Batai

Veltiniai batai

Veltiniai batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Įdomi istorija
 2. Veltinio batų parinktys
 3. Ką dėvėti?
 4. Priežiūra

Veltiniai žieminiai batai yra moderni tradicinių rusiškų avalynės interpretacija vėsioje sezonoje. Jis yra šiltas, bet gerai vėdinamas, spalvingas, modernus ir patikimas. Veltinė medžiaga yra unikali. Tai yra šiek tiek sunku valyti, tačiau jis yra neįtikėtinai universalus, natūralus ir nesukelia alergijos, skirtingai nei daugelis mūsų dieną naudojamų medžiagų.

Įdomi istorija

Batai iš veltinio yra žinomi meistrams nuo tolimos senovės laikų, bent jau nuo penktojo amžiaus pr. Kr. Gaminama natūrali vilna, kuri „valcuojama“ įvairiais būdais. Vyniojimo metu vilnos pluoštai susipynia ir blokuojasi. Pasirodo, tankus drobė, kuri puikiai įšyla, taip pat leidžia orui praeiti.

Iš tiesų tradicinis batų iš veltinio procesas yra neįtikėtinai įdomus ir įkvepia istoriją. Jis vyksta kambariuose, kuriuose yra specialus mikroklimatas, senoje įrangoje, unikalioje, jaukioje atmosferoje. Tokiu būdu sukurti produktai yra ypač gražūs ir malonūs naudoti.

Veltinio batų parinktys

Puiki moderni alternatyva veltinių batus naudojant natūralias medžiagas - šiltus veltinio batus. Pavyzdžiui, nėriniai be kailio skiriasi nuo įprastų tekstilės ar zomšinių variantų, kurie eksponuojami bet kurioje parduotuvėje. Tačiau jie tikrai yra šiltesni ir patogesni. Ypač jie tinka tiems, kurie nemėgsta parko batų.

Moterų mados batai ir madingi veltinio batai vertins bet kurią mados moterį, kuri nori natūralių medžiagų. Originalūs „Zimushka“ modeliai yra tinkami papildyti bet kokią drabužių spintą:

 1. Klasikiniai modeliai ant plokščio arba ant kulno.
 2. Maži batai, pagaminti iš veltinio.
 3. Veltiniai batai su dekoru: kailiai, siuvinėjimai, aplikacijos.

Aukšti žemos batai, pagaminti iš veltinio nėrinių ir daugiasluoksnės pado, yra grindžiami jaučiamais batus, kurie buvo išbandyti šimtmečius. Tačiau tuo pačiu metu jie atrodo stilingi, originalūs, modernūs. Ir batai su aštriomis gofruotomis padais yra sutrumpintų batų paveldėtojai. Jie ne tik atrodo originalūs, bet ir labai naudingi kojoms, nes jie lengvai užima kojų formą ir nespausti.

Kitas įdomus kalnų batų variantas yra burkas. Tai unikalus batų ir veltinių batų derinys, tik moderniame, madingame pristatyme. Dugnas yra siuvamas iš odos, padas papildytas žemu kulnu, o viršus yra pagamintas iš veltinio su odiniais ryšiais, dirželiais ar įdėklais. Skirtingai nuo veltinio batų, burkas yra siuvami iš kelių veltinio gabalų, todėl galima daugiau stilių.

Nepamirškite, kad veltinis - universalus, puikiai tinka ir gatvei, ir namams. Jei turite šaltų akmenų ar plytelių grindų, tada naminiai batai su veltinio padais bus puikūs batai, kuriuos galite dėvėti be kojinių.

Ką dėvėti?

Pasirinkę veltinio batus, reikia iš anksto pasirūpinti tinkamais pėdkelniais. Tokios avalynės nepriimamos dėvėti kapronais, plonomis pėdkelnėmis. Tačiau vilna, tankios galimybės - ko mums reikia. Gerai, jei pėdkelnių spalva beveik sutampa su batus arba skiriasi ne daugiau kaip dviem ar trimis tonais.

Vaizdai, turintys neįprastų batų, pagamintų iš veltinio, yra labai patogūs. Apskritai, atrodo geriausia, kai natūralios medžiagos yra naudojamos visame lanke: vilnos paltai, avikailio kailis, šiltas džinsinis švarkas, megzti skara arba megztinis, kailio kepurė. Šiltos suknelės, susagstomi megztiniai, džinsiniai švarkai - visa tai puikiai tinka.

Priežiūra

Apie priežiūrą, kurią reikia žinoti, šiek tiek gudrybių, tačiau dėl savo tekstūros ši medžiaga nėra labai jautri užteršimui:

 1. Norėdami nuplauti šiuos batus, turite paruošti vonią su šaltu vandeniu ir plovikliu.
 2. Po to, kai veltinio batai stovėjo tokiame tirpale 10 minučių, galite juos patrinti, bet nesukite arba nespauskite.
 3. Tada, įdėdami rankšluostį, reikia šiek tiek išspausti batus.
 4. Ir tada palikite išdžiūti nuo šildymo prietaisų, prieš tai padėdami ant batų, kad būtų išsaugota ideali forma.

Šios manipuliacijos yra pakankamai, kad batai ilgai tarnautų jums, išlaikydami jų išvaizdą ir formą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys