Batai

Šildomi batai

Šildomi batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės ir privalumai
  2. Šildymo tipai

Avalynės gamintojai nustoja nustebinti savo klientus. Ne taip seniai buvo išleistas naujas žiemos batas - šildomi batai. Nors jie neatitinka išskirtinio dizaino, jie jau kreipėsi į daugelį vartotojų, įskaitant ne tik vyrus, bet ir moteris.

Savybės ir privalumai

Pagrindinis šildomų batų bruožas yra elementas, kuris užtikrina šildymą ir veikia baterijose. Kai kuriuose tokių batų modeliuose yra specialus įkroviklio jungtis.

Į komplektą taip pat įeina nedidelis batas prie nuotolinio valdymo pulto, per kurį reguliuojama temperatūra ir įtraukiama. Maksimali temperatūra pasiekia 65 laipsnius ir, jei baterijos yra visiškai įkrautos, batai „dirba“ iki 5 valandų. Sumažėjus temperatūros sąlygoms, darbo laikas didėja.

Temperatūros režimas yra trijų lygių:

  1. Žemas;
  2. Vidutinis;
  3. Aukšta

Visi trys režimai yra ant kulkšnies, kuri yra gana paprasta naudoti.

Iš privalumų gali būti nustatyta antibakterinė danga, nuolatinė akupresūra dėl specialių viršutinių batų dalių. Pažymėtina, kad daugelyje modelių viršutinė dalis yra guma, ji apsaugo nuo drėgmės ir purvo.

Šildomi batai idealiai tinka ne tik žmonėms, kurie gyvena aktyviai, bet ir žiemą eina į kalnus, žvejoja ar medžioja, bet taip pat tinka tiems, kurie nėra įpratę prie karšto šalčio.

Šildymo tipai

Šildomi žieminiai batai skirstomi į dvi rūšis.

Šildomos vidpadžiai

Vidpadžiai, skirtingai nuo elektrinio šildymo, išlaiko šilumą daug mažiau laiko. Taigi, skirtumas pasiekia kelias valandas. Vidutiniškai šiluma su tokiomis vidpadžiais trunka 3-4 valandas.

Kitas skirtumas, žinoma, yra kaina. Modeliai su vidpadžiais bus daug pigesni. Ir su reikalingais įgūdžiais ir žiniomis jie yra labai lengvi namuose. Norėdami tai padaryti, internete galite rasti daug straipsnių ir mokomųjų vaizdo įrašų.

Elektrinis šildymas

Elektros šildymo funkcija suteiks šilumą iki 8 valandų be papildomo mokesčio. Elektriniu būdu šildomi modeliai leidžia nustatyti reikalingą temperatūrą ir reguliuoti šilumines sąlygas.

Skirtingai nuo vidpadžių, elektrinis šildymas gali būti pratęstas pakeičiant baterijas. Ši funkcija naudinga tiems, kurie šaltuoju metų laiku eina ilgais atstumais.

Vis dėlto būtina atsižvelgti į tai, kad esant labai žemai temperatūrai, baterijos gali užšalti ir neužšilti.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys