Uggs

Uggs iš Australijos

Uggs iš Australijos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai yra?
 2. Kilmės istorija
 3. Nuopelnai
 4. Prekiniai ženklai
 5. Modeliai
 6. Medžiagos
 7. Dydžio diagrama
 8. Klientų apžvalgos
 9. Kaip pasirinkti?
 10. Kaip atskirti netikrą?
 11. Ką dėvėti?
 12. Gražūs vaizdai

Kas tai yra?

Uggs - specialus abiem lytims tinkamas avalynės tipas, kurio bruožas yra specialus gamybos būdas - vilna viduje. Išorinė produkto dalis yra pagaminta specialiu būdu, rauginimo būdu.

Šio tipo avalynės pavadinimo kilmė yra gana įdomi, nes ji neturi jokio vertimo ir yra originalaus UGG prekės ženklo logotipas.

Pats pavadinimas yra tariamas tik „Rusijos“ teritorijoje, o Europos šalyse jis yra „agz“.

Kilmės istorija

Oficialus UGG prekės ženklas, kuris yra pirmasis tradicinio modelio gamintojas, pradėjo savo egzistavimą nuo aštuntojo dešimtmečio ir įgijo populiarumą dėka žvaigždžių asmenybių, kurios aktyviai naudojo kasdienius batus.

Tačiau iš pradžių buvo tradicinės Australijos ir Naujosios Zelandijos ūkininkų avalynės, nes jos labiausiai tinka šių šalių klimato sąlygoms. Kadangi produktas suteikia maksimalų komfortą pėdoms ilgą laiką bėgančių batų metu, natūralūs avikailių batai yra ypač svarbūs tarp gyventojų ir drėgno klimato šalių ūkininkų.

Nuopelnai

Australijos uggs, nuopelnus, kurie yra neabejotini ir matomi net be ginkluoto žvilgsnio, negalima keisti kitiems, nes jie tik atrodo juokingi ir nenaudingi.

Originalių Australijos gaminių modelių privalumas yra tai, kad storas kailinis sluoksnis yra pagamintas iš aukštos kokybės natūralios avies, kuri garsėja savo terminėmis savybėmis ir savybėmis.

Verta pažymėti, kad originalios Australijos uggs gaminamos tik Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Padirbti pinigai gaminami gamyklose iš daug pigesnių ir mažiau aukštos kokybės žaliavų.

Kartu su Australijos modeliais galima pastebėti ir Austrijos ugg boots, kurių kokybė nėra prastesnė. Tankus kailis, aukštos kokybės medžiaga, termoplastinė vulkaninė guma yra puikiai tinka šalčiui.

Prekiniai ženklai

Patogiai peržiūrint firminius modelius, parengėme lyginamąją lentelę, kurioje pateikiama visa reikalinga informacija apie kiekvieną gamintoją ir produktą.

Vardas

Savybės

Išlaidos

Ugg australia

Australijos prekės ženklas, kuris gamina firminius produktus.

Įvairūs prieskoniai ir modeliai su skirtingais dekorais.

10.000 - 15.000 rublių.

Emu

Australijos kompanija, atstovaujanti daugybę kokybiškų medžiagų, pasižyminčių puikiomis siūlėmis ir natūraliais kailiais.

10.000 - 20.000 rublių.

Karūna

Šio gamintojo batų gamybai naudojamas aukščiausios kokybės avikailis.

Modelių asortimentas turi platų dygsniuotą „Chanel“ stilių.

9 000 - 12 000 rublių.

Magija

Stilingas stilius, daugybė lovos tonų modelių.

Kaip dekoras naudojamas didelis emblema su prekės ženklo logotipu.

7 000 - 13 000 rublių.

Luxe kolektyvas

Australijos prekės ženklas, kuris savo kolekcijose yra dekoruotas kailiu.

Taigi produktai atrodo gana panašūs į aukštus batus, tačiau yra švelnesni ir patogesni.

9 000 - 21 000 rublių, priklausomai nuo modelio.

Kembridžas juoda

Didelis moterų uggų pasirinkimas, dekoruotas trikotažo elementu išorėje.

5000 - 10 000 rublių.

Modeliai

Modelio diapazonas nuo ugg nesiskiria ypač platumu, nes jie turi tam tikrą formą ir išvaizdą, kuri nesikeičia priklausomai nuo modelio. Modelio skirtumai yra tik lyties ir amžiaus, ir taip pat yra produkto viršūnių aukštyje.

Kūdikių ugn turėti tinkamą dekorą moteris rafinuotiau, ir žmogausPaprastai jie turi tamsių spalvų be spaudinių. Svarbu pasirinkti jums tinkamą porą, kad nepatirtumėte nepatogumų dėl juokingos išvaizdos ar dėl batų nepatogumų.

Be to, jie yra suskirstyti į žiemos ir demi sezono metu. Skirtumai tik kailio sluoksnyje. Tiesa ta, kad žiemos modelis turi didesnį tankų kailį, kurio dėka pėdos yra šiltos net ir sunkiausiose šalčiose.

Demi sezono modelis yra kailių sluoksnis yra daug plonesnis, o kartais - iš dirbtinio kailio ar vilnos. Būtent tokia forma yra patogiausia rudens-pavasario laikotarpiui. Tačiau verta rinktis odos modelį, nes šios oro sąlygos garsėja sūdymu ir drėgnumu.

Be to, yra namo ugg model. Megztas paviršius ir sintetinio winterizer pamušalas puikiai šildys kojas namuose, o tai ypač svarbu, jei gyvenate privačiame name arba jūsų bute yra įtrūkimų ir skersvėjų.

Kalbant apie „bootleg“, gali būti aukštas, vidutinės ir trumpos. Kiekvienas modelis turi savo privalumų, pavyzdžiui, aukštieji yra šiltesni, nes jie apima daugumą kojų. Vidutinio aukščio kiaušiniai yra universalūs, o sutrumpintieji yra sėkmingiausiai derinami su liesais džinsų ir kelnių modeliais.

Medžiagos

Galbūt kiekviena mergaitė žino, kad ne tik vienos medžiagos modeliai. Šių rūšių batų gamybai naudojamų žaliavų svyravimai yra gana nedaug ir kiekvienas iš jų turi keletą būdingų bruožų ir privalumų.

Žinoma, labiausiai paplitęs modelis iš suede. Suede yra ypač gera gaminti žieminius batus, nes jame yra labai stiprios termostatinės funkcijos. Suede batai puikiai tinka sulaikyti šilumą, kurį užtikrina natūralių kailių sluoksnis.

Tačiau slydimo laikotarpiu būtina naudoti specialų įrankį, kuris apsaugo nuo purvo patekimo ant bato ir jo įsisavinimo į medžiagos struktūrą.

Odos Uggs, šiuo požiūriu, yra praktiškesni, nes oda neleidžia drėgmei ir neleidžia įsisavinti purvo. Štai kodėl, odos uggs yra dažniau demi sezono metu. Oda, nors ir nesuteikia tokios pačios šilumos kaip ir zomša, vis dar neleidžia kojoms užšaldyti.

Be to, odos uggs atrodo gana patrauklus ir neįprastas.

Gaminant daugiau biudžeto modelių dirbtinė oda ir dirbtinis suede, kuri turi daug mažesnę jėgą ir yra subtilesnė. Be to, aktyviai naudojama speciali lako paviršių imituojanti medžiaga, nes tokie batai atrodo labai gražūs.

Dydžio diagrama

Norint pasirinkti, kas tinka jūsų kojoms, reikia išbandyti keletą dalykų ir palyginti, kuris žmogus jaučiasi patogesnis. Būtina bandyti keletą modelių, nes kai kurių gamintojų dydis gali šiek tiek skirtis.

Jei pasirenkate nuotoliniu būdu, pavyzdžiui, užsakote iš internetinės parduotuvės, turėtumėte matuoti pėdos matavimus ir palyginti juos su dydžio lentele, kurioje pateikiamas gana platus dydžių diapazonas.

Panaši lentelė atrodo taip:

SM

22

22,5

23

23,5

24

24,5

25

25,5

26

26,5

27

28

28,5

29

29,5

JAV

5

5,5

6

6,5

7

7,5

8

8,5

9

9,5

10

10,5

11

11,5

12

JK

3,5

4

4,5

5

5,5

6

6,5

7

7,5

8

8,5

9

9,5

10

10,5

EURO

36

36,5

37

37,5

38

38,5

39

39,5

40

40,5

41

41,5

42

42,5

43

Klientų apžvalgos

Išnagrinėjus vartotojų rinką ir klientų atsiliepimus paaiškėja, kad nuomonės yra suskirstytos.Kai kurie pageidauja daugiau biudžeto galimybių, nors pažymi, kad tokių produktų kokybė nėra aukščiausio lygio.

Kiti, pabandykite pasirinkti geriausios kokybės ugg boots, neatsižvelgdami į jų kainą. Vis dėlto daugelis suranda kompromisą ir pasirenka vidutinės kokybės modelius, naudodamiesi natūralių ir dirbtinių medžiagų deriniu, tuo pačiu vidutine kaina.

Kaip pasirinkti?

Verta atkreipti dėmesį į daugelį aiškių ir gana mažų detalių, kurios iš pirmo žvilgsnio neturi jokio vaidmens, bet galiausiai turi lemiamą įtaką pasirinkimui.

Pavyzdžiui, siuvinėta originali emblema reiškia tokius smulkmenis. Nedaug žmonių atkreipia dėmesį į jos nebuvimą, tačiau iš tikrųjų tai yra pirmasis ženklas, kad jūs turite suklastotą.

Antroji tokia detalė, susijusi su funkcinėmis savybėmis, yra pado mirksėjimas. Kai kurie gamintojai, taupydami savo prekių kokybę, paprasčiausiai palieka vienintelę klijuotą klijuotą medžiagą, nors ir turi programinę įrangą, kad užtikrintų ilgesnį tarnavimo laiką.

Žinoma, batų pasirinkimas negali ignoruoti dydžio. Uggs yra žieminiai batai, todėl jums reikia išlaikyti dydį, nes pernelyg įtemptuose batuose pėdos užšąla, o pernelyg laisvos bus nušlifuotos ir skaidrios.

Atliekant atranką svarbus vaidmuo tenka ir produkto spalvai ir aukščiui.

Jei jums reikia universalių batų, kurie tinka visiems, galite saugiai nusipirkti juodos, tamsiai rudos, tamsiai pilkos ir tamsiai mėlynos spalvos atspalvius. Jei pageidaujate eksperimentuoti, galite pasirinkti spalvotus gaminius su spauda ar dekoru.

Kaip atskirti netikrą?

Žinoma, kiekviena mergaitė nori gauti originalų modelį, nes ji yra daug geriau nei bet kokio netikrumo dėl medžiagų kokybės ir atlikto darbo kokybės. Tai visiškai nenuostabu, nes kokybės dalykai turi daug didesnį patvarumą.

Pirmasis išskirtinis bruožas, akivaizdžiausias ir akivaizdus, ​​yra kailis. Kailių kokybė yra lengviausia atskirti originalą nuo padirbto.

 1. Pirma, sintetinis pluoštas nėra toks malonus, kaip natūralus.
 2. Antra, sintetiniai pluoštai, turintys tam tikrą įtaką, susmulkina, o natūralus kailis visada grįžta į pradinę išvaizdą.

Autentiškumas gali būti atpažįstamas ant pado protektoriaus, nes jo originalas yra eglės pavidalo, o įmonės logotipas yra kojos viduryje. Visos kitos parinktys yra suklastotos.

Originalas gali būti atpažįstamas pagal pado kokybę, pagamintą iš tvirtos, atsparios šalčiui gumos. Padirbtų padų gamybai, naudojant pigesnę, bet mažesnę kokybę.

Patikrinkite, ar autentiškumas yra gana paprastas pagal batų paviršiaus kokybę. Gaminant originalius natūralius aukštos kokybės zomšinius ir klastotės yra pagamintos iš dirbtinės, mažiau patvarios medžiagos.

Žinoma, daugelis žmonių renkasi klastotes dėl to, kad originalo kaina nėra prieinama visiems. Aukšti modeliai turi kainų žymę 15 000–20 000 rublių, o mažų modelių kaina svyruoja nuo 10 000 iki 14 000 rublių.

Klaidingi, nors ir pigesni, netinkami įsigyti, nes medžiagų kokybė palieka daug pageidaujamų ir tam tikrą neigiamą įspūdį pateikia produkto funkcinėms savybėms.

Ką dėvėti?

Kadangi daugelis žmonių kreipiasi į sportišką, neformalųjį stilių, gali kilti klausimų dėl jų derinimo su bet kokiais su juo nesusijusiais drabužių spinta.

Pirma, jie puikiai derinami su kelnių dugnu, jei tik jie yra susiaurinti modeliai. Pavyzdžiui, tai gali būti leggings, jeggings, liesos džinsai, džinsai - draugai, liesos ir storos kelnės. Geriau nuleisti klasikinį modelį su rodyklėmis, nes jis yra visiškai netinkamas derinimui su.

Antra, labai gerai suderinama su mini sijonais, sukuriant stilingus vaizdus su lengvumo ir romantikos elementais. Sijonėlis gali būti susiaurintas arba išsipūtęs, taip pat galite pasirinkti purus modelį.

Vienintelė prielaida yra mini ilgis, nes kitos galimybės nėra derinamos su šio tipo batus.

Beje, kartu su gana, jūs galite dėvėti skirtingus mini suknelių modelius, nesvarbu, ar jie yra griežti, ar laisvai supjaustyti. Puikiai tinka vilnos ir megztų modelių.

Įvairių modelių šortai atrodo labai geri. Tai gali būti atsitiktinio stiliaus džinsų modelis arba sudėtinga klasika su rodyklėmis. Tačiau verta šortus derinti ne tik su tvirtais pėdkelniais, nes tuo metų laiku, kai yra ypač aktualūs, tai yra per šalta, kad užtektų kojų.

Kalbant apie viršutinius drabužius, beveik bet koks variantas yra puikus. Šiltas kailis, stilingas elegantiškas paltas, odinė striukė - odinė striukė, sutrumpintas avikailio paltas arba tiesiog užpūstas švarkas - apatinė striukė - visa tai atrodys labai gražiai su skirtingais modeliais.

Gražūs vaizdai

 • Rudi uggs puikiai derinami su džinsais - klasikinio atspalvio draugais. Būtina šiek tiek užlenkti koją, kad rankogaliai būtų virš viršutinio bato krašto.

Paveikslėlį papildo nuostabus trumpaplaukis zomšinis švarkas su rankovėmis.

 • Aukštos rudos spalvos, dėvimos džinsus, puikiai tinka siauriems džinsams. Ilgaamžė suknelė bus pailga balta medvilninė marškinėliai su plona mėlyna juostele ir plonas megztinis megztinis su pienišku asimetrinio pjaustymo atspalviu.

Kaip stilingas aksesuaras, turėtumėte pasirinkti stilingą rudą maišelį.

 • Tamsios smėlio spalvos kelnės puikiai atrodo su trumpomis rudomis uggomis su plačiu velenu. Pilka, plona pjautinė palaidinė puikiai dera į šį aprangą, o stilingas tamsus pelkės parka yra puikus galutinis elementas.
 • Neįtikėtinai ryški išvaizda gaunama, jei sujungiate baltą uggą su plačiu velenu ir rankogaliais bei stilingomis siauromis kelnėmis, pagamintomis iš blizgančios Marsala odos.

Storas pilkas negabaritinis megztinis, plonas kepurė su dantimis ir pailga kailio liemenė yra puiki apranga.

 • „Uggs“ puikiai atrodo su sijonais, taigi pūkuotas mini-sijonas, pagamintas iš šviesiai rožinės spalvos velveto medžiagos, verta rinkti apkarpytus pilkos spalvos batus su rankogaliais.

Šviesiai mėlynas kilpinis megztinis ir trumpas baltas dirbtinis kailio liemenis yra būtent tai, ko reikia papildyti aprangą.

 • Tamsiai mėlyni džinsiniai antblauzdžiai puikiai tinka šviesiai smėlio spalvomis su rankogaliais. Minkštas kašmyrui skirtas megztinis ir juodo veltinio sluoksnis su 3/4 rankovėmis, papildytas tūrio skara - suderinamu su megztiniu - yra neatsiejama šio apranga.
 • Baltos plonos kelnės puikiai atrodo su labai dideliu tamsiai pilku megztiniu su asimetriniu pjaustymu negabaritiniu stiliumi, o šviesiai rudi ugg batai puikiai papildo šį aprangą ir yra ne tik šiltas ir funkcionalus elementas, bet ir labai patogus batas.
 • Puikus išvaizda, rafinuotas ir moteriškas, gaunamas su tamsiai mėlynių liesų džinsų, aukštos rudos ugg batų ir vidutinio ilgio kašmyro sluoksnio deriniu, kurio atspalvis yra lengvesnis nei batai.

Šviesus šilko skara su rytietiškai žalsvai žalios spalvos spalvos schema bus puikus papildas.

 • Stilingas apipjaustytas avikailio kailis ir vidutinio aukščio ugginiai su tuo pačiu spalvų diapazonu yra tai, ko jums reikia norint sukurti gražią aprangą aktyviam laisvalaikio užsiėmimui šaltuoju metų laiku.

Mes užbaigsime aprangą su džinsais su suplyšusiomis kelio galvutėmis, stora balta megztine kilpa ir tos pačios spalvos skrybėlę, ir mes galime saugiai eiti susitikti su draugais.

 • Stilingas, blizgus ir drąsus yra derinami viename apranga, o tai padarys neištrinamą įspūdį visiems.Aukštos spalvos odos šortai, baltas marškinėliai, užspausti viduje ir didelė triušių kailinė, puikiai papildo aukštą juodą spalvą.
 • Švelnus vaizdas, tinka visai mergaitei, pabrėždamas jos moteriškumą ir rafinuotumą. Liekančius mėlynus džinsus su lengvais blauzdomis papildo stilingas rožinis švarkas ir šviesiai rožinis kailis.

Didelė cappuccino maišelė atrodys kaip stilingas aksesuaras.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys