Batai

Manolo Blahnik batai

Manolo Blahnik batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Nauji elementai

Savybės

Kaip sakė Carrie Bredsho: "Suknelę galima įsigyti pigiau, tačiau batai turėtų būti brangūs." Aukšta „Manolo Blahnik“ batų kaina pagrįsta jos kokybe ir unikaliu dizainu. Tačiau daugelis moterų visame pasaulyje be jokių abejonių duoda daug pinigų už puikią batų porą.

Šio prekės ženklo batai sujungia aukštus kulnus, nestandartines formas ir medžiagas, ir pats kapitonas gavo smeigės karaliaus vardą. Kiekvienas modelis sukurtas moterims ir moterims. Tai yra moterų grožis, kuris yra Manolo įkvėpimas.

Šio prekės ženklo avalyne bet kuri moteris gali jaustis kaip karalienė ar bent jau pasakos herojus. Šio batų smeigių magija transformuoja ir keičia moteris, suteikia palengvėjimą ir pasitikėjimą.

Pažymėtina, kad nepaisant neįprasto batų dizaino ir formos Manolo blahnik labai patogus. Dizaineris kruopščiai suprojektuoja kiekvieno modelio batus ir kulną.

Žinoma, šio prekės ženklo batai tapo populiarūs dėl serijos. „Seksas ir miestas“, tačiau juos galima rasti kituose filmuose.

Dizaineris nesibaigia populiariomis ar monotoninėmis spalvomis, savo kolekcijose naudoja visas galimas spalvas ir atspalvius.

Kalbant apie medžiagas, kolekcijose rasite tik aukštos kokybės natūralias medžiagas ir audinius. Šis žingsnis gali būti vadinamas pagrindiniu prekės ženklo bruožu, kitaip nei daugelis kitų.

Nauji elementai

Per metus „Manolo Blahnik“ atstovavo batus ir sandalus, kurie tapo ikoniniais ir įsimintinais. Pagrindiniai prekės ženklo modeliai iki šios dienos yra kulniukai su aštriu nosimi, kurie tapo 70-ųjų simboliu.

Tačiau yra pagrindiniai modeliai, kuriuos prisimena visuomenė. Štai keletas iš jų:

  • 1972 m žalios zomšos sandalaikurios vadinamos „gebenė“. Šis modelis buvo Manolo Ossi Clarke, kuris pirmą kartą pastebėjo naujokų dizainerį, pasišventimą ir pakvietė jį dalyvauti jo parodoje.

Būtent šis modelis tapo revoliuciniu mados pasaulyje ir pakeitė masyvius modelius elegantiška forma ir elegantišku kirpikliu.

Neseniai „Manolo Blahnik“ išleido išskirtinę „Ossie“ kolekciją, kurioje buvo tik 60 egzempliorių, sutapatintų su jų keturiasdešimtmečiu.

  • 2000-ųjų pradžioje madingas pojūtis sukėlė Jennifer Lopez pleištą „Jenny iš bloko“.

Joje ji pasirodė naujajame garsųjį Timberlandą su kulnais. Po metų, šio bato sėkmė sutvirtino Biense.

  • Kitas furoras, Manolo Blahnikas, pagamintas Jeano Paulo Gautiero šou, kur jis pristatė futuristinis modelis, kurio kūrimą jis svajojo nuo pat karjeros pradžios. Modelis įgijo pavadinimą „Arunium“ ir pasižymėjo S formos spyruokliniu bloku.
  • Be sėkmingų modelių, kurie buvo labai girti, taip pat buvo prieštaringi modeliai. Toks buvo vestuvių batų pora iš garsiosios Twilight saga. Kritikų nuomone, filmo herojė negalėjo sau leisti tokių brangių batų. Ta pati nuomonė taikoma Carolina Herrera vestuvių suknelei.
  • Ir užpildydami populiarių Manolo Blahniko, garsių „Carrie Bradshaw Blue“ batų, sąrašą.

Jie yra atnešė ženklą neabejotiną populiarumą ir pakėlė juos į legendą.

Ne taip seniai meistras sukūrė vyrų batų kolekciją.

Jame, taip pat moterų kolekcijose, buvo sutelkti Manolo Blahniko batų gamybos principai.

Šviesūs modeliai, neįprastos formos, medžiagos ir spaudiniai - visa tai buvo pristatyta vyrų kolekcijoje.

Vienas iš labiausiai įsimintinų modelių yra:

  • raudoni zomšiniai batai;
  • sandėliukai;
  • atidaryti batus be fono.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys