Džinsai

Kaip lyginti džinsus?

Kaip lyginti džinsus?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ar man reikia geležies?
 2. Lyginimo technika
 3. Kaip tinkamai patraukti „ripped“ džinsus
 4. Lyginimo džinsai su dekoracijomis
 5. Kaip sumažinti rankovių skaičių

Džinsai yra tvirtai įsitvirtinę mūsų gyvenime ir šiandien atrodo sunku be jų. Šioje suknelėje jie eina pasivaikščioti, dirbti, keliauti ir pailsėti. Šių kelnių populiarumas yra visiškai pagrįstas. Džinsai sukuria savo įvaizdžio įvairovę, mėgsta vaikus ir suaugusiuosius, vyrus ir moteris. Šios kelnės visada atitinka mados tendencijas. Tinkamai prižiūrint, jie gali trukti gana ilgai.

Ar man reikia geležies?

Dėl tam tikrų priežasčių daugelis mano, kad džinsus niekada negalima lyginti. Jie dėvi juos kiekvieną dieną. Bet jei visada norite gerai atrodyti, lyginimas turi būti pastovus. Kai kurie žmonės mano, kad po plovimo pakanka sukrėsti šlapias kelnes, kad jos paimtų išvaizdą. Tiesą sakant, tai yra nenaudinga, tokia tanki medžiaga, kaip ir džinsai, net ir po purtymo, negalės gerai išlyginti. Neišvengiamai sulankstoma forma, o raukšlės lemia tai, kad siūlai pradeda labai daug susidėvėti, o audinys greitai išnyks.

Todėl džinsus po plovimo visada reikia lyginti. Vėliau periodiškai lyginamas, kad išlaikytumėte tvarkingą išvaizdą.

Lyginimo technika

Kad nesudarytų pažeidimų, Džiovinti džinsus šiltu lygintuvu būtina laikytis tam tikrų taisyklių.

 • Galite lyginti tik šlapias kelnes. Jei medžiaga yra labai sausa, ją reikia sudrėkinti purkštuvu. Skystis yra tolygiai purškiamas ant kelnių paviršiaus, ypač pernelyg sutrauktose ar sunkiose vietose.
 • Jei nėra purškimo pistoleto, jūs galite lyginti džinsus per marlę. Jis turi būti sudrėkintas, išplitęs ant medžiagos paviršiaus, tada laikykite geležį. Jei norite susidoroti su mažais raukšlėmis, tai padės „Steam“ režimui.
 • Kad nebūtų sužeisti veido pluoštai, lyginimas turėtų vykti netinkamai. Jei pradėsite lyginti priekinę pusę, audinys pradės blizgesį ir blizgesį.
 • Prieš lygindami kelnę, reikia atsukti. Būtina pradėti lyginti kelnes iš siūlių, nustatant žemos temperatūros sąlygas. Siuviniai paprastai yra pagaminti iš kaprono. Aukštoje temperatūroje kapronas gali tiesiog ištirpti.
 • Normalus lyginimo denim temperatūra yra 140-190 laipsnių. Labai svarbu yra medžiagos storis, tankis.
 • Kai siūlės iš abiejų pusių yra gerai išlygintos, kelnės turi būti ištiesintos ir išlygintos visos likusios audinio dalys.
 • Kartais dėl didelio audinio tankio kišenėje gali likti trafaretas. Norėdami to išvengti, reikia įdėti kišenę, pavyzdžiui, nosinę. Paprastai toks veiksmas suteikia rezultatą - po lyginimo, kišenėje nėra pėdsakų.
 • Jie niekada nerodo rodyklių džinsus. Jie turėtų būti tik ant drabužių kelnių. Rodyklės, pagamintos ant džinsų, laikomos blogo skonio ir drabužių nepaisymo išraiška.
 • Kelnės po lyginimo turėtų šiek tiek išdžiūti. Jie pakabinti ant virvės, išdėstyti ant bet kokio plokščio paviršiaus.

Kai kurie žmonės, kai jie skuba, įdėti ne visiškai išdžiovintas kelnes. Su džinsais, tai nėra būtina. Rezultatas gali būti formos praradimas. Tokiose kelio ilgio kelnėse atsiranda bjaurių bulgarų.

Kaip tinkamai patraukti „ripped“ džinsus

„Ripped“ džinsai yra daugiau nei vienas sezonas jaunimo mados. Kartais sunku skaičiuoti skylių skaičių.

Laikoma, kad madingiausi džinsai yra atviri keliai, medžiaga yra suplėšyta ant klubų.

Kad šis dizainas būtų stilingas, „suplėšyti“ džinsai taip pat reikalauja tinkamo lyginimo.

Tokiems dalykams plauti draudžiama naudoti skalbimo mašiną. Ji gali paversti šias kelnes į labai sudaužytą skudurą. Tinka tik šiam rankų plovimui. Jei yra skubus poreikis, taip pat nedidelis laikas, prieš išsiunčiant „skudurą“ į skalbyklę, džinsai suvynioti į ploną audinį.

Jei skalbimas bus atliekamas rankiniu būdu, kelnės turi būti iš anksto virintos. Tada jie virinami, ištiesinti, pakabinti, kad jie išdžiūtų. „Ripped“ džinsai reikalauja subtilaus požiūrio, ypač lyginant. Atsargiai išlygintos siūlės, visi plokšti plotai. Be to, operacija būtinai turi būti atliekama su drėgnu marlu. Norint išvengti spaudinių atsiradimo priekyje esančių skylių gale, lyginimas turėtų būti atliekamas naudojant lyginimo lentą.

Kiekviena kojelė uždedama ant sėdimos dalies, kuri yra specialiai sukurta geram lyginimui.

Meistrai nerekomenduoja lyginti „suplėšytų“ kelnių pluoštus. Jei jie įgis beformų išvaizdą, turite šiek tiek pabarstyti juos vandeniu, gerai išlyginti, suteikti jiems kitokią padėtį ir palikti išdžiūti.

Lyginimo džinsai su dekoracijomis

Džinsai visada buvo laikomi darbo drabužiais. Laikas praėjo, viskas pasikeitė. Kad moteriški džinsai taptų patogesni ir „moteriškesni“ ar vaikai, jie pradėjo papuošti:

 • Kalnų krištolas;
 • karoliukai;
 • siuvinėjimas;
 • spindi.
rhinestones
siuvinėjimas
spindi
karoliukai

Natūralu, kad tokios kelnės yra daug sunkiau nei įprastiniai džinsai. Jei jie turi daug dekoratyvinių elementų, galite tai padaryti be lyginimo. Norėdami tai padaryti, naudokite specialų garų generatorių. Jis gali suteikti medžiagą savo pradinei išvaizdai.

Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas ant drabužių vaikams skirtų lipdukų. Griežtai draudžiama juos šildyti, nes jie pablogės. Pakankamai išplauti juos švelniai ištiesinkite.

Kaip sumažinti rankovių skaičių

Pagal mados džinsinio drabužių gamintojų rekomendacijas, kelnės nereikia dažnai lyginti geležimi. Tai gali sukelti raukšles, kurios atrodys labai bjaurios.

Po plovimo, kad atsikratytumėte vandens, tiesiog reikia pakabinti juos ant virvės ir palaukti, kol jis visiškai nusausins. Siekiant sumažinti vieno gaminio rankovių skaičių, reikalingi keli proceso etapai.

 • Pirma, užtrauktukai, mygtukai ir mygtukai yra pritvirtinti prie kelnių. Tada jie yra apversti, o paskui siunčiami į skalbimo mašiną. Nuplaukite tik džinsus. Kiti dalykai neturi būti.
 • Įrenginys nustatytas į subtilų režimą. Šiuos džinsus galite plauti rankomis. Norėdami tai padaryti, jums reikia skalbimo muilo ir skalbimo ploviklio, kuriame nėra balinimo komponentų.
 • Praėjusiame amžiuje gerbėjai sugebėjo nuplauti savo džinsus, nepašalinę jų. Dandies tikėjo, kad dėl tokio „plovimo“ kelio kelnės negali sėdėti.
 • Nuplauti džinsai turi būti atidžiai suspausti. Jų sukimasis kaip reguliarus kilimėlis yra griežtai draudžiamas. Pakanka pakabinti savo kelnes ant virvės vonioje ir vanduo nutekės. Jums tereikia palaukti šiek tiek.
 • Prieš siųsdami džinsus, reikia ištraukti juos ilgio ir pločio. Faktas yra tai, kad po plovimo ši medžiaga šiek tiek sėdi.
 • Džiovinimas turėtų vykti gatvėje arba vėdinamoje patalpoje. Be to, džinsai turi būti griežtai horizontalioje padėtyje. Norėdami tai padaryti, kelnės švelniai išdėstytos ant bet kurio lygaus paviršiaus.
 • Žinoma, pirmiau minėtų taisyklių laikymasis padės pasiekti teigiamą poveikį. Jei teisingai geležies džinsinio audinio, jo gyvenimas žymiai padidėja.

Praktinė patirtis parodė, kad džinsinio drabužių negalima valyti.

Gaminant kelnes, medžiaga virškinama. Šis procesas apima kelias specialias chemines medžiagas.Sauso valymo proceso metu prasideda reakcija, rezultatas, kurio niekas negali prognozuoti, bet graži išvaizda bus sugadinta, tai tikrai.

Iš to, kas išdėstyta pirmiau, galime daryti išvadą, kad lyginimas yra galimas, bet turite laikytis visų taisyklių.

Kitame vaizdo įraše žiūrėkite pagrindinį vaizdo įrašą apie lyginimo džinsus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys