Nagų priežiūra

Mes gaminame vonias sparčiam nagų augimui

Mes gaminame vonias sparčiam nagų augimui

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Nauda
 2. Pagrindinės taisyklės
 3. Receptai

Dauguma moterų svajoja apie ilgas ir tvirtas nagų plokšteles, kurios lengvai užtektų dažus lakus ir kontaktus su plovikliais. Šiuolaikinė kosmetologija siūlo daug salonų procedūrų, skirtų spartesniam nagų augimui. Jei norite kreiptis į liaudies metodus, nagų vonios gali būti namuose.

Nauda

Beveik visas su nagų plokštelėmis susijusias problemas galima išspręsti naudojant specialias vonias. Jie gali ne tik sustiprinti nagus, bet ir išgydyti kai kurias grybelines ligas. Terapinių vonių privalumai yra procedūrų paprastumas ir neabejotina nauda.

 • Lengva naudoti - namų ruošimui buvo naudojamos paprasčiausios sudedamosios dalys. Paprastai juos galima lengvai rasti šaldytuve arba virtuvės spintos lentynoje. Sprendimų rengimas nereikalauja patirties ir nereikalauja daug laiko.
 • Našumas - nagų vonios yra tokios veiksmingos, kad pirmasis rezultatas gali būti matomas jau po 1 savaitės.
 • Daugiafunkcinis - ta pati vonia gali padėti vienu metu susidoroti su keliomis problemomis. Pavyzdžiui, druskos procedūra ne tik pagreitina plokščių augimą, bet taip pat prisideda prie jų stiprinimo.
 • Didelis pasirinkimas - Yra daug įvairių nagų vonių paruošimo galimybių, kuriomis siekiama spręsti konkrečias problemas. Be to, jei nėra namų, vienas iš komponentų gali būti lengvai pakeistas kitu. Pavyzdžiui, rozmarino aliejus gali būti pakeistas citrinos sultimis, o tai neturi įtakos rezultatui.

Namų sesijos leidžia išspręsti daug problemų su nagais dėl išplėstos poveikio zonos.

Pagrindinės taisyklės

Atliekant bet kokias kosmetines procedūras reikia laikytis tam tikrų taisyklių. Visų pirma tai susiję su namų sesijomis, nes jas atlieka ne profesionalai. Nesilaikant saugos nurodymų, bus išspręsta ne tik problema, bet ir gali atsirasti naujų.

Pagrindinė namų sesijų taisyklė - gerbti jų laiką.

Nereikia didinti procedūros trukmės, nes pernelyg ilgas nagų plokštelių sąlytis su vandeniu neišvengiamai sukels jų nuvalymą ir susilpnėjimą.

Laikykite rankas kompozicijoje gali būti ne daugiau kaip pusvalandį.

Be to, vonia rekomenduojama laikyti 1 kartą per 7 dienas. Sesijų padidėjimas galimas tik retais atvejais, kai būtina kuo greičiau auginti nagus.

Tačiau pagreitintas kursas reikalauja tolesnio pertraukos, kuri turėtų būti bent 10 dienų.

Kiekviena procedūra turėtų prasidėti rengiant naują sprendimą. Tos pačios sudėties naudojimas kelis kartus iš eilės neįmanomas, nes laikui bėgant jo savybės mažėja. Be kitų dalykų, tirpale gali atsirasti kenksmingų mikroorganizmų, kurie tik pakenks plokštelei.

Norint pasiekti norimą rezultatą, būtina atlikti kelias sesijas. Viena vonia nesugeba pagreitinti nagų augimo.

Nedideli pokyčiai gali būti pastebimi tik po mėnesio reguliaraus ūkio, o ryškus poveikis bus pasiektas tik po kelių mėnesių. Geriausia pasinaudoti įvairių tipų voniomis.

Eksperimentavimas su komponentais leidžia pagerinti poveikį ir neleidžia plokštelei priprasti prie to paties tirpalo. Kita taisyklė yra integruotas požiūris. Nagų vonios gali padėti tik kartu su kitais metodais, kuriais siekiama paspartinti augimą. Tai gali būti specialios kaukės nagams, pirštų masažui ir pan.

Jūs negalite nutraukti gydymo sesijų iškart po to, kai gausite norimą rezultatą.

Norint sustiprinti poveikį ir užkirsti kelią naujų problemų atsiradimui, turite padaryti prevencines vonias bent 1 kartą per mėnesį.

Receptai

Visi buitiniai metodai, kuriais siekiama pagreitinti nagų augimą, remiantis vandens naudojimu. Jis leidžia ingredientams greitai įsiskverbti į plokšteles ir formuoti keratiną, reikalingą spartiam augimui.

Yra daug nagų plokštelių gydymo receptų.

 • Su jūros druska - leidžia pagreitinti nagų augimą ir juos sustiprinti. Norėdami sukurti vonią, reikia sumaišyti 250 ml. šiltas vanduo ir 2,5 šaukštai jūros druskos. Laikykite pirštus į šį tirpalą maždaug ketvirtį valandos, po to jie turi nuvalyti sausu rankšluosčiu.
 • Su citrinos sultimis - turi balinimo efektą. Norint sukurti sprendimą, reikia sumaišyti 250 ml. vanduo, 2 šaukštai jūros druskos ir 50 ml. citrinos sultys. Ekspozicijos laikas neturi viršyti 25 minučių.
 • Su stalo druska - padeda pasiekti efektą, jei jūros druska nėra prieinama. Tokia vonia yra pagaminta iš 250 ml. šiltas vanduo, 3 šaukštai druskos ir 8 lašai jodo. Laikykite nagus tirpale, bet ne ilgiau kaip 15 minučių, po to reikia sutepti drėkintuvą.
 • Su vitaminais - drėkina ir maitina nagų plokštelę, taip pat pagreitina jo augimą. Šis receptas susideda iš 100 ml. šiltas alyvuogių aliejus, atskiestas 6 lašais jodo tirpalo ir 2 kapsulės „Aevita“. Procedūrą pageidautina atlikti ne ilgiau kaip 25 minutes.
 • Su želatina - atpalaiduoja pirštus nuo skruostų, pagreitina nagų augimą ir minkština odeles. Norint išspręsti, reikia sumaišyti 250 ml. Pienas, 50 g želatinos ir 1 arbatinis šaukštelis medaus. Į vonią davė norimą rezultatą, tirpalas turi būti šiltas. Ekspozicijos laikas yra 20 minučių.
 • Su soda - apsaugo nuo trapių nagų ir skatina jų augimą. Norint paruošti tirpalą, reikia vartoti 250 ml. šiltu vandeniu ir įmaišykite 25 g sodos ir 3 lašų jodo tirpalo. Laikykite savo pirštų galiukais kompozicijoje gali būti ne daugiau kaip 20 minučių.
 • Su ramunėlių - gydo grybelines ligas ir gerina plokštelių augimą. Tirpalas susideda iš 250 ml. šiltas ramunėlių sultinys ir 50 g želatinos. Procedūros laikas yra 25 minutės.

Dėl įvairių tipų namų vonių nagų augimui kiekviena mergina turi pasirinkimą.

Naudojant kelis receptus, galite rasti tinkamiausią, taip pat išvengti nagų plokščių priklausomybės nuo to paties komponento.

Norint pasiekti geresnį nagų augimą ir išspręsti kai kurias kitas problemas, svarbu integruotas požiūris. Todėl, pasinaudodami terapinėmis voniomis, neturėtume pamiršti papildomų priemonių, kuriomis siekiama ilgalaikio poveikio. Sveikos gyvensenos, tinkamos mitybos ir blogų įpročių nebuvimas yra geriausios priemonės nagų plokštelėms stiprinti.

Geriausias nagų vonių receptai žemiau esančiame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys