Kaip siūti suknelę

Vasaros sundresas pradedantiesiems

Vasaros sundresas pradedantiesiems

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. „Dolce & Gabbana“ modeliavimo modeliai vasarą
 2. Paprastas modelis ant elastinės juostos
 3. Raštas su sijonu „saulė“

Vasaros drabužių spinta iš merginų tikrai bus papildyta gražiais sukneliais ir lengvu sundresses. Kokio stiliaus sundress dabar yra madoje? Tam tikram modeliui jis gali būti siuvamas.

„Dolce & Gabbana“ modeliavimo modeliai vasarą

1 galimybė

Gerai žinomų dizainerių pavardė. Garsus kompanijos stiliaus stilius yra modelis su nuimamu kėbulu. Norėdami sekti mados sundress'ą, galite siūti sau.

Norint sukurti produktą, jums reikia suknelės su pjovimo liemeniu.

Lentynos piešinyje turite atlikti pakeitimus:

 • Liemuo turėtų būti šiek tiek nuleista kažkur 1 cm.
 • Krūtinės lizdas perkeliamas į šoninę siūlę.
 • Mes žymime naują viršutinio pjūvio liniją.
 • Mes pritraukiame reikiamo storio diržus.
 • Modelio gale turite atlikti tuos pačius pakeitimus. Su pieštuku schema suformuluoti naujas linijas kūno ir nugaros, ir supjaustyti modelį.
 • Pečių juostos supjaustytos atskirai.

Kiekvienas diržas turi būti siuvamas 2 gabalais.

Jei norite, kad produktas atrodytų gražesnis, madingam sundress'ui gali tekti susidaryti vaizdą. Norėdami tai padaryti, ant naujo popieriaus turi būti sudarytas karkaso ir nugaros modelis.

Susidūrimas nukreipiamas išilgai viršutinės kėbulo linijos. Jo plotis lygus 3 cm.

Susidūrimo pavyzdys

Sundreso sijonas susideda iš dviejų stačiakampių, bet jei norite, galite jį sudeginti arba užmigti.

Užraktas ant mygtukų yra iš priekio. Dirželis po užsegimu yra dubliuojamas su flizelinu arba dublerinu.

2 galimybė

Šis modelis leis merginoms savo spintoje turėti madingą produktą su puodeliais. Sarafano stilius akcentuos ploną figūrą, pridedant žaismingumą visam moters vaizdui.

Pagal vieną modelį, galite siūti kaip atsitiktinis apranga ir šventinė suknelė ant siaurų diržų.

Kėbulas supjaustomas medvilnės arba kaliko pamušalu. Tai išgelbės merginas nuo nereikalingų odos problemų. Bodice su pamušalu išlaikys visą produkto formą.

Siuvant sėklą iš „Dolce & Gabbana“, svarbu atkreipti dėmesį į audinių pasirinkimą. Įžymūs mados dizaineriai nesiskyrė renkantis audinio modelį ir savo originalius ir ryškius.

Daug mergaičių iš karto patiko gražių žaliuojančių spaudinių ant vasaros drabužių. Kaip jūs negalite grožėtis skirtingomis gėlių modelio paletėmis. Didelės ar vidutinės gėlės - šis modelis tinka mados moterims su bet kokia forma.

Gėlių spausdinimas - šio gaminio vizitinė kortelė, kuri atneš priartėjimą prie mados šedevro.

Pateikite sundresses ir geometrinį modelį. Šviesus įvairių formų mozaika suteikia nepakeičiamą kontrastą vasaros sundresses.

Seniai praėjo dienos, kai mergaitės turėjo stovėti eilėje dešiniajame audinyje.

Šiandien moderniose parduotuvėse galite įsigyti bet kokią norimą medžiagą. Kokią medžiagą pasirinkti, kad mergaitė galėtų tiesiog nukentėti visiems su savo kūryba? Tai gali būti gražus šilkas, garbinantis jūsų odą, kvėpuojantis medvilnė arba erdvus šifonas.

Paprastas modelis ant elastinės juostos

Šablonas sundress tinka mergaitėms, kurios tik pradeda išbandyti save kaip siuvėjo vaidmenį. Sarafanas ant guminės juostos gali būti iškirptas. Modelis yra didelis stačiakampis.

Norėdami sukurti šį modelį, jums reikia 2 matavimų:

 1. Pusiau juosmens apvadas. Išmatuokite juostą, kad matuotumėte juosmenį ir padalykite 2.
 2. Produkto ilgis. Ilgis nuo krūtinės lygio ir toliau iki centimetro juostos turi būti nuleistas iki noro (iki kelio, virš kelio ir pan.).

Diržai gali būti iškirpti iš pagrindinio audinio arba nusipirkti paruoštos plačios juostos.

Trintukas prisbarivaet modelis ir sukuria gražią apmušimą krūtinėje. „Sundress“ yra puiki vieta atsipalaiduoti paplūdimyje. Laisvas gaminio stilius papildys komfortą atostogų metu.

Suknelė su elastiniais dirželiais - vasaros drabužiais, kuriuose netgi galite eiti į vestuves geriausiam draugui. Audinys su gražia modeliu idealiai tinka viliojančiam šventiniam drabužiui.

Tikslas sukurti tokią sundress ant elastinės juostos yra naudoti specialų elastinį siūlą. Ji sukurs surinkimą ant kėbulo. Gražus gaminio viršus tęsis ir tvirtai prisirišęs prie krūtinės.

Būtent tai yra produkto senėjimo stiliaus akcentas. Gumos siūlas yra suderintas su audinio spalva, todėl mašina dygsta nepriekaištingai.

Prieš siuvant siuvimo mašiną, siūlai įkišami į šaudyklę.

Gumos siūlai yra šiek tiek storesni nei įprastai, todėl apatinės siūlės įtempimas turi būti atlaisvintas. Tai galima padaryti atsuktuvu, priveržiant varžtą teisinga kryptimi. Viršutinis sriegis yra sriegiu su reguliariais siūlais.

Raštas gali būti sukurtas pagal jūsų standartus. Visi skaičiavimai ir matavimai pateikiami brėžinyje (žr. Nuotrauką žemiau).

Raštas su sijonu „saulė“

Vėlgi ant kelnių galite pamatyti drabužius, kurie turi nuostabų sijono saulės stilių. Suknelės, sarafanai ir sijonai patys yra plačiai užsidegę.

Bet kuris išplėstinės prekės yra pusė apskritimo.

Išsamesnė informacija turi būti skiriama pjaustytam sijonui „saulė“.

Audinys, kurio reikia norint įsigyti didžiausią plotį, turi būti visiškai pritvirtintas prie audinio.

Modeliai su nuimamais laikikliais gali būti supjaustyti gabalais. Jei audinio plotis neleidžia pjauti vieno gabalo sijono, tada jis yra iškirptas per pleištus. Sundress suknelės suknelės nuotraukoje sijonas rodomas stačiu kampu. Ji padalina audinio sijoną į pleištus.

Jei naudosite šį metodą, skirtą mažesnio pločio audinio pjaustymui, tada pats „saulė“ nebus sutrikdytas. Galutinis produktas taip pat džiaugsis savo savininku elegantiška išvaizda.

Taip pat yra antroji sijono stiliaus sijono versija. Jo pavadinimas kilęs iš pirmojo stiliaus versijos. Rašto drabužiai su puse sijono turi mažiau gumbų. Tačiau visi drabužiai, kuriuose yra pusė saulės, atrodo ne mažiau elegantiški.

Drabužių gamybos procesas reikalauja tikslumo dirbant. Tačiau ne tik šis reikalavimas leis turėti nuostabų apdailą.

Drabužiai su „saulės“ stiliumi bus puiki forma, jei po visų siuvimo operacijų ji paliekama ant kelių pečių. Galutinis produktas pasieks reikiamą formą.

Kokie vasaros sarafanų modeliai su saule yra saulės, galite pamatyti tolesnėje apžvalgoje.

Įdomus sarafano modelis toms mergaitėms, kurios mėgsta mini. Paplūdimio sezono metu šifono sundresas bus tikras atradimas, apsaugantis nuo degančios saulės.

Tokį modelį galima siūti tiek su pamušalu, tiek be jo. Permatoma suknelė sukurs paslaptį bet kuriai mergaitei. Siuvimo produktas nėra sudėtingas. Saulės stilius suteikia gaminiui gražią uodegą.

Ši suknelė gali būti siuvama pagal suknelės modelį. Nuotraukoje rodomas visas suknelės modelis. Norėdami apsirengti, jums reikia šių modelių:

 1. Lentelė - 1 detalė.
 2. Atgal - 1 detalė.
 3. Priekinis skydelis - 1 elementas.
 4. Galinė panelė - 1 elementas.

Šis modelis atspindi mados drabužių dėvėjimą praėjusio amžiaus viduryje. Drabužiai su saulės pjūviu padės merginoms paslėpti pernelyg plačius klubus, arba atvirkščiai, prideda apimties.

Kai mergina pati užsiima drabužių kūrimu, priedų pasirinkimas tvirtinimo detalėms gali būti labai įvairus: mygtukai, mygtukai, užtrauktukas, kabliukai.

Užraktas gali būti tiek prieš, tiek iš galo. Ryškus kontrastinis apvadas prie kaklo ir rankos angos padarys gaminį spalvingesnį ir įsimintiną.

Tą patį modelį galite gauti ant diržų.Bodice brėžinio pakeitimai yra panašūs į ankstesnio modelio bodice pakeitimus („Dolce & Gabbana“).

Vasaros suknelė įvairina moterų drabužių spintą. Pirmiau pateikti modeliai siuvami suknelę kiekvienam mergaičių skoniui.

Gražus audinio raštas padarys suknelę ryškią ir pastebimą kitiems. Plūdantis audinys padarys bet kokį modelį erdvus ir nesvarus. Kuris dygsnio sundress: mini arba ilgas.

Tegul pasirinkimas bus būsimos vasaros šedevro meilužė. Grindų suknelės modelis visada gali būti pakeistas į modelį virš kelio.

Merginos, siūti, kurti ir nebijoti naujų pradžių. Siuvimo pradininkai gali praktiškai kurti paprastą sundress su elastine juosta.

„Dolce & Gabbana“ suknelė yra šiek tiek sudėtingesnė, tačiau žingsnis po žingsnio atliekant visus siuvimo etapus bus madingas suknelė.

Suknelė 30 minučių be modelio. Visos detalės pridedamame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys