Zebra batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Mažai apie prekės ženklą
  2. Modeliai
  3. Spalvos ir spaudiniai
  4. Apžvalgos

Renkantis savo vaikams skirtus batus, tėvai nori kreiptis į žinomų, išbandytų ir populiarių prekių ženklus. Vienas iš šių prekių ženklų yra „Zebra“, kuris įsitvirtino vaikų avalynės tiekėjų rinkoje, kaip sėkmingas patogių, gražių, aukštos kokybės ir prieinamų batų gamintojas įvairaus amžiaus vaikams.

Mažai apie prekės ženklą

„Zebra“ prekės ženklas pasirodė 2004 m.

Šis prekės ženklas gamina aukštos kokybės vaikų batus, pagamintus iš natūralių medžiagų. Produktai skirti skirtingo amžiaus vaikams ir pateikiami platų modelių asortimentą. Zebra batai yra suprojektuoti visiems sezonams, turi skirtingus funkcinius tikslus ir yra prieinami vartotojams, turintiems vidutinį pajamų lygį.

Dirbdama su savo kolekcijomis, įmonė naudoja pažangias technologijas gaminant vaikiškus batus ir aukščiausios kokybės natūralias medžiagas.

Prekės ženklo batai pasižymi originaliu, stilingu dizainu, turtingomis spalvomis ir įdomiais atspaudais, aukštos kokybės, praktiškumu, komfortu ir ilgaamžiškumu.

Rengiant modelius, atsižvelgiama į vaikų ortopedinių gydytojų rekomendacijas ir pageidavimus. Todėl, įsigydami „Zebra“ batus, galite būti tvirtai įsitikinę savo saugumu vaiko sveikatai ir vystymuisi.

Vaikų avalynės kolekcijas kuria Europos (daugiausia italų) ir rusų dizaineriai, atsižvelgdami į naujausias mados tendencijas. Kiekvienas avalynės gamybos etapas atlieka daugiapakopę kokybės kontrolę, kad būtų laikomasi Rusijos ir Europos standartų.

„Zebra“ prekės ženklo vaikų batų privalumai:

  • Visi „Zebra“ prekės ženklo produktai buvo sukurti atsižvelgiant į vaikų kojų anatomines savybes.
  • Lankstūs ir minkšti batai saugiai pritvirtina kūdikio koja nesukeliant diskomforto.
  • Visų batų tvirtumas ir ilgaamžiškumas be išimties.
  • Modernus dizainas ir originalios spalvos.
  • Ekologiškų ir natūralių medžiagų naudojimas vaikiškų batų kūrimui.
  • Pagrįstos kainos.

Modeliai

Kiekvienais metais pagal „Zebra“ prekės ženklą gaminamos 2 pagrindinės kolekcijos: pavasario-vasaros ir rudens-žiemos, įskaitant mokyklinius batus.. Kiekvienais metais bendrovės asortimentas atnaujinamas beveik 70%.

Kiekvienoje kolekcijoje yra daug įvairių batų, įskaitant vaikų darželius, ikimokyklinio amžiaus, mokyklų ir paauglių grupes. Mažiausio bagažo dydis yra 18 cm, o didžiausių kai kurių kolekcijų batų dydis siekia 43 cm.

Žieminiai vaikiški batai

Natūrali oda ir kailiai naudojami kuriant šią kolekciją.. Odos paviršius apdorojamas specialiu vandeniui atspariu purškikliu, kad drėgmė nepatektų į bagažinę.

Dėl papildomos apsaugos nuo šalčio kai kurie modeliai, be natūralios medžiagos pamušalo, turi specialų folijos vidpadį. Užtrauktukai ir velcro yra naudojami kaip tvirtinimo detalės. Vienintelis - patvarus, gerai ištemptas.

Membraniniai batai

Membrana yra moderni, aukštųjų technologijų medžiaga, kuri puikiai išlaiko šilumą ir tuo pačiu leidžia odai kvėpuoti. Naudojamas plačiam temperatūros diapazonui. Kaip tokių batų šildytuvas naudojamas vilna, tinsuleyt ir kitos sintetinės bei natūralios medžiagos. Audinys yra apdorotas specialia danga atspariu impregnavimu.

Ecopolymer batai

Įmonė siūlo ekologiškų batų kolekciją - modernią medžiagą, gumos analogą, tik daug patvaresnį, patvaresnį ir gražesnį. Šie batai pagaminti liejimo būdu, kuris visiškai garantuoja jų sandarumą.

.

Šilti ekologiški polimeriniai batai gaminami naudojant natūralią vilną, kurios negalima pašalinti.

Šie batai gali būti dėvimi vėlyvą rudenį ir ankstyvą pavasarį. Vaikas visada bus sausas, patogus ir patogus. Šie batai yra lengviau ir greičiau dėvimi, pirštai neužsikimšia, o vaikščiojant vaikščioja kojos.

Bicoloro padas gaminamas iš minkšto PVC. Dėl šios priežasties padas turi puikų smūgį sugeriantį gebėjimą, jis yra minkštas, lankstus, stabilus, neslystantis.

Šiuolaikiškų novatoriškų medžiagų naudojimas leidžia jums padaryti Zebra batus stebėtinai lengvas, o tai ypač svarbu mažiems vaikams.

Bagažinės kulnas ir pirštai papildomai užsandarinami, kad būtų išvengta sumušimų. Ir taip, kad vanduo nepatektų į bagažą, vaikščiojant po balais, kiekvienas modelis papildomas specialiu rankogaliu ant reguliuojamo laido.

Batai nereikalauja ypatingos priežiūros. Tiesiog nuvalykite juos drėgna kempine ir nuplaukite nešvarumus nuo dugno po čiaupu. Vidaus vilnos padas greitai džiūsta ir visam laikui išlaiko savo šilumos ekranavimo savybes.

Spalvos ir spaudiniai

Kuriant naujų kolekcijų modelius, įmonės dizaineriai atsižvelgia ne tik į tėvų, bet ir pačių vaikų norus. Visų šviesių ir spalvingų mėgėjų mėgėjams siūloma daugybė batų!

Mergaitėms jūs galite pasiimti prisotintus ir subtilius rožinius, alyvinius, oranžinius, geltonus gėles.

Berniukai mėgsta labiau suvaržytas spalvas: mėlyna, žalia, mėlyna, violetinė.

Žinoma, klasikinėje linijoje yra batai - juoda, balta, smėlio ir plieno.

Tarp populiariausių spaudinių galima pažymėti mėgstamus animacinius filmus, juokingus gyvūnus, įvairių spalvų papuošalus, automobilius, žaislus, vaisius, geometrinius brėžinius, kosmoso motyvus..

Apžvalgos

Klientai, kurie jau įvertino vaikų „Zebra“ prekės batų kokybę, pastebėjo platų modelių ir dydžių asortimentą, taip pat gausų spalvų spektrą ir ryškius, aiškius brėžinius. Vaikai tiesiog nenori pašalinti šių batų!

Šis neginčijamas vaikų batų privalumas yra jų atsparumas dilimui. Jie gali būti dėvimi kelis sezonus, o jie visiškai išlaiko šilumos ir vandens izoliacines savybes, estetinį patrauklumą.

Be kitų šios įmonės produktų privalumų, atkreipkite dėmesį į nedidelį batų svorį, aukštos kokybės natūralias medžiagas, patogumą ir patogumą dėvėdami, praktiškumą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys