Šukos

Šukos plaukams

Šukos plaukams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Plaukų priauginimo šukos savybės
 2. Kas yra šukos?
 3. Kaip naudotis?
 4. Kaip pasirinkti?
 5. Šukos priežiūra
 6. Gamintojų apžvalga

Plaukų priauginimas tapo labai populiarus visose amžiaus grupėse. Tačiau pratęstas garbanos reikalauja kruopštaus priežiūros. Jie negauna maisto ir drėkina, kaip natūralus, ir negali patys pataisyti. Todėl yra specialūs priedai dirbtiniams plaukams prižiūrėti.

Plaukų priauginimo šukos savybės

Dirbtinės garbanos - medžiaga yra labai graži, bet trapi. Todėl yra specialūs prietaisai, skirti jiems rūpintis. Turėsite šukuoti bent 2 kartus per dieną ir būtinai naudokite šiam tikslui skirtą šuką.

Pabandykite šukuoti lėlę. Patikėkite, jūs išleidžiate daug pastangų. Ir dauguma neturtingų mergaičių plaukų liks ant šepečio. Tai yra užkirsti kelią tai, ir jums reikia specialios šukos.

Šis priedas paprastai yra pagamintas iš minkštos medžiagos, dažniausiai tai silikonas arba šeriai. Labai svarbu, kad ant antgalių nebūtų masažo rutulių. Jie prisideda prie jūsų „naujųjų“ plaukų plitimo, ir jūs tikriausiai nenorite atsisveikinti su jais per kelias savaites po susikaupimo.

Daugelis žmonių mano, kad šukos iš natūralių medžiagų yra daug geresnės ir labiau rūpinančios mūsų plaukus. Tačiau mes neturime pamiršti, kad ši tiesa yra teisinga tik tuo atveju, jei rūpinatės „vietiniais“ plaukais.

Kas yra šukos?

Plačiai plaukai yra storesni nei natūralūs, nes jie pritvirtinti specialiu kapsuliu. Todėl idealus jų priežiūros variantas yra retai ar švelni dantys, taip pat specialūs šepečiai. Ir geriausia - turėti visą priedų rinkinį dirbtinių garbanų priežiūrai. Galų gale, yra situacijų, kai vienas šukas negali susidoroti, o kitas ateina jai padėti, su kitokiu principų atskyrimu.

Plaukų šepetėlis trident

Produktai, pagaminti tridento pavidalu, yra labai naudingi dirbtinių garbanų priežiūra. Jie turi plačius dantis, tarp kurių yra nedideli minkšti kamščiai, užkertantys kelią dideliems dantims nuo plaukų folikulų pažeidimo. Su tokiu prietaisu, reikia šukuoti sruogas, pradedant nuo patarimų, palaipsniui didėjant aukštesnėms ir aukštesnėms - todėl jūs jų nepažeisite.

Šukos

Šukutės taip pat geriausiai padeda rūpintis dirbtiniais plaukais. Atsižvelgiant į tai, kad jos sąsajos yra viena nuo kitos nutolusios, pasiekiamas vienodas garbanų tiesinimas tiesiais plaukais per visą plaukų ilgį.

Geriausia rinktis šuką, pagamintą iš silikono, jo dantys sumažins riziką, kad bus padaryta geresnė grožis.

Masažinis šepetys

Šukos masažavimas dirbtiniams garbanoms dažnai gaminamas iš minkštų, natūralių šerių, dažniausiai šilko. Tai labai paprasta ir švelniai rūpinasi galvomis: ji nepažeidžia jūsų plaukų ir švelniai šukuos per plėtinius.

Labai svarbu, kad šepetys neskaidytų patarimų, o tai sukelia jų trapumą ir miršta.

Kaip naudotis?

Nepakanka įsigyti specialų šuką dirbtiniams plaukams, taip pat turite išmokti jį tinkamai naudoti. Galų gale, jūsų gražios garbanos yra labai trapios, todėl reikia laikytis paprastų, bet privalomų priežiūros taisyklių:

 • Kai šukosime, mes ne tik išskleidžiame gijas, bet ir skatiname plaukų augimą masažuodami galvos odą.
 • Jokiu būdu negalima šukuoti šlapiais plaukais.Jie yra labiau jautrūs deformacijai, silpnėja plaukų folikulai, plaukai tampa trapūs. Be to, drėgnieji garbanos yra labiau supainioti, o šukuojant išilginius, būtina vengti kiek įmanoma daugiau aštrių judesių arba galite sugadinti visą grožį.

Todėl geriau iš anksto išdžiovinti šlapius plaukus.

 • Šukavimas turėtų prasidėti nuo plaukelių galų ir eiti aukštyn palaipsniui mažinant plotus. Labiausiai patogu rinkti sruogas į uodegą ir pradėti šukuoti palaipsniui didėjant. Labai svarbu, kad kapsulių prikabinimo vietos nebūtų supainiotos viena su kita.
 • Naudokite tik specialią šuką, kuri padės išlaikyti plaukus keletą mėnesių. Prieš plaunant plaukus, būtinai atidžiai šukuokite sruogas.

Priešingu atveju, skalbimo procese jie bus dar labiau supainioti ir rizikuojate prarasti pusę savo plaukelių.

 • Būtina šukuoti kelis kartus per dieną. Tai palankiai paveiks ne tik dirbtinius garbanos, bet ir savo plaukus. Toks dažnas galvos odos masažas yra labai naudingas.

Šis vaizdo įrašas jums pasakys, kaip pasirūpinti plaukų plėtiniais ir kaip pasirinkti šuką:

Kaip pasirinkti?

Būtina kruopščiai kreiptis į plaukų šepetėlio pasirinkimą dirbtiniams žiedams. Galų gale, pastato procedūra - malonumas nėra pigus. Todėl jūsų interesas yra dėti visas pastangas, kad jos nepaliestų.

Net salone paklausti kapitono, kas šukos atitinka jūsų naujus plaukus. Jūs tikrai informuosite apie keletą modelių ir netgi pasakysite, kur jie gali būti rasti.

Kaip taisyklė, geros šukos plaukų priauginimui geriausiai perkamos specializuotose parduotuvėse. Yra daugiau pasirinkimo galimybių, o patyrę pardavėjai iš pirmo žvilgsnio supras, kokį priedą pasiūlyti. Paprastai siūloma keletas skirtingų modifikacijų ir skirtingų kainų kategorijų šukos. Ir jūs galite išbandyti produktą vietoje.

Būtinai laikykite šuką rankoje. Patogi rankena taip pat reiškia daug. Kažkas mėgsta lengvą modelį, beveik be jokio svorio, ir kas nors bus malonu atimti tvirtą galingą šuką.

Šukos priežiūra

Šukos yra kasdieninė higienos priemonė, kartais tai naudojama daug kartų per dieną. Taigi tarp dantų gali susikaupti plaukai, riebalai, nešvarumai, odos dalelės arba pleiskanos.

 1. Pirmiausia reikia iš šukos pašalinti plaukus ir dulkes.
 2. Tada jums reikia paruošti specialų sprendimą, kad išvalytumėte priedą. Jums reikia paimti litrą karšto vandens ir pridėti butelį reguliaraus amoniako.
 3. Susidariusiame mišinyje nuleiskite šuką taip, kad ji pusę valandos jis būtų.
 4. Po to kruopščiai nuvalykite gaminį nuo purvo.
 5. Po visų darbų, plaukite šuką švariu tekančiu vandeniu.
 6. Jei turite pleiskanos, paimkite medvilnės tamponą, pamerkite jį į alkoholį ir gausiai nuvalykite aksesuaro paviršių. Ir tada palikite kelias minutes išdžiūti.

Atminkite: kiekvienas šeimos narys turi turėti savo šuką. O plaukų ir galvos odos sveikata priklauso nuo jo grynumo.

Gamintojų apžvalga

Tangle teezer

Didžiosios Britanijos firmos produktai. Jų variantai plaukų šukavimo šukavimo tema yra labai įvairūs. Iš jų galėsite pasiimti nebrangią, aukštos kokybės daiktą ir įsigyti brangų dizainerio šuką, už kurią tur ÷ s konkuruoti visi mados mada.

Moroccanoil

Tai yra garsaus Izraelio gamintojo produktai. Jie yra patogūs, lengvi, minkšti dantys ir keraminė pagrindo danga. Tokie priedai puikiai lygūs plaukai ir padeda pašalinti statinį elektrifikavimą.

Kiepe aquos

Taip pat labai gerai žinoma plaukų priežiūros priemonių bendrovė. Jie yra ypač patvarūs ir patogūs. Daugelis modelių turi jonizacijos funkciją, kuri žymiai padidina jų produktų paklausą.

Broun

Įmonė, kuri jau seniai yra mūsų rinkoje ir kuriai nereikia įvesti.Ji ne tik užsiima aukštos kokybės plaukų aksesuarų gamyba, bet ir profesionalia jų priežiūros įranga. Jų produktai nėra pigūs, bet verta. Atsiliepimai apie jų produktus visada yra teigiami.

Dewal

Vokietijos prekės ženklas, rodantis mums tą pačią vokiečių kokybę. Ši kompanija turi platų aksesuarų asortimentą plaukų priauginimui.

Janeke

Pristato mums didžiulį modelių asortimentą kiekvienam skoniui ir piniginei. Profesionali šukos ir kiti produktai, skirti plaukams prižiūrėti, tikrai malonūs.

Geras šukos pasirinkimas plaukams pratęsti yra atsakingas pratimas. Bet jei laikotės paprastų taisyklių ir ieškote paieškos priežasčių, tada pusė darbo atliekama. Taigi, atidžiai išnagrinėkite rekomendacijas ir būtinai pasitarkite su kapitonu, kuris sukūrė jums nuostabius garbanos.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys