Kaip siūti suknelę

Kaip siūti suknelę su savo rankomis greitai ir be modelio?

Kaip siūti suknelę su savo rankomis greitai ir be modelio?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kokia medžiaga tinka?
 2. Paprasta galimybė nutukusioms moterims
 3. Siuvame sau ilgą suknelę prie grindų
 4. Kaip greitai siūti paplūdimio modelį?
 5. Lengva elegancija
 6. Vasaros versija su elastiniu dirželiu
 7. Empire stiliaus modelis
 8. Mažai triukų
 9. Apžvalgos

„Sundress“ yra būtinas kiekvienos moters vasaros drabužių spintos bruožas, nes per šį laikotarpį norite lengvumo ir patogumo. Gerai, kad produktas buvo ypatingas ir tuo pat metu paprastas. Ir kadangi daiktai iš parduotuvių ne visada atitinka stilių, spalvas ir stilių, greitai ir be modelio galite siūti sau rankas su savo rankomis. Tai nebereikia daug laiko, kad ją sukurtumėte: pakanka, kad turite rankų ir siuvimo reikmenų.

Toks produktas yra universalus: jis tinka skirtingo amžiaus ir kūno tipų mados moterims. Vasaros suknelė papuošia ne tik liekną prigimtį: dėl didelio stiliaus pasirinkimo galite siūti puikių formų savininkams modelį. Jei kūrybiškai artėsite prie proceso, galutinis produktas bus aktualus vasarą paplūdimyje, vaikščioti, apsipirkti ir kitais atvejais.

Modelių stoka - daugelio madų svajonė, pasirengusi efektyviam įvaizdžiui sėdėti prie rašomosios mašinėlės. Siūlomi seminarai leis jums suprasti siuvimo sudėtingumą ir parodyti, kaip lengva sukurti stilingą naują dalyką.

Kokia medžiaga tinka?

Tekstilės pasirinkimas priklauso nuo moterų skonio ir pageidavimų. Vasara yra karštas laikas, medžiaga turėtų būti lengva ir erdvi, gerai kvėpuojanti.

Pirmenybė teikiama natūraliems audiniams, nors kai kuriais atvejais tekstilė yra svarbi, kai sintetiniai pluoštai yra nedideli.

Populiariausi audiniai audiniams - šilkas, satinas, šifonas, medvilnė, linas.

Spalvos gali būti monofoninės arba šviesios, su dideliu spaudu arba klasikine juostele, žirneliais. Pagrindinė medžiagos taisyklė yra komfortas ir patogumas dėvėti. Kai kurios mados moterys savo kūrybai pasirenka megzto audinio ir net frotinio audinio. Paskutinis variantas yra universalus ir leidžia jums naudoti suknelę kaip rankšluostį, jei reikia. Toks produktas paprasčiausiai yra būtinas keliaujant į jūrą.

Paprasta galimybė nutukusioms moterims

Vienas iš paprastiausių ir universaliausių variantų - pjaustymas. Šviesos ir subtilių raukšlių dėka toks sundresas paslėps figūrų trūkumus ir akcentuos moteriškumą. Vienintelis sunkumas yra supjaustymo įgyvendinimas. Siekiant palengvinti procesą, jums reikia patogaus marškinėlio.

Jūs negalite laikyti trikotažo pagrindu, nes nėra tokio dydžio: tekstilės sundress neištiks tiek, kiek marškinėliai, todėl tai, kad produktas netelpa, nėra atmestas.

Išsamiai atskirtos lentynos ir nugarėlės:

 1. Mike yra sujungta, sujungiamos šoninės siūlės ir dedamos ant dvigubos sulankstytos tekstilės. Svarbu suderinti marškinių ir audinio raukšlę.
 2. Išmatavus reikiamą atspindį ir ilgį, lentynos (arba nugaros) detalės yra iškirptos atsižvelgiant į siūlų leidimus. Šiuo atveju apatinis pjovimas turi būti suapvalintas. Paprastai ši eilutė seka taisyklę: kuo didesnis krūtinės dydis, tuo labiau apvalinama apatinė eilutė. Jei linijos nugaros ekspresyvumas yra mažesnis, nei lentynoje.
 3. Sunkiausias dalykas yra: dabar lieka dygsniuoti ir apdoroti peties ir šonines siūles ant viršaus, siūti apačią, ištiesti ranka ir kaklo.

Jei norite, kad vietoj pločio dirželių būtų plonos juostos, tada kaklo ir rankų skylių linija jungia žemiau pečių lygio. Tokiu atveju apdorojimas bus dar paprastesnis: jums reikia išlyginti įstrižai. Ir rankų angos, ir kaklas turės jai ją išduoti.

Renkantis tekstilę, pirmenybė turėtų būti teikiama lengvoms ir tekančioms medžiagoms (šilkas, šifonas).

Siuvame sau ilgą suknelę prie grindų

Naudodami marškinius galite keisti pirmąjį modelį. „Modelio“ kūrimo principas išlieka tas pats, tačiau be norimo ilgio pridėjimo ir mirksėjimo, reikia nupjauti viršų. Dėl to:

 • marškinėliai yra apvynioti aukščiau virš krūtinės linijos;
 • nurodykite pjūvio krašto atramą, atsižvelgiant į plačią (vidutinę, siaurą, bet kokią) diržą;
 • ir nutraukti perteklių.

Surinkę gaminį išilgai šoninių siūlių, sukite priekinę ir nugarinę sąranką, apdorokite rankų skyles ir įdėkite vieną dirželį į gabalus, šiek tiek prilipdami jį prie surinkimo. Kad nebūtų ištiesintas surinkimas, geriau dirželiuose užrašyti nedidelius laikiklius.

Jei pageidaujate, galite padaryti ne vieną, bet du diržus ir ne daug, kad surinktumėte viršūnę. Jei norite ryškus akcentas, prie paveikslėlio galite pridėti dekoratyvinį diržą.

Suknelė su surinkimu iš viršaus - puiki galimybė paplūdimiui. Šiam modeliui tinkamas medvilnės ir lino audinys.

Kaip greitai siūti paplūdimio modelį?

Patogus paplūdimio valymas gali būti atliekamas remiantis dviem sulankstytomis tos pačios kartos aikštėmis, kurių dydis yra vienodas. Svarbiausia - supjaustyti ruošinį.

Siekiant didesnio tikslumo, nustačius ilgį ir plotį, galite ištraukti dviejų kvadratų stačiakampio skersinį ir skersinį sriegį. Dėl to siūlės bus tiesiai tiesios, nes tokiuose sundrose naudojamos tekstilės stipriai sulenkiamos, o apdorojimo metu netolygiai nupjautos briaunos.

Kad būtų lengva nuleisti, iškirptė, kuri yra griežtai laikoma viduryje, neturėtų būti maža ir ankšta.

Šiam modeliui nereikia užblokuoti: visi pjūviai yra pasukti į vidų ir susiuvami ant rašomosios mašinėlės. Taip pat susidaro kaklas. Viskas, ką dar reikia padaryti, yra susiuvyti šonines siūles. Šis modelis yra labai patogus ir įspūdingas. Ji lengvai pakeis visus paplūdimio drabužius.

Šią bazę galima šiek tiek keisti, pridedant ilgio, mažų persidengimų ant rankovių viršaus (apvalių sparnų pavidalu) ir du diržus, juos siejant prie priekinės juosmens. Ištraukite ant galvos užsuktą gaubtą, sujungtą su diržu, jūs gaunate stilingą paplūdimio suknelę su pjūviais ant šonų.

Lengva elegancija

Dėl paplūdimio gali kilti ir kitas stilius, kuris yra skirtas įrengtų siluetų gerbėjams. Vėlgi - be raštų ir raštų: pakanka matuoti klubų apskritimą, norimą ilgį ir pridėti kvapo plotį.

Šis modelis yra stačiakampis, esantis ant nugaros. Abiejose stačiakampio viršaus pusėse kampai supjaustyti puslankiu. Tada ištraukite rankos angą. Norėdami tai padaryti, pusapvaliai gabalai yra apvynioti aplink viršutinį sluoksnį, suvynioti į netinkamą pusę ir susiuvami, paliekant vietos juostai. Jie ištraukia diržus iš slankiosios kepimo, tada įdėkite juos į gautus kanalus ir prijungia tarpusavio ryšio vietą.

Suknelė yra pasirengusi: dabar jums reikia išmokti jį dėvėti. Norėdami tai padaryti, kairysis peties diržas yra padengtas dešiniuoju peties kraštu, apvyniotas audiniu, o dešinysis peties diržas - ant kairiojo peties. Šis modelis yra neįtikėtinai patogus, paprastas dizainas ir puikiai atrodo kaip paplūdimio apranga.

Vasaros versija su elastiniu dirželiu

Strapless stilius yra puikus sprendimas tiems, kurie mėgsta minimalizmą. Norėdami sukurti sundress, užtruks mažiausiai laiko.

Viskas, kas reikalinga matavimams, yra klubų briaunos ilgis + ilgis, siūlių leidimai ir laisvas.

Taigi, kad produktas neatrastų maišeliu, ant stačiakampio, sulankstyto per pusę, iš viršaus atliekamas šiek tiek kūgis į juosmenį ir sklandžiai grąžinama linija prie pagrindinio krašto šalia klubų.

Sujungus ir apdorojant šonines sekcijas, reikia apatinę dugną apvynioti ir sutvarkyti dantenų viršų. Dėl to viršutinis pjūvis yra sulenktas per elastingą juostą + stalą (1 cm), prisiūtą, paliekant erdvę elastinei juostai. Dantenų uždėjimas - galutinis etapas.

Jei norite pabrėžti siluetą, ši technologija yra tokia:

 1. Susiuvus ir nuvalydami vieną šoną, viršuje apdorojamas zigzagas arba kitas apdailos siūlas.
 2. Tada, iš viršaus į juosmens lygį, lygiagrečios linijos yra pagamintos iš specialių sriegių.
 3. Tuo pačiu metu, viršutinė linija yra pagaminta su reguliariu sriegiu audinio tone, o „sparnas“ yra suvyniotas į ritę. Pasiruošus montavimui, antrasis šoninis pjovimas liko susiuvamas ir jo kraštas apdorojamas.
 4. Viršutinėje ir apatinėje siūlės sienelėje užfiksuokite užraktus, sutvirtindami siūlės atramą galinėje pusėje.

Pažymėtina, kad neįmanoma lyginti viršaus su surinkimu: derva gali būti deformuota, o pats agregatas gali būti ištiesintas. Drėgnas terminis apdorojimas atliekamas žemiau juosmens.

Empire stiliaus modelis

Įdomus ir tuo pačiu švelnus oro erdvės audinio modelis bus patrauklus kiekvienai šiuolaikinei merginai. Tokioje suknelėje figūros orumas bus pateiktas geriausia šviesa.

Jei norite sukurti norimą stilių, jums reikės:

 • tunų audinys, kurio ilgis yra 2 metrai ir 3 plotis;
 • apdailos juostos;
 • įstrižai.

Audinys yra sulankstytas viduryje, iš viršaus nupjautas mažas kampas. Išskleistoje būsenoje jis turėtų būti panašus į V formos griovelį. Medžiagos vidurys yra lentynos centras.

Paruošę drobės plunksną, viršutiniame krašte zaschiruyut siūlės atrama, įkiškite du diržus iš įstrižos beyku. Šoninės sekcijos šlifuojamos ant rašomosios mašinėlės, tuo pačiu užtikrinant diržų galus. Apatinis kraštas yra suvyniotas į netinkamą pusę ir susiuvamas ant rašomosios mašinėlės. Išlieka surinkti viršutinį kraštą, suformuoti draperiją ir tvirtinti apdailos juostą išilgai šoninių siūlių. Jei pageidaujate, galite padaryti apatinę figūrą.

Mažai triukų

Siuvimas tik atrodo sudėtingas. Iš tiesų šis procesas yra labai įdomus ir kūrybingas.

Tam, kad neužtektų kiekviename etape, reikia atsižvelgti į kai kuriuos niuansus:

 1. Ne visiems modeliams reikia laiko linijų. Pjaustant reikia padaryti keletą pjūvių. Sulenkiant lentynos šonines siūles ir atgal kartu, derinant pradžią ir galą, ties juosmens ir klubų lygiu, siūlai supjaustomi (maždaug 0,5 cm).
 2. Žetonų gaminių siuvimo smeigtukai ant pjūvių, pjauna šlifavimo mašina. Bandydami nedelsdami tvarkyti kraštą.
 3. Jei kaklas yra apdirbtas kraštu su įstrižine kepimo priemone, jie susmulkina ir apgaubia tik vieną pečių supjaustymą. Tada nuvaloma viena rutine linija, pradedant nuo priekinės pusės. Įstrižinio įdėklo paruošimas žymiai sutaupys laiką ir gydymo tipas bus profesionalus. Uždarykite deramą žvilgsnį į kaklą, uždarykite antrą peties dalį.
 4. Geležis naudojama kiekviename gamybos etape. Tai sumažins bangas, raukšles ir kitus galimus defektus. Būtina formuoti siūles iš netinkamos pusės. Jei geležies gaminį iš veido, galite įdėti lazą.

Kiekviena moteris gali siūti suknelę. Dažnai vieno produkto pritaikymas tampa šiuolaikinės mados moters kūrybinių eksperimentų pradžia. Tai leidžia jums įvairinti garderobą, pridedant prie stilingų naujų savybių, kurias sukūrė pats. Tokie dalykai yra vertingesni nei įsigyti drabužiai.

Apžvalgos

Bet kuriai mergaitei galima pritaikyti sundrą be modelio - tai patvirtina daugybė moterų rankdarbiams skirtų forumų. „Fashionistas“ mano, kad naudojant paprasčiausius metodus galite gauti norimą rezultatą. Pastabos rodo, kad net naujokas siuvimo versle gali siūti paprastą modelį. Ir dažnai gatavas produktas nėra blogesnis nei apsipirkimas: komentarai dažnai pridedami prie ryškių gatavų gaminių nuotraukų. „Fashionistas“, kaip ir galutinio produkto išvaizda, tiki, kad sundreso pritaikymas nenaudojant modelio yra idėjų jūra, kurios dėka vasarą galite atrodyti unikalus ir moteriškas.

Kaip lengva siūti vasaros suknelę, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys