Sandalai

Wedge Sandals: ką dėvėti

Wedge Sandals: ką dėvėti

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kiek istorijos
  2. Privalumai
  3. Ką dėvėti

Puikūs vasaros batai - tai kuo atviresnis, patogus ir labai gražus.

Pagal šias charakteristikas be jokių problemų tinka pleišto sandalai. Juose kiekviena mergaitė jaustųsi labiau pasitikėjusi nei panašaus aukščio kulniukai ir atrodo ne mažiau stilinga ir patraukli.

Svarbiausia yra išsiaiškinti, ką dėvėti tokius universalius batus, kad lankas atrodytų kaip natūralus ir natūralus? Apie tai mes dabar kalbame.

Kiek istorijos

Kojos kaip batų dizaino elementas atsirado daugiau nei prieš 90 metų, jo tėvynė yra saulėta Ispanija.

Pažymėtina, kad iš pradžių tokie batai buvo dėvimi tik ne itin gerai aprūpintomis ispanų moterimis, ir greičiausiai tai buvo faktas, kad keletą dešimtmečių jie tiesiog pamiršo apie šį nuostabų batų detalę.

Dvidešimtojo amžiaus pradžioje džiaugsmingas tankių grįžimas į mados podiumus buvo pažymėtas hipis judėjimo pradžioje, kuris mielai paėmė šią madingą tendenciją ir įtraukė pleištinius batus į pagrindinę jų ne taip plačios spintos liniją.

Nuo tada tanketė vis dažniau pasirodo mados drabužių ir batų pasaulyje, kiekvienas naujas sezonas šiek tiek keičiasi. Tačiau vis dėlto jos pagrindinis bruožas - vienintelis, sklandžiai virstantis kulnas, liko nepakitęs apie 100 metų.

Privalumai

Galbūt pagrindinis pleišto sandalų privalumas, kurį mes jau pašaukėme - tai patogumas.

Turėdamas tokius batus vasaros drabužių spintoje, jo savininkas gali atsisakyti dalyvauti maratono lenktynėse, o pora greičiausiai patirs visus kitus batų testus, kad jie būtų patvarūs ir patogūs. Tačiau rimtai pažymėtina, kad unikali vienintelė vienintelė forma tiksliai atkartoja moters pėdos siluetą, taip užkertant kelią jo deformacijai.

Tokioje padėtyje kojos jaučiasi labai patogios ilgai dienai, taip palengvindama savo nuovargio jausmą ir sunkumą kojose, kurios negali būti išvengiamos per visą dieną esant aukštiems kulniukams.

Ką dėvėti

Prieš pasirinkdami drabužius savo nuostabiems pleištams, turėtumėte nuspręsti dėl vaizdo stiliaus.

Jei būsimasis ansamblis bus sudarytas aplankyti biurą, tuoj pat turėtumėte atidėti trumpus šortus ir pūkuotus sijonus;

jei ketinate dalyvauti neformaliame renginyje, pvz., vakarėlyje su draugais, vakarienė su mylimu žmogumi, filmas ar net tiesiog apsipirkti, tada praktiškai nėra jokių apribojimų.

Pažiūrėkime, kaip tinkamai sujungti šiuos unikalius batus, kad atrodytumėt stilingiausiu ir elegantiškiausiu bet kuriame iš minėtų atvejų.

Iš pradžių nustokime prie biuro lanko. Kadangi pleištiniai sandalai yra gana lakoniški bateliai su demokratišku dizainu, jie lengvai įsitvirtins į griežtą verslo aprangos kodą (žinoma, jei pleištas neviršija 10 centimetrų aukščio ir sandalai nėra rūgšties spalvos).

Pabandykite pabandyti ant griežtos pieštuko sijono, esančios žemiau kelio, juodos arba pilkos spalvos, šviesios palaidinės ir uždėti šviesią švarką, kad atitiktų sijoną.

Kaip jums patinka toks nuostabus ansamblis? Verta pažymėti, kad sandalai gali būti įvairių spalvų - jie bus ryškus šio rimto paveikslo akcentas. Netgi polka taškų batai čia bus nesąmoningi, bet tik sėkmingai išryškina moterų kulkšnies grožį.

Daug lengviau yra pasirinkti kasdienį vaizdą su sandalais ant pleišto.

Visos naujausios mados tendencijos yra skirtos grožio derinimui su patogumu ir paprastumu su moteriškumu.Mes naudosime tai - drąsiai dėvime pleištinius sandalus su trumpais šortais, apsiuvaisiais sijonais ir marškinėliais, kad atitiktų batus.

Toks miesto stiliaus ansamblis būtų tinkamas apsipirkti ar maloniai susirinkus draugo kavinėje.

Taip pat turėtume kalbėti apie tai, kaip padaryti romantišką įvaizdį su pleištais.

Tokiu būdu batai geriausiai padės jums susidoroti su šia užduotimi, nes tai ne blogiau nei modeliai, galintys pabrėžti moters figūros grožį ir jo kreives, suteikti kelis centimetrus aukščio ir šiek tiek formiškesnio silueto.

Tačiau tai taip pat padeda padaryti šiek tiek kuklesnį vaizdą su pliusu viskas - aukšti kulniukai vaizde visada atrodo drąsiau ir garbingai. Todėl, jei manote, kad esate pažeidžiamas ir romantiškas, nemėgsta pritraukti dėmesio savo išvaizda, pasirinkite vietoj batų su kulnais vietoj pleišto.

Dėvėdami didelius pleištus sandalus kartu su lengva suknelė, jūs padarysite neištrinamą įspūdį savo kavaleriui ir būkite tikri, kad šis susitikimas bus ilgų ir mylinčių santykių pradžia.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys