Moterų apranga ir avalynė

Vaikiški batai mergaitėms

Vaikiški batai mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Prekiniai ženklai ir firmos
  3. Kaip pasirinkti?
  4. Spalva
  5. Vaizdai

Renkantis vaikiškus batus mergaitėms, svarbu atsižvelgti į daugelį niuansų: medžiagos praktiškumą, modelio patogumą, patikimumą batus ir, žinoma, gražius. Tiek mergaitė, tiek paauglys nori atrodyti patraukli. Todėl batai turėtų būti stilingi ir atitikti vaiko charakterį.

Modeliai

Norėdami pradėti, nuspręsti dėl vaikų batų modelio pasirinkimo.

Sniego batai

Jie laikomi šilčiausiais batus, kurie tinka net ir atšiauriam šalčiui. Jų paslaptis yra modernūs gamybos būdai, pasiskolinti iš astronautų. Tai ne atsitiktinumas, kad jų išvaizda primena „mėnulio roverius“ Pagrindinis sniego batų bruožas yra nuimami trijų sluoksnių batai. Vienas iš sluoksnių susideda iš „kvėpuojančio“ polipropileno, turinčio vandeniui atsparių ir šilumos taupymo savybių.

Antrasis sluoksnis yra pagamintas iš elastingo termofoilio, vadinamo membrana. Jis neleidžia šaltam laukui, o vidinė šiluma atspindi, taip išsaugodama. Tuo pačiu metu membrana nepraeina vandens. Jame yra skylių rinkinys, per kurį vanduo gali patekti tik garų pavidalu. Todėl viduje būtina sukabinti kojines ar trikotažus, pagamintus iš sintetinių medžiagų, nes medvilnė sugeria garą ir tampa šlapia.

Tačiau šių batų vidpadis yra suprojektuotas taip, kad sugeria ir pašalintų bet kokį garavimą, kad kojos liktų sausos. Trečias neįprastos batų sluoksnis yra pagamintas iš vilnos veltinio su sintetiniu pluoštu, kailiu arba tinsuleyt.

Naujausias technologijas taip pat galima naudoti vieninteliam pluoštui: jis yra pagamintas iš šalčiui atsparios medžiagos, kuri apsaugo nuo kritimo ledo metu dėl reljefo paviršiaus ir plastiškumo. Tuo pačiu metu batai yra labai lengvi ir gali būti naudojami nuo +5 iki -30 laipsnių temperatūroje. Jie yra atsparūs nusidėvėjimui, lengvai valomi ir tinkami džiovinti šalia kaitinimo elementų.

Aukšti batai

Aukšti kailiniai batai gali būti gaminami iš natūralių kailių ir dirbtiniu būdu, naudojant šildytuvą iš avių vilnos arba iš sintetinių pluoštų. Bet kokiu atveju, jie atrodo labai mieli vaiko kojoje ir yra labai patogūs dėvėti. Aukšti kailiniai batai nešlifuoja kojos ir netrukdo judėti aktyvių žaidimų metu. Jie yra labai praktiški ir puikiai apsaugo nuo sunkiausių šalnų.

Pusė batai

Trumpi vaikiški batai tinka labai aktyviam fidgetui. Juose pėdos jaučiasi laisvos ir lengvai, nes judesiai neapsiriboja siauru velenu. Jie yra lengviau valomi, nes juos lengva valyti ir valyti. Priešingu atveju kiekvienam skoniui galima pasirinkti medžiagos ir spalvų modelį.

Vasaros vaikiškų batų pasirinkimo galimybės

Vasaros batai mergaitėms gali būti pagaminti iš nėrinių, iš įvairių diržų, taip pat iš perforuotos medžiagos. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad medžiaga buvo labiausiai kvėpuojanti. Šie neįprasti modeliai atrodo originalūs ir labai stilingi.

Vaikiški batai mergaitėms, priklausomai nuo amžiaus, taip pat gali turėti kulną arba plokščią padą. Kūdikiai geriau tinka antrajai galimybei. Ir paaugliams nuo 10 metų, jūs jau galite nusipirkti aukštos batus, ant kulnų iki 5 cm arba ant mažos platformos. Paprastas yra kulno formos.

Paauglių batai ir batai vaikams bus skirtingo stiliaus ir spalvos. Labiau mažiems vaikams gaminami šviesesni arba, pavyzdžiui, švytintys vaikų batai. Vyresnio amžiaus mergaičių spalva labiau panaši į suaugusiųjų versijas.

Medžiaga

Avalynė mergaitėms skiriasi gamybos medžiagoje, ir čia svarbus parametras yra tai, ar jie šlapia, ar ne.Jei šis kriterijus nėra svarbus, mes galime saugiai pasirinkti tekstilės vaikų batus. Neperšlampami modeliai yra odos, gumos ir silikono versijos, taip pat tekstilė su vandeniui atspariu impregnavimu. Pastarieji apima sniego batus, kurie išsamiai aprašyti aukščiau. Apsvarstykite kitų medžiagų privalumus ir trūkumus.

Odiniai batų batai mergaitėms

Šis pasirinkimas yra geras, nes tokie batai puikiai tinka ant kojų, jame pėdos jaučiasi patogiai ir nesijaudina. Geriau, kai interjeras pagamintas iš natūralių kailių. Tokiuose batuose pėdos kvėpuoja geriau. Odiniai batai yra nepraktiški naudoti. Jis neleidžia orui, jis išlaiko šilumą ir greitai įtrūksta.

Guminiai kūdikių batai

Tokie vandeniui atsparūs batai tinka rudens ir pavasario sūkuriams. Guminiai modeliai nėra baisūs. Šiuolaikinės galimybės gali atrodyti ne tik ryškios, bet ir kulninės. Norėdami pasirinkti tokius batus, jums nereikia dydžio, bet šiek tiek daugiau. Taigi kūdikio pėdos nebus sulaikytos, todėl jūs galite dėvėti medvilnines kojines ar pėdkelnes, kad apsaugotumėte.

Silikoniniai batai

Silikoniniai batai skiriasi nuo gumos modelių, nes jie yra lengvesni ir turi ilgesnį tarnavimo laiką. Kitas neginčijamas privalumas yra didžiulė spalvų įvairovė, nes silikoną lengviau dažyti skirtingomis spalvomis. Atkreipkite dėmesį į tokių batų gamybos metodą. Jei jie yra mesti, tai yra geriausi vandeniui nepralaidūs variantai. Be to, paviršiuje neturėtų būti burbulų, mažų įtrūkimų ir užsienio intarpų.

Prekiniai ženklai ir firmos

Viename straipsnyje neįmanoma išvardyti visų vertingų prekių ženklų, gaminančių vaikų batus. Štai tik keletas prekių ženklų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį:

· Antarktida (Italija) - vidutinės kainos kategorija.

· Sorel (Kanada) - brangūs batai, pasaulyje žinomas prekės ženklas.

· El Tempo (Ispanija - Rusija) - stilingi modeliai, vidutinės kainos kategorija.

· Flamingo (Rusija) - klasikiniai modeliai, prieinamos kainos.

· Riddle (Rusija) - sporto stiliai, priimtinos kainos.

Kaip pasirinkti?

Pirmiausia pasirenkant mergaičių batus reikia tiksliai nustatyti dydį, matuojant pėdą. Be to, jums reikės šiek tiek gudrybių, kad galėtumėte sėkmingai įsigyti:

  1. Vakare kojos užpilamos ir gali skirtis, todėl šį dienos laiką geriau pasirinkti vaikiškus batus. Tada jūs negalite eiti negerai su batų užbaigtumo pasirinkimu.
  2. Paimkite šiltą koją su jumis, kad batai nebūtų pernelyg įtempti. Jis yra optimalus, kai yra 1,5 cm storis, palyginti su kojų dydžiu.
  3. Patogus ateiti į parduotuvę su gabalu, kurį lengva padaryti. Pakanka sukti koją ant storo kartono ir supjaustyti gautą kontūrą.
  4. Būtinai pabandykite abu batus. Norėdami nustatyti, ar kūdikis yra patogus, atkreipkite dėmesį į tai, ar jo važiavimas pasikeitė. Suaugęs vaikas gali tai pasakyti. Jaunesnė mergaitė geriau stebėti montavimo procese.
  5. Renkantis batus labai mažiems vaikams, atkreipkite daugiau dėmesio į ortopedines savybes. Pėda turi būti gerai pritvirtinta, o padas turi pakartoti anatominę pėdos formą. Tai padės tinkamai formuoti raumenų ir kaulų sistemą.

Jums reikės atsižvelgti į jūsų regiono klimato ypatybes, vaiko veiklą ir drabužių, su kuriais bus dėvimi mergaičių vaikiški batai, spalvą. Vaiko skonis čia vaidina svarbų vaidmenį. Geriau jį formuoti nuo ankstyvosios vaikystės, todėl klausytis savo dukters pageidavimų. Tai yra gera priežastis įkvėpti vaizdą puikiai derinti priedus.

Taip pat atkreipkite dėmesį į įkrovą. Batai, kurie dažnai dėvimi su kelnėmis, bus didžiulis kraštas. Jei kelnės įkištos į batus, viršūnės turėtų būti platesnės.

Spalva

Vaikiškų batų modelių spalvų įvairovė kasmet auga. Juodos spalvos, smėlio spalvos atspalviai, turtingas mėlyna, žalia ir mėlyna.

Baltos vaikiškos mergaičių batai puikiai tinka žiemos išvaizdai sukurti. Juodi batai yra klasikinis ir labai praktiškas variantas. Ši spalva gerai atrodo, jei ji pagaminta iš tekstūruotos medžiagos. Raudoni batai visada yra madingi ir puošia bet kokią mergaitę.

Auksiniai mergaičių batų modeliai yra pagaminti tikrajai fashionista ir princesei. Jie atrodo įspūdingi priešingai nei tamsus viršutinių drabužių fonas ir tinka griežtiems vaizdams. Jei vaiko drabužiai yra labai ryškūs, aukso versija bus netinkama.

Populiariausi yra daugiaspalviai batai su spausdintu, geometriniu ar ornamentu. Gėlės, drugeliai, animacinių filmų personažai, polka taškai, juostelės, narvai ir kiti elementai gali papuošti batus mergaitėms. Vaikystė turėtų būti ryški!

Vaizdai

Vienas iš įdomių vaikų kolekcijų gurų - mados namai „Dolce & Gabbana Kids“. Šio prekės ženklo dizaineriai meistriškai užrašo ir klasikines, ir ryškias spalvas.

Juodi batai su ryškia tekstūra atrodo harmoningai su glaustu, šilta ir jaukia smaragdinio pončo spalva ir toniniu dangteliu. Šiek tiek Pasakų, bet stilingas žiemos išvaizda.

Viena vertus, auksiniai batai sušvelnina pernelyg griežtą klasikinį juodos spalvos sluoksnį ir, kita vertus, pagerina grobuonišką spaudą. Čia batai yra įspūdingas akcentas ir viso vaizdo akcentas.

Spalvingi batai su ryškiu ir linksmu spausdinimu sukuria nuotaiką ir džiugina akis. Gražaus, stilingo derinio paslaptis šiuo atveju yra ta, kad batų modelis ar spalva turėtų rezonuoti su bent vieno mergaičių drabužių elemento spalva. Juoda ir balta juostelė kairėje pusėje yra suderinta su mažos mados šortais. Ir dešinėje esančiame paveikslėlyje raudoni batai su mėlynomis gėlėmis derinami su švarku ir galvos apdangalu. Kontrastas juoda ir balta ląstelė pagerina efektą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys