Džinsai

Džinsai, sudaužyti ant kelio

Džinsai, sudaužyti ant kelio

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Skylės dydis
  3. Ką dėvėti?

Būdamas ryškus ir nepaprastas - tai pagrindinė dizainerių idėja gaminant rupius džinsus. Ir džinsai, sudaužyti ant kelio, pasakys apie savo meilužio kojų grožį.

Savybės

Skylės gabaliukai papildomai neapdoroti, kad džinsai būtų švelnesni. Imituoti aplaidumą ir pertraukti įvairius įrenginius. Pavyzdžiui, 70-ųjų pradžioje mados moterys paėmė plytų gabalėlį ir savo ruožais nuplovė skylių kraštus, kad ištiktų siūlus.

Skylės ant kelio, galbūt labiausiai saugi galimybė, tiek plonoms, tiek pilnoms mergaitėms.

Liekos merginos gali pabandyti ant liesų ar draugų, turinčių vidutinio dydžio kelius.

Pilnoms mergaitėms, plyšių, esančių keliuose, derinys su erdviu pjūviu bus idealus, o skylės yra vertikalios, geriau, jei jos labiau panašios į gabalus nei „tarpas“. Taip yra todėl, kad neteisingas skylių plotis gali padidinti vaizdinę formą.

Kokios kitos detalės turėtume žinoti apie skyles keliuose?

Skylės per

Per skylę skylėje reiškia, kad jūsų padažas gali būti matomas.

Su pagrindu

Skylė su pagrindu - vardas kalba pats. Dažniausiai pagrindas yra nėriniai. Rečiau - skirtingo storio džinsinio audinio.

Skylės gali būti tiek dviem keliais, tiek vienu metu. Todėl, kad jūsų keliais suplėšyti džinsai atrodo stilingi, pageidautina rinktis liesą ar kitokį stilių atitinkantį džinsą. Taigi, jūsų keliai bus geriau pastebimi, nes šį efektą pasižymi stilingos namų šeimininkės, keliaujančios džinsus ant kelio.

Skylės dydis

Skylės ant kelio gali būti vertikalios ir horizontalios. Jie gali būti įvairių dydžių: nuo beveik nepastebimų iki įspūdingai didelių. Kai kurie dizaineriai siūlo skyles keliuose, visiškai plikas kojomis. Net ir praėjusį sezoną tokios skylės buvo mados, tačiau dabar šis skylių dydis patenka į foną. Šioje tendencijoje skylės yra vidutinio dydžio, kai pėsčiomis yra aiškiai matoma.

Horizontalios skylės skersai yra populiaresnės nei vertikalios.

Ką dėvėti?

Nepaisant to, kad nulupti džinsai yra labiau jaunimo stiliaus, juos myli dauguma mados.

Kaip ir ką dėvėti džinsus su pertraukomis ant kelio? Pažiūrėkime.

Negabaritinė palaidinė, pagaminta iš kieto arba kombinuoto audinio ir aukštakulniai batai, skirti vakaro pasivaikščiojimams.

Odinė odinė striukė yra idealus variantas džinsams, nugrimzdusiems ant kelio. Dėvėkite ilgą rankovę, trumpą arba ilgą marškinėlį po striukėle.

Kašmyro paltai arba megztas paltas jums atrodys stilingai kartu su džinsus ir batus. Pasirinkite pailgą paltą arba midi ilgį.

Šiltuoju žiemos laiku galima dėvėti pailgą žiemos paltą, kulkšnies batus ir džinsus su skylutėmis.

Džinsai ir striukė jau seniai tapo klasika. Striukės spalva padės pagyvinti vaizdą, o džinsai turėtų likti klasikiniu mėlynu, mėlynu arba juodu.

Ilgi striukės be spaudinių - puikus pasirinkimas parodyti savo asmenybę. Atšildykite vaizdą juodos spalvos matiniu arba lako sankaba.

Madingi jaunimo išvaizda padės jums sukurti įvairių stilių ir tekstūrų marškinius. Šaudykite batus arba batus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys