Batai

Pelenai

Pelenai

prisijungti prie diskusijos

 

Italijos prekės ženklas Ash pasirodė 2001 mir tokiam trumpam egzistavimo laikotarpiui visame pasaulyje tapo populiarus dėl aukštos kokybės ir originalaus dizaino. Vienas iš labiausiai pageidaujamų šios įmonės batų modelių yra sportbačiai. Jie yra praktiški, patogūs ir elegantiški.. Daugelis įžymybių mėgsta pažangiausius pleištus iš Italijos prekės ženklo Ash.

Savybės

Pelenų kompanija gamina stilingus ir aukštos kokybės sportinius batelius, kurie yra populiarūs ne tik paprastoms mergaitėms, bet ir įžymybėms.. Pelenų sportbačiai skiriasi nuo kitų gamintojų produktų įvairiomis funkcijomis:

  • Gamintojas naudoja tik aukštos kokybės medžiagas, skirtas siuvinėjimui. Kiekvienas modelis puikiai supjaustytas.
  • Originalus dizainas yra prekės ženklo akcentas. Kiekvienoje batų kolekcijoje galite pasirinkti įdomų variantą. Įmonė gamina sportinius batelius tiek ramioje, tiek ryškioje spalvoje.
  • Prekinis ženklas orientuotas į vidutinį pirkėją, todėl siūlo produktus už normalią kainą. Jis negali būti vadinamas žemu, nes kompanija „Ash“ naudoja aukštos kokybės medžiagas ir taip pat įsitvirtino kaip geras mados batų gamintojas.
  • Pelenų ženklas siūlo didžiulį stilingų ir neįprastų sportinių sportinių batelių pasirinkimą, atsižvelgiant į skirtingus metų laikotarpius, taip pat orientuojasi į visas amžiaus grupes.

Pelenų sportbačiai yra neatsiejama šviesaus ir stilingo lanko dalis. Jie gali būti puikus jūsų pasirinkto stiliaus papildymas arba naudojamas kaip pagrindinis akcentas. Pelenų sportbačiai pristatomi atsitiktinai. Jie pritraukia dėmesį ne tik įdomi, patraukli išvaizda, bet ir kiekviena jų mergina jaučiasi patogi ir patogi.

Modeliai

Pelenų ženklo sportbačiai yra tikras atradimas mergaitėms, kurios mėgsta aktyvų gyvenimo būdą. Dizaineriai sukuria daugybę įvairių modelių, platų mados stilių. Kiekviena mergina galės rasti pasirinkimą, kuris padės pabrėžti pasirinktą stilių - sportinį, žiaurų ar elegantišką.

Kiekvienas pelenų batelių rinkinys pritraukia dėmesį originalumu ir savitumu. Naujausioje kolekcijoje dizaineriai daugiausia dėmesio skiria klasikinėms spalvoms - juodoms, baltoms ir smėlio spalvoms. Jie naudoja stilingą, šiuolaikišką dekorą, kuris suteikia modeliams išskirtinį įspūdį ir žavesį. Dekoratyviniai spynos, kniedės, juostos ir grandinės yra pagrindiniai šio sezono dekoratyviniai elementai.

Pelenai siūlo platų spalvų modelių asortimentą, kurie skiriasi ryškumu ir stilingu gėlių deriniu. Tokie sportbačiai visada bus dėmesio centre.

Pelenų sportbačiai rodo savo individualumą, stiliaus jausmą ir grožį. Jie gali būti dėvimi su savo mėgstamomis kelnėmis ar džinsais, nes jie sukuria išskirtinius derinius su ne tik sportiniais, bet ir klasikiniais. Pavyzdžiui, pelenų sportbačiai puikiai atrodo kartu su suknelėmis ir trikotažais, taip pat su vasaros apranga, pagaminta iš šviesių, erdvių medžiagų.

Gamintojas „Ash“ gamina sportinius batelius dažnai naudoja natūralią odą. Tokiuose batuose kojos niekada neišplaukia ir nesusilieja. Patrauklios natūralios odos išvaizda taip pat vaidina didžiulį vaidmenį pasirinkus sportinius batelius.

Ką dėvėti?

Italijos prekės ženklo „Ash“ sportiniai bateliai negali būti vadinami tik sportiniais batais. Įvairūs modeliai, stiliai ir spalvos leidžia jums pasirinkti stilingas sportines avalynes kasdieniam, elegantiškam ar vakariniam lankui. Jie gali būti derinami su įvairiais moterų drabužių spintos elementais.

„Snickers“ puikiai atrodo kartu su skirtingais prigludusių kelnių modeliais. Jūs galite papildyti unikalų lanką su megztiniu, pagamintu iš plono audinio su šikšnosparnių rankovėmis arba marškinėliu, kuris atitinka jūsų kūną. Tačiau atminkite, kad tokiame ansamblyje kelnės turi būti įdėtos į sportinius batelius.

Jei ketinate dėvėti sportinius sportinius batelius, tada būtina pasirinkti visus vaizdo elementus vienoje spalvų schemoje. Šis požiūris sukurs harmoningą, stilingą lanką.

Avalynė ant pleišto puikiai derinama su trumpais sijonais ir šortais. Renkantis viršų, pirmenybę reikėtų teikti megztiniams, kurių marškinėliai yra marškinėliai, švarkai virš marškinėlių arba ploni audiniai.

Šaltojo sezono metu sportiniai bateliai „Ash“ gali būti derinami su liesais džinsais, šiltu džemperiu ir midi ilgio paltu. Puikus priedas bus prabangus skara.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys