Batai

Dideli batai

Dideli batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Batų pasirinkimo požymiai
 2. Ką dar reikėtų apsvarstyti renkantis batus?
 3. Kur pirkti didelio dydžio batus?
 4. Populiarūs didžiųjų batų ženklai

Neatsiejama kiekvienos moters drabužių spinta yra batų pora. Kiekvienu konkrečiu atveju yra speciali pora, o taip pat kiekviena mados moteris turi vadinamą laimingą batų porą.

Šiuolaikinė rinka yra didžiulė spalvų ir modelių įvairovė, todėl kiekviena moteris gali pasirinkti batus savo skoniui ir spalvai. Bet jums reikia pasirinkti batus ne tik išvaizda, bet ir patogumui.

Grožis neturėtų reikalauti aukos, todėl batai turėtų būti pirmiausia patogūs ir tik tada gražūs. Pavojus, kad pėdos gali būti deformuojamos dėl nepatogių, įtemptų batų, todėl visada turėtumėte pasirinkti savo dydžio batus.

Didelis kojų dydis neturėtų tapti kliūtimi kurti gražius ir stilingus vaizdus. Nors didelio dydžio batai vis dar trūksta, galima rasti tinkamą porą - jums reikia žinoti, kuriuos gamintojus atkreipti dėmesį perkant, ir kokius kriterijus reikia atsižvelgti.

Batų pasirinkimo požymiai

Didelių dydžių batai turi du pagrindinius reikalavimus - tai komfortas ir regimasis pėdos sumažinimas. Jei norite tai padaryti, pasirinkdami batus vadovaukitės keliomis taisyklėmis:

 • didelių dydžių moteriški batai neturėtų turėti siaurų nosį - ši detalė vizualiai pailgina pėdą, - ir kvadratiniai nosiai - tai vizualiai plečia pėdą, todėl tampa sudėtingesnė. Geriausias variantas yra batų pora su apvaliu nosimi;
 • batai su skersiniais diržais vizualiai padidina pėdos plotį, todėl neturėtumėte jų pasirinkti. Diržai ant batų ir sandalų gali būti tik lifto lygiu;
 • tamsių atspalvių batai vizualiai sumažina pėdą, ypač juodos spalvos batus. Batų šviesios spalvos netelpa moterims, turinčioms didelę ar didelę pėdą - jos akcentuos dydį, visai neslėpdamos. Renkantis sandalus, galite likti ant odos spalvos, puikiai tinka odos tonui;
 • vasaros metu galite pasirinkti batus su madinga gėlių spauda - nuotrauka bus paslėpusi kojų pilnumą, be to, ji atrodo stilinga ir graži;
 • siauras tvarkingas įtvaras gali vizualiai susiaurinti koją. Modelis su siauromis kilpomis tinka moterims, turinčioms pilną koją;
 • neturėtumėte sustabdyti pasirinkimo modeliuose su didelėmis sagtimis ir papuošalais - jie tik vizualiai padidina pėdos dydį;
 • Geras pasirinkimas - pasirinkti dviejų kontrastingų spalvų batų modelį. Paprastai tokie modeliai skirsto batus į dvi identiškas dalis, dažomas skirtingomis spalvomis. Geriau, jei šis padalijimas eina palei kulkšnies liniją - priekinė nosies dalis bus nudažyta tamsiai, o viršutinė - šviesa. Dėl šio derinio pėdos atrodys mažesnės;
 • moterims, turinčioms dideles kojas, geriau ne vasarą nešioti atviro nosies modelius;
 • norėdami vizualiai sumažinti plačią koja, reikia pasirinkti batų stilius su pailgaisiais raštais ar raštais;
 • Didelio dydžio batai ant plokščio pagrindo atrodo nepatogūs ir didelių gabaritų, todėl turėtumėte pasirinkti modelį su kulnais. Mažas, elegantiškas kulnas prideda tik moteriškumą ir eleganciją. Tokiu atveju kulno ilgis neturi viršyti penkių centimetrų.

Kalbant apie formą, turėtumėte vengti stileto, storo kulno ir pirmenybę teikti vidutinei formai (vidutinis kulnas atrodo ypač gerai ant juodų odinių batų) - tai daro koją ploną ir elegantišką, o ne pagal kojas.Jūs taip pat galite atkreipti dėmesį į modelius ant platformos ar pleišto - šie batai yra patogūs ir vizualiai nerodo pėdų.

Ką dar reikėtų apsvarstyti renkantis batus?

Jei norite pasirinkti patogiausią batų porą, turite laikytis kelių taisyklių:

 • Negalima nusipirkti užpakalinio dydžio - tai geriau, jei kojos yra šiek tiek laisvos;
 • plačios pėdos savininkai turi nusipirkti didesnio dydžio batus, kad jie neturėtų deformuoti ar deformuoti koja;
 • jei viena kojelė yra didesnė už kitą, tada batų dydis turi būti pasirinktas didesnės kojos atžvilgiu;
 • siauros pėdos savininkai turi pasirinkti didesnio dydžio batus.

Renkantis didelio dydžio batus, taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į kainą ir kokybę. Tinkamas patogus tvirtinimas ir padas gali būti tik aukštos kokybės batai, kurie negali būti pigūs. Nesvarbu, kokia banali buvo ši mintis, bet kaina tikrai atitinka kokybę.

Kalbant apie medžiagą, iš kurios siuvami batai, jis turėtų būti natūralus. Natūrali oda linkusi ištiesti ir paimti individualią kiekvieno moters kojos formą, todėl dėvėti patogiai ir patogiai. Taip pat verta pažymėti, kad natūrali oda yra atsparesnė nusidėvėjimui nei dirbtinė oda.

Kita natūrali batų gaminimo medžiaga yra tekstilės gaminiai. Tekstilė taip pat gerai ištempta ir yra kojos forma, tačiau daug sunkiau rūpintis šia medžiaga.

Kur pirkti didelio dydžio batus?

Dideliam batų kūrimui reikia visiškai kitokio požiūrio ir gamybos technologijos. Svarbus veiksnys kuriant tokius batus yra stabilus batas - tai 38-ojo dydžio batų pagrindas, kuris yra šiek tiek padidintas kiekvienam dydžiui.

Pirkti didelių dydžių batus galima batų parduotuvėse, taip pat įvairiuose internetiniuose šaltiniuose. Internetinėse parduotuvėse yra didesnis įvairių dydžių, spalvų ir stilių modelių pasirinkimas. Be to, internetinėse parduotuvėse galite įsigyti aukštos kokybės modelių už prieinamą kainą. Tačiau yra didelis trūkumas - tokie batai negali būti išmatuoti ir jūs negalite jausti jo visiško komforto.

Taip pat yra specialių parduotuvių, kuriose parduodami tik dideli moterų batai. Dideliuose miestuose gali būti keletas tokių parduotuvių. Kitas variantas, kai yra galimybė įsigyti didelių moterų avalynės, yra mados šou ir parodos. Tokie batai yra aukštos kokybės ir originalūs, tačiau skirti vidutinio ir didelio pajamų gavėjams.

Be to, jūsų dydžio batai visada gali būti siuvami pagal užsakymą. Tokie batai bus sėdėti tiksliai ant kojų ir atitiks visus nurodytus reikalavimus.

Populiarūs didžiųjų batų ženklai

Yra batų, kurie specializuojasi nestandartinių dydžių batų gamyboje. Tai yra:

 • Castaluna;
 • Clarks;
 • Tamaris;
 • Jana;
 • Gaboras;
 • Rieker;
 • Caprice;
 • Jenny by Ara;
 • Semilia Grand;

Šie gamintojai kuria aukštos kokybės batus, pagamintus iš natūralių medžiagų, atsižvelgiant į visas didelių pėdų savybes. Be to, kai kurie gamintojai gamina avalynę pagal individualius konkrečios moters parametrus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys