Akiniai nuo saulės

Pasirinkus saulės akinius pailgam veidui

Pasirinkus saulės akinius pailgam veidui

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kaip teisingai nustatyti veido formą?
  2. Kaip pasiimti stiklinius pailgos ovalo formos veidus?
  3. Mados modelių analizė
  4. Garsus „ne“ pailgam veidui

Forma ir veido bruožai daro asmenį unikalų. Nuo jo kontūro priklauso nuo to, ką makiažas ir priedai bus sėkmingiausi. Bet kokia detalė, drabužių spintos elementai pirmiausia turėtų pabrėžti orumą ir papildyti vaizdą.

Šiame straipsnyje kalbėsime apie stiklų (tiek klasikinių, tiek saulės) atranką pailgos veidų savininkams. Vasara visuomet ateina labai stipriai, jūs turite būti pasiruošę. Kad galėtumėte teisingai pasirinkti, pirmiausia turite teisingai nustatyti veido formą, kad išvengtumėte klaidų rėmo formos pasirinkimo.

Kaip teisingai nustatyti veido formą?

Su plika akimi sunku įvertinti formą patys, bet jei nuspręsite jį rimtai išsiaiškinti, tai atliks labai paprastas būdas, kurį kiekvienas gali pakartoti be įmonės pagalbos.

Jums reikės plauti žymeklį, pieštuką ar muilą (beje, taip pat dirbs lūpų dažai).

Atstumkite nuo veidrodžio rankos ilgio ir nubrėžkite veido kontūrą nuo šio atstumo., padengia smakro liniją ir priartina prie plaukų linijos. Tai geriau atlikti šią procedūrą iš viršaus į apačią. Žingsnis atgal ir gerai pažvelkite į gautą formą. Ištrauktas kontūras suteiks atsakymus į daugelį stiliaus, makiažo ir priedų pasirinkimo klausimų.

Kaip pasiimti stiklinius pailgos ovalo formos veidus?

Pailga veido forma taip pat yra artima klasikinei ovaliai, bet kaktos paprastai yra siauresnės, o smakras, priešingai, yra pailgos. Netinkamai pasirinkus rėmus, žmogus gali atrodyti plokščias, plonas ir išsekęs.

Kad nebūtų pakenkta renkantis taškus, reikia teisingai subalansuoti veido bruožus, subalansuojant viršutinės ir apatinės dalies proporcijas.

Šiuo atveju puikūs akiniai, rėmas, kuris bus lygus veido plotiui arba net šiek tiek viršija jį.

Renkantis rėmą, taip pat būtina atkreipti dėmesį į antakių linijos lenkimą: akinių kontūras turi jį nukopijuoti.

Pailgos ar ovalios pailgos veido savininkai gali nebijoti eksperimentų. Tokiu veidu puikiai atrodo labai ryškūs ir netipiški dizainerių aksesuarai, todėl rinkai lengvai atsiranda išgalvotas skrydis.

Neleiskite sau malonumo, jei jums patinka spindesys ir rhinestones, plačios rankos - lengvai.

Galite eksperimentuoti su ratlankio medžiaga: ir plastikas, ir metalas atrodys labai naudingi. Jei pageidaujate masyvių papuošalų palei rėmo kontūrą, atkreipkite dėmesį į tai, kad jie yra ant išorinių rėmo kraštų arčiau šventyklų.

Be ratlankio, atkreipkite dėmesį į džemperius: taip pat geriau teikti pirmenybę plačioms ir didelėms dalims. Šiuolaikiniuose modeliuose galima rasti dvigubus ir žemus džemperius. Jei jūsų funkcijos yra gana subtilios, tada didelių gabaritų rėmeliai gali sugadinti puikias proporcijas.

Mados modelių analizė

Kaip jau buvo minėta, pailgintas veidas apima eksperimentus su vaizdais, taigi ir su akinių forma, todėl nepamirškite pabandyti ir įvertinti madingas naujoves, kad sukurtumėte unikalų ir nepamirštamą vaizdą.

Pavyzdžiui, Harry Potter stiliaus apvalių stiklų pasirinkimas yra nuostabus ilgam veidui. Šis pasirinkimas padarys vaizdą suvaržytą, griežtą ir tinkamą oficialiems verslo renginiams, studijoms, konferencijai, taip pat kasdieniam gyvenimui.

Katės akis yra puikus moterų pasirinkimas mėgėjams.Paprastai šis modelis dažnai yra pagamintas iš plastiko ir suteikia veidui minkštą ir rafinuotą. Aštrių, pakilusių kampų išilgai kontūro jūsų vaizdas taps flirtuojančiu.

Aviatoriai - tas pats akiniai, kuriuos dažnai galima rasti su dviem džemperiais, yra puiki galimybė pailginti ovalo formos veidą.

Kitas pavyzdys, kurį verta paminėti, yra browliners. Išversta iš anglų kalbos „pabrėžti antakius“. Šį efektą lemia gana masyvi viršutinė rėmo dalis, o apatinė, kaip taisyklė, išlieka plona linija ir tik pabrėžia sienos formą.

Weifarera - pagamintas iš plastiko ir turi tvirtą Bezel. Šis modelis idealiai tinka vyrams, turintiems ilgą arba klasikinį ovalo formos veidą. Tačiau daugeliu atžvilgių tai taip pat yra stereotipas, nes modelis yra unisex, jis taip pat tinka tiek vyrams, tiek moterims. Akiniai nuo saulės yra gana universalūs. Jis gali būti suvaržytas ir klasikiniu, ir minimalistiniu bei ryškiau sportu. Šio modelio linija yra labai įvairi medžiagos ir pačių lęšių spalva, taip pat pačių akinių dydis.

Garsus „ne“ pailgam veidui

Bet koks, net ir idealus veido pavidalas vis dar turi tam tikrą „bet“ kompetentingame aksesuarų pasirinkime.

Pažvelkime į tai, ką turėtų vengti pailgos veido savininkai.

  • Akiniai su siaurais ratlankiais arba su absoliučiu trūkumu.
  • Puikiai įrengtas megztinis. Tai padarys veidą dar ilgesnį.
  • Per platus ratlankis, kuris stipriai viršija skruostikaulio plotą, yra netinkamas pasirinkimas bet kokios ovalo formos savininkams.

Pasirinkite norimą rėmelį saulės akiniams, kurie padės jums patarti iš žemiau pateikto vaizdo stilisto.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys