Batai

„Geox“ batai

„Geox“ batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Apie prekės ženklą
 2. Savybės
 3. Apžvalgos

Renkantis batus šaltam sezonui, mergaitės dažnai galvoja ne tik apie įsigytos poros išvaizdą, bet ir apie jos kokybę. Žiemos ir ne sezono metu pagrindinės batų charakteristikos yra sausumo ir šilumos išsaugojimas, kurių ne visi gamintojai gali atkurti.

Italijos drabužių ir avalynės prekės ženklas „Geox“ gamina savo gaminius naudodamas unikalias kvėpuojančias medžiagas ketvirtį amžiaus. Per šį laiką prekės ženklas pelnė daugelio pirkėjų pasitikėjimą ir meilę dėl aukštos kokybės produktų, kuriuos daugelis išbandė savo pačių patirtimi. „Geox“ batai ir kiti šios įmonės batai gali atrodyti ne tik stilingi, bet ir jaustis patogūs visą dieną.

Apie prekės ženklą

Italijos prekės ženklo „Geox“ istorija prasidėjo maždaug prieš 25 metus, kai jos įkūrėjas Mario Moretti Polegato, keliaujant per karštus plotus, nusprendė sukurti kvėpuojančius batus su skylėmis gumos padais.

Jis sugalvojo savo idėją į realybę, grįždamas į Italiją, jis patentavo ir pasiūlė naudoti vieną gerai žinomą prekės ženklą batų gamyboje. Atsisakius Pollegato pradėjo savo produkciją ir pradėjo kurti vaikų kolekcijas, atsirado vėlesnės kolekcijos vyrams ir moterims.

Šiandien pasaulyje žinomas itališkas kvėpuojančių batų gamintojas ir sėkmingai parduoda savo produktus 110 šalių. Be prekės ženklo parduotuvių, šio prekės ženklo batų kolekcijos pateikiamos daugelyje daugelio prekės ženklų parduotuvių.

Savybės

 • Pagrindinė išskirtinė viso įmonės asortimento ypatybė yra specialios membranos naudojimas, todėl „Geox“ nepaprastai populiarus. Šios patentuotos medžiagos struktūra yra suprojektuota taip, kad net ir esant dideliam fiziniam krūviui, išsiskirianti drėgmė praeina per membraną, o kojos kvėpuoja ir lieka sausos. Tačiau tuo pačiu metu membraninio audinio įtaisas neleidžia drėgmei ir drėgmei patekti į batų vidų, taigi net ir esant blogoms oro sąlygoms, „Geox“ batų pėdos nedės. Membraninis audinys naudojamas tiek šio žiemos, tiek vasaros kolekcijoms.
 • Įvairių asortimentų dėka galite pasirinkti porą kelionėms į darbą ir aktyviam laisvalaikio praleidimui gryname ore. Įmonė užsiima sportinių ir klasikinio stiliaus vyrų, moterų ir vaikų avalynės gamyba. Tarp modelių galite rasti jaunimo batus ir „Geox“ batus, taip pat bus tinkama pora karinių stilių mėgėjams.
 • Šiuolaikinių technologijų naudojimas apima nuolatinį darbą gerinant produktų kokybę. Bendrovė nėra daug atsiliekanti nuo laiko ir pati vykdo didžiąją dalį naujovių srities pokyčių, o tai leidžia mums pagerinti sezoną nuo sezono, pridedant funkcionalumą ir didinant mūsų batų apsaugą.

Kurdamas savo kolekcijas, gamintojas daug dėmesio skiria patogumui. Anatominė forma, patogus ir stabilus kulnas - privalomos sąlygos bet kuriai šio prekės ženklo porai.

Medžiagos

Gamindama „Geox“ batus, įmonė teikia pirmenybę natūralioms medžiagoms. Tik aukštos kokybės medžiagų pasirinkimas pailgina šio prekės ženklo batų gyvenimą, todėl galite mėgautis pasirinktos poros patogumu ir grožiu daugiau nei vieną sezoną.

 • Žiemos moterų prekės ženklo šio modelio batai turi didelį pranašumą, palyginti su kitų markių modeliais. Pagaminti iš natūralaus zomšos, jie būtinai yra apdorojami specialia vandeniui atsparia medžiaga, todėl batai atsparūs bet kokiai žemai temperatūrai ir apsaugo nuo drėgmės.
 • Be suede modelių, „Geox“ turi batus, pagamintus iš natūralios odos ir nubuko.Tarp visų rūšių yra kombinuotų medžiagų modeliai. Suede ir tekstilės derinys svarbus žiemos ir rudens-pavasario kolekcijoms. Tokiuose batuose kūdikis bus labai malonus gatvėje, o jo kojos išliks šiltos ir nešlaps.
 • Pasirenkant batus mergaitėms, galite suteikti pirmenybę modeliams su ryškiais dekoratyviniais elementais. Šie batai yra tikrai patrauklūs mažoms madoms, kuriose jie yra pasiruošę vaikščioti bet kokiu oru.
 • Šildytuvo vaidmuo batų įvairiose sintetinių medžiagų veikloje. Tai nereiškia, kad gamintojas taupo savo gaminių vidaus apdailą. Faktas yra tas, kad natūralus avikailis arba veltinys gali sugerti drėgmę batų viduje, ir tai neleidžia veikti membraninei sistemai.
 • Moteriški batų modeliai gali turėti kulną arba pleištą, taip pat yra modelių ant platformos arba plokščiojo pado. Įvairių modelių padams gaminti naudojama guma. Ši medžiaga padaro batus atsparius ledui, taip pat leidžia laisvai vėdinti orą.

Apžvalgos

 • Daugelis teigiamų komentarų apie „Geox“ produktų kokybę rodo, kad šis batų ženklas yra labai populiarus. Ypač daug atsiliepimų apie šio gamintojo vaikų ir moterų modelius.
 • Tarp teigiamų aspektų daugelis pirkėjų išskiria „Geox“ batų ilgaamžiškumą ir atsparumą dilimui. Naudojant aukštos kokybės natūralias medžiagas batų viršuje ir vidinėje vidinėje pusėje, galite eiti batus daugiau nei vieną sezoną, o jie nenusidėvėja ir nepraranda patrauklumo.
 • Kitas privalumas, kurį pirkėjai įvertino, yra neslidus padas. Tai ypač pasakytina apie vaikų batus, nes žaidimų metu slidūs batai gali būti traumingi.
 • „Geox“ batų privalumai taip pat apima tai, kad padas yra susiuvęs aplink perimetrą, ty jis yra tvirtai pritvirtintas ir nulūžęs ne pačiu metu netinkamu momentu.
 • Kai kurie pirkėjai pažymi, kad šio prekės ženklo produktų kaina yra gana didelė. Tačiau šiandien sunku rasti tokį gamintoją, kuris siūlo patogius ir praktiškus aukštos kokybės batus už mažą kainą. Todėl pasirinkimas tarp kainos ir kokybės lieka visiems.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys