Šukos

Šukos

Šukos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Tipai ir taikymas
 2. Medžiagų klasifikacija
 3. Kaip pasirinkti?
 4. Svarbūs niuansai

Šiuolaikinio žmogaus gyvenimas neįmanomas be šukos, kuri yra kartu su juo kasdienėje veikloje, kelionėse, verslo kelionėse, kelionėse į renginius. Šis paprastas objektas padeda jūsų plaukams gerai prižiūrėti ir sukurti šukuosena, panašią į meno kūrinius.

Tipai ir taikymas

Nepaisant didelio šukų skaičiaus ekranuose, jie gali būti suskirstyti į keturias kategorijas pagal jų formą ir dydį bei paskirtį:

 • Tradicinis ir populiariausias šukos šepetys vadinamas „bombazu“ arba, kaip dažniau, „masažas“. Jo forma gali būti skirtinga, tačiau dažniausiai tai yra stačiakampis arba ovalus pagrindas po minkšta pagalvėle ir ilga rankena. Šis tipas yra universalus, nes jis tinka bet kokiai plaukų struktūrai, storiui ir ilgiui. Šepetys skirtas ne tik šukavimui ir išskyrimui, bet ir galvos masažui, kuris turi teigiamą poveikį kraujotakai ir riebalų pasiskirstymui per visą ilgį.

Dėl poveikio ypatumų plaukai gauna blizgesį.

 • Mini masažo šukos - populiarus Tangle teezer, kuris neturi rankenos. Dėl mažo dydžio ir gebėjimo uždaryti dantis toks dalykas tampa patogus nešiotis maiše. Taip pat yra šukuoti plaukai plaukams. Jie pasižymi kilpų buvimu, kurios leidžia gvazdikėliams neužsikimšti prie kapsulių ir lengvai palenkti kryptis.
 • Praktiškas ir patogus laikymas net mažuose maišeliuose yra išleidimo šukos. Jie iš mažo sulankstyto dizaino paverčiami visišku produktu arba šepečiu su veidrodžiu.
 • Plokšti šepečiai yra skirti daugiausia garbanoms ir švelninimui, bet ne stiliaus formavimui. Jie gerai sekasi, nepažeidžiant plaukų.
 • Naujausias grožio pasaulio naujovė - šukos džiovinimui su mikropluoštu. Ji ne tik masažuoja galvą savo dantimis, bet ir ištraukia drėgmę audinių dalimi. Tolesniam džiovinimui šukos ant jo yra specialios skylės.
 • Populiari skeleto, pūsto ar tunelio šukos. Jos dantys yra įvairūs, o pagrindo angų buvimas leidžia sukurti karšto oro cirkuliaciją, kai stilius su plaukų džiovintuvu. Naudojant tokį šuką, jūs galite lengvai uždėti trumpus arba vidutinio ilgio plaukus, tuo pat metu suteikdami jiems tūrio šaknų.
 • Kitas šukos tipas yra apvalus šepetys. Dėka medžiagų, iš kurių jie yra pagaminti, visas šepetys yra gerai pašildytas, o tai leidžia jums dėti su tūriu prie šaknų, tiesiai garbanos. Kadangi šis modelis sukuria susuktus antgalius, jis dažnai vadinamas plaukų šepečiu. Brashing, kartu su tunelių šukomis, yra populiarios profesionalios šukuosenos.
 • Amžinos šukos porūšiai yra šukos, naudojamos daugelį amžių. Geriausia, kad jie tinka trumpiems plaukams ir yra būtini mažesnei nei rinkos vertei, nes jų paprasčiausias dizainas leidžia glaudžiai užrakinti garbanos.

Šukos ant ilgų rankenų padeda lengvai atskirti kryptis viena nuo kitos ir sukurti atsiskyrimą.

Šioje šukoje galima skirtingas dantų dažnis. Kuo arčiau jie yra vienas kitam, tuo patogiau šukos sukurti krūvą. Kitas šio modelio privalumas yra tai, kad, kai kuriate uodegą, galite šukuoti laisvas kryptis.

 • Šukos uodega yra šukos su ilga plona rankena.Jis tinka pašalinti pažeidimus, suskirstyti į plonas siūles, audimas, klojimas.

Yra šukos, kuriose yra kelių tipų charakteristikos. Pavyzdžiui, masažo šukos yra įprastos kuriant bouffants. Šis šukas turi ploną dizainą ir minkštus natūralius šerius. Kitas kombinuotas modelis yra šukos, kuri dažnai turi dantis ant vienos pusės ir retų dantų.

Kombinuotuose modeliuose taip pat yra retinimo šukos. Jie yra supaprastintas profesionalus skustuvas plaukams sumažinti.

Medžiagų klasifikacija

Yra daug medžiagų, kurios sukuria šuką. Taigi, yra plastiko, medžio, gumos, ebonito, metalo ir keramikos.

Kiekvienas iš jų turi savo specifines savybes, privalumus ir kartais trūkumus:

 • Metalo šukos, pvz., Aliuminis, nerekomenduoja naudoti profesionalų, nes, kaip elgiamasi su jais, jie gali pakenkti galvos odai su standumu. Ši medžiaga greitai sušyla, kai yra veikiama plaukų džiovintuvu, todėl jis nepatogu naudoti ir gali pažeisti plaukus. Metalas dažniausiai naudojamas atskirose dalyse, pavyzdžiui, uodegų pavidalu, nes jos atskiria sruogas.
 • Medinės šukos yra pagamintos iš pelenų, vyšnių, buko, ąžuolo, pušies, persikų, bambuko, sandalmedžio, kadagio ir beržo. Be to, kad mediena yra natūralus skanus kvapiosios medžiagos, ji nėra elektrifikuota. Laikui bėgant, įtrūkimai atsiranda įtrūkimų, ypač jei jie yra laisvi, kaip pušis. Toks defektas kenkia plaukų struktūrai ir gali juos nuplėšti.

Norėdami pratęsti aptarnavimą, šukos neturi būti sudrėkintos ir laikomos šildytuvuose.

 • Plastikinės šukos yra populiariausios ir dažniausios. Jie yra nebrangūs, atsparūs dilimui ir atsparūs temperatūros smūgiams. Plastikiniai susiduria su pagrindine funkcija - šukavimas, bet kartais stipriai elektrifikuoja plaukus.
 • Paskirstytos gumos, gumos ir silikono šukos. Jie naudojami šukuoti šlapius plaukus, nesugadinti jų ir galvos odos, o ne elektrifikuoti. Anglies ir keramikos gaminiai lengvai plaukioja plaukais, atskiria pluoštus ir nėra veikiami chemikalų, todėl juos dažniausiai naudojasi salonuose.
 • Be įprastų medžiagų, dažnai būna retesni, elegantiškesni ir brangesni. Jūs galite rasti ebonito šukos, bronzos, aukso, sidabro su ametistais ir kitais brangakmeniais. Egipto faraonų laikais naudojami ragų ir kaulų karkasai turi išorinį grožį ir malonumą.

Šukos su natūraliais šeriais iš arklio, kiaulienos, šerno, kombinuotos vilnos turi didelę paklausą. Šios medžiagos nekenkia plaukams, bet stipriai elektrifikuojamos, todėl patariama šiek tiek sudrėkinti arba apdoroti antistatine medžiaga.

Labiausiai praktinės šukos yra anglies pluoštas su keramine danga, nes joms nereikia ypatingos priežiūros ir nėra užterštos. Naudingiausi yra mediniai ir trauminiai - metaliniai. Tačiau, jei dantys turi mažus kamuoliukus ant galų, tada, nepaisant pagrindinės medžiagos, toks produktas bus pats geriausias.

Kaip pasirinkti?

Šukos turi būti skirstomos ne tik pagal šerių paskirtį, formą, dydį ir tipą, bet ir pagal plaukų tipą, kuriam kiekvienas skirtas. Tinkamai parinktas gaminys padės jums lengvai ir be sužalojimo susidoroti su netgi užsispyręs šokas. Ir, atvirkščiai, netinkama šukos bus ne tik neveiksmingos, bet taip pat gali pakenkti plaukų struktūrai.

Labiausiai universalus yra platus masažo šukos, nes jis tinka bet kokio storio, ilgio ir struktūros plaukams.

Ploniems ir trapiems, taip pat sausiems plaukams, kurie linkę būti supainioti, rekomenduojama naudoti šuką su natūraliais šeriais. Tačiau jie nėra tinkami garbanoti, nes ne tik šukuos, bet ir supainioti garbanos. Natūralūs šeriai tinka vidutinio ilgio plaukams atskirti.

Norint suteikti trumpiems plaukams tūrio, reikia naudoti kaulų šukes ir liemenėlę, o paprastiems šukavimui - plokščias šukes ir šepečius. Renkantis šepetėlį reikia prisiminti, kad kuo ilgiau plaukai, tuo didesnis skersmuo.

Smulkiems plaukams reikalingas didelis šerių tankis, o storas, priešingai, retas.

Garbanoti plaukai atrodo įspūdingi, kaip tikros bangos, bet tuo pačiu metu jie yra labai neklaužada ir trapūs. Garbanotoms garbanoms geriausiai tinka glaudūs garbanos, plokščios šukos ir šepečiai su dantimis, kurie yra toli vienas nuo kito, pavyzdžiui, Tangle teezer. Dėl minkštos ir purus tinkamos masažo šukos.

Be to, kailiai su retais dantimis susiduria su storais, standžiais struktūriniais plaukais. Modeliai su dažnai dantimis - su minkšta ir plona. Apskritai jie puikiai tinka ilgiems plaukams, taip pat masažo šukui. Storiems plaukams turėtumėte pažvelgti į kombinuotus modelius su skirtingais dantų, šukų, plokščių standžių bombų dažniu.

Tam tikro tipo plaukams rekomenduojama pasirinkti jų medžiagas. Pavyzdžiui, silikonas ir ebonitas su antistatiniu poveikiu tinka garbanotiems plaukams. Taip pat silikonas ir anglis suteiks minkštumo, blizgesio ir silkumo. Natūralūs šeriai, nailonas rekomenduojamas silpniems, trapiems plaukams. Plastmasė tinka labai trumpoms šukuosenoms, ežerams ir aukštos kokybės medienai.

Medžiaga turi būti griežtesnė už storesnius plaukus. Labiausiai kietos yra kaulų, porceliano, metalo ir minkštos gumos, plastiko, silikono.

Natūralios medžiagos rekomenduojamos dažniau nei dirbtinės, tačiau renkantis tokį šuką turėtumėte atsižvelgti į savo kūno ypatumus. Alerginė reakcija gali atsirasti dėl natūralių šerių, sidabro ir kitų metalų.

Kai kalbama apie stilių, šios ar kitos šukos labiau tinka įvairiems tikslams. Apvalios šukos, pagamintos iš nailono, padės ištiesinti banguotus ir garbanotus plaukus, o tiesiog tiesiai priderinti gaminį prie natūralių šerių. Švelnios garbanos gali būti sukurtos naudojant didelio tūrio brassing ir mažas skersmuo padės suteikti bazinį tūrį.

Šukos su uodegomis ir šukomis su ilgais retais dantimis padės atskirti gijas. Ir norint vienodai užtepti gelį ar putas, geriausia naudoti plastikinę plokščią šuką.

Šis vaizdo įrašas parodys, kaip pasirinkti tinkamą plaukų šuką:

Svarbūs niuansai

Svarbu ne tik pasirinkti tinkamą šuką, bet ir tinkamai ją naudoti:

 • Rekomenduojamas ilgalaikis šukavimas, kuris turi teigiamą poveikį plaukų ir galvos odos sveikatai. Tai turėtų būti lengva apdoroti apie dešimt minučių per dieną, ryte ir vakare. Tokiu būdu dažnai nerekomenduojama tai padaryti, nes tai sukels greitą užteršimą. Jei plaukai yra linkę būti riebūs, šukavimas turėtų būti kruopščiai, neliesdami galvos odos, kad riebalinės liaukos nepradėtų dirbti.
 • Ekspertai nerekomenduoja šukuoti žaliavinių plaukų, kad nesugadintų jų struktūros. Tačiau pastaruoju metu yra vis daugiau produktų, skirtų tik džiovinimui. Pavyzdžiui, šukos su mikropluoštu. Jūs negalite šukuoti plaukus, kurie yra apdorojami stipria fiksacija: geliai, putos ir lakas. Pirma, juos reikia nuplauti ir išdžiovinti, o po to atskleisti juos su šukos poveikiu.
 • Trumpų plaukų prie pečių savininkai dažniausiai nekelia grėsmės garbanoti, todėl jie gali šukuoti plaukus nuo šaknų iki galų. Kad kilimėliai nebūtų suformuoti, užtenka laiku supjaustyti plaukus. Svarbiausia yra ne pažeisti galvos odą su kietomis šukomis.
 • Ilgi ir garbanoti plaukai paprastai yra painiojami. Šukavimas turėtų prasidėti nuo patarimų iki šaknų, nesukelkite ir nesupjaukite mazgelių, bet atsargiai ištraukite pirštus ir šuką.Kai lieka užsikimšę plotai, galite naudoti šepetį. Po judesio šukos rekomenduojama laikyti plaukams rankomis, todėl riebalai yra tolygiai paskirstyti.
 • Svarbu rūpintis šukomis, kad jis tęstųsi ilgiau ir, svarbiausia, pasiektų norimą poveikį plaukams. Kartais žmonės galvoja, kad kartais pakanka valyti šepetį nuo plaukų, bet taip nėra. Pirmiausia, po kiekvieno šukavimo jie turi būti pašalinti, pvz., Su adata, dantų krapštuku ar specialiais šepečiais.
 • Kadangi šukos turi susidoroti su plaukais, galvos oda ir raginėmis dalelėmis, taukais, turėtumėte laikytis higienos taisyklių. Plaukai taip pat kasdien susiduria su dulkėmis ir nešvarumais, ir visa tai lieka šeriuose, sukuriant palankią aplinką mikrobams. Geriausia naudoti tik savo daiktą, o ne kitiems skolinti, o ne kažkieno kitiems.
 • Nepamirškite plauti šepečiu bent kartą per savaitę. Be to, jei plaukai yra riebi, juos reikia plauti kasdien. Jei gaminys turi natūralius šerius, procedūra turi būti atliekama su šampūnu.
 • Jei sugadinta, šukos geriau pakeisti, nes gali pažeisti plaukus ar galvos odą. Apskritai rekomenduojama keisti šukos kartą per metus.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys