Batai

Patogūs aukšti kulniukai

Patogūs aukšti kulniukai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Patogūs batai
 2. Kaip pasirinkti?

Batai su kulniukais, įskaitant batus, yra vienas iš moterų gudrybių, su kuriais merginos atrodo patrauklesnės. Kai dėvimi kulniukai, šis skaičius atrodo plonesnis, laikysena ištiesinta, o važiavimas tampa lygus.

Bet koks vaizdas atrodo labiau moteriškas ir elegantiškas, jei jis papildytas batus su kulnais. Ypač reikalingi kulniukai ypatingoms progoms. Ir tam, kad nepatirtumėte skausmo ir diskomforto iš ilgai dėvėtų batų, turėtumėte išmokti pasirinkti patogius batus su kulnais.

Patogūs batai

Perkant naują batų porą kiekviena mergina nori pasirinkti ne tik patogų, bet ir madingą modelį. Šiandien dizaineriai pirkėjams siūlo didžiulį batų modelių pasirinkimą kiekvienam skoniui ir piniginei.

Tiems, kurie nėra įpratę dėvėti batus gražiais, bet ne visada patogiais stiletais, yra keletas modelių variantų. Tokiuose batuose galite pasirodyti ne tik atostogų metu, bet ir būti puiki avalynė kiekvieną dieną.

 • Ant platformos ir kulnų

Norint sumažinti aukštų kulnų kojų apkrovą, turite pasirinkti modelį su platforma kojos pirštu. Tokie batai padarys mergaitę daug aukštesnę, tačiau tuo pačiu metu jie bus gana stabilūs.

Populiariausi modeliai su kulnais ir platforma šiandien yra laputenai - panašūs į garsiąją pirmaujančio dizainerio batų porą.

Taip pat batų su traktoriaus padais tendencija. Šiek tiek šiurkščiai modeliai su kulnais ir protektoriaus rašto platforma pritraukia dėmesį ir nesukels nepatogumų savininkui.

 • Su dirželiu

Legendiniai „Mary Jane“ batai savo klasikinėje mažo kulno ir dirželio versijoje bus puiki galimybė kiekvieną dieną. Mieli šio stiliaus batai papildys romantišką įvaizdį ir lėlių stilių.

Šiuolaikiniame aiškinime taip pat yra modeliai su platforma ir aukštesniu kulnu.

 • Storas kulnas

Labiausiai tinka modeliai su storais arba kvadratiniais kulniukais. Dėl kulno siluetas ištraukiamas, tačiau jo storio dėka modelis yra gana stabilus ir patogus dėvėti.

 • Žemas kulnas

Mažas kulnas retai suteikia nepatogumų. Batai su kvadratiniais kulnais, stiklas arba ne daugiau kaip 5 cm ilgio pasagos yra puikus pasirinkimas kasdieniam drabužiui.

Tokie batai yra pusiausvyra tarp aukštų kulnų ir plokščiojo pado, nes būtent šis aukštis puikiai tinka moteriškos kojos fiziologinei struktūrai.

Kaip pasirinkti?

Be modelio batų pasirinkimo, yra keletas veiksnių, turinčių įtakos komforto batų laipsniui. Norint pasirinkti patogiausią avalynės modelį su kulniukais, kurie tinka kasdieniam dėvėjimui, turite su jais susipažinti.

 • Patogus batas

Batai turi būti su stabiliu batu. Daugelis Vokietijos batų gamintojų garsėja puikia jų batų kokybe. Norėdami tai išsiaiškinti, turite ilgai praleisti naują batų porą. Todėl perkant batus su kulniukais neskubėkite įdėti juos į gatvę.

Po to, kai vaikštoite namuose ir suvokdami, kad jie nėra pakankamai patogūs, jie gali būti grąžinti į parduotuvę.

Kai kurios mergaitės klaidingai mano, kad komforto pagalvėlės yra tiesiogiai susijusios su kulno aukščiu. Iš tiesų, patogus batas leidžia tinkamai paskirstyti apkrovą ant kojų. Labiau atsparūs batai turi platesnį kulną. Jei norite, kad batai su siaura kulno dalimi, tada turėtumėte pasirinkti modelį ant pleišto, o ne ant kulno.

 • Kulno aukštis

Kitas svarbus veiksnys, lemiantis komforto batų laipsnį, yra kulno aukštis. Patogiausi batai yra 5-7 cm aukščio batai, su patogiausiu batu, galite pasirinkti batus su dešimties centimetrų kulnais. Jei mergaitė nori pasirinkti aukštesnį kulną, tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį į modelį su platforma, kuri kompensuoja kulno aukštį.

Jei mes nepaisome šių taisyklių ir dėvime batus, turinčius labai aukštą kulną arba stiletą daugiau nei dvi valandas per dieną, mes galime rimtai pakenkti kojoms.

 • Nosies dalis

Kadangi dėvėdami batus su kulnais, pagrindinė apkrova nukrenta ant kojų pirštų, verta atkreipti dėmesį į dėvėti batus. Renkantis batus su siaurais pirštais, yra didelė tikimybė, kad skambės ir sukels diskomfortą.

Nuolat dėvėti tokius batus kenkia kojoms, todėl gali kilti problemų dėl sąnarių.

Sėkmingiausias batų su kulnais modelis bus modelis su apvaliu nosimi. Renkantis smailią koją, turėtumėte pirmenybę teikti modeliams, kuriuose ši funkcija neturi įtakos pirštų padėčiai.

Jei batai turi atvirą kojų dalį, tada iškirptė turi būti sekli, kad kojos nejudėtų į priekį.

 • Teisingas dydis

Pirkdami batus su kulnais reikia atidžiai pasirinkti batus. Montavimo metu batai neturėtų būti nuspausti arba sėdėti ant kojos per laisvi. Daugelis žmonių klaidingai renkasi siaurus ar šiek tiek mažus batus, tikėdamiesi, kad jie ištemps dėvėdami.

Bet iš tiesų, po pirmosios tokių batų dėvėjimo mergaitė pati uždirks lizdinę plokštelę. Skirtingi gamintojai turi savo matmenų tinklelį, taip pat būtina apsvarstyti perkant batus.

 • Natūralios medžiagos

Tik natūralių medžiagų batai leidžia kvėpuoti. Pasirenkant batų modelius iš pigesnių dirbtinių medžiagų, kojos bus ne tik prakaituojamos ir nuslysta į batus, bet taip pat bus didelė grūdų šlifavimo tikimybė.

Be to, batai, pagaminti iš natūralios odos, gali ištempti dėvėdami ir tapti patogesni, o tai netinka ir odinių batų. Be to, natūrali oda nėra tokia pat atsargi kaip natūralus zomšas arba nubukas.

 • Gelio skirtukai

Patogumas dėvėti kulno batus padės pasiekti specialius gelio pagalvėlės, kurios yra investuojamos į batus. Naudodamiesi šiais skirtukais, galite sumažinti kojų įtampą ir pritvirtinti kojas, kad jos nejudėtų. Be to, naudojant gelio įdėklus, užkertamas kelias apsauginių medžiagų atsiradimui.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys