Uggs

Ugg keddo

Ugg keddo

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Uggs Keddo - originalus sprendimas tiems, kurie vertina grožį ir komfortą
  2. Gamintojo istorija ir sėkmės komponentai
  3. Produkto savybės Keddo
  4. Moteriškų kojų šilumos ir komforto modeliai
  5. Ką sako pirkėjai?

Pagrindinis reikalavimas dėl žiemos batų - kad ji galėtų išlaikyti šiltas kojas. Keddo uggs atlieka puikų darbą su savo užduotimi. Kas yra jų paslaptis? Kodėl kasmet vis daugiau žmonių suteikia jiems pirmenybę?

Uggs Keddo - originalus sprendimas tiems, kurie vertina grožį ir komfortą

Uggs - tai yra kažkas panašaus į rusiškus batus, tik iš Australijos. Iš pradžių jie buvo siuvami Australijos ūkininkams, kuriems buvo svarbu, kad jų avalynė būtų šilta ir patogi. Dėl batų vedlio grožio nebuvo. Iš anglų kalbos pavadinimo Australijos batai išversti į „negražus batus“.

Jie buvo siuvami iš avių, o tai leido jiems šiltai palaikyti šilumą ir „įkvėpti“ kojas į šilumą.

Antrojo pasaulinio karo metu Australijos šilti batai buvo labai populiarūs tarp pilotų ir padėjo jiems neužšaldyti dideliame aukštyje.

Tačiau plačiai paplitę Australijos banglentininkas Brianas Smithas. Einant į kelionę į Ameriką praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje, jaunuolis paėmė su juo kai kurias juokingas poras. Keista, kad Smith kolegos greitai įvertino neįprastų batų naudą.

Palaipsniui naujų batų iš Australijos ūkininkų šlovė paplito visame pasaulyje. Atsirado Ugg gamybos įmonės, kurios pradėjo atkreipti dėmesį ne tik į produktų kokybės charakteristikas, bet ir į estetinę išvaizdą.

Viena iš kompanijų, kurios XX a. Pabaigoje pradėjo gaminti naujo tipo žiemos batus, buvo Britų Keddo.

Gamintojo istorija ir sėkmės komponentai

Įmonės pavadinimas ir prekės ženklas Keddo buvo pasiskolinti iš vienos iš Šiaurės Amerikos giminių ir pažodžiui reiškia „realius žmones“. Ir visi, nes pirmosios bendrovės įkūrėjų kolekcijos sukūrimas buvo įkvėptas neįprastos Šiaurės Amerikos kalnų atradimo, ten buvo puikiai išsaugotas daugiau nei 8000 metų batas.

Iš pradžių dizaineriai rėmėsi jaunimo auditorija - tie, kurie nemėgsta laikytis bendrai priimtų standartų, nepripažįsta apribojimų, nori išsiskirti iš minios ir žinoti, kaip būti originaliais. Ir neprarado. Po metų, naujas stiliaus avalynės prekės ženklas tapo labai populiarus ir paklausus.

Produkto savybės Keddo

Tarp „Keddo“ žieminių batų modelių yra šilti, ryškūs ir drąsūs.

Šiltų minkštų batų gamybai gamintojai naudoja natūralias ir dirbtines medžiagas, sukurtas šiuolaikinėmis inovacinėmis technologijomis. Dizaineriai ir amatininkai meistriškai naudoja kiekvienos medžiagos pranašumus, kompensuodami savo trūkumus kitų komponentų pagalba.

Taigi, užšalusioms žiemoms, jaučiasi puikios kopijos, kurios apsaugo kojas nuo hipotermijos, leidžiančios jiems „kvėpuoti“. Tokius batus galima dėvėti ant paprastos kojinės iki -20 laipsnių temperatūros (jei temperatūra nukrinta žemiau šio ženklo, vietoj plonų kojinių pakanka šilti, kad ji būtų šilta ir patogi).

Prieš patekdami į pirkėjus, kiekviena pora eina per kelis kokybės kontrolės etapus.

Didėjant populiarumui, padidėjo ir prekių asortimentas. Šiandien kompanijos kataloge galite lengvai pasiimti poras vaikams, vyrams ir moterims, skirtingoms amžiaus grupėms. Yra klasikiniai modeliai be ornamentų ir papildomų „žetonų“, taip pat yra įvairių dekoro, siuvinėjimo, kailio apdailos.

Tuo pačiu metu visi modeliai yra skirti ilgam kasdieniam dėvėjimui, todėl jie pasižymi patogumu ir komfortu. Tokiuose batuose galite vaikščioti visą dieną - jūsų kojos nebus pavargusios, nebus užšaldomos ir nebus prakaituoti.

Kitas svarbus bendrovės produktų privalumas yra jų įperkamumas. Taip yra daugiausia dėl to, kad įmonės filialai yra daugelyje pasaulio šalių: JAV, Kinijoje, Indijoje, Rusijoje ir Vietname.

Moteriškų kojų šilumos ir komforto modeliai

Jei vyrų „Kgdo“ vyrai dažniausiai yra paprasti ir paprasti, moteriški modeliai gali pasigirti įvairiomis spalvomis, madingais atspaudais ir dekoratyviniais papuošalais.

Taigi, jaunos ir ne madingos moterys gali rasti modelius su siuvinėtais elementais, perforacijomis, odos aplikacijomis ir net metaliniais intarpais. Yra patogumų su užtrauktuku patogiausiam padažu.

Iš pradžių atrodo, kad kiaušiniai gali būti dėvimi su rankogaliais arba be jų. Įsigiję tokius batus, jūs iš karto tapsite dviejų porų savininku: be rankogalių jie tinka klasikiniams žiemos viršutiniams drabužiams, o viršuje atsigręžęs - sportiniam stiliui. Kaip ornamentas tokiuose modeliuose, dizaineriai naudoja natūralius ir dirbtinius kailius.

Kopijos atrodo gražios ir neįprastos, su paprastu ar asimetriškai kabančiu kailio kraštu.

Kita mados tendencija - produktai, puošti blizgučiais, puikiai tinka eiti į diskoteka ar vakaro žiemą.

Kūrėjai neišvengė tradicinės klasikos - toms moterims, kurios mėgsta griežtą drabužių stilių arba yra apsiribotos aprangos kodu.

Ką sako pirkėjai?

Apskritai, jūs galite rasti įvairių britų gamintojų apžvalgas, tačiau dauguma jų yra teigiamos. Tarp „Keddo“ žieminių minkštų batų privalumų dažniausiai vadinami:

  1. Patogumas ir komfortas. Lengvi ir minkšti produktai leidžia vaikščioti visose dienose, nesijaudindami sunkiomis kojomis. Tačiau, net ir labai šaltu, jis yra šiltas. Ir santykinai šiltu oru arba ilgai pasiliekant kambaryje batų viduje nesukelia šiltnamio efekto ir kojos lieka sausos.
  2. Tvarumas. Dėl specialios technologijos ir naudojamų medžiagų padas turi puikų „sukibimą“ net ir su slidžiu paviršiumi.
  3. Stilingumas, įvairovė ir originalumas. Tarp daugelio modelių, net ir patrauklus fashionista galės pasirinkti sau porą. Tai įrodo gali tarnauti ne tik „paprastiems pirkėjams“, bet ir „žvaigždės“ mėgėjams, įskaitant Paris Hilton, Jennifer Aniston ir kt.
  4. Prieinamumas Nepaisant visų privalumų, tokie batai nėra labai brangūs, o ne tik džiaugtis.

Trumpai tariant, kai dėvėsite „Keddo“ produktą, daugelis taps tikrais gamintojo gerbėjais ir nebenori nieko kito dėvėti!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys