Sandalai

Juoda sandalai ant platformos

Juoda sandalai ant platformos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Ką dėvėti?
  3. Kaip pasirinkti sandalus ant platformos?

Juoda sandalai ant platformos - populiarus ir visiškai universalus lengvosios avalynės variantas, skirtas bet kokio amžiaus sąžiningai lytei.

Juoda spalva puikiai suderinama su suknelėmis, sijonais, kostiumais, džinsais ir kitais drabužiais, o platforma leidžia jums jaustis pasitikėti bet kokia situacija.

Modeliai

Sandalai pagaminti iš zomšos.

Minkštas, aksominis suede suteikia bet kokios nuotraukos elegancijos ir rafinuotumo, todėl dažniau zomšiniai juodi sandalai yra naudojami vakarienei, šventinei ar elegantiškai išvaizdai.

Ypač, jei kaip apdaila naudojami rhinestones, odos įdėklai, gražūs karoliukai, sidabro ar aukso sagtys ir pan. Juodas zomšas bus puiki fantazija didelėms programoms, papuošalams gėlių pavidalu, satino juostelių dekoru.

Odiniai sandalai puikiai tinka atsitiktinai ir elegantiškai.

Štai kodėl sandalai dažniausiai naudojami odai. Norėdami sukurti vakarą, ieškokite puikių lakuotų sandalų. Jie gali būti lygūs arba papildyti tvarkingais lankais, sagtimis ir kitais dekoratyviniais elementais.

Juoda pleišto ar platformos sandalai dažnai gaminami ne vienspalviu, bet kelių spalvų deriniu, paprastai priešingai. Juoda ir balta sandalai taip pat yra universalūs ir tinka įvairiems drabužiams.

Ir gražiai atspalvis turtingas, gilus spalva (geltona, smaragdas, mėlyna, raudona ir tt), sandalai taip pat gali, be juodos, turėti tos pačios spalvos elementus kaip ir drabužiai.

Pats platformos aukštis gali skirtis.

Aukštos platformos sandalai visada yra tokie pat populiarūs kaip ir aukštakulniai modeliai.

Ypač jei tanketki aukštis siekia 10-14 cm, moterų figūra tampa graresnė ir grakštesnė, moteris jaučiasi patrauklesnė.

Tačiau šis aukštis labiau tinka vakaro išvaizdai nei kasdieniam drabužiui.

Todėl sandalai paprastai pasirenkami su vidutinio aukščio platforma. Jie yra patogesni ir gražesni. Moterys, kurios mėgsta patogius batus, dažniausiai renkasi sandalus su mažais pleištais.

Sandalai patys gali būti skirtingi modeliai - nuo klasikinio iki avangardo.

Sandalai gali būti dekoruoti juostomis, juostelėmis, džemperiais. Pleištas gali būti pagamintas iš kamščio arba būti skaidrus.

Sandalai gali turėti uždarytas ir atviras kulnas ir kojines.

Elegantiškos pleišto sandalai tinka klasikiniam ir romantiškam išvaizdai, traktoriaus padėklų modeliams - mergaitėms, kurios pageidauja daugiau neformalių drabužių stilių.

Ką dėvėti?

Paprastai šis klausimas kyla perkant neįprastą dizainą, formą ar spalvą. Su juodais sandalais viskas yra daug paprastesnė ir aiškesnė.

Pasirinkus tinkamą aprangą priklauso kūno tipas, situacija, pageidaujamas suknelės stilius ir kt.

Juoda sandalai puikiai tinka atsitiktinei išvaizdai.

Jie harmoningai žiūri į džinsus, šortus, Capri, sijonus, sukneles, sundresses, kelnes ir pan.

Ryškūs priedai, rankinės, akiniai nuo saulės, juvelyriniai dirbiniai ir tt padės padaryti vaizdą labiau pastebimą ir stilingą.

Sandalai ant platformos bus puiki vakaro suknelė.

Ypač jei jie yra pagaminti įdomiu dizainu ir papildyti stilingais dekoratyviniais elementais (rhinestones, karoliukai, blizgučiai, sudėtingas siuvinėjimas, satino, odos, kitų gražių medžiagų).

Kaip pasirinkti sandalus ant platformos?

Tokių sandalų įsigijimas, reikia pradėti nuo to, ką reikia apibrėžti, kokioje situacijoje jie bus įdėti.

Jei tai yra atsitiktinė išvaizda, tada modelis turėtų būti kuo paprastesnis ir universalesnis, kad harmoningai papildytų visus vasaros drabužius. Kiekvieną dieną geriau pasirinkti atvirus sandalus.

Uždaryti batai tinka vakaro išvaizdai.

Tada sandalai gali būti pasirinkti konkrečiai suknelei arba elegantiškam kelnių kostiumui.

Jie gali būti pagaminti tuo pačiu stiliumi arba dekoruoti panašiais dekoratyviniais elementais, kad sukurtas vaizdas atrodytų kiek įmanoma labiau ir harmoningai.

Juoda sandalai gali tapti verslo drabužių spinta.

Ypač jei aprangos kodas nėra labai griežtas ir reiškia ne tik batus, bet ir kitus batus. Tada gražūs atviri ar uždaryti sandalai tinka ir pieštuko sijonui, ir griežtai suknelei, ir kelnių kostiumui.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys