Moterų apranga ir avalynė

Helovinas kostiumas vaikams

Helovinas kostiumas vaikams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Padarykite tai patys
 2. Kaip pasirinkti?

Padarykite tai patys

Helovinas kostiumas vaikams gali būti atliekamas lengvai ir gana greitai su savo rankomis. Lengviausias ir smagiausias liejimo komplektas gali būti pagamintas iš didelio baltos spalvos audinio gabalo, supjaustyti skyles akims ir įdėti jį į vaiką.

Mumijos kostiumas yra dar viena graži ir lengvai sukurta „Halloween“ versija: jums reikia tik apvynioti vaiką plačiuose tvarsčiuose ir, jei norite, kai kuriose vietose uždėkite raudonus dažus.

Jei arsenale yra šviesus ar baltas dažai, galite aprangoti vaiką ant skeleto kostiumo, piešdami juodos spalvos drabužiais pieštinius kaulus.

Vaikas gali dantis ant dantų pakabinti ploną raudoną liniją (kraujo lašelio imitacija), taip pat dėvėti juodos ir baltos spalvos kostiumą, ir jūs gausite paprastą ir tuo pačiu ryškų mažo vampyro vaizdą!

Voras

Vaikiškų kostiumų gaudyklės vorai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Neįmanoma padaryti aprangos patys: pakanka paimti monochromatinius juodus drabužius arba didelį juodos spalvos audinį, kad padarytumėte kepurę ir ant jo ant baltos linijos. Užpildyti anksčiau sukurtame žiniatinklyje vaizduojamų vorų įvaizdį. Vabzdžiai gali būti nudažyti dažais arba klijais ant dekoratyvinių vorų, įsigytų parduotuvėje.

Gyvūnai

Žavūs ir juokingi įvairių gyvūnų kostiumai tinka Helovui. Kostiumai yra ypač populiarūs:

 • juoda katė;
 • liūto iš pasakos „Ozo vedlys“;
 • šikšnosparniai;
 • laukinės katės;
 • krokodilas ar dinozauras.

Žinoma, su modeliais ir norais, galite siūti bet kokį kostiumą su savo rankomis, tačiau, žinoma, daugelis vaikų Helovino aprangos modelių gali būti įsigyti parduotuvėse arba specializuotose svetainėse. Lengviausia padaryti, bet labai mielas juodas kačių kostiumas yra gana lengva padaryti, dėvėti juodas kelnes ar antblauzdes su juodą kamščiu ant vaiko ir užfiksuoti šį vaizdą su dažytomis ūsomis, esančiomis šalia nosies, ir juodą audinį, prisiūtą aplink kraštus uodegos forma.

Parduotuvės šiandien parduoda didžiulį kiekį daiktų, reikalingų baisiam ir įdomiam vaizdui sukurti, pavyzdžiui: katės ausys, šikšnosparnių sparnai, pamušalai, raganos ir burtininkų kepurės, liūto mėsos, pirštinės katės kojų pavidalu arba laukinės katės pėdomis.

Ragana

Raganos kostiumas yra labai populiarus tarp mažų madų. Norint sukurti tokį stebuklingą aprangą, jums reikės senos suknelės iš tamsių spalvų, dekoratyvinių varlių, gyvatės ir vorų, mažo šepečio ir nosies pagalvėlės, kad jis būtų ilgas ir išlenktas ir nepakeičiamas tokiame kostiumo kepurėje. Sena suknelė turi šiek tiek apdailos, puošia dekorą (su varliais ir gyvatėmis), o šluota gali būti padaryta iš mažų šakų. Kad būtų ryškesnis ir įsimintinas vaizdas, verta patraukti tamsius ratus po akimis šešėlių pagalba, imituoti suodžių pėdsakus ir sudėti mažas raganos lūpas tamsiai lūpų dažais.

Taip pat sukuriamas Rusijos moters „Yaga“ kostiumas, o vietoj raganos skrybėlės paprastas skuduras.

Piratas

Jūrų ir vandenynų kostiumo meistrą sudaro daug svarbių detalių, tokių kaip:

 • aukšti odiniai batai, skirti berniukams ir batus, arba juodi sandalai mergaitėms;
 • plataus krašto kepurės ir piratų bandanos;
 • plačios kelnės arba kelnės arba antblauzdžiai mažiausiems piratams;
 • liemenė ir korsetas;
 • palaidi marškinėliai su plačiomis rankovėmis arba marškinėliai / marškinėliai liemenėje;
 • diržas su kardu;
 • įdomios dekoratyvinės detalės: auskarai ausyje, tvarsčiai, padengiantys vieną akį, kablys ant rankos, plunksnos ant kepurės).

Jūs galite užpildyti mažo pirato vaizdą Helovine su raudonų dažų dėmėmis ant baltojo marškinio ir suplėšytų kostiumo detalių. Vaikams, vyresniems nei 10 metų, geriau rinktis kostiumą su daugybe elementų ir detalių, o labai jauni piratai turės tik pabandyti ant marškinių ir trijų kampų.

Jei pageidaujate, galite piešti ploną sukamojo juodos antenos liniją ir juodą barzdą prie vaiko nosies, pavyzdžiui, „Captain Hook“, kuris neabejotinai padarys vaizdą ryškesnį ir smagesnį. Jei vaikas mėgsta Holivudo filmus apie piratus, galite pasimėgauti jam piratų tvarsčiu ir dygliais, kaip garsus filmo herojus Kapitonas Jack Sparrow.

Angelai ir velniai

Helovinas yra visų šventųjų šventė, todėl yra tinkami angelų ir velnių, kurie yra labai populiarūs berniukų ir mergaičių originalumo ir ryškumo, kostiumai. Vaikai, norintys apsirengti lengvesniais šventės apranga, puikūs angelų kostiumai su dekoratyviniais sparnais ant nugaros, erdvus baltas suknelė ar kostiumas ir virš galvos esantis halonas, kuris laikomas ant vielos ar ratlankio.

Vaikai, norintys išbandyti neigiamų simbolių įvaizdį, mylės mažų velnių kostiumus, pagamintus ryškiomis ir sultingomis spalvomis. Tokiems drabužiams reikės ne tik raudonų ir juodų spalvų kostiumų ar suknelių, bet ir dekoratyvinių ragų, uodegos su smailiu galu ir tridento. Norint papildyti mažo velnio įvaizdį, po vaiko nosimi galite nubrėžti juodus ūsus ir blogus juodus antakius.

Pasakų personažai

Pasakų pasakų įvaizdis Helovino metu bando daug vaikų. Pavyzdžiui, iš pasakos „Ozo vedlys“ kostiumas yra lengvai paruošiamas iš seno pledo marškinėliai ar megztiniai su pleistrais ir dėvėti džinsai, kuriuos papildo šiaudų kepurė. Skruostuose galite piešti strazdanų ir pleistrų.

Koshchei nemirtingas kostiumas gali būti lengvai padengiamas naudojant kaulus ant juodo megztinio ir kelnių su baltu arba švytinčiu dažu, papildant vaizdą su ilga tamsia pečių ant pečių ir aukštu vainiku su smailiais antgaliais. Merginos gali išbandyti princesių ir fėjų vaizdus iš įvairių pasakų karikatūrų, dėvėti ryškias sukneles, kurios yra kuo arčiau jų mėgstamų herojų drabužių ir prideda vaizdą su magiškomis lazdomis ir mažais skaidriais sparnais už nugaros.

Neįprastos galimybės

Helovino kostiumai vaikams gali būti ne tik baisūs ar nuostabūs, bet ir juokingi ir labai originalūs, pavyzdžiui:

 • matryoshka kostiumas mergaitėms, papildytas šviesiu kokoshniku;
 • vištienos kostiumas, pagamintas iš minkštos ir pūkuotos medžiagos;
 • moliūgų kostiumas mažiesiems;
 • drugelių ir vikšrų kostiumai mergaitėms;
 • TV serialų herojų kostiumai;
 • Originalūs negyvi daiktai, pavyzdžiui, ledai arba Kalėdų eglutės kostiumai;
 • kostiumai, perteikiantys įvairių įžymybių vaizdus.

Iš tiesų, neįprastų kostiumų pasirinkimas visų amžiaus grupių vaikams yra tiesiog nuostabus ir apsiriboja tik suaugusiųjų vaizduotė ir kūrybiškumas.

Kaip pasirinkti?

Koks apranga turėtų būti ant kūdikio ir vyresnio amžiaus vaiko? Mažiems vaikams iki 9 metų neturime labai baisių modelių, todėl verta rinktis daugiau malonių ir teigiamų komplektų, pavyzdžiui, princesių ir fėjų suknelių, piratų ir super herojų kostiumų, pasakų pasakų ir gerų burtininkų.

Vyresni vaikai (12 metų amžiaus) gali atsiimti neigiamo pobūdžio kostiumus filme, TV serialuose ar animaciniuose filmuose. Suknelės, siuvamos ar nupirktos Halloween, bus naudingos įvairioms atostogoms ir renginiams mokyklose ir vaikų darželiuose, taip pat teminiams festivaliams, kamuoliukams ir šventėms.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys