Kaip siūti suknelę

Kaip siūti mergaičių suknelę savo rankomis?

Kaip siūti mergaičių suknelę savo rankomis?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Bendrosios rekomendacijos
 2. Paprasta 1 metų mergina
 3. Vasaros modelis 2-4 metams: magistro klasė pradedantiesiems
 4. Suknelė suknelė su kaklu 5-7 metus
 5. Naujas svogūnų stilius 8-10 metų
 6. Pavyzdžiai paauglių mergaitėms
 7. Mokyklos sundress su savo rankomis

Kiekviena mylintis motina stengiasi suknelė savo dukterį kuo gražiau. Kartu su turtingiausiu vaikų drabužių pasirinkimu noriu, kad šis dalykas būtų išskirtinis, ypatingas. Ir jei vaikiškos suknelės siuvimui reikės tam tikrų įgūdžių ir sudėtingų modelių, siuvinėti mergaitę su savo rankomis yra profesija, kurią gali padaryti bet kuri motina. Svarbiausia yra turėti siuvimo mašiną.

Bendrosios rekomendacijos

Kartais modelio buvimas yra kliūčių pritaikymas. Tiesą sakant, modeliai labai supaprastina darbą. Deja, neįmanoma rasti idealių vaikų modelių, nes vaikai yra individualūs ir greitai auga. Bet norint sukurti reikiamą kūrinį mažiausiai laiko - užduotis yra gana įmanoma. Ir dažnai „namų“ modelis sėdi geriau nei siūloma rankdarbių žurnaluose.

Siekiant palengvinti darbą, turite priimti keletą paprastų patarimų:

 • modelis nesuteikia siuvimo leidimų: jie pridedami pjaustymo metu;
 • taip, kad, montuojant gaminį, nebūtų perviršio, pjaustant, jie padaro griovelius: iškirpti siūlę 0,5 cm ties juosmeniu, klubais ir apyrankėmis, sulenkdami nugarinės ir lentynos šonines dalis, lygindami jų kraštus;
 • paprastus gaminius, kurie nėra tinkami paveikslai, galima „nuvalyti“ mašinine linija „platus kampas“ 4 mm;
 • esant tipiškam modeliui tinkamo amžiaus, galite jį išsiskirti ir tada sureguliuoti prie formos;
 • Nerekomenduojama sušvelninti švelnumo: oda turėtų kvėpuoti;
 • tekstilė yra geriau pasirinkti natūralų, kuris neslysta;
 • nepageidautina siūti modelį mergaitei iš dvipusio audinio (tempimo aukštyn ir žemyn): tokiems tekstilės gaminiams reikia specialios gamybos įrangos;
 • mes neturime pamiršti apie PPO: perdirbimo įrenginių lyginimo praleidimas visada veikia siuvimo laiką ir galutinį rezultatą;
 • jei darbe naudojama elastinė juosta (linas, elastingas siūlas), tai nepriimtina lyginti jį;
 • už tobulas suderinimo siūles reikia naudoti siuvimo kaiščius;
 • jei siūlė gaunama „akordeonais“, ji neatšaukia, toks defektas turi būti nedelsiant pakartotas;
 • norėdami tolygiai išplauti dugną, pirmiausia galite paspausti siūlės atramą: tai išsaugos audinį nuo sukimo.

Be to:

 1. Darbą galima palengvinti naudojant patogų marškinėlį kaip merginos modelį. Tai sumažins pjovimo laiką ir pašalins poreikį sukurti modelį. Tam tikrais atvejais galite padaryti modelį tiesiai ant audinio, atsižvelgiant į klubų, krūtinės ir produkto ilgio apskritimą.
 2. Jei reikia atlikti pakeitimus montuojant, būsimą suknelę galite išmatuoti netinkamai. Šis metodas yra geras, jei pjovimas yra simetriškas. Tai leidžia geriau matyti iškrovimo trūkumus.
 3. Norint nepirkti papildomo audinio, pirmiausia galite parengti šabloną, tada padaryti apytikslį modelių išdėstymą, atsižvelgiant į norimos medžiagos plotį. Apie apytikslę išdėstymą reikia pridėti maždaug 5 cm.
 4. Kitas nedidelis triukas: suknelė atrodė iš parduotuvės, detalių apdailinių siūlių plotis turi būti vienodas. Be to, verta apsvarstyti specialistų paslaptį: jei spausdinimas leidžia, jis turėtų būti simetriškas, sutampa kartu su šoninėmis siūlėmis (juostelėmis, ląstelėmis).

Paprasta 1 metų mergina

Lengvas vasaros sarafanas su minimaliomis detalėmis - puiki galimybė pradedantiesiems.Tam prireiks mažiausio laiko, nereikia papildomo dekoro. Tai gražus modelis, kuriame mergina bus patogi.

Modelio pagrinde yra trapecas, kurio viršutinio paviršiaus dydis yra 8 cm, apačioje - 22 cm, 21 cm ilgio.

Iškirpę 2 pagrindo dalis, jie sulankstyti į akį į veidą, tada išpjauna šonines sekcijas ir apdoroja jas ant rašomosios mašinėlės. Lyginimas siūlės atrama, apdailos juosta yra pritvirtinta prie jos. Jis yra siuvamas, užklijuotas aplink kraštą, tada sulenkite, kad juosta būtų matoma ir nutiestų apdailos liniją.

Rankenos gali būti apdorojamos pasvirus kepimo būdu. Taigi, kad galutinėje formoje jie neatrodo ištempti, apdorojant, reikia šiek tiek ištiesti įstrižą juostą ir padaryti vos pastebimą tekstilės bangą. Siekiant patogumo, geriau naudoti siuvimo kaiščius. Paaiškėja, kad iš vidaus yra platus kraštas.

Niuansas: pasvirusi atsarginė priemonė pradedantiesiems gali atrodyti kaprizinga. Norėdami pritaikyti sundrą, kad sukeltumėte malonias emocijas, ir nereikėjo maišyti su kepimu, galite pakeisti rankinės angos krašto apdorojimą. Norėdami tai padaryti, iš pradžių reikia paspausti baigtą slankiąją plėvelę, sulenkdami ją per pusę. Siuvinėkite jį viena linija yra daug lengviau, uždedant rankos angos kraštą.

Dabar lieka apvynioti viršutinį sundreso supjaustymą, dygti jį ir ištraukti satino juostą. Madinga atnaujinta dukra yra pasirengusi!

Vasaros modelis 2-4 metams: magistro klasė pradedantiesiems

Motina, turinti valandą laisvo laiko, savo dukteriui gali siūti mielas sarafano suknelės. Net pradedantysis gali susidoroti su tokio modelio siuvimu. Be to, modelio matavimai taip pat yra minimalūs: mums reikia krūtinės apvado ir norimo ilgio parametrų.

Išsami informacija apie pjovimą

Raštas skirtas 2 metų merginai. Išmatavus krūtinės apyrankę, pridedama nedidelė įtampa, skirta siauram pritaikymui, tada rezultatas padalintas iš 2. Kėbulo ilgis priklauso nuo pageidavimų. Apytikris skaičius - 30 cm.

Sarafano viršus bus dvigubas. Iš audinio iškirpta:

 • 4 stačiakampiai 16 x 30 cm (viršutiniai), tada viršutiniai kampai supjaustyti tiesia linija 5-7 cm, suformuojant rankos angas.
 • Dėl sijono supjaustyti 2 stačiakampius, kurių dydis yra 33 x 50.
 • Diržai, iškirpti 3 cm pločio, ilgis priklauso nuo konkretaus vaiko.

Pjaustant verta paminėti nedidelį niuansą: nesuteikiant leidimo laisvai įrengti, sundress'as gali sukelti sunkumų.

Siuvimo technologija

Tai gana paprasta:

 • pirmiausia paruošite diržus, juos susiuvant ant rašomosios mašinėlės;
 • detalės detalės sujungiamos poromis pagal priekines puses;
 • pažymėję teisingą diržų padėtį (viršutiniame rankos angų kampe), jie įterpiami tarp poros detalių;
 • viršutiniai ruošiniai dygsnio trijose pusėse, neliesdami apatinio pjūvio, tada įjunkite priekinę ir geležinę dalį;
 • Sijono detalės yra sulankstytos į vidų, šlifuojamos ant šonų ir siūlės apdorojamos ant viršaus;
 • Siaurą nėrinių juostelę susiuvama prie apatinio krašto, tada pernelyg dideli siūlės atramos dydžiai ir pritvirtinami apdailos siūlu.
 • derinant sijoną su šoninėmis siūlėmis, suraskite lentynų ir nugaros centrus;
 • raukšlės yra išdėstytos iš sijono centrų, jas skleidžiančios simetriškai iš abiejų pusių (patogumui geriau supjaustyti dalių centrus ir šonines siūles iš viršaus ir apačios);
 • Sijonas yra prijungtas prie kėbulo, kraštas sutampa (jei pageidaujate, siūlės kraštą galima apvynioti kėbulo šone ir pritvirtinti dygsniu).

Diržai yra rišami dėvint produktą. Jei modelis atrodo kaimiškas, galite papuošti jį maža gėlė išilgai linijos tarp kūno ir sijono.

Suknelė suknelė su kaklu 5-7 metus

Šis modelis yra labai paprastas vykdant. Jo kūrimas truks ne daugiau kaip valandą. Jei nenorite subtilizuoti modelio, galite sukurti modelį ant modelio. Nuotraukoje rodomas 5 metų mergaitės modelis (aukštis 110 cm).

Tiems, kuriems sunku išsiaiškinti, kaip sukurti modelį, nedidelis nurodymas padės:

 • ant didelio lapo (laikraščio ar tapetų liekanų) nubrėžkite 27,5 x 60 cm dydžio stačiakampį (pusę modelio su raukšle);
 • 15 cm nuo viršutinės linijos vidurio ir nustatymo taško A;
 • iš gauto taško \ tAtstumkite žemyn maždaug 15 cm žemyn ir nubrėžkite statmeną liniją, jungiančią dvi stačiakampio puses (tai yra rankos angų linija);
 • tada užfiksuokite šoną, kaip ir nuotraukoje: nuo antros linijos vidurio (rankos skylių lygis) 22,5 cm atsitraukite ir įdėkite tašką B, tada sujungiami taškai A ir B;
 • nuo apatinės dalies šoninės, pakelkite į viršų 3 - 3,5 cm ir nustatykite tašką C, tada prijunkite jį prie taško B;
 • apatinė linija turi būti suapvalinta: taškas C yra sklandžiai sujungtas su apačios viduriu;
 • iškirptė turi šiek tiek didesnę iškirptę, todėl lentynos iškirptės linija turi būti 1-1,5 cm mažesnė.

Prieš ištraukdami pagrindą, audinį reikės garinti geležimi: tai padės išgelbėti galutinį produktą nuo deformacijos ir susitraukimo po plovimo. Išpjaukite pagrindo detales, jums reikia išpjauti 130 x 18 cm juostelę.

Paprasta sundress siuvimas:

 • produktas yra dedamas ant netinkamos pusės, sulenkite porankius ir susiuvami su siūlėmis į uždarą kraštą;
 • po rankų kiaurymių, jie sutriuškina ir apdoroja šonines dalis ant viršutinės dalies;
 • gaminio apačia yra įjungta 2 cm, sulenkiama 0,7 cm ir susiuvama ant rašomosios mašinėlės;
 • Shuttlecock šonus šlifuoja, sutampa ir tada užmaukia dugną ir dygsnį su siūlu su uždaru kraštu;
 • pažymėję 2 vidurinės spalvos kojeles, 1 lentyną, 1 nugarą, jie sujungiami su siuvimo smeigtukais (užsegimas žiedas viršutinį veidą ant veido):
 • prie pagrindo pritvirtintas šautuvas.
 • Viršutinė šliuzo pusė yra sulenkta iki elastinio pločio, susiuvama ant rašomosios mašinėlės, tada elastinis sriegis (maždaug 45 - 49 cm ilgio).

Jei mergina yra senesnė, modelio dydis padidėja. Baigtos sundress ilgis yra mažas (prieš tai atidarydami reikia atsižvelgti į tai). Jei norite akcentuoti, galite pridėti sundress su siauru kontrastiniu diržu.

Naujas svogūnų stilius 8-10 metų

Žavinga vaikų suknelė su pūkuotu sijonu ir lanku patiks bet kuriai mergaitei. Pritaikymas neprireiks daug laiko: jo sudėtingumas yra minimalus. Pirmiausia reikia išmatuoti klubų apskritimą, atstumą iki juosmens linijos ir numatomą modelio ilgį. Prie klubų apskritimo mato, kad asamblėjai būtų sumontuoti, o sijonas atrodė sodrus.

Tokio modelio siuvimas:

 • Iškirpę du stačiakampius su leidimais, jie šlifuojami šonuose, apgaubiantys kraštus.
 • Viršutinis kraštas yra apvyniotas, kad būtų sudarytas virvė, po kurios priekyje yra dvi kilpos, skirtos sriegimui. Norint, kad jie būtų patikimi, o ne audinys, jų vykdymo vietoje būtina sustiprinti audinį su klijais. Svarbu pažymėti, kad virvelės plotis turi uždaryti kilpą.
 • Liemenės užuolaidos tvirtinamos dviem linijomis: viršutiniame ir apatiniame krašte. Pageidautina pasirinkti siūlų siūles, kad atitiktų audinį, todėl gaminys atrodys prastesnis. Vykdant linijas, geriau sutelkti dėmesį į etiketes, esančias dešinėje pusėje nuo presavimo kojos, esančios ant mašinos metalinės plokštės. Dėl to linijos bus lygios ir lygiagrečios. Jei nenorite sujausti su scenomis, reikia išlyginti jų išmokas. Tai leis linijas sklandžiai ir be išankstinio planavimo. Kad pritachivaniye linija nebūtų perkelta, pakaks ją pritvirtinti keliose vietose su siuvimo kaiščiais.
 • Apibūdinant juosmens liniją (galite pritvirtinti produktą prie paveikslo netinkamoje pusėje), nuvalykite virvelę, palikite erdvę guminėms juostoms įdėti (siūlės siūlės plotis yra 0,1 cm). Užuolaida aplink juosmenį turi būti tvirta, įskaitant važiavimą per šonines siūles. Skirstydami dalies plotį į tris dalis, padarykite dar dvi eilutes, skirtas guminėms juostoms, taip pat paliekant nedidelį praleidimo leidimą.
 • Išmatavus norimo dydžio gumą, jie yra sriegiami ir sujungti į žiedus. Derinys ties juosmeniu tolygiai paskirstomas.
 • Atlikę juosmens, turite užbaigti darbą su sundreso viršuje. Norėdami tai padaryti, paimkite satino juostelę ir įsukite ją į kilpas, tada nukirpkite perteklių ir švelniai dainuokite juostelės galus. Lieka surinkti diržus ir siūti juos į viršų, neperžengiant viršutinės linijos linijos.

Modelis yra patogus tuo, kad, siekiant supaprastinti prikabinimą, galite pakeisti viršutinį plotį.Atrodo stilingas ir gražus sarafanas.

Pavyzdžiai paauglių mergaitėms

Paaugliai yra šiek tiek sunkiau pasirinkti modelį. Svarbu tai, kad figūra tik pradeda formuotis, ir kiekviena mergina turi savo kelią. Tačiau čia galite supaprastinti siuvimo užduotį: pasirenkant pjovimo modelius, reikia pradėti nuo keturių priemonių: krūtinės rankena, klubų, juosmens ir aukščio.

Jie visi svarbūs. Net ir laikantis pirmųjų trijų, tačiau neatsižvelgiant į merginos augimą, galima apsunkinti siuvimo procesą, nes skaičiavimuose ir statybose daug kas priklauso nuo augimo.

Jei modelis yra paprastas, pavyzdžiui, užsikimšęs arba trapecinis, jums gali prireikti tik klubų dydžio. Tokiu atveju modelis bus stačiakampis, kuris, naudojant elastingą gumos dervą, taps pritaikytu modeliu. Ir kad tokia suknelė būtų labai greita ir paprasta: jungiant šonines siūles, apdorojant dugną ir viršutinę dalį, reikia įrengti kėbulą lygiagrečiomis linijomis, kurių atstumas yra 1 cm (nuo viršaus iki juosmens).

Kitas variantas - trapecijos formos modelis kartu su kvadrato pagrindu. Modelio apačia yra suapvalinta, viršuje yra tiesi linija. Norėdami sukurti, reikia matuoti krūtinės, klubų ir ilgio perimetrą. Į matavimus būtinai pridedami leidimai, susiję su laisve naudotis. Padarykite modelį, iškirpkite sundreso ir diržų pagrindą (dvi juostelės išilgai skilties).

Sujungus šonines sekcijas ir jas apgaubus, apdorokite gaminio dugną ir pereikite prie kėbulo. Pirma, porankiai yra sulankstyti ir susiuvami, o tada viršus yra sulenktas (nugarėlės ir lentynos yra atskiros) ir susegamos. Lieka surinkti diržus, spausti juos į priimamus nugaros ir lentynų viršaus kanalus, susiejant juos su mazgu.

Jei turite patogų marškinėlį, galite išsirinkti suknelę. Dėl šio gaminio ant audinio pritvirtinkite kaklą ir rankų angas pieštuku, o tada nupieškite išlygintą liniją. Tokia suknelė bus paprasta ir patogi, be to, madinga. Vienintelis kliūtis pritaikant juos yra kaklo ir rankinės angos apdorojimas vienu vamzdynu. Kepkite supaprastins išvaizdą.

Mokyklos sundress su savo rankomis

Kai mergaitė eina į mokyklą, noriu, kad ji būtų geriausia. Nėra paslapties, kad yra sudėtingiau pasirinkti formą: dažnai mokyklos mokytojas atrodo gudrus, todėl dažnai jis turi būti supjaustytas. Tie, kurie pasiekia puikų rezultatą, galite sau sukepti suknelę. Norėdami tai padaryti, pagrindas yra paimtas iš žurnalų modelio arba matomas internete rankdarbiams skirtuose forumuose.

Deja, nėra lengva rasti kokybišką mokyklinio personalo atrankos modelį, jo statyba dažnai yra paini. Bet jei atidžiai žiūrite į šablonus, jose nėra nieko superkomplekso: jūs galite tai padaryti patys. Pavyzdžiui, sijonas yra stačiakampio audinio audinys, surenkamas į krūvą. Bodice yra marškinėliai su reljefais (šoninėmis dalimis), kilę iš rankų skylių.

Jei modelis yra tamsus miškas, galite pasiimti paruoštą šabloną, skirtą tam tikrame amžiuje. Pagrindinis uždavinys yra išspausdinti jį tinkamu dydžiu. Norėdami tai padaryti, mums reikia dviejų matavimų: ilgio nuo nugaros iki juosmens (tikslios) ir juosmens pusiausvyros (su atrama, skirta montavimo laisvei).

Atidarius „Microsoft Word“ dokumentą, turite įterpti modelio paveikslėlį ir padidinti jį iki norimo dydžio matuojant matavimo juostos parametrus ekrane. Jei merginos figūra šiek tiek skiriasi, galite šiek tiek reguliuoti aukštį. Kadangi šablonas netelpa į puslapį, jis skleidžiamas keliuose puslapiuose, tada spausdinamas ir klijuojamas, derinant kraštus.

Vilkimo pjovimas, sutelkiant dėmesį į pagrindo detales: jie kartoja kaklo formą, rankos angą, yra prijungti prie peties ir šoninės siūlės. Prieš iškirpdami audinį geriau audinį klijuoti tarpine. Taigi, jie nėra deformuoti, priešingai nei metodas, iškirpdami atskiras ir lipnias dalis ir tada jas sujungia.

Siuvimo technologija yra tokia:

 1. Pjaustant visas pjūvio detales (lentyną, flanšų lentyną, dvi atlošo dalis, atlošo šonus), jie sumontuojami laikina linija. Būtinas montavimas, siekiant išvengti pakeitimų. Kad neužsitrauktų kaklo, galite jį įsitempti.
 2. Po montavimo šlifuokite šonines ir šonines dalis. Briaunos yra uždengtos (jei audinys yra storas, šoninės siūlės yra padengtos atskirai, kad būtų galima išlyginti ir nesukurti pernelyg didelio storio, kai derinama su atvaizdu). Reljefo siūlės lyginamos su centru (lentynos arba atlošai).
 3. Pastebėjus raukšles (stebint simetriją nuo lentynos centro), jie yra išlyginami iš netinkamos pusės, tada sijonas yra viršuje. Pašalpa padengiama ir lyginama.
 4. Kiekviena vidurinė nugaros dalis yra nuvalyta, tada įsiuvamas slaptas užtrauktukas (kiekviena pusė yra atskira), naudojant specialią presavimo koją. Tada nuimkite vidurinį siūlę.
 5. Šis produktas šiek tiek skiriasi nuo paprastų sundressų, todėl jūs negalite daryti be tinkamo naudojimo: kėbulas yra sulankstytas, sujungiant šonines siūles, laisvas peties dalis ir rankines angas (pašalinamos laikinos linijos). Nurodę simetriją, jie nuplėšia pečių siūles.
 6. Smūgiai virš apatinio krašto, nukreipiant veidą į priekinę sundreso pusę, siūlių. Tada pasukite ir zayuyvayut, nustatydami kaklo formą. Šiam stiliui nereikia apdailos linijų, nes jos bus paprastesnės.
 7. Paskutinis mazgo apdorojimo etapas yra apatinis kraštas. Jis yra uždengtas, apverstas ir susiuvamas. Dugnas negali būti be stipraus dygsnio: jis yra saugesnis už paslėptus siūlus. Darbo pabaigoje sundress podlyuyuzhivat, nepamirštant žemiau esančių raukšlių.

Tekstilės gaminiai, skirti siuvinėti mokyklos drabužius, yra labai smulkūs dėl subtilaus lyginimo. PPO atliekama tik iš kitos pusės ir per ploną medvilninį audinį (arba marlę). Jei geležies gaminį ant audinio, jis lieka ant lazerio.

8 nuotrauka

Kaip aš galiu siūti gražią sundress be modelio, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys