Batai

Membraniniai batai

Membraniniai batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai
 2. Kada membrana neveikia?
 3. Veislės
 4. Kas jiems patinka?
 5. Prekiniai ženklai
 6. Vaikų modeliai

Batų gamintojai nestovi ir plačiai naudoja modernią technologiją. Taigi, batai su membrana šiandien yra labai populiarūs. Dėl membraninių batų savybių, išlaikant šilumą, tokie batai yra ypač reikalingi tarp jaunų motinų, kurios perka moterų ir vaikų modelius su membrana.

Privalumai

Norint suprasti, kas yra gera membranos batai, turėtumėte išsiaiškinti, kaip tai veikia.

Membrana yra labai plona plėvelė su geru lankstumu.

Priklausomai nuo membranos veislių, ji gali būti sudaryta iš kelių sluoksnių ir turi skirtingą struktūrą, tačiau visi membranos tipai veikia pagal tą patį principą. Batų atveju ši plėvelė paprastai yra vidutinis sluoksnis tarp viršutinės dalies ir vidinės pamušalo.

Veikimo principas visoms membraninių batų rūšims yra tas pats - išorinė drėgmė negali prasiskverbti į batus, ir iš vidaus išleidžiamas garas eina per membraną. Taigi kojos judesio metu nėra prakaituojamos ir yra gerai vėdinamos, tuo pat metu saugomos nuo oro sąlygų.

Dėl šių charakteristikų žieminiai batai yra labai šilti. Galų gale, paprastai batų kojos pradeda prakaituoti ir tada užšąla, o membrana leidžia dūmams išeiti ir išlaikyti patogią temperatūrą batų viduje.

Kada membrana neveikia?

 • Pasirenkant membraninius batus reikia suprasti, kad membrana veikia tik judant. Todėl, jei mergaitė ilgą laiką turi stovėti autobusų stotelėje, tokie žieminiai batai nebūtų geriausi variantai.
 • Vaikams, kurie sėdi pasivaikščiojimuose arba nevažiuoja žiemos pasivaikščiojimo metu, taip pat neturėtumėte pasirinkti batų su membrana.

Veikimo metu batų viduje sukuriamas patogus mikroklimatas, kurio pastovi temperatūra yra 32 ° C.

 • Kitas tokių batų bruožas gali būti vadinamas tuo, kad nerekomenduojama dėvėti kojinių, kurios yra 100% pagamintos iš natūralių medžiagų, tokių kaip medvilnė ar vilna. Geriau teikti pirmenybę produktams, kuriuose sintetinių pluoštų sudėtis yra daugiau nei pusė. Taip yra dėl to, kad natūralios medžiagos sugeria drėgmę ir taip užkerta kelią jo garavimui.

Veislės

Membranos struktūra gali būti suskirstyta į tris tipus:

 • Mikroporos membrana. Tai plėvelė, turinti poringą struktūrą. Membranos poros yra mažesnės už vandens molekulę. Ši savybė užtikrina žiemos batų atsparumą membranai. Tačiau, kita vertus, poros gali laisvai praeiti garų molekules, kurios išleidžiamos vaikščiojant. Tokia membrana porų sąskaita geriau kvėpuoja ir per skyles pašalina garą. Tačiau laikui bėgant poros gali prasiskverbti į drėgmę batus. Be to, laikui bėgant poros gali užsikimšti, o tada membranos principas nustos veikti.
 • Hidrofilinė membrana. Šis pavadinimas gavo filmą, kurio nėra. Hidrofilinės membranos medžiaga gali išskirti vandens molekules, kurios atpalaiduojamos aktyvumo metu. Jis yra patikimesnis nei mikroporas, tačiau jis nėra lengvai vėdinamas.
 • Kombinuota membrana. Toks aukštųjų technologijų audinys apjungia ir akytas, ir neorines dangas. Tokia membrana geriausiai atlieka savo darbą dėl dviejų pirmiau aprašytų membranų savybių derinio.

Be šios klasifikacijos, membranos yra atskiriamos pagal sluoksnių skaičių. Jie gali sudaryti 2, 2,5 ir 3 sluoksnius.

Kas jiems patinka?

Eidami į parduotuvę, skirtą batų batus, matote, kad šios batų kategorijos kainos labai skiriasi.Šis reiškinys atsirado dėl to, kad skirtingi gamintojai naudoja skirtingų tipų membranas. Pigesniuose batuose naudojama membrana, kuri yra mažiau atspari drėgmei ar oro srautui. Be to, pigios membranos technologijos turi daug trumpesnį tarnavimo laiką nei aukštos kokybės ir brangios.

Iki šiol geriausias membranas, naudojamas drabužių, avalynės ir sporto įrangos gamybai, galima pavadinti „GORE-TEX“ ir „SympaTex“. Šios technologijos atsirado tuo metu, kai pirmą kartą naudojamasi drabužių ir avalynės membranos principu, ir nuo to laiko jie neprarado savo pirmaujančių pozicijų kokybės srityje.

 • GORE-TEX membrana yra mikroporas. Batai, aprūpinti tokiomis membranomis, net ir esant dideliam fiziniam krūviui, išlieka sausas viduje ir išorėje.
 • Membrana „SympaTex“ yra pagaminta iš poliuretano ir reiškia hidrofilinį tipą. Dėl to, kad nėra porų, tokia membrana nėra užteršta ir nepraranda savybių netgi esant stipriajam tempimui.

Batai, naudojantys šias technologijas, yra pagaminti naudojant naujausią įrangą, kuri yra brangus malonumas. Todėl batai su gera membrana negali būti pigūs.

Prekiniai ženklai

Šiandien daugelyje žieminių ir demi sezono batų gamintojų savo kolekcijose yra moteriški batai su membrana. Populiariausi moterų modeliai yra „Ecco“, „Jog Dog“, „Skandia“, „Alaska“, Antarktida.

„Ecco“ batų ir batų gamybai naudojama „GORE-TEX“ membrana, kuri užtikrina maksimalų komfortą ilgų aktyvių pasivaikščiojimų metu šaltuoju metų laiku. Kai kurie modeliai papildomai turi specialų vandeniui atsparų impregnavimą. Aukštos kokybės ir skandinaviški šio prekės ženklo stiliai pritraukia daug pirkėjų. Tačiau šio prekės ženklo žiemos batų kaina yra gana didelė.

Italijos kompanija „Jog Dog“ gamina membraninius batus, skirtus gana žemai temperatūrai. Savo modeliuose gamintojas naudoja membraną „Biometex“. Klientų atsiliepimuose teigiami aspektai yra anatominė padėklų struktūra kartu su neslidusis padas ir membrana, kuri veikia. Gamintojas naudoja dirbtines medžiagas batus su membrana.

Vaikų modeliai

Vaikiški batų su membranomis modeliai yra labai populiarūs tarp jaunų motinų. Tai puikūs batai aktyviems ir smalsiems kūdikiams. Daugelis gamintojų jį priėmė ir aktyviai naudoja naujausias technologijas avalynės gamybai.

Yra gamintojų, kurie gamina aukštos kokybės batus vaikams - Skandia, Ecco, Kuoma, Superfit, Richter. Taip pat yra pigesnių Zebra ir Kotofey modelių.

Austrijos įmonė „Richter“ gamina vaikų batus su „SympaTex“ membrana. Be to, dauguma modelių turi labai įdomų dizainą.

Kuoma Suomijos batai vaikams su įsimintinu dizainu yra labai populiarūs tarp jaunų motinų Rusijoje. Pasak daugelio pirkėjų, batai su šios kompanijos membrana yra idealus žiemos avalynė aktyviems vaikams.

Kotofey yra vienas iš populiariausių ekonomikos klasės vaikų avalynės gamintojų. Nors daugelis pirkėjų pastebi, kad ilgainiui išnyksta padas, o batų išvaizda pablogėja, dauguma pirkėjų teigiamai atsiliepia apie galimybę išlaikyti vaikų kojų šilumą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais.Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys