Batai

Smulkintuvai

Smulkintuvai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Gamintojai
 3. Privalumai ir trūkumai
 4. Mados modeliai
 5. Spalva
 6. Ką dėvėti?
 7. Įspūdingi vaizdai

Džinsų vystymasis prasidėjo darbo drabužiais, ir dabar visi dėvi džinsinio drabužių. Džinsai tapo tokie populiarūs, kad be jų drabužių stilius negali. Šlifavimo staklės taip pat buvo darbo batai. Bet dabar šlifuokliai yra įtraukti į daugelį vaizdų, o kai kurie stiliai yra jų pagrindu.

Kas tai?

Smulkintuvai arba šlifavimo staklės - visa tai taikoma sunkiųjų batų, gaminamų pagal britų markę „Grinders“. Tipiškas tokių batų elementas yra armuotas padas. Klasikinėje versijoje šlifavimo staklės turi aukštą įtvarą ir pirštą su metaline plokšte. Šių batų populiarumas sparčiai didėja, todėl nuolat atsiranda naujų modelių.

Gamintojai

Smulkintuvų kūrėjas yra bendrovė „British Boot Co“, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje 1965 m. Buvo įkurtas „Grinders“ prekės ženklas. Iš pradžių kompanija specializuojasi gaminant „Wild One“ dviratininkų tradicinius batus. Šie batai yra labai populiarūs, o tai paskatino įmonę plėsti gamybą.

Smulkintuvai atsirado 90-ųjų pradžioje. Jie atrodė kaip batai, kuriuos dėvėjo mašinų ir liejyklų darbuotojai. XXI amžiuje atsirado moterų modeliai, kurie išvaizda nesiskyrė nuo vyrų. Daugelis žvaigždžių tapo tokių sunkių batų gerbėjais, kurie stebuklingai sujungė su šviesiomis suknelėmis.

Tai ne vienintelis malūnų gamintojas. Tačiau visų kitų kopijų kokybė yra gerokai mažesnė už originalą. Kitų šiuolaikinių gamintojų batai gerokai prisiima originalo kokybę. Taigi, jei norite tapti realių šlifuoklių, kurie bus naudojami kelerius metus, savininkas, tuomet turėtumėte nusipirkti originalius batus.

Privalumai ir trūkumai

Šis neįprastas batai turi keletą privalumų ir trūkumų. Pradėkime nuo gero:

 1. Sunkiau rasti stipresnius batus nei šlifuokliai. Kuriant vienintelę vienintelę, „Goodyear“ technologijos dėka batas tampa beveik nepatenkinamas.
 2. Smulkintuvų ilgaamžiškumas sumuoja visus įrašus. Šis batas gali atlaikyti 4 metų intensyvų naudojimą.
 3. Smulkintuvai nebijo jokių oro reiškinių ir sąlygų. Dėl vidinio atšilimo jie gali būti dėvimi šaltu oru, todėl vandeniui nelaidi oda išoriniam paviršiui suteikia puikią galimybę lietingam orui. Padas su „Goodyear“ technologija jungia prie viršutinės bagažinės dalies, todėl jie tampa dar atsparesni vandeniui.
 4. Metalo plokštė pirštų srityje apsaugo koją nuo pažeidimų ir iškilimų.
 5. Smulkintuvų asortimentas nuolat didėja, todėl nėra tinkamo modelio pasirinkimo problemos. Smulkintuvai yra vasaros ir žiemos, aukštos ir žemos, klasikinės ir originalios spalvos.

Smulkintuvai kai kuriais trūkumais vadinami puikiais batais:

 1. Didelis svoris dėl metalinių įdėklų. Nuo ilgo vaikščiojimo tokiuose batuose kojose jaučiasi diskomfortas. Merginos bus sunku dėvėti šlifuoklius. Tačiau batai su kulnais taip pat nesuteikia daug komforto. Nepaisant to, jis visada dėvimas visur.
 2. Perėjimas per metalo detektorių šlifavimo įrenginiuose bus problemiškas, nes prietaisas reaguoja į batų metalą.
 3. Smulkintuvų populiarumas daugeliui nesąžiningų gamintojų verčia kurti klastotes. Kai kurie iš jų yra taip gerai, kad labai sunku atskirti netikrą nuo originalo.

Mados modeliai

Smulkintuvų asortimentas nuolat didėja - kiekvieną sezoną atsiranda naujų galimybių, kurios iš karto tampa populiarios. Tarp šios įvairovės yra šios mados tendencijos:

Jasper šlifuokliai yra pagaminti iš odos, turinčios senėjimo efektą. Gamintojai tinkamai apdoroja odą, kad jis atrodytų senas ir šiek tiek nusidėvėjęs.

Žiemos variantų šlifuokliai - populiariausi batai, kurie bus šilti net ir sunkiausiose šalčiose. Natūralios odos, storų padų ir vidinio atšilimo derinys yra ideali formulė žiemos avalynei.

Didelės šlifavimo staklės su 20 skylių tvirtinimu jau yra tikri batai, o ne batai.

Biker modeliai, vadinami „Biker“, gali neturėti nėrinių, tačiau jie pasižymi didelėmis sagtimis. Šie batai apšviečiami savo laiko filme „Terminatorius“. Pagrindinis personažas važinėjo tokiuose šliaužikliuose. Šie batai gali turėti aštrių arba apvalių pirštų, jų aukštis visada viršija kulkšnį.

Neįprastos išvaizdos kaubojų galimybės Grinders Western. Tokie batai yra atpažįstami aštrių kojinių ir aukštų viršūnių. Skirtumas tarp moterų ir vyriškų šlifuoklių yra tik dydžio. Šis batas yra pilnas unisex.

Na, kur be klasikinių modelių, kuriuos atstovauja šlifavimo staklės su įtvarais. Mažose versijose yra 8 skyles raišteliams, o aukščiausiuose - 20. Jei nežinote, kokio malimo modelio pasirinkti, tada tikrai turėtumėte pažvelgti į klasiką, kuri yra naudinga.

Patikimiausi ir sunkiausi yra Grinders Work. Tokių batų plieninės plokštės yra ne tik kojinės ir užima dalį pado.

Maži malūnų modeliai turi tik 3 skyles raišteliams. Šie modeliai apima „Boxer“ mažus batus.

„Street“ modelis yra lengvas šlifuoklis, kuris įkūnija visus šio žiauraus bato privalumus, tačiau tuo pačiu metu jie nėra taip sunkūs ir patogesni. Sunku paskambinti sporto modeliais Smulkintuvai, tačiau tos pačios rūšies kompanija gamina panašius batus, kurie atrodo šiurkščiai ir lengvai dėvimi.

Spalva

Klasikiniai šlifuokliai yra juodi. Tai yra labiausiai paplitę modeliai. Bet kas gali uždrausti dizaineriams sukurti smulkintuvus neįprastomis spalvomis? Tai tikrai unikalūs mėlynos, žalios ir baltos spalvos šlifuokliai. Tokie batai yra absoliuti naujiena, kuri pradeda populiarėti.

Ką dėvėti?

Smulkintuvai negali būti vadinami universaliais batais, nes jie netinka visiems ir vaizdai turi būti kruopščiai atrinkti. Prieš pasirenkant tokius batus, reikia atlikti išsamią jums tinkamo stiliaus analizę, skaičiaus apibrėžimą ir informuotumą apie drabužių pasirinkimą.

Klasikinis šlifavimo įrankis turi turėti odinius drabužius. Tai gali būti dviratininko striukė, odinės kelnės, megztos, šiek tiek ištemptos, megztinis ir dideli metaliniai papuošalai. Iš tokių gerai žinomų elementų galite sukurti visiškai unikalų vaizdą.

Jei jūsų vaizduose dažnai derinami nesuderinami dalykai, šlifavimo mašinų ir suknelių derinys sukurtas tik jums. Dizaineriai ėmėsi beviltiško žingsnio, siūlydami nešioti šiurkščius ir brutalus šlifuoklius su visų rūšių suknelėmis. Tokių vaizdų populiarumas nebuvo ilgas. Suknelė gali būti vakare arba vasarą, pagaminta iš lengvų audinių, taip pat leidžiama dėvėti sundresses ir sijonus po šlifuokliais. Tokie vaizdai pagrįsti įvairių stilių mišiniu, moteriškumo ir žiaurumo deriniu.

Pradedant šaltam orui, lengva suknelė pasikeičia į vilną. Šlifavimo įrenginiai atrodo elegantiški, nes jie yra smulkūs, juodi ar spalvoti trikotažai, kurie slėpia seksualumą, riaušes ir maištą. Trikotažinės kojinės gali būti naudojamos vietoj pėdkelnių.

Šlifavimo staklės ir šortai yra dar vienas geras pasirinkimas sukurti originalų išvaizdą. Atviros kojos nuslėps šiek tiek seksualumo, šiurkščiavilnių batų dėka bus įkūnyta visuomenė. Į viršų geriausia pasirinkti tinkamus stiliaus marškinius.

Įspūdingi vaizdai

Labai tikėtina, kad bus sukurtas įspūdingesnis vaizdas, grindžiamas šlifuokliais. Striukė, šlifuokliai ir rožinė šifono suknelė - prieš tokį vaizdą būtų laikoma bent keista, bet dabar tai yra elegantiškas. Jūs klausiate, kur eiti tokiu būdu? Taip, kur tik patinka jūsų širdis! Išskyrus darbą biure.

Ir čia yra klasikų šlifuokliams pavyzdys: megztinis, džinsai, odinis maišas ir, žinoma, dviratininkų šlifuokliai. Trūksta saulės ir metalo papuošalų. Vaizde yra kažkas magnetinio, patrauklaus, sudėtingo. Elementai, paimti iš skirtingų stilių, atrodo labai harmoningi tarpusavyje, sukuria pilną vaizdą ir negali egzistuoti be vienas kito.

Trumpų ir smulkintuvų derinys jau aptariamas viename iš skyrių. Čia pateikiamas tokio derinio sėkmės patvirtinimas. Marškinėliai su roko grupe ir rutuliuotas marškinėliai, atsitiktinai susieti su juosmeniu, harmoningai susilieja su drąsaus asmens įvaizdžiu, kuris nustato savo taisykles madoje ir gyvenime.

Kas drįsta pasakyti, kad šis vaizdas neturi seksualumo? Paprasčiausiai, viskas buvo sumaniai parinkta, buvo panaudoti kiekvieno elemento privalumai, įskaitant šiurkščius batus. Šiame paveikslėlyje šlifuokliai yra subalansuoti atvirai trumpais šortais ir viliojančiu pledais marškinėliais. Rezultatas yra unikalus daugialypis vaizdas, kuris sukelia jausmus, bet neabejotinai pritraukia dėmesį, ypač vyrišką.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys