Batai

Manolo Blahnik batai

Manolo Blahnik batai

prisijungti prie diskusijos

 

Jie sako, kad brangus moterų taškas G (ji) yra žodžio „shoppinG“ pabaigoje (apsipirkimas). Akivaizdu, kad taip yra. Kiek nepaaiškinamas malonumas atneša šį beveik ritualinį aktą! Moteriški batai yra kaip papildomi gyvybės katėms: yra nauja pora - yra naujas gyvenimas. Ir batai šioje manijos priklausomybėje užima vieną iš pirmųjų vietų.

Simbolinio prekės ženklo sėkmės istorija

Manolo Blahnikas yra paprastas ispaniškas vaikinas, kuris, kaip vaikas, nusprendė, kad šis pasaulis negali gyventi be paprasto ir praktinio grožio. Pradėdamas papuošti savo namų žaislų ir naminių gyvūnėlių kojas, kojas, Blanik čia nesustojo.

1965 m. Jaunas vyras išdrįso palikti savo tėvo namus ir nuėjo studijuoti dizaino įgūdžius šventuosiuose pasaulio mados šventuosiuose - Paryžiuje. Suprasdamas batų kūrimo pagrindus, „Manolo“ parduotuvėje dirbo tinkamu diapazonu. Po penkerių metų jo kūrybinė bandymų ir klaidų kelionė atvedė dizainerį iš Dievo į Londoną, kur jis gyveno, rašė straipsnius apie batų temas Italijos VOGUE leidimui ir dirbo mažoje parduotuvėje.

Pirmieji talentingo jaunuolio eskizai nepastebėti. Žinomas mados redaktorius Diana Vreeland kategoriškai pareikalavo nukreipti visas savo pastangas kuriant moterų batus.

1973 m. Ambicingas Blanikas tapo pirmosios batų parduotuvės savininku, o po 6 metų atidarė savo parduotuvę Niujorke ir pradėjo sėkmingai bendradarbiauti su mados dizaineriais ir prekės ženklais: Perry Ellis, Calvin Klein, John Galliano, Yves Saint Loran. Devintojo dešimtmečio pradžioje jis beveik padengtas pasaulinio šlovės ir populiarumo.

Populiariausi batai Manolo Blahnik

Šiandien sunku iš tikrųjų atkurti tokios sėkmės priežastis. Praktiškumas, modernumas, moteriškumas? Kiekvienas „Manolo Blahnik“ batų detalės yra atskiras meno kūrinys ir visiškai veikiantis mechanizmas, kuris veda visą prekės ženklą į priekį.

Šlovės viršūnė atsirado devintajame dešimtmetyje, kai „Manolo Blahnik“ batai populiarioje televizijos serijoje „Sex and the City“ (seksas ir miestas) gavo tam tikrą reklamos paramą. Pagrindinė herojė yra žurnalistas, vedantis atvirą stulpelį Niujorko laikraštyje „Carrie Bradshaw“ - crazy apie įvairius modelius, spalvas ir kainų kategorijas.

Ji manė, kad apsipirkimas batų parduotuvėse saugo pagrindinį antidepresantą. Epizode "Gyvenimas Vogue stiliaus" pavyzdyje yra ryškiai pristatytas modelis, vadinamas Campari. Sarah Jessica Parker, aktorė, grojusi mados žurnalistą, turi pavadintą modelį iš Manolo, pavadinto jos vardu.

Gulbių vestuviniai batai - dar vienas ryškus ir nenugalimas manolos vaidmuo. Jaunimo saga „Twilight“ tapo puiki platforma baltoms spalvoms pristatyti originalias satino valtis su ryškiais rhinestones. Jie buvo specialiai sukurti herojės Kristen Stewart vestuvių scenai (Bella Swan).

Istorinis filmas „Marie Antoinette“ su Kirsten Dunst pavadinimo vaidmeniu taip pat nedalyvavo be prekės ženklo dalyvavimo. Manolo Blahnikas sukūrė specialų pagrindinį veikėją.

Pažymėtina, kad kiekvienas iš šių modelių turi savo partnerį, pateiktą pardavimui. Bet kuri mados moteris gali pasirinkti sau idealią vestuvę, laisvalaikį ar dienos pora, kaip ir mėgstamiausia aktorė ar žvaigždė!

Pagrindinis bruožas, kurį stilingas „Blanik“ pristatė į madingus gretas, buvo aukštas, elegantiškas ir smailus kojinės. Jau daugelį metų šios tendencijos išsprendė visose prekės ženklo kampanijose. Per pastaruosius metus šis originalus manolos gabalas šiek tiek transformavosi pagal paties dizainerio vizijas, tačiau nustoja laikytis savo individualaus stiliaus ir unikalios kokybės kuriant moterų batus.

Niujorko Ispanijos kilmės dizaineris nesibaigia. Jis ir toliau kuria be apribojimų. Šiandien jis pasižymi savo magiškų batų „Ellie“ versija, 2009 m. Sukurto pasakos „Emerald City“ vedlio simboliu. „Coca-Cola Light“ bankai buvo papuošti šituo malonės ir moteriškumo simboliu.

Kiek kainuoja?

Plačiai reklamuojamas amerikiečių kino ženklas paprasčiausiai negali likti kainų ekonomiškiems gyventojų segmentams.

Vienos poros kaina gali būti nuo 400 iki beveik begalybės. Pavyzdžiui, mėlyni batai su didele kvadratine sagė, kuri užsidegė toje pačioje „Sekso ...“ Carrie ir Mr. Big vestuvėse oficialioje prekės ženklo svetainėje, kainavo 965 dolerius. Naujų produktų kaina svyruoja nuo 600 iki dviejų tūkstančių žaliųjų Amerikos sąskaitų.

Deja, oficiali internetinė parduotuvė pranešė, kad pristatymas į Rusijos Federaciją nėra vykdomas.

Su dideliu malonumu, aistringi gerbėjai ir nuolatiniai „Manolos“ klientai yra tokios įžymybės kaip „Beyonce“, „Madonna“, „Jennifer Lopez“, „Naomi Campbell“, „Kylie Minogue“ ir keletas garsių „Holivudo“ madų ir pasaulio scenų.

Išvada

Moteryje viskas turėtų būti graži. Ir batai - tai galbūt svarbiausia detalė, kuri yra drabužių spinta - visa visata. Manolo Blahnikas jaučiasi, net ir menkiausiu, moters kūno poreikiu. Jis ypač domisi savo šedevrų kūrimu ir malonumu savo klientams su naujais produktais. Batai iš „Blanik“ - tai patogūs, stilingi, aukštos kokybės ir visada svarbūs.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys