Akiniai nuo saulės

Kaip pasirinkti taškus „kvadratiniam“ veidui?

Kaip pasirinkti stiklą kvadratiniam veidui?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Nustatykite tipą
 3. Pagrindinės funkcijos
 4. Kokia forma yra tinkama?
 5. Saulės akiniai
 6. Pasirinkimas pagal spalvą ir sezoną
 7. Kas kategoriškai negali tokio tipo?
 8. Ekspertų patarimai
 9. Ką sako oftalmologai?
 10. Išskirtinis
 11. Bendrosios rekomendacijos

Akiniai yra ne tik praktiški, bet ir stilingi aksesuarai, kuriuos mėgsta daugybė mados. Pagrindinė problema yra pasirinkti tinkamą akinių formą, stilių ir spalvą. Parduotuvės siūlo didžiulį modelių asortimentą, kuris nuolat atnaujinamas ir papildomas kiekvieną sezoną. Apsvarstykite, kaip pasirinkti tinkamus moterų akinius kvadratiniam veidui. Tai bus klausimas apie saulės apsaugą ir praktinius regėjimo koregavimo ir darbo modelius.

Savybės

Daugelis merginų renkantis priedą vadovaujasi tik dabartinėmis tendencijomis ir asmeninėmis nuostatomis. Todėl kartais pasirinkimas yra nesėkmingas. Prieš perkant, turėtumėte žinoti, kaip pasirinkti modelius, priklausomai nuo veido ir kitų išorinių savybių.

Kvadratinio tipo veidas dažnai tampa daugumos sąžiningos lyties sutrikimų priežastimi. Tokiems kontūrams būdingas tam tikras standumas, kampumas ir masyvumas.

Tinkamai pasirinktas modelis padės ovalo formos minkštesnę ir moteriškesnę. Rėmo ir dydžio tipas tiksliai koreguoja proporcijas geresniems, slepiantiems trūkumams ir pabrėžiant privalumus.

Šiuolaikinis asortimentas siūlo didžiulį modelių pasirinkimą, todėl galite pasirinkti geriausią variantą net ir neproporcingai sudėtingam asmeniui.

Nustatykite tipą

Kiekvienai formai reikia savo rėmo tipo. Iš pradžių būtina tiksliai nustatyti asmens tipą, kad pasirinktumėte klaidą.

Yra labiausiai paplitęs ir paprasčiausias būdas. Būtina surinkti plaukus, pašalinti juos nuo ovalo formos ir atidžiai įvertinti jo formą. Paprastai forma tampa aiški. Jei vis dar sunku pateikti tikslią atsakymą, supakuokite veido liniją su lūpų dažais ir apsvarstykite, kokia forma ji yra.

Jei esate kvadratinio veido savininkas, nesijaudinkite prieš laiką ir neriminkite, kad nė vienas iš šiuolaikinių modelių jums netinka.

Pagrindinės funkcijos

Veido kvadratinę formą apibūdina tam tikros vizualinės savybės.

 • Šio tipo ovalo formos yra standžioskampiškumas ir masyvumas. Šios savybės turėtų būti išlygintos ir persidengtos. Žinoma, veido ir galvos forma išliks nepakitusi, tačiau, naudojant vizualines technikas, galite iš esmės pakeisti savo išvaizdą net nenaudojant dekoratyvinės kosmetikos.
 • Kvadratinis smakras sutampa, naudojant kontrastinę techniką. Tai būtini apvalūs arba stačiakampiai priedai.
 • Plati kaktos ir žandikaulio gali būti užblokuotas naudojant didelius modelius, kurie dabar yra populiarūs. Tačiau stambūs akiniai pablogina padėtį.
 • Didelė apatinė galvutė, kuris ateina į priekį, taip pat tie patys arba labai apytiksliai pločio ir ilgio parametrai, yra dar vienas būdingas kvadratinio veido bruožas. Tokiu atveju taip pat reikia ieškoti vidurinio krašto tarp ryškių ir bespalvių kadrų, kad nebūtų atkreiptas dėmesys į problemines sritis ir užblokuotas.
7 nuotrauka

Kokia forma yra tinkama?

Pagrindinis akinių, skirtų tam tikros ovalo formos, paskirtis, neatsižvelgiant į jų funkciją, yra grubių savybių lyginimas. Ideali forma „kvadratinių galvučių“ - ovalios arba ašaros formos akiniai. Šiuo metu tokie modeliai pateikiami įvairiomis spalvomis ir stiliais.Rėmelių medžiaga gali būti bet kokia. Pasirinkite plastiką arba metalą priklausomai nuo jūsų pageidavimų ir išvaizdos.

Geros naujienos žavesio ir dekoro gerbėjams. Kvadratinės formos veidas bus nuostabus, papildytas garbanotais ginklais ir išraiškingais šoniniais dekorais.

Prisiminkite auksinę taisyklę - akinių kraštas jokiu būdu neturėtų būti platesnis nei veidas arba turi būti tikslios geometrinės proporcijos. Tokie modeliai sutelkti dėmesį į galvos, masyvaus kvadratinio žandikaulio ir plačiosios kaktos struktūros trūkumus.

Saulės akiniai

Nepaisant daugelio taisyklių, kurios padės moteriai pasirinkti puikius akinius, ši veido struktūra tinka daugeliui akinių nuo saulės. Mados srities ekspertai pateikė keletą rekomendacijų, kurios turi būti peržiūrėtos prieš einant į optikos parduotuvę.

Dėl masyvių veido formų savininkų atrodo dramatiški ir siaubingi modeliai, bet pasirenkami modeliai su išgaubtais stiklais.

Jei ši parinktis jums netinka, atkreipkite dėmesį į kitas pozicijas.

 • Ovaliniai akiniai - Tai klasika, kuri išeina iš mados. Galite pasirinkti bet kurią poziciją, nepriklausomai nuo gamybos medžiagos.
 • Apvalus ratlankis. Ši parinktis suteiks daugiau mergaičių, kurios mėgsta patrauklius, originalius ir stilingus vaizdus.
  • Šiuo metu vis daugiau taškų be rėmelio. Šiuo atveju stiklas turi būti pagamintas ašaros.
  • Akiniai „drugelis“ laikykitės mados keletą metų. Šiais metais jie taip pat yra populiarūs ir paklausūs.
  • Ir taip pat atkreipkite dėmesį į "Aviatoriai"Skiriamasis bruožas yra plonas metalo rėmas ir pailga forma.
  • „Katės akys“ klasikinio ir retro stiliaus gerbėjai. Tai yra sudėtingų ir elegantiškų moterų modelis. Priedas puikiai papildys sėkmingos verslininko įvaizdį.

  Pasirinkimas pagal spalvą ir sezoną

  Jei mados tendencijos yra svarbus veiksnys renkantis akinius, tada šį sezoną ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į katės akis. Šis priedas idealiai tinka kvadratiniam veidui. Dėl specialios formos, iškeltos prie kraštų ir pailgos, sunkios veido savybės yra išlygintos.

  Renkantis akinius būtina atsižvelgti ne tik į produkto formą, bet ir į jo spalvą.

  Dabar populiarumo viršūnėje yra ryškūs lęšiai, tačiau klasikiniai akiniai nuo saulės vis dar paklausūs. Ekspertai rekomenduoja vadovautis natūraliais duomenimis renkantis akinius, būtent: plaukų spalva, odos tonas, akių tonas. "Kvadratinis" veidas būtų tinkamas tamsiems stiklams, taip pat gradiento lęšiams. Tokie elementai padės vizualiai sumažinti kvadratinio veido bruožus.

  Pasirinkę tinkamą parinktį vieną kartą, sužinosite, kaip rasti puikų priedą tarp turtingo asortimento jūsų individualiam išvaizdos tipui. Paprastai šiuolaikinės merginos turi keletą porų akinių skirtingiems vaizdams ir stilistikai. Tačiau taip pat turėtumėte atsižvelgti į renginio temą, kuriai jūs planuojate eiti su akiniais.

  Kas kategoriškai negali tokio tipo?

  Mes jau nustatėme, kurie modeliai tinka mergaitėms su kvadratine galva. Atėjo laikas nustatyti, kuriuos modelius reikia atsisakyti renkantis priedą. Prisiminkite šiuos tabu ir būkite tikri, kad perkate taškus.

  Forma

  Skirtingos geometrinės formos (trikampis, kvadratas, stačiakampis) pabrėžia kietąsias linijas ir padaro veidą grubesnę. Kvadratiniai akiniai pritraukia daugybę originalių papuošalų mėgėjų, tačiau jie yra kontraindikuotini kvadratiniam veidui.

  Juvelyriniai dirbiniai ir akcentai

  Taip pat netinkami pernelyg intensyvūs ir dideli akiniai. Tai nereiškia, kad jūs turite visiškai atsisakyti šių modelių, bet būkite atsargūs renkantis. Ragų akiniai ir dekoratyviniais rėmais dekoruoti gaminiai padarys veidą neproporcingą.

  Matmenys

  Išmeskite siaurus ir mažus modelius. Tuo pačiu metu, nedideli modeliai, apimantys maždaug pusę veido, ir galimybės su per plačiu rėmeliu taip pat neveiks. Būtina rasti vidurį.

  Spalva

  Nesvarbu, kaip jums patinka ryškios, prisotintos ir intriguojančios spalvos, jei turite kvadratinį veidą, tokie modeliai turėtų būti palikti. Tokie atspalviai atkreipia dėmesį į šios galvos struktūros trūkumus. Geriausias pasirinkimas yra šviesios ir minkštos spalvos. Skaidrūs rėmai, pagaminti iš skaidraus plastiko, taip pat neveiks. Jie sujungs su oda ir atima išraiškos įvaizdį.

  Idealus sprendimas yra tamsi rėmas. Klasikinės spalvos harmoningai derina bet kokiu būdu. Jei ant stiklų yra kontrastas, rekomenduojama nuleisti jį žemiau standartinio lygio, taigi ji sušvelnins grubias veido savybes.

  Ekspertų patarimai

  1. Jei norite, kad akiniai išlaikytų savo svarbą daugeliui metų laikų, pasirinkite klasikinius variantus. Universaliems modeliams būdingos tokios rėmo spalvos: auksas, sidabras ir baltas. Pirmieji du variantai atliekami kaip plonas metalo rėmas, antrasis modelis - plastikinis rėmas, idealiai tinka stilingiems stiklams vasaros sezono metu.
  2. Siekiant, kad gaminiai su minkšta ir lygia forma būtų vizualiai koreguojami, kvadratinė veido forma, dizaineriai ir mados pramonės ekspertai rekomenduoja merginoms atsisakyti ryškių lūpų. Kosmetika atkreipia dėmesį į platų apatinį veidą. Geriau naudoti apvalius arba ovalus akinius kartu su bespalviu blizgesiu.
  3. Tinkamai atrinkti akiniai gali taip pat efektyviai reguliuoti galvos ir veido bruožus, kaip ir dekoratyvine kosmetika. Daugelis žmonių nepakankamai įvertina šios priemonės galimybes.
  4. Priklausomai nuo naudojimo rūšies, visi komerciškai prieinami akiniai nuo saulės gali būti skirstomi į atskiras klases. Biuro modeliai turėtų būti griežtesni ir glaustesni, vaikščiojimo galimybės skiriasi ryškumu, išraiškingumu ir dekoratyvinių elementų buvimu.

  Ką sako oftalmologai?

  Ekspertai pataria rimtai pasirinkti akinių spalvą.

  Priedas turi būti ne tik gražus, bet ir naudingas. Labiau patogu žiūrėti akis į rudą, pilką ir žalią lęšį. Rūgštūs ir gausūs atspalviai (geltona, raudona, šviesiai rožinė) sukelia akių įtampą, dėl kurios gali atsirasti regėjimo sutrikimas.

  Šios rekomendacijos nenurodo, kad būtina visiškai atsisakyti mados tendencijų. Tokiu atveju reikia apriboti modelių su ryškiais lęšiais naudojimą iki trijų valandų per dieną.

  7 nuotrauka

  Išskirtinis

  Anksčiau visi akiniai buvo suskirstyti į dvi grupes: saulės apsaugos modelius ir korekcinius. Dabar parduodami dažnai yra tarpinės parinktys, sujungiančios minėtas funkcijas. Tai yra modeliai, kurie ateina su dioptrais ir tuo pačiu metu yra aprėpti. Tokie akiniai ne tik papildys stilių, bet ir apsaugo jūsų akis saulėtomis dienomis.

  Šio tipo akiniai idealiai tinka tiems, kurie turi mažų akių problemų ir tuo pat metu nori ieškoti mados. Gaminant tokius produktus gamintojai atsižvelgia į struktūros ir išvaizdos ypatybes. Taigi, nepriklausomai nuo galvos formos, kiekvienas klientas suras tinkamą variantą.

  Bendrosios rekomendacijos

   Renkantis taškus, pabandykite nepamiršti ekspertų rekomendacijų.

   • Norėdami maksimaliai apsaugoti akis nuo ryškios saulės šviesos, pasirinkite akinius su aukštu apsaugos nuo UV spindulių dažniu.
   • Patogiam naudojimui būtina užtikrinti optimalų atstumą tarp optinių centrų.
   • Atkreipkite ypatingą dėmesį į komfortą. Akiniai turėtų būti patogiai ir tuo pačiu metu laisvai. Jei perkate internetu ir neturite galimybės išbandyti, atidžiai išnagrinėkite modelio dydį, ausies kablys ilgį ir kitus parametrus.
   • Stiklo ar plastiko lęšių gamybai.Kiekviena motina turi tiek privalumų, tiek minučių. Jei ketinate įsigyti akinius su plastikiniais lęšiais, turite būti tikri, kad jų kokybė visiškai atitinka aukštus standartus.
   • Prieš perkant rekomenduojama pasikonsultuoti su oftalmologu, ypač jei turite regėjimo problemų.

   Vaizdo patarimai leis sąžiningos lyties atstovams tiksliau paimti norimos formos akinius.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys