Moterų apranga ir avalynė

Mokykliniai batai su kulnais

Mokykliniai batai su kulnais

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Reikalavimai mokyklų batams
  2. Modeliai

Mokyklos mados gyvena pagal savo taisykles. Nepaisant griežtos mokyklų chartijos, kiekvienos formos batai gali būti skirtingi. Pagrindinės aprangos kodo taisyklės yra tamsūs klasikiniai batų tonai, jų suvaržymas ir glaustumas.

Nedidelis mokyklinių batų asortimentas dažnai sutampa su pačia forma. Tai gali būti juoda, pilka, ruda, bordo, mėlyna ir žalia, priklausomai nuo kiekvienos institucijos reikalavimų. Batai turi atitikti keletą taisyklių.

Reikalavimai mokyklų batams

Pagrindinė geros poros taisyklė yra kokybinių ir praktinių savybių atitikimas. Batai turi atitikti higienos reikalavimus. Dauguma šių produktų yra pagaminti iš natūralių medžiagų, turinčių gerą oro pralaidumą ir šilumos perdavimo kontrolę.

Batai, skirti apsaugoti kojas nuo šalčio, drėgmės ir sužalojimų. Ji turėtų turėti elastingą padą, kad būtų užtikrinta didesnė laisvė ir natūralus judėjimas. Renkantis porą reikia atkreipti dėmesį į šviesos modelius, kurie neužkrauna vaikų kojų.

Dideli batai, nupirkti „už augimą“, turės blogą poveikį pėdų nustatymui ir dažnai sukelia nulupimus. Mažas dydis sutrikdo kraujotaką ir užlenkia koja.

Gydytojai ortopedai rekomenduoja pirkti batus mokykloms. Jūs neturėtumėte sustabdyti pasirinkimo modelių su plokščiu padu, neigiamai veikiančiu vaikų koją. Nedidelis stabilus kulnas su ortopediniu vidpadžiu bus puiki plokščių pėdų prevencija ir turės teigiamą poveikį merginos laikysenos grožiui.

Svarbus veiksnys yra pora praktiškumas ir patogumas mažu greičiu. Juose kojos nėra pavargusios ir dėl specialių pado savybių, pėsčiomis sumažėja apkrova. Šiuo atveju kojos yra patogioje padėtyje.

Modeliai

Mokykliniai batai su kulnais kiekvienoje amžiaus grupėje skiriasi. Mokyklų porų aukštis negali viršyti 5 cm.

Kulno forma turi būti plati. Vaikų versijose jis užima trečdalį pado ir svyruoja nuo 1 iki 1,5 cm aukščio. Pradinėje mokykloje dažnai dėvimi 2–2,5 cm plytų kulniukai, penktojo laipsnio pradžioje leidžiama 4 cm, o paaugliams 5 cm aukščio kulnas yra patogiausias.

Batų dydis turi atitikti kojos dydį ir formą. Reikalinga laisvė pirštų srityje gali atmesti deformaciją. Tvirtas kulnas yra būtinas patikimam kulno laikymui, pašalinamas išilginis arba skersinis slydimas.

Nepakankamai suformuota raumenų ir raumenų sistema gali patirti kasdienį didelių porų dėvėjimą, todėl ortopedai rekomenduoja atsisakyti smeigių, o ne dažnai juos naudoti. Tai gali lemti nugarą ir skoliozę, stoopą arba jos įdubimą.

Pradinėms mokykloms batai su velcro dirželiu bus idealūs. Jie suteiks tikslią fiksaciją, o mažas papuošalas apsaugo mažas ponias nuo nuovargio. Tvirtinimas padės išvengti galimo batų praradimo. Mažas lankas iš odos ir aukso sagčių yra daugiau nei pakankamai papuošti porai.

Universalus variantas, tinkantis skirtingo amžiaus studentams, yra „Mary Jane“ batai. Jie yra derinami su bet kokia forma ir priklauso nuo kulno aukščio priklausomai nuo mergaičių amžiaus. Kai kurie modeliai yra papuošti rhinestones ar metalo detalėmis ir tinka iškilmingiems valdovams ir mokyklinėms atostogoms. Dizainas yra klasikiniai siurbliai su plonu elegantišku sagteliu ir miniatiūriniu lanku, sujungta su odos virvele.Kartais užsegimas gali būti dvigubas.

Marija Jane paaugliams yra elegantiškesnė ir turi gražią kulną. Gražus dekoras odos gėlių pavidalu, esantis šone, suteiks mokyklai vienodą originalumo ir tobulumo vaizdą.

Loafers (uždari batai su liežuviu) yra labiau panašūs į mokasinų vyrų versiją. Jie yra patogiausi ir harmoningai papildo laisvo pjaustymo ir stiliaus formą. Kartu su juodomis apkarpytomis džinsais, plačiomis arba klasikinėmis kelnėmis. Gražiai atrodys tokios poros su plonais sijonais, supjaustyta saule, taip pat standartine tiesia. Sezono tendencijos spalvos yra ruda ir juoda.

Oksfordai yra panašūs į mažus batus su įrišimu, jie turi kvadratinį kulną. Tokia pora tampa dažnu vidurinių mokyklų mokinių pasirinkimu, pabrėžiančiu maištingą stilių. Oksfordai, dėvėti virš aukštų kojinių ir papildo trumpos pūkinės sijono ir baltos palaidinės lanką, prisideda prie anime dvasios formos, taip mylimos paauglių.

Viena iš populiariausių mokyklinių batų linijų gali būti vadinama baleto butais, turinčiais mažą kulną. Jie gerai sekasi bet kokio stiliaus forma ir yra suderinti su sijonais, sundresses ir suknelėmis. Kai kurios mokyklos leidžia aprangos kodą su kombinuotais batais. Tai gali būti elegantiški juodieji polka taškeliai, mėlynos ir juodos spalvos deriniai, šokolado fonas su smėlio įdėklais.

Mažo kulno laivai tapo visų amžiaus grupių batų kuponu. Jie aiškiai seka kojų kontūrus, turi patogų batų ir elastingą neslidų padą.

Lakuotos poros, pagamintos iš minkšto kontrasto su bordo pagrindu ir juodais įdėklais ant pirštų, pjautos iš viršaus su lakuota oda. Dviejų spalvų lankas ant pirštų yra pritvirtintas pora klavišų. Juoda užsegimas ir tos pačios spalvos padas užbaigia dizaino koncepciją. Šis modelis suteiks blizgesį bet kokia, net banalia forma.

Platforma su kulnais atrodo šiek tiek sudėtinga, suteikianti mažai kamieno išvaizdą. Todėl pradinėje mokykloje geriau nustoti pasirinkti tokias versijas: batai yra suprojektuoti kaip kojos puošmena, o ne pridėti jaukumo ir sudėtingumo.

Vidurinės mokyklos mokiniams, turintiems labiau formuotą figūrą, batai puikiai papildo bet kokio mokyklos drabužių lanką, todėl kiekvienam vaizdui atsiranda kažkas naujo ir unikalaus.

Ką reikia atsisakyti renkantis?

  • Siauras pirštas nėra tinkamas auginti pirštus. Tokie batų variantai gali deformuoti pėdos augimą ir tapti pagrindine vaiko kritimo priežastimi.
  • Gydytojai rekomenduoja atsisakyti porų aukštuose kulniukuose: jie yra nestabilūs ir pažeidžia ne tik pėdos nustatymą, bet ir kraujotaką, taip pat pažeidžia eiseną.
  • Pasirenkant batus žemesniųjų klasių moksleiviams neturėtų įsigyti modelių be tvirtinimo detalių. Padidėjęs motorinis aktyvumas dažnai sukelia kritimus ir sužalojimus. Batai su sagtimi padės apsaugoti vaikų pėdas.
  • Masinės formos suteikia vaizdą nerangiai ir netinkamai. Mokykla yra švietimo įstaiga, ji priima klasiką ir saikingai.
  • Kietos medžiagos sukels diskomfortą ir atitraukia vaiką nuo klasių. Natūrali oda ir zomša bus geriausias batų pasirinkimas mokykloje.
  • Jūs neturėtumėte nusipirkti produkto, kuris nepatinka vaikui: jis neteks pasitikėjimo, kuris paveiks važiavimą ir nuotaiką. Idealiu atveju, kai mergina pati nusprendžia, kad jam patinka.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys