Nagų priežiūra

Nagų derinimas: savybės, priemonės pasirinkimas ir technologijos

Nagų derinimas: savybės, priemonės pasirinkimas ir technologijos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Derinimo parinktys
 2. Kaip patikrinti darbo kokybę?

Kadangi mūsų rankas dažnai neigiamai veikia aplinka, bet kuriai moteriai retai būna, kad nagų plokštelė būtų tobula. Išilginiai grioveliai, vadinamieji spyruoklės ar net plokšti nagai nera puošia pirštų, bet gali sugadinti visą vaizdą. Taip, ir šių nagų danga laikoma ilgai. Todėl daugelis silpnesnių lytinių santykių naudojasi nagų plokštės išlyginimu. Kas tai yra ir su kokia medžiaga yra gaminama, pažiūrėkime.

Derinimo parinktys

Norint lyginti nagą, buvo naudojamos kelios medžiagos. Vieno iš jų pasirinkimas iš esmės priklauso nuo nagų plokštės, kurią norite pašalinti.

Bazė

Ši medžiaga naudojama, jei turite nagų netikslumus, pvz., Išilgines juostas arba skersines „spyruoklines lenteles“. Išlyginimui naudojama vidutinė arba stora medžiaga. Viskas priklauso nuo pažeidimų gylio. Dėl šios manipuliacijos gumos pagrindo dangos yra tobulos. Sureguliavimas vyksta taip.

 • Paruoškite nagų plokštelę. Mes gaminame techninę ar supjaustytą manikiūrą: nuimame odelių, šveitimo pterygiumą. Naudojant natūralių nagų nagų failą, iš nagų plokštės pašaliname viršutinį lygų sluoksnį. Mes apdorojame jį riebalų šalinimo priemone ir įdėkite rūgštį be pagrindo, turinčio trinties judesius.
 • Toliau eikite į taikomąją bazę. Iš pradžių mes nustatome gana ploną sluoksnį, kad padengtume visą nagą su sudėtimi. Venkite gauti medžiagos po oda. Jei ši problema vis dar įvyko, atsargiai pašalinkite kompoziciją oranžine lazdele. Bazė išdžiovinta lempoje.
 • Dabar mes įdėti gana tankus sluoksnis. taip, kad jis apimtų visus nagų plokštelės trūkumus: ant nago įpilkite medžiagos lašelio, šiek tiek pasitraukdami iš odelės ir tada padalinkite jį per visą plokštelės paviršių, linkdami prie nago šaknų, kad būtų sumažintas dangos storis. Kiekviename sluoksnyje nepamirškite užsandarinti užpakalis. Tai daroma taip, kad oras ir drėgmė negalėtų prasiskverbti po danga ir taip padidintų manikiūro laiką.
 • Po to turėtumėte pasukti rankų nagus kelias sekundes ir leiskite medžiagai gerai išlyginti. Taigi, pagrindas šiek tiek priveržtas prie nago vidurio, taip dar labiau sumažindamas odos ir šoninių volų dangos storį. Lempoje išdžiovintas sluoksnis.
 • Jei plokštės šiurkštumas yra didelisgeriau taikyti bazę keliais žodžiais, nes labai stori sluoksniai gali išdžiūti ir tapti prastais.
 • Po nago išlyginimo, galite naudoti spalvotą gelio laką ir viršutinį sluoksnį.

Biogelis

Ši medžiaga naudojama tuo atveju, jei plokštelės pažeidimai yra reikšmingi, o pagrindo sluoksnių poros negali būti pašalintos. Biogelis yra labiau klampus ir storesnis, skirtingai nuo daugelio guminių pagrindų, todėl jo uždėjimas ant nago, kad būtų visiškai plokščias paviršius, nebus sunku. Biogelių sudėtyje yra baltymų, kurie maitina nagus kojinių metu.

 • Suderinimas, kaip ir ankstesniame atveju, prasideda nagų plokštės paruošimu.
 • Po to, naudokite biogelį su plonu sluoksniu, tarsi patrinkite medžiagą į nago paviršių.
 • Kompozicija džiovinama lempoje. Paprastai šis įrankis džiūsta LED tipo lempoje 30 sekundžių, UV - 2 minutės.
 • Kitas sluoksnis yra storesnis.Norėdami tai padaryti, naudokite šepetėlį, kad pasiektumėte pakankamą medžiagos kiekį, padėkite jį į nagų plokštės vidurį, mirkykite šepetėlį riebalų šalinimo priemonėje ir pradėkite ruožti kompoziciją ant nago, sumažindami sluoksnio storį aplink odeles ir šoninius ritinius. Nepamirškite užsandarinti nago krašto ir pasukite ranką taip, kaip darbe su baze, kad suderintumėte biogelį.
 • Vėl džiovinama lempoje.

Sureguliavimas turėtų būti atliekamas vienu viniu, kad medžiaga nesiskirstytų ir rezultatas būtų tobulas. Paskutiniame etape mes naudojame dekorą ir padengiame apdaila. „Biogel“ gali „priešintis“ su kai kuriais gelio blizginimo įrankiais, todėl jūs taip pat turite būti pasirengę šiai problemai, ir geriau rinktis produktus iš vieno gamintojo.

Arigel

Jei turite problemų ne dėl paviršiaus, bet su nagų plokštelės forma (atrodo, kad jis įkandęs, nenori tiksliai augti), tada šią medžiagą galite lyginti su šia medžiaga. Įrankis sujungia gelį ir akrilo miltelius, yra lengvai pritaikomas, nesusilpnina ir daro nagus sunkius.

 • Čia, kaip ir ankstesniais atvejais, pirmiausia turite paruošti nagų plokštelę.
 • Kitas žingsnis yra taikyti ploną pagrindo sluoksnį.
 • Toliau nustatykite popieriaus formą. Ji turi pakelti išlenktą nagą, tai turėtų būti daroma atsargiai, kad nebūtų pažeista plokštelė.
 • Dabar vidinėje pusėje, naudojant mentelę, įdėjome nedidelį akrigelio kamuoliuką, o teptuku, sudrėkintu riebalų šalintuvu su nedideliais „žingsniais“, stumiame medžiagą į odelių ir šoninių volų, paskirstydami visą nago ilgį.

Nepamirškite apie architektūrą. Nagų viduryje sluoksnis tampa storesnis, sumažindamas jį, kai artėja prie odos. Išlyginkite paviršių šepečiu. Tai pašalins paruoštą medetką iš išlyginimo procedūros.

 • Eikite į džiovinimą. Šviesos diodų lempoje 30 sekundžių išdžioviname dangą, tada ant sukauptos medžiagos klijuojame, kad galėtumėte formuoti teisingą nagų plokštės arkos dalį ir kompoziciją išdžiūti maždaug minutę. UV įrenginiui džiovinimo laikas padidinamas iki dviejų minučių, kol bus sumontuoti spaustuvai, ir po 5 minučių.
 • Dabar jums reikia apipjaustyti nagus ir padengti dekoratyvinę danga ir viršutinį.

Kaip patikrinti darbo kokybę?

Galima patikrinti nagų plokštės išlygiavimo kokybę po to, kai manikiūras yra visiškai paruoštas, ir apdailos sluoksnis.

 • Atkreipkite dėmesį į akcentą. Jis turi būti apvalios arba ovalo formos, sklandžiai pasukamas virš dangtelio, kai pasukite ranką be iškraipymo.
 • Mes vertiname lanką. Pažvelkite į savo nagus nuo užpakalio. Lenkimas, palyginti su nago viduriu, turėtų būti tas pats, turėti C formos.
 • Mes vertiname horizontalųjį. Mes žiūrime į pirštą iš šono. Plokštelė neturėtų būti pakrauta ar pasukta aukštyn, tai turėtų būti aiškus piršto linijos tęsinys.

Tačiau ne visi nagų plokštelės pažeidimai turi būti užmaskuoti. Jei pastebėsite, kad nagai keičia spalvą, plokštė sutirštėja, ir nėra jokių priežasčių, pavyzdžiui, mėlynės pavidalu, turėtumėte nedelsiant kreiptis į gydytoją, nes tai gali reikšti sveikatos problemų.

Kaip suderinti nagų plokštelę, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais.Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys