Batai

Laisvalaikio batai

Laisvalaikio batai

prisijungti prie diskusijos

 

Itališkai pagaminti produktai visada reiškia aukštą kokybę, išvaizdą ir išskirtinį našumą. Šiuos parametrus galima priskirti garsiam prekės ženklui Casadeikuri gamina unikalius batus pusę amžiaus, derindama sportą ir sudėtingą dizainą.

Savybės ir privalumai

Įmonė pradėjo savo veiklą XX a. Viduryje, kai pora mažame Italijos mieste įkūrė nedidelę dirbtuvę, kurioje jie pradėjo gaminti sandales turistams. Laikui bėgant dirbtuvės buvo transformuotos į didelę tarptautinę kompaniją, žinomą ir vertinamą visame pasaulyje. Tačiau, kaip ir anksčiau, tai yra šeimos verslas. „Casadei“ šiandien yra vienas iš tendencijų kūrėjų. Vizualūs įrodymai apie tai - Holivudo žvaigždės ir kiti garsūs žmonės, kurie yra prekės ženklo produktai.

Viena iš batų įmonės sričių yra stilingų sportinių batelių gamyba (be to, prekės ženklas specializuojasi batų, sandalų, batų gamyboje). Cesare Cazadei, kurdamas šį batų tipą, parodė nepaprastą vaizduotętodėl produktai organiškai derina praktiškumą ir moteriškumą, pritraukia kūrybinius derinius, supaprastintą formą, ryškų spausdinimą ir unikalų dekorą. Kiekvienas modelis yra puikus būdas.

Be to, Italijos prekės ženklo sportinę avalynę atstovauja daugybė modelių, kurių daugelis yra vertingos rankų darbo. Šie batai unikaliai derinami su įvairiausiais stiliais ir drabužiais. Casadei sportbačiai taip pat yra universalūs, nes jie tinka skirtingo amžiaus moterims.

Modeliai

Stilingi sportiniai bateliai pateikiami įvairiais variantais. Kalbant apie medžiagą, tai yra odos, zomšos arba tekstilės modeliai. Produkto spalvų schemoje yra monochrominiai modeliai ir variantai su spalvų deriniais, taip pat gyvūnų spausdinimas. Casadei sportbačiai dažnai dekoruojami grandinėmis, spynomis ir blizgiais detaliais. Kiekvienas variantas atrodo nuostabus.

Daugelis modelių yra gana nedideli, skiriasi aštriais kauliukais. Yra spalvingi variantai, kuriuose viršutinė batų dalis imituoja pastelinių atspalvių nėrinius arba apima aplikacinius gėlių elementus, akmenų ir kristalų sklaidą.

Pūtimo tipo sportbačiai atrodo įdomūs. Ypač reikėtų pabrėžti, kad, jei pageidaujama, modelis su apsisukimo viršuje gali būti transformuojamas į vasaros perforuotus batus - todėl jūs taip pat esate dviejų skirtingų batų porų savininkas.

Taip pat yra minkštos odos ar zomšos su paslėptu kulnu ir reguliuojamu viršumi - tokių avalynės ilgis gali būti keičiamas pagal jūsų norą.

Atsižvelgdami į italų prekės ženklo spalvų asortimentą, pastebime, kad kolekcijose yra nepaprastų spalvų - mėtų, kepto pieno, aviečių ir giliai mėlynos spalvos.

Nors snickers iš pradžių buvo sportiniai bateliai, aiškindami itališką prekės ženklą, jie puikiai derinami su odiniais antblauzdžiais, įtemptais džinsais, šortais ir mini sijonais. Trumpas jaunimo stiliaus švarkas efektyviai užbaigs sukurtą ansamblį. Casadei sportiniai bateliai yra tinkami dėvėti, netgi jei suknelės pagamintos iš nesvaraus šifono - jums bus suteiktas nenugalimas vaizdas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys