Batai

Pelenai

Pelenai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Spalvoti sprendimai
 3. Patarimai, kaip pasirinkti
 4. Ką dėvėti?
 5. Įspūdingi vaizdai

Italijos batai visada buvo mylimi visame pasaulyje. Vienas garsiausių mados namų yra pelenai. Šio prekės ženklo kolekcija išsiskiria neįprastu dizainu, kuris apjungia dvi priešybes. Dizaineriai sukūrė visiškai naujus batų modelius: elegantiški batai su sportinio stiliaus elementais, aukšti kulniukai.

Modeliai

Visi pelenų modeliai sukurti italų ir prancūzų dizainerių grupėje. Kiekvienais metais yra naujų, originalių modelių, o populiariausi batai papildyti ir rafinuoti.

Taigi prekės ženklas atitinka esamų klientų skonį ir pritraukia naujus klientus.

Įdomu ieškoti pleištų. Modelis gali būti su trumpomis arba ilgomis viršūnėmis, juodos, mėlynos, pilkos ir kitos spalvos.

Kitas originalus sprendimas yra sportinio stiliaus batai. Tai visiškai naujas žvilgsnis į batus! Galimybė ant plokščiosios eigos su labai patogiu pavasario padu.

Spalvoti sprendimai

Pelenai, kaip ir visi žinomi prekiniai ženklai, gamina platų įvairių spalvų modelių pasirinkimą. Pagrindinės kiekvieno kolekcijos spalvos yra tamsios. Tačiau dizaineriai dažnai naudoja skirtingus rudos ir pilkos spalvos atspalvius.

Šviesiai pilki sportiški batai, kurie atrodo kaip sportiniai bateliai, atrodo ypatingi.

Juodosios kaubojus su kniedėmis ir siuvinėjimais puikiai tinka jaunoms mergaitėms. Ryškus viršelis suteiks jūsų vaizdo ryškumo. Šis modelis idealiai tinka džinsinio drabužių. Modernios moterys šiame bate tiesiog nebus ignoruojamos.

2017 m. Prekės ženklas pristatė šviesią kolekciją. Ypatingas dėmesys skiriamas rudos ir pilkos spalvos modeliams, dekoruotiems įvairiais siuvinėjimais.

Patarimai, kaip pasirinkti

Tinkamai prižiūrint pelenų batai tęsis metus. Renkantis labai svarbu atsižvelgti į keletą veiksnių:

 1. Atkreipkite dėmesį į siūles: viskas turi būti tiksliai susiuvama, siūlai neturėtų išsilieti.
 2. Pasirenkant batus su kulnais, įsitikinkite, kad kojos yra tinkamai pakeltos, ir nėra jokio diskomforto jausmo.
 3. Būtina atsisakyti pirkimo, net jei modelis šiek tiek spaudžia. Atminkite, kad žieminiai batai, kuriuos turite dėvėti ant įtemptų kojinių ar pėdkelnių, todėl pora gali būti šiek tiek laisva, bet ne atvirkščiai.

Ką dėvėti?

Pelenų batai puikiai papildo įvairius vaizdus: nuo klasikinių versijų iki ryškių nepaprastų vaizdų. Juoda batai yra universalus modelis. Jei norite, kad batai būtų kitokių spalvų, turėtumėte būti atsargūs. Svarbu prisiminti - batai neturėtų būti „supjaustyti“ ir sutrumpinti kojų.

Įspūdingi vaizdai

 • Trumpi džinsiniai šortai, juoda klasikinė striukė, sniego baltas marškinėliai puikiai dera su juodu maišu, dekoruotu grandinėmis, ir pora pelenų su kniedėmis.
 • Batai su kniedėmis papildo aprangą atsitiktiniu stiliumi, kurį sudaro apsauginės spalvos kombinezonai ir striukė-kohukhi.
 • Juodi batai tinka šviesiai spalvingiems drabužiams, svarbiausia - pridėti tamsią akcentą. Pavyzdžiui, juodas krepšys ir striukė.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys