Suknelių spalvos

Persikų suknelė - už švelną išvaizdą

Persikų suknelė - už švelną išvaizdą

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra tinkamas?
 2. Ilgis
 3. Su rankovėmis
 4. Švelnus
 5. Laced
 6. Spalvų deriniai
 7. Ką dėvėti?
 8. Priedai
 9. Batai
 10. Užpildykite
 11. Manikiūras

Tokia pastelinė spalva, kaip persikas, yra moteriškas ir subtilus, todėl šio tono suknelės reikalauja fashionistas. Tačiau daugelis mano, kad tokį suknelę su kitais daiktų ir priedų derinimu yra gana sudėtinga. Išsiaiškinkime, kas įeina į šio atspalvio suknelę, su kokiomis spalvomis ji gali būti derinama ir kaip pasirinkti sėkmingus jo priedus.

Kas yra tinkamas?

Persikų spalva yra gana minkšta, todėl ji bus suderinta su tamsiu veido ir šviesios odos. Taigi persikų atspalvio apranga tinka moteriai, turinčiai bet kokią odos spalvą. Dalykas yra tik tinkamo subtilaus pasirinkimo.

Tačiau persikų suknelė su perlamutru atspalviu tinka labai lengvai, o raugintai odai, padedančiai sukurti lengvą paslaptingą vaizdą.

Persikų spalvos suknelė, ypatingą dėmesį skirianti lašišų ir terakotos smėlio spalvai, taip pat vadinama universaliu, nes ji tinka įvairiems renginiams ir mergaitėms, turinčioms visiškai bet kokią išvaizdą.

Tokioje suknelėje tiek jaunoji, tiek brandi ponia galės sukurti švelną ir romantišką įvaizdį.

Ilgis

Persikų suknelės ir kitų drabužių detalių bei įvairių priedų derinys bus nustatomas pagal aprangos atspalvį ir jo stilių bei audinį, iš kurio jis pagamintas.

Ilga iki grindų

Ilga persiko atspalvių suknelė turės įspūdingiausią išvaizdą, jei ji yra siuvama iš tekančio audinio, arba, atvirkščiai, pakankamai tankios medžiagos, sudarančios rafinuotų raukšlių gausą.

Jei jums reikia aprangos šventiniam renginiui, tai yra persikų atspalvio suknelė, grindų ilgis padės jaustis kaip karalienė. Erdvus persikų suknelė, pagaminta iš šifono su užuolaidomis, padarys jūsų vaizdą sudėtingą ir prabangią.

Jei persikų suknelė yra grindų ilgio su siuvinėjimo ar nėrinių įdėklų elementais, papuošalai turėtų būti naudojami kuo mažiau, pavyzdžiui, tik auskarai.

Midi

Šifono su vidutinio ilgio persikų apranga gali būti dedama į romantišką susitikimą ir gali tapti pagrindu baigimo vakarėliui ar net vestuvėms. Vidutinio ilgio šilko suknelė su persikų spalva puikiai tinka vykti į parodą ar teatrą.

Jei pasirenkate tokio suknelės modelį, pagamintą iš gofruoto audinio, galite pabrėžti savo figūros eleganciją. Sujunkite panašią suknelę su stiletto kulniukais ir panašių atspalvių ar ryškesnės spalvos priedais.

Trumpas

Trumpo ilgio persikų komplektų modeliai puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Jie gali būti dėvimi su mėlyna džinsinio striukė ir sandalai ar kulkšnies batai.

Jei pridedate suknelę su mini sijonu persikų tone su megztiniu ar švarku, pasirinkdami diskretiškus reikmenis, gausite vaizdą, kuris tinka draugiškiems susitikimams ir biurui.

Su rankovėmis

Atsižvelgiant į suknelės paskirtį, rankovė gali būti visiškai nebuvusi arba gali būti atstovaujama įvairaus ilgio. Vakaro suknelė persikų tone gali apsiriboti elegantiškais dirželiais ir nėrinių įdėklais, taip pat ilgomis rankovėmis iš tos pačios erdvios medžiagos, kaip ir pati suknelė.

Atsitiktinę persikų suknelę, pagamintą iš storo audinio, galima pristatyti su modeliais su ilgomis rankovėmis arba ilgomis rankovėmis.

Švelnus

Persikų suknelės su A-siluetu modeliai padeda vizualiai pailginti kojas.

Dažniausiai švelnios persikų atspalvių suknelės pasirenkamos svarbiems įvykiams, pavyzdžiui, vestuvėms ar proms. Šiuo atveju purvinas sijonas iš persikų suknelės, pagamintas iš tiilo, šifono ir kitų audinių, gali būti tiek grindų, tiek vidutinio ilgio. Tokių suknelių dekoravimui paprastai atstovauja nėriniai, karoliukai, rhinestones.

Laced

Persikų suknelė su nėriniais atrodo konkurencinga ir neįprastai romantiška. Tokios suknelės pateikiamos kaip trumpi modeliai, taip pat suknelės su ilgais sijonais, nukritusiais prie grindų.

Šios suknelės reikalauja mažiausiai papuošalų ir diskretiško makiažo, akcentuojant akis.

Švelnus, šviesus atspalvis

Šviesus persikų suknelė geriausiai tinka mergaitėms, turinčioms aukso odos tonas.

Suknelė su rožiniu atspalviu tuo pačiu metu atrodys kieta ir šilta. Tai padės sukurti subalansuotą ir labai ramų vaizdą. Tačiau, jei pridedate tokį persikų aprangą su blizgučiais ar rhinestones, jūs turėsite įspūdingą vakaro renginį.

Spalvų deriniai

Persikų atspalviai turi tendenciją pabrėžti eleganciją ir moteriškumą, ypač jei pasirenkate sėkmingas kompaniono spalvas. Pastelinės spalvos persikų suknelę pavers į erdvias ir švelnesnes, o ryškios spalvos bus stilingos ir išraiškingos.

Pažvelkime arčiau, su kokių papildomų spalvų ir atspalvių persikų suknelė atrodys ypač sėkminga.

Juoda

Persikų suknelė su nedideliu kiekiu juodos spalvos yra klasikinis variantas ir naudingas žingsnis. Taigi jūs galite saugiai nusipirkti lakoniškus juodus priedus prie persiko atspalvio suknelės.

Su rausvos spalvos

Švelnus persikų tonas ir šilta rožinė spalva yra tamsiai trumpaplaukėms merginoms, turinčioms šviesius plaukus. Šiuos atspalvius rekomenduojama papildyti priedų okkerų ir karamelės tonais.

Taip pat labai sėkmingai derina šviesią persikų spalvą su koralų ir lašišos atspalviais rožine spalva, ypač jei merginos plaukai yra raudoni arba rudi.

O apelsinų-persikų tamsoje rekomenduojama pridėti priedus tamsiai rožinės arba rožinės spalvos spalva, o šviesiai persikų spalva - subtilus rožinis arba fuksija atspalvis.

Su balta

Toks derinys yra priimtinas, tačiau be ryškių papildymų jis šiek tiek nuobodus.

Jei jūsų tikslas yra sukurti diskretišką išvaizdą, galite lengvai sujungti persikų aprangą su balta striukė, baltais batais ir baltomis dekoracijomis.

Su smėlio spalvos

Persikų atspalvis harmoningai žiūri į smėlio spalvos skalę. Ypač persikų suknelė tinka pieniškam tonui, kepto pieno spalvai ir kūno spalvai. Jie gali būti papildyti balta, mėtų, mėlyna arba pilka, kad vaizdas būtų išsamus ir išraiškingas.

Su ruda

Šis derinys laikomas vienu sėkmingiausių. Tai ypač tinka tamsiai trumpaplaukėms merginoms. Šviesesnis persikų tonas bus ir tamsesnis, kurį pasieksite rudą kompanioną, tuo labiau kontrastas ir ekspresyvus derinys, kurį galiausiai pasieksite.

Su kitais pasteliniais tonais

Persikų ir mėtų atspalvių derinys padės sukurti naują vasaros išvaizdą.

Jūs galite dėvėti trumpą, drąsią persikų atspalvio suknelę su įdėklais arba žiedu, džemperio spalvos megztinį, papildantį šį aprangą su pieniškais sandalais ar batais.

Persikų ir mėlynos spalvos atspalvis puikiai derinamas, tačiau tokiam suknelės derinimui svarbu pasirinkti neutralius priedus, pavyzdžiui, smėlio spalvos.

Vienas iš harmoningų atspalvių aljansų taip pat gali būti vadinamas persikų atspalvio ir pilkos spalvos deriniu.

Kad toks ansamblis nebūtų išblukęs, persiko tonas turėtų būti pakankamai ryškus. Šiuo atveju avalynė - pasirinkti mėlyną, švarką ar maišelį - pilką.

Su ryškiomis spalvomis

Tangerine, bordo, ryškiai violetinė, smaragdas, indigo laikomi sėkmingais ryškiais ir išraiškingais persikų tonas.

Renkantis oranžinius batus ir maišelį persikų suknelei, galite eiti į restoraną vakarienei, o romantiškam pasivaikščiojimui tinka persikų ir žalios spalvos derinys.

Ką dėvėti?

 • Persikų spalvos apranga sėkmingai derinama su tokių klasikinių spalvų dalykais ir priedais kaip balta, juoda, pilka. Be to, universalus persiko suknelės sprendimas, vadinamas apelsinų ir rudos spalvos gaminiais.
 • Jei jums patinka eksperimentai, papildykite persikų aprangą su juosta, rankine ar batus smaragdais, geltona, raudona arba violetine.
 • Minkšto persiko spalvos suknelės atveju pernelyg masyvūs priedai būtų blogas pasirinkimas. Tokios aprangos rankinė turi būti vidutinio dydžio. Pasirinkite modelį, kuris pakabintas ant alkūnės arba laikomas rankose.

Priedai

Klasikiniai aukso ir sidabro papuošalai puikiai dera su persikų atspalviu.

Jei jūsų suknelė yra monokromatinė persiko spalva, priimtina naudoti ryškius kostiumų papuošalus, kuriuose yra žalios, koralinės, geltonos, rudos, mėlynos arba violetinės spalvos elementai. Sėkmingas bus persikų konkurso su turkis papuošalų pridėjimas.

Galite rinktis medines puošmenas, skirtas puikioms persikų atspalviams, jei, žinoma, jums patinka etninis stilius. Jei planuojate dėvėti persikų atspalvio vakarinę suknelę, galite ją pridėti prie gaminių, turinčių perlų ar perlų.

Batai

Pasirinkite batus su mažu kulno trumpu sukneliu persikų tonais ir plokščius batus ant suknelės ant grindų. Sandalai, baleto butai ar sandalai, batai puikiai derinami su persikų apranga.

Juodieji batai į šį aprangą nelaikomi labai tinkamais. Beige, koralai, mėlynos arba mėtų batai būtų geresnis pasirinkimas. Jei norite kažką tamsios ir kontrastingos, galite pasirinkti tamsiai mėlynus baleto butus ar kulkšnies batus.

Geras pasirinkimas šventiniam renginiui būtų persikų suknelė su metaliniais atspalviais - variu, auksu ar sidabru. Svarbu tik pasirinkti, kokie papuošalai atitiktų toną, ir pridėti mirgėjimą prie makiažo.

Užpildykite

Makiažo pasirinkimas persikų aprangai bus nustatomas pagal tai, kur ketinate eiti į šią suknelę.

Dėl vestuvių ar biuro ryškus makiažas bus netinkamas, bet partijai, priešingai, pernelyg blyški makiažas netelpa.

Pirma, išsiaiškinkite, ar jūsų persikų suknelė turi šiltą ar šaltą spalvų paletę. Su šaltu atspalviu suknelė, lūpų dažai taip pat turėtų būti šalta, pavyzdžiui, koralų ar rožinė. Tokiu atveju akys gali būti dažytos sidabro rudos spalvos arba sidabro atspalviais.

Šiltos spalvos persikų tonams pasiimkite rudos arba auksinės spalvos atspalvius. Persikų lūpų dažai tinka šiai suknelei, tačiau geriau jį pakeisti blizgučiu. Galite pridėti ryškumą makiažui žaliomis arba mėlynos spalvos atspalviais, o rudos akys merginos gali pabandyti užpildyti savo vokus violetiniais šešėliais.

Juodasis akių kontūro derinys su turtingu tonu persikų apranga, ir jei jūsų apranga yra labai lengva, tuomet tokios akys išsiskiria per daug. Dėl minkštos ir minkštos makiažo naudokite rudą akių kontūrą. Tie patys patarimai gali būti taikomi skerdenų pasirinkimui.

Nors persikas nėra blogas kartu su rausva, tačiau pernelyg didelis rožinės spalvos makiažo naudojimas gali padaryti jūsų vaizdą nepagrįstu. Nerekomenduojama pasirinkti rožinių atspalvių, rožinės spalvos raudonos spalvos ir rožinės spalvos lūpų dažų.

Manikiūras

Universali manikiūro versija persikų reikmėms laikoma klasikine prancūzų kalba. Alternatyviai, nagai gali būti padengti rožiniu, mėlynu, alyviniu, rudu ar smėliu laku, tačiau kiekvieno iš jų tonas turi būti pastelinis.

Jei priedai turi ryškius akcentus, manikiūras gali būti pagamintas iš tos pačios spalvos, pavyzdžiui, oranžinės, violetinės ar ryškiai mėlynos spalvos.

Komentarai
 1. Marija
  23.01.2016

  Būdamas kaip persikas yra puikus! Skanus subtilaus atspalvio suknelė, kurią paverčia mergina.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys