Moterų apranga ir avalynė

Paauglių batai

Paauglių batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Batų pasirinkimo kriterijai
 2. Mados tendencijos
 3. Kitos tendencijos

Ne lengva pasirinkti žiemos paauglių batus, nes būtina ne tik pirkti šiltus ir patogius batus, kurie gali atlaikyti stiprų šalčio ir drėgmės, bet ir atsižvelgti į šiuolaikinį madą.

Paauglys, nepaisant lyties, nešiotų batus, kurie jam atrodo bjaurūs ir nebrangūs, nesvarbu, koks patogus.

Laimei, tėvai, šiuolaikinė žieminių avalynės gamintojų rinka suteikia platų batų asortimentą, kuriame atsižvelgiama į visus nurodytus reikalavimus.

Dėl įvairių modelių, stilių ir spalvų šie batai gali būti dėvimi pėsčiomis, mokykloje ir šventiniuose renginiuose.

Šiuolaikiniai paauglių paauglių batų modeliai yra tokie originalūs ir stilingi, kad jie gali lengvai suteikti šansų suaugusiems.

Batų pasirinkimo kriterijai

Paauglių bateliai turėtų būti šilti ir patogūs, patikimi (apsaugoti nuo drėgmės ir šalčio) ir gražūs.

Pasirenkant žiemos batus paaugliams, reikia atkreipti dėmesį į keletą parametrų:

 • gamybos kokybė - vaikai yra aktyvūs ir juda daug, todėl jiems reikia batų, galinčių praeiti daug testų. Svarbu, kad medžiaga, iš kurios gaminami batai, būtų patvari (patartina įsigyti natūralios medžiagos batus), o siūlės ir užraktai yra tvirtai pritvirtinti;
 • komfortas - batai turi būti patogūs ir puikiai tinka po kojomis, kitaip pėdos gali būti deformuotos ir įgyti daug nemalonių pokyčių. Nepirkite batų tiesiai šalia ir kelių dydžių. Geriausias sprendimas yra nusipirkti žieminius batus, kurių dydis yra didesnis nei tikrasis pėdos dydis, todėl pėdos jaustis patogios ir yra galimybė nešioti storas kojines;
 • prekės ženklas - skaitykite daugiau su batų gamintoju. Geriau nusipirkti žinomų prekių ženklų ir prekės ženklų žiemos batus - tai ne mados tendencijos, bet kokybės užtikrinimas ir atitinkamo sertifikato prieinamumas;
 • padas turi būti lankstus, kad paauglys galėtų patogiai judėti;
 • kaina - kaina visada lemia kokybę, nepamirškite apie tai. Daugelis tėvų mano, kad vaikų drabužiai ir batai kainuoja daug mažiau nei suaugusiųjų modeliai, tačiau jie nėra. Geras paauglių avalynė turi tokią pačią kainą kaip ir suaugusiems;
 • tvirtinimo detalė - bet koks batų užsegimas yra geras, tačiau geriau pasirinkti tą, kuris bus lengviau pritvirtinamas, ypač skubant. Patogiausias variantas yra „Velcro“, o labiausiai nepatogu - tvirtinimas.

Renkantis batus žiemai, taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į šilumines funkcijas - natūralių kailių ar avių, papildomų vidpadžių, specialių membranų, kurios išlaiko šilumą batų viduje.

Mados tendencijos

Žiemos modeliai paauglių bateliams iš esmės dubliuoja batų suaugusiems tendenciją. Kaip ir ankstesniame sezone, pervertintas batų modelis išlieka tendencija, taip pat vidutinis ilgis iki kulkšnies.

Taip pat populiaresnis tarp jaunų vyrų ir mergaičių yra sportiniai bateliai. Jie lengvai derinami su įvairiais drabužiais (netgi su sijonais ir griežtomis kelnėmis), atstumiami nešvarumai ir lengvai valomi, taip pat patogūs aktyviam gyvenimo būdui, ilgam buvimui gatvėje ir sportui.

Apvalūs pirštų batai lengvai derinami su griežtomis kelnėmis, džinsais ir suknelėmis bei sijonais.

Žieminiai batai gali būti pateikiami taip pat ant lygaus pagrindo ir ant mažo kulno. Pastarasis variantas ypač aktualus stilingoms mergaitėms - galų gale, net ir šaltoje žiemoje yra galimybė pažvelgti į madą ir įspūdingą vakarėlį ir šventinį renginį.

Kitos tendencijos

 • storas, vadinamasis traktoriaus išorinis padas ne tik suteiks bet kokio vaizdo, bet ir didesnio stabilumo keliuose;
 • nedideli batai su gyvūniniais atspaudais tik kartu su neformaliu drabužiu;
 • masyvūs modeliai su įtvaru arba užraktu;
 • užraktų, užtrauktukų, mažų lynų, diržų ir kitų dekoracijų buvimas;
 • mergaitėms - storo kulno buvimas;
 • vaikinai - brangūs modeliai, padengiantys viršūnes, su dideliais, šiurkščiavilniais įdėklais;
 • karo stiliaus batai taip pat išlieka tiek berniukų, tiek mergaičių paklausa;
 • batai su blizgančiomis detalėmis vėl tapo šio sezono mados tendencija.

Kalbant apie spalvų schemą, būtina teikti pirmenybę tamsiems žieminių batų tonams - juodam, rudam, tamsiai mėlyna, pilkšvai ir panašiai.

Jie niekada neišeina iš mados, ir ši tendencija turi daug privalumų: šie batai yra mažiau firminiai ir gali būti lengvai derinami su skirtingais viršutinių drabužių atspalviais ir stiliais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys