Nagų priežiūra

Nagų biolaminavimas: kas tai yra ir kaip tai padaryti?

Nagų biolaminavimas: kas tai yra ir kaip tai padaryti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Procedūros ypatybės
  2. Naudojimas
  3. Privalumai

Moterų grožis yra ne tik patraukli išvaizda, bet ir viliojimas. Kiekviena mergaitė kiekvieną dieną turi praleisti daug laiko, kad atrodytų graži.

Be rūpestingo išvaizdos ritualo, atskiras elementas apima nagų priežiūrą. Rankos yra kūno dalis, kurią žmonės nedelsdami atkreipia dėmesį. Todėl, dažnai siekdamos tobulo manikiūro, moterys savo marigolds atlieka griežtus bandymus: kasdieninis pjovimas, odelių iškirpimas, savarankiškas gelio lakas be reikiamų priemonių, kontaktas su cheminėmis medžiagomis ir dirbtiniai nagai.

Dažnai tokiu būdu nagai turi būti išgelbėti iš avarijos. Kai jie praktiškai tampa skaidrūs, jie tampa plonesni ir susilieja nuo kontakto su bet kokiu paviršiumi. Nagai palaipsniui praranda savo gamtos grožį ir nustoja būti patraukliais.

Tačiau laikas neegzistuoja, o kuriant naujas technologijas, atrandant naujas formules, ekspertai atvėrė naują kryptį nagų pramonėje, pavyzdžiui, nagų biolaminaciją.

Procedūros ypatybės

Biolaminavimo metodas yra atstatyti sugadintą nagų struktūrą, suteikiant jam natūralius pradinius parametrus, apsaugą nuo vėlesnio žalingo poveikio.

Šis metodas naudojamas sveikatos programų tikslais tuo metu, kai nagai iš tikrųjų pradėjo „atsikratyti“. Nagų prailginimas šiuo atveju nerekomenduojamas, nes nagų plokštės yra per silpnos ir negalės atlaikyti papildomo svorio. Todėl šio lako sudėtis nėra tokia tanki, kaip ir įprasta lakai, ir ant nagų jis nėra toks stiprus.

Biolaminavimas vadinamas medicinine procedūra ir taip pat naudojamas kaip ilgalaikio dirbtinių nagų „dėvėjimo“ profilaktika.

Galų gale, dėl šios paprastos technikos, nagų plokštelė yra sustiprinta, sustiprinta ir sutankinta, pripildyta naudingų vitaminų, tampa drėkinama ir apsaugota. Tai reiškia, kad tam tikras rėmas yra atkuriamas ant nago, kuris padės jam grįžti į formą.

Naudojimas

Ši procedūra trunka pernelyg ilgai - maždaug 30-40 minučių, priklausomai nuo nago būklės ir žalos dydžio. Procedūra priklauso nuo to, kaip jūsų manikiūras atrodys ateityje.

Pirmiausia turite pasirinkti biolaminavimo įrankį. Šiuo metu rinkoje yra keletas gerų prekių ženklų, kurie gamina panašius produktus ir naudojasi pozityviais atsiliepimais iš amatininkų ir klientų.

Vienas iš šių atstovų yra Rusijos bendrovė „Nano Professional“, kuri pasisako iš Nižnij Novgorodo.

Pažymėtina, kad jie buvo rinkoje jau daugiau nei dešimt metų ir per tą laiką jie ir toliau paklausa vartotojų.

Nusprendę, kokiu įrankiu dirbsite, turite paruošti darbo paviršių. Prieš atlikdami procedūrą, turite sudrėkinti rankas ir padaryti nedidelį atpalaiduojantį masažą. Galite garuoti rankas šiltoje vonioje su aliejumi arba jūros druska. Tada išdžiovinkite rankas sausai, aliejumi odeles ir gydykite.

Kai alyva šiek tiek išdžiūsta, prieš dengiant reikia šiek tiek purtyti. (Geriausia paimti butelį ir pasukti ją tarp delnų, uždenkite žemyn). Dėl nuoseklumo biolaminavimo lakas primena gelį. Šis gelis padengiamas šepetėliu, švelniai pasiskirstęs per visą nagą, be dėmių ir per nagų kraštus.

Įdėjus gelį, būtina jį patrinti į nagų plokštės paviršių su specialiu lazdele. Po džiovinimo kiekvienas nagas apdorojamas specialia priemone, paremta vitaminais arba vitamino aliejumi.

Po procedūros pastebėsite, kad ant nagų plokštelės susidaro subtilus filmas, kuris apsaugo nagus nuo bet kokio poveikio iki kitos sesijos.

Visam nagų atkūrimui nepakanka vienos procedūros. Priklausomai nuo nagų plokštelės sugadinimo, bus apskaičiuotas sesijų skaičius, reikalingas visiškai atkurti nagų struktūrą.

Po kelių užsiėmimų, kai nagai tampa šiek tiek stipresni, galite grįžti į įprastą gyvenimo būdą ir dar kartą atlikti manikiūrą, naudoti gelio poliravimo priemones arba sukurti nagus. Manikiūras reikės naudoti ant laminuoto paviršiaus. Tai bus tam tikras rėmas ir pagrindas ilgesniam manikiūriui.

Privalumai

Ši procedūra turi daug teigiamų aspektų.

  • Pagrįsta savikaina. Atsižvelgiant į tai, kad medžiaga nėra naudojama daug, vienas butelis tęsis kelis mėnesius ar dar daugiau.
  • Procedūra nereikalauja specialių kursų, kaip išmokti dirbti su šiuo gelu.
  • Mažos laiko sąnaudos. Nuo 30 minučių iki 1 valandos.
  • Kokybė Produktas yra saugus, nekenksmingas ir netoksiškas.
  • Pateisina jo tikslą. Gelis tikrai padeda nagui atsigauti, stiprina jį ir neleidžia susikaupti.

Jei norite sužinoti, kaip tinkamai laminuoti nagus, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys