinoma, džinsai. Tikriausiai nėra vieno bato, kuris netelpa į tinkamus džinsus. Atsižvelgiant į modelių įvairovę ir sandalų stilių, jie gali būti derinami su džinsais.

Pavyzdžiui, visi jau mylimi „draugai“ ir sandalai su vyrišku akcentu.

Arba klasikinio džinsai, supjaustyti uždarais sandalais per dieną ir austi arba dekoruoti vakare.

Bet kokiu atveju, nesvarbu, kokio stiliaus ir vaizdo pasirinksite, visada turėtumėte prisiminti, kad viskas turėtų būti saikingai. Svarbiausia, kad sandalai vyktų jums, ir jie buvo patogūs.

Dekoras

Teigiami kaip praktiškesni batai, žemos pakopos sandalai daugiausia gaminami pagrindinėmis spalvomis. Tačiau dizaineriai taip pat siūlo ryškias spalvas ypatingoms progoms ir įprastoms vasaros dienoms.

Jūs galite pasirinkti ir daugialypius modelius, jie bus sujungti su dar daugiau dalykų jūsų drabužių spintoje ir nepaliks nepastebėti.

Apdailos žemo aukščio sandalų principai labai skiriasi nuo likusių vasaros batų dekoro. Dekoratyviniai elementai - fringe, puokštės, kaspinai, rhinestones, akmenys ir viskas, ką dizainerio vaizduotė yra pakankamai.

Norint išsiskirti iš minios, pakanka sustabdyti pasirinkimą ant modelių su metaline nosimi, perforacija arba permatomu kulnu. Romantiškiems asmenims, tinka, tinka sandalai, dekoruoti gėlėmis, pagamintomis iš audinio, karoliukų ar audimo.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas kulnams. Jiems labiau pabrėžiama dizaineriai. Paprasčiausias modelis galės transformuoti skaidrią kulną arba kulną metaliniu įdėklu.

Nepaisant dekoro įvairovės, stilistai vis dar pataria teikti pirmenybę retro stiliui. Smailus nosis, plonas diržas ir mažas kulnas „stiklas“. Toks minimalizmas bus sėkmingai derinamas su džinsais ir suknelėmis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys