Uggs

Originalus uggs

Originalus uggs

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kaip patikrinti originalumą?
 3. Kiek kainuoja?
 4. Ką dėvėti?

Uggs, mes žinome ir mylime, nes jie yra tokie šilti. „Uggs Day“ yra sinonimas su pūkuota žiema, su juo ir šalčiu.

Kaip ir kur nusipirkti nekilnojamojo ugg batus, o ne padirbtus? Kaip atrodo, ką jie naudingi ir ką juos dėvėti? Atsakysime į šiuos ir kitus klausimus apie šį straipsnį.

Savybės

Uggs yra kailiniai batai, pagaminti iš kailių. Tai avikailis. Kailiai kailio viduje, o išorė - lygi. Gali būti su kailiais.

Tokie batai yra žinomi nuo neatmenamų laikų. Dažniausiai minimi medžiotojai, piemenys ir Australijos ūkininkai, kurie dėvėjo tokius batus. Ir per Pirmąjį ir Antrąjį pasaulį karai įsimylėjo pilotus. Bet jų ugg batai buvo šiek tiek skiriasi nuo originalo - kartais jiems batai buvo siuvami kailiais.

Šiandien viena kompanija - UGG® Australia - yra šių batų gamybos rinkos lyderė. Kiaušiniai gaminami tik iš natūralių kailių. Siuvami juos iš avių.

Šie uggs gali būti dėvimi ant pliko kojos, nes natūralus kailis yra. Tokių batų koja nėra prakaitas. Be to, originalus uggs linkęs tempti koją.

Kaip patikrinti originalumą?

Taigi, prieš mums branginant.

Norime juos įsigyti ir tikimės įmonės kokybės ir pavadinimo. Kaip atskirti tikrus ugg batus nuo padirbtų? Yra daug veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, kad nepatektų į netikrą. Paimkime ją tvarkingai.

 • Taip, įmonės pavadinime yra šalis - Australija. Ir dažnai, daugelis žmonių mano, kad jie ten siuvami. Ne, tai ne. Ilgą laiką šio prekės ženklo gamyba yra Kinijoje ir Vietname. Todėl etiketė bus parašyta taip: „MADE IN CHINA“ („CHINA IN CHINA“) arba VIETNAMAS (-ė). Taigi būkite atsargūs! Jei parašyta kita šalis, tai reiškia, kad turite suklastotą. Tiesa, yra viena išimtis: šios markės ULTRA serija yra siuvama Naujojoje Zelandijoje.
 • Pažvelkite į kailius. Prieš jums turėtų būti avių kailiai. Tik jis! Ir aukščiausios kokybės avikailis yra labai storas, homogeniškas, be pliko dėmių ir pažeidimų.

Dabar apie spalvą. Jei priešais jus turite šviesos modelį, tai kailis nėra dažomas, jis turi natūralią šviesiai smėlio spalvą. Jei modelis yra tamsios spalvos ar kitokios spalvos (spalva), kailis bus tos pačios spalvos kaip ir batų viršus. Originalus uggs turi tik keletą spalvų. Pasirinkimas nėra toks įvairus, kaip, pavyzdžiui, klastotės.

Atkreipkite dėmesį, kad viltis viduje yra dirbtinis kailis, o lauke gali būti natūralus zomšas. Tai yra suklastota.

Kitas svarbus faktas! Nepriklausomai nuo spalvos, šviesos, juodos spalvos, vidpadis visada yra tos pačios spalvos - grietinėlė. Ir taip pat iš avių.

Kitas triukas. Oda, iš kurios yra siuvami, yra vienas, tai yra, vienas sluoksnis, o ne du. Viena ranka patraukite kailius iš vidaus, o antrasis suvokia lygią bagažinės dalį ir traukia skirtingomis kryptimis. Kas buvo atrasta? Du sluoksniai arba vienas?

 • Dabar apie vienintelį. Kaip nustatyti, kas jų vienintelis? Ji yra labai lanksti. Jūs galite lengvai sulenkti vienintelį pusę, jis bus pavasarį. Vienintelėje pusėje yra firmos logotipas, kuris dedamas į ypatingą saulės vaizdą (žr. Nuotrauką). Vieno storio ne mažesnis kaip 13 mm. Suklastojimuose jis yra daug mažesnis. Padas visada yra viršuje.
 • Kvapas. Tai yra odos, kailių kvapas. Pranešk apie netikrą gali kvapas. Tai gali būti nemalonus cheminis kvapas arba klijų kvapas.
 • Krepšiai, žymės. Atminkite, kad tikroji ugg niekada neturi maišų. Taip pat žymės. Todėl, jei dėžutėje rasite maišelį su tariamu prekės ženklo logotipu - tai tikrai suklastotas.
 • Kulnas. Taip, nebijokite. Tai yra vienas iš kokybės rodiklių. DėvėtiJei jie susėdo kaip pirštinės, tai yra, kulnas yra vietoje, tvirtina koją, nekliudo niekur, tada tai nėra suklastotas. Priešingu atveju, kai bandysite, pajusite kažką neteisingo, nepatogumų. Kulnas gali būti siauras, o kulkšnis - priešingai.
 • Matmeninis tinklelis. Jūs turite imtis mažesnio dydžio nei tavo normalus, nes jie yra daugiau nei priemonė.
 • Dėžutė Uggs visada yra supakuoti į maišelį, o tada dėžutėje. Paketas yra ypatingas. Tai yra įmonės logotipai. Be to, jis biologiškai skaidomas. Pažiūrėkite, kaip originalus langelis atrodo iš šono (žr. Nuotrauką). Dėžutėje esantis modelis visada yra spalvotas. Ir brūkšninio kodo viršus yra raudonas. Iškart, ant dėžutės yra holograma su įmonės logotipu.

Dėžutėje rasite dvi korteles. Būsime dėkingi už tai, kad įsigijote šios įmonės batus. Antrajame - anglų ir prancūzų kalba - kaip atskirti netikrą iš hologramos.

 • Vidiniai spartieji klavišai. Atkreipkite dėmesį, kad įmonė siuvama kairėje pusėje, vidinėje siūlėje, etiketėje, kurios dydis ir medžiaga yra pagaminti iš batų. Arba tokia etiketė gali būti vėl ant kairiosios įkrovos, bet ant pagrindo (žr. Nuotrauką).
 • Vizuali apžiūra. Įdėkite bagažinę į šoną ir žiūrėkite į nosį. Jei tai nurodoma, prieš padirbdami. Šie batai niekada neturi aštrių nosies, sklandžiai.

Pažvelkite į siūles, kaip jie yra gydomi. Žinoma, neturėtų būti jokių išsikišusių siūlų, tokių kaip plikas dėmės. Siūlės turi būti lygios, aiškios.

Ir paskutinis. Šie uggs niekada nėra vadinami sniego batai. Jei matote tokį užrašą ant dėžutės, tai yra suklastotas.

Kiek kainuoja?

Jūs suprantate, kad tikri kailiniai batai negali būti pigūs.

Jūs negalite būti originalas arba keturi tūkstančiai rublių, arba penki. Tai viskas. Kainų žyma prasideda nuo dešimties tūkstančių rublių ir daugiau. Bet vėl, saugokitės. Turime pažvelgti į viską, kad išsiaiškintume, kas yra jūsų akivaizdoje. Kartais atsitinka, kad apskritai netikras yra blogas. Bet vis dar tai suklastotas. Ar jums to reikia? Pasirinkite sau.

Ką dėvėti?

Kadangi tokie batai visada stulbina, tai reiškia, kad jie diktuoja drabužių stilių, kuriam jie tinka. Jie tinka daug, bet ne klasikinis kostiumas.

Ką galite dėvėti? Žinoma, tai yra skirtingų versijų džinsai, bet ne išnykę. Lieknas džinsai yra įkišti į ugnį.

Pažvelkite į gerus tucked džinsus su ugg. Nėra nieko blogo, nes žinome, kad šie batai gali būti dėvimi ant pliko kojos, net ir be kojinių. Jei ugg boots yra tikras, kojos jose nebus prakaituojamos.

Iš viršaus galite dėvėti platų džemperį, švarką, kailių liemenę arba trumpą kailį.

Ar jie dėvi su suknelė? Kodėl gi ne? Tai tikslinga. Puikiai tinka trumpoms suknelėms iš tankių medžiagų. Bet ilgesnės suknelės, pavyzdžiui, kulkšnies giliai, tikrai nebus tinkamos ugg boots.

Su antblauzdžiais taip pat puikiai atrodo. Ypač jei esate plonas ilgas kojas. Iš viršaus galite dėvėti didelę megztinę megztinę suknelę arba aptakų džemperį, iš kurio šviečia marškinėliai. Stilingas.

Išsami informacija yra svarbi. Vaizde viskas turėtų būti harmoninga. Jei dėvime įvairių spalvų drabužius, tai vargu ar skonio. Todėl turime sugebėti teisingai derinti spalvas viename ansamblyje.

Pavyzdžiui, jūs įdėjote raudoną. Jie patys jau pritraukia dėmesį, todėl tai yra akivaizdus drabužių akcentas. Todėl kiti drabužiai turėtų būti rami tonai - balta, juoda, ruda, smėlio, mėlyna. Pavyzdžiui, galima sujungti su kažkuo raudonu - skara, rankine, raudonu elementu drabužiuose. Pažvelkite į nuotrauką. Čia yra drabužių su raudonomis spalvomis galimybės.

Atkreipkite dėmesį, kad šitos uggs yra skirtos šaltoms, šalčioms žiemoms. Jie eina gerai tankiu sniegu. Nesmulkinti, kad jie nebūtų skirti, nedelsdami sudrėkinkite. Todėl su kailiu - idealiai tinka žiemai. Bet ilgas paltai, skirti tokiems batus, netinka, kaip klasikinis paltas. Įvairūs stiliai. Netinkamas.

Trumpos avikailio paltai, sportinės striukės, trumpi kailiniai paltai, dideli sluoksniai tinkami naudoti.

Būkite atsargūs su priedais, nes yra apribojimų. Mažas sankabos maišelis ar klasikinio stiliaus maišelis nėra tiksliai pora. Bet masinis krepšys ar sportas. Puikiai tinka uggam tinklinio kaklaraiščių arba stolių, pirštinių, ne pirštinių. Trumpai tariant, viskas, ką mes siejame su šia žiema.

Tiesa, dabar yra įvairių šių batų versijų. Jie gali būti lengvi ir tinkami net vėsioje vasarą.

Yra net ir megzti. Yra įvairių spalvų ir atspalvių. Yra trumpas ir ilgas. Su kraštu ir be jo.

Todėl, jei jums patinka šie batai, galite rinktis daug. Mes papasakojome, kaip neužsukti į netikrą, kaip naršyti tai, ką siūlote. Dabar galite tai išsiaiškinti. Ir mes linkime Jums geros apsipirkimo! Dėvėti malonumą!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys