Uggs

Uggs Jimmy Choo

Uggs Jimmy Choo

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra?
 2. Savybės
 3. Patarimai, kaip pasirinkti

Pasaulinės batų rinkos Uggs pasirodė gana neseniai. Nepaisant to, jie greitai įgijo didelį populiarumą tarp bet kokio amžiaus ir statuso. Yra keletas tokių batų veislių, tačiau garsiausių dizainerių Jimmy Choo modeliai yra labiausiai paklausūs. Kiekvienas jo darbas yra grožio ir spalvos aukštis. Nenuostabu, kad kiekvienas „Fashionista“ svajoja apie Jimmy Chu batus.

Kas yra?

Pradžioje pažiūrėkime, kas yra? Šis batų tipas pirmą kartą pasirodė Australijoje. Tai natūralių avikailių batai. Skiriamasis bruožas yra platus pirštai ir vidutinio aukščio pirštai. Šis modelis neturi ilgų ar trumpų viršūnių. Iš išorės jie atrodo kaip veltiniai su kietais padais.

Uggs pasirodė Australijoje ir tapo nacionaline avalyne. Tačiau dėka komforto, praktiškumo ir termoreguliacijos gebėjimų, ji laimėjo klientų meilę daugelyje pasaulio šalių. Pirmieji modeliai buvo pagaminti paprasta forma. Jie negalėjo būti lyginami su elegantiškais bateliais. Tačiau laikui bėgant jie patyrė keletą pakeitimų ir tapo gana stilingi.

„Jimmy Choo“ buvo vienas iš pirmųjų, kuriam būdingas kuklus, nepastebimas ugnies stilius. Šiandien jį galima pamatyti visuose pasaulio mados takuose.

Savybės

Vienas iš garsiausių batų pasaulio dizainerių yra Jimmy Choo. Jis buvo tas, kuris pasiūlė stilingai papuošti ugnį.

Jimmy Choo nėra sunku. Jie turi originalų supjaustytą viršūnę, ryškius atspaudus akmenų, kristalų ir kniedžių pavidalu.

Norint teigti, kad dizaineris visiškai pakeitė tradicinį modelį, būtų neteisinga. Juk forma, kokybė ir medžiaga išliko nepakitę. Jimmy davė batų glamūrą ir originalumą. Pažymėtina, kad tokie batai nebus dėvimi su jokiu drabužiu.

Sutinku, kad apimtis ugg boots atrodys juokinga vakare ar klasikiniu išvaizdu. Tačiau daugelis mados meilės moterų drąsūs eksperimentai ir jų sprendimai yra labai originalūs.

Įdomu žiūrėti modelį Jimmy Choo & Issey Miyake. Žinomas japonų dizaineris Issei Miyake užėmė dizainerio Jimmy Choo kolekcijos siluetą ir sukūrė stilingus ir gražius batus. Dėl visų savybių, jie išliko įsipareigoję laikytis savo kokybės, patogumo ir komforto tradicijų.

Patarimai, kaip pasirinkti

Šiandien galima rasti bet kurioje parduotuvėje. Problema yra įsigyti tikrai aukštos kokybės originalų modelį, o ne suklastotą. Norėdami nusipirkti, nuvilkite, turite prisiminti kelias taisykles:

 • Norėdami įsitikinti, kad ugg batai yra pagaminti iš natūralių medžiagų, paleiskite ranką ant izoliacinių kailių. Jei vilos paliekama ant rankos, tai reiškia, kad batai yra suklastoti.
 • Atkreipkite dėmesį į siūles. Jie turėtų būti lygūs ir gražūs.
 • Produkto kailiai turi būti minkšti ir stori. Krūva turi būti vienodo ilgio. Jei yra išsikišusių villių, tai yra suklastota.
 • Taip pat svarbu. Iš pradžių liemens aukštis yra apie 13 mm. Padirbtų modelių padas yra 5-8 mm.
 • Sulenkite padą. Originaliuose modeliuose jis yra kietas. Jei jis lengvai lenkiasi, tai yra suklastotas.
 • Spalvos vidpadžiai turi būti šviesūs arba vos nuobodu. Originalūs ugg batai negali turėti juodos, pilkos ar net kai kurios vidpadžio.
 • Ant batų kulnų yra logotipas. Jei pleistras prisiūtas prastai, batai yra suklastoti.
 • Atkreipkite dėmesį į kilmės šalį. Uggs siūti Kinijoje. Jei yra įtraukta kita šalis, įskaitant Australiją, tai yra suklastota.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys