Striukės

Slingokurtka

Slingokurtka

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra kūdikių dirželis ir kaip tai organizuojama?
 2. Ką sudaro sraigių striukė?
 3. Kaip apsirengti vaiką pagal slingerio paltą?
 4. Kaip nešioti kūdikį?
 5. Modelio apžvalga
 6. Kaip jie skiriasi?
 7. Spalva
 8. Gamintojai
 9. Kaip pasirinkti?
 10. Apžvalgos

Patogūs, praktiški, stilingi drabužiai mamoms ir vaikams neturi būti stambūs ir nebrangūs. Šiandien, kiekvieną sezoną, galite pasiimti aktualius drabužius vaikščioti su kūdikiu. Pavyzdžiui, tai gali būti neįtikėtinai patogūs viršutiniai drabužiai. Tai apie slingokurtkahkai motina ir kūdikis visai madingi.

Kas yra kūdikių dirželis ir kaip tai organizuojama?

Tik pati mama gali nuspręsti, ar jai reikalinga moderni marškinėliai aktyviems pasivaikščiojimams. Dauguma moterų jau įvertino naujoves. Tokie drabužiai yra būtini, nes jie yra:

· Išsaugo motinos ir vaiko judumą bet kokioje situacijoje;

· Nereikalauja papildomo kūdikio atšilimo;

· Ramina vaiką (jis žino, kad motina yra arti);

· Suteikia galimybę be vežimėlių (ypač namuose be lifto).

Patogūs ir praktiški, ryškūs ir madingi sportiniai drabužiai arba elegantiškas stiliaus slingokurt yra vaikiškų drabužių, skirtų vaikščioti rudenį-žiemą, versija. Striukė patikimai apsaugo motiną ir vaiką nuo vėjo ir šalčio. Drabužiai neapriboja judesių. Daugumoje striukių yra specialus paviršius, kurį lengva prižiūrėti. Pats švarkas yra suprantamas mažiausiai detalių. Kai kuriuose modeliuose galite vaikščioti su vaikais, net ir esant sunkiems šalčiams.

Ką sudaro sraigių striukė?

Žiemos striukės galimybės turi izoliaciją. Ruduo ir žiemos modeliai paprastai yra patogūs 3-to-1 sezoniniai drabužiai, Slingokurtki turi specialius įdėklus vaikui vežti. Striukė gali būti naudojama atskirai (be kūdikio) arba nėštumo metu.

Tradicinė slingokurtki versija turi tokią struktūrą:

 • patogus ilgis iki šlaunų vidurio arba kelio ilgio su gabalais;
 • kaliska ant motinos gaubto ir nuimamas gaubtas vaikui;
 • elastinga peties siūlės srityje judėjimo laisvei;
 • nuimamas dickey;
 • apykaklės pritaikymas motinai ir kūdikiui;
 • patogi žaibo vieta;
 • montavimas ant elastinės juostos juosmens ir rankovių;
 • didelės patogios kišenės.

Kai kurie slingokurtok modeliai yra pagaminti taip, kad vaikas galėtų būti dėvimas juos priekyje, šone ir gale. Ypač aktyviems slingomams yra švarkų modeliai. Tačiau šiuo atveju labiausiai paplitęs variantas yra kūdikių striukė, kuri leidžia nešioti kūdikį priešais.

Daugelis gamintojų toliau tobulina patogių kūdikių striukių siuvimo technologiją, atsižvelgdami į klientų pageidavimus. Taigi, visiškai įmanoma, kad artimiausioje ateityje mama su naujagimiais naujais funkciniais drabužiais pasirodys gatvėse ir parkuose.

Kaip apsirengti vaiką pagal slingerio paltą?

Atsižvelgiant į šiuolaikinį šiltų, nemokamų ir ne svertinių slingokurtki modelių modelį, jūs negalite nerimauti dėl papildomos kūdikio izoliacijos, kaip ir paprastiems pasivaikščiojimams. Kadangi slingokurt yra vienas viršutinis apranga dviem, neturėtumėte dėvėti kito kūdikio švarko. Kūdikis artimiausiu prie motinos niekada neįšaldys. Bet kita motinos striukė bus papildoma našta.

Kad vaikas būtų patogiai įdėtas į slingokurtka, užtenka įdėti šiltas kojines, švarką ir dangtelį.Priklausomai nuo oro sąlygų, kūdikio kepurė gali būti pašalinta ir ištraukiama striukė netrukdant vaikų miegui. Pagal demi sezoninę švarko versiją kūdikį galite apsirengti lengvu medvilnės kostiumu (bodiu / kelnėmis). Jums taip pat reikės lengvo dangtelio.

Kaip nešioti kūdikį?

Norint, kad kūdikis ir motina būtų patogūs tame pačiame drabužyje, svarbu pasirinkti tinkamo dydžio ir ilgio švarką. Tai ypač svarbu, kai dažnai išvažiuojate gatvėje. Papildomo tūrio neturėtų būti.

Yra tam tikros taisyklės, kaip nešioti kūdikį slingerio kailyje:

· Įdėklas leidžia išlaikyti vertikalią padėtį per visą kūdikio apvalkalą;

· Kūdikio priekinė padėtis kūdikių dirželyje leidžia motinai nuolat stebėti jo būklę ir padėtį;

· Kai kūdikį mama kūdikio mama, verta atsisakyti karštų maisto produktų ir gėrimų (tai geriau išimti švarką);

· Karkasai neturėtų pakeisti automobilio sėdynės.

Pabrėžtina, kad kūdikio kelnaitės striukės striukėje turėtų likti vertikaliai, o ne judėti. Jūs turite užtikrinti, kad vaikas, esantis dirželyje, nebūtų kareivio kelio. Įdėklai ant drabužių neturėtų būti tvirtai traukiami kūdikiui. Taip pat svarbu suprasti, kaip lengva kvėpuoti tokiuose drabužiuose. Vaiko nugaros ir kelio vietos turi būti laisvesnės, kūdikiui nebūtina nuolat pritraukti. Nors striukė turėtų suteikti motinai patogų kūdikio įsitvirtinimą, kad būtų galima patikimai pritvirtinti.

Svarbu užtikrinti, kad vaikas nustumtų galvą atgal. Teisingas slingokurtki modelis to neleis.

Modelio apžvalga

Šiandien parduodami įvairūs patogūs ir stilingi kūdikių šikšnosparniai įvairioms motinoms su kūdikiais, kurie vertina modelių kokybę, patogumą ir saugumą. Daugelis pasirinkimo variantų leidžia kiekvienai moteriai priimti teisingą sprendimą ir įsigyti tinkamą slingokurtki modelį.

Kaip jie skiriasi?

Visų modelių striukės konstrukcija ir diržo dėvėjimo principas yra panašūs. Ir vis dėlto jie negali būti vadinami tuo pačiu tipu. Šiandien galite nusipirkti keletą slingokurtok variantų:

Slingokurtkos parkas

slingokurt liemenė

striukė slingokurtka

kūdikių striukė

vyrų striukė

didelė striukė

šiltas slingokurtka

rudenį slingokurtka

Iš esmės kūdikių striukės modeliai skirstomi į du tipus:

· Demokardo sezoninėms kojoms;

· Žieminėms kojinėms.

Daugiafunkcinės striukės (pvz., 3 viename) gali būti dėvimos nėštumo metu, o po to greitai pritaikomos kūdikiui arba paprasčiausiai uždedamos ant jų (lengvai nuimamas įdėklas).

Renkantis striukę reikia atkreipti dėmesį į modelio aprašymą. Turi būti nurodoma, kas yra gamintojas, kokia temperatūra yra gaminama, ar švarko sudėtis, ir kaip senas vaikas yra produktas. Tai tiesa, jei moteris iš anksto nusprendė, kokią kainų diapazoną ji pasirinks. Geriau atsisakyti maišų modelių. Tokioje striukėje sunku nustatyti kūdikio padėtį. Taip, ir mano mama mažai tikėtina, kad jaustųsi kaip „sniego žmogus“. Panašiai nebūtina atsižvelgti į sumontuoto silueto modelį. Striukė gali atrodyti gerai, jei ją dėvėsite. Vis dėlto, aprangoje (kartu su kūdikiu) apranga atrodys keista. Taip, ir striukė bus nepatogu.

Medžiaga

„Slingokurtka“ nurodo funkcinį drabužių tipą, todėl pasirenkant tinkamą modelį reikia atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių jis yra siuvamas. Kiekvienais metais „slingokurtok“ serija papildoma drabužiais motinoms ir kūdikiams. Drabužiai gaminami tik iš ekologiškų medžiagų.

Striukėje yra marškinėliai kūdikiui ir motinai, vilnos įdėklai, skirti kūdikių drabužiams, šviesos atšvaitai, pagaminti iš membranos audinio. Striukės pamušalas pagamintas taip, kad nei kūdikiui, nei motinai nepatirtų nepatogumų dėl prakaitavimo.Siuvimui slingokurtki, priklausomai nuo sezono, naudojo įvairias medžiagas. Fleece striukės geriau išlaiko šilumą. Jie gali vaikščioti iki - 10 arba 15 laipsnių temperatūroje. Demi sezono striukėje su viršutiniu sluoksniu lietaus paltai, lietus ir rūkas nėra baisūs. Diržų vasaros versijos taip pat labai skiriasi spalvų ryškumu ir jų dėvėjimu.

Spalva

Atrodo, kad slingokurtok gamintojai daro viską, kad pristatytų savo modelius kuo platesniame spalvų ir spaudinių asortimente. Mama ir kūdikis švarke atrodo harmoningi ir modernūs. Striukių spalvų asortimentas yra neįtikėtinai įvairus. Ryškios spalvos ir raminantis atspalvis leidžia moteriai pasirinkti pagal savo skonį. Mėlyna, raudona striukė gali tapti neatskiriama mamytės ir kūdikio drabužių spinta. Jei moteris yra pripratusi prie nemalonių drabužių ir taip pat suknelė kūdikiui, ji turėtų atkreipti dėmesį į diržo viršutinius drabužius suvaržytame pilkai mėlynos, tamsiai rudos spalvos gamoje. Vaikai labai greitai pripranta prie spalvos, jie bijo naujumo - aštrių perėjimų nuo tylių atspalvių iki ryškių atspaudų. Taigi, spinta spalva turėtų nuspręsti tik pati moteris.

Gamintojai

Šiandien nėra sunku pasirinkti slingerio paltą. Svarbu nuspręsti dėl gamintojo. Kiekvienam sezonui galite žiūrėti įvairių markių modelius. Tarp šiuolaikinių drabužių gamintojams nėščioms moterims ir motinoms su kūdikiais verta atkreipti dėmesį į dažniausiai pasitaikančius:

Frogqueen

Ultramarinas

Fantinos

Diva viršutiniai drabužiai

Yammy Mammi

Koala

Mamos eros

Kiekvienas modelis turi savo savybes detalėse ir dizaine. Modeliai yra įvairaus stiliaus, ilgio (pavyzdžiui, tai gali būti ir slingoot, ir slingo paltai), stiliaus (su surinkimu, su elastine juosta, tiesiu laisvu pjūviu). Slingokurtok modeliai gali būti siuvami pagal individualų užsakymą ir pageidaujant registruoti produktą specialiu spaudiniu.

Kaip pasirinkti?

Aptakos striukės pasirinkimo taisyklės padės mamai nuspręsti dėl modelio. Striukė turėtų būti nupirkta atsižvelgiant į kūdikio amžių ir svorį, taip pat turite patikrinti striukės detales.

1. Įterpti vaikai yra keli variantai. Labiausiai universalus yra trapecijos formos įdėklas. Patogu naudoti kūdikiui vežti, pradedant nuo pirmųjų trupinių gyvenimo mėnesio. Kai kuriuose modeliuose įdėklas yra pagamintas taip, kad kūdikis galėtų jį dėvėti iki dvejų metų (priklausomai nuo vaiko svorio).

2. Pasirenkant slingokurtki, moteris pirmiausia turi sutelkti dėmesį į produkto funkcionalumą. Įdėkite kūdikiams nuo 2 iki 6 mėnesių turėtų būti įrengtas patogus ir lengvas gaubtas su plonu izoliacijos sluoksniu. Kadangi kūdikis nuolat verpsta, turite įsitikinti, kad gaubtas nesusilpnina kaklo, nesunaikina. Jei reikia, gaubtas, kaip ir marškinėliai, gali būti atjungtas.

3. Patogus kaklas. Mažiausiems trupiniams kaklas su gaubtu sudaro vieną visumą. Šiuo atveju kaklas turi būti susiuvęs, kad jis galėtų šiek tiek palaikyti kūdikio galvą. Kūdikiams nuo 6 mėn. Turėtumėte pasirinkti švarką su įdėklu, kuris leistų jums tinkamai įdėti vaiką be papildomos paramos. Kaklas čia gali būti normalus, jei jis nekliudo judėti galvos sukimosi metu.

4. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip patogiai užtrauktukai yra ant transformuojamų drabužių. Mama turi savarankiškai ir greitai išjungti savo švarką. Ir taip pat greitai, be pagalbos, apsirengę. Tas pats reikalavimas taikomas modelio mygtukų ir kišenių padėčiai. Be to, striukė turi turėti patogias lizdas, kad būtų galima greitai patekti į vaiką, nepraleidžiant striukės. Paprastai plyšiai yra šonuose (negalite atsegti įdėklų ir palikti 15-20 cm tarpą).

Apžvalgos

Šiandien tinklas gali rasti daug entuziastingų atsiliepimų iš mama ir gydytojų apie slingokurtki dėvėjimą. Įspėjimas turėtų sukelti mažiau žinomų prekių ženklų modelius. Čia gali kilti abejonių dėl siuvimo kokybės ir gaminio struktūros.Apskritai, slingokurtki jau seniai pelnė pagarbą tarp moterų auditorijos. Buvo įdomių tėvų modelių.

Sprendžiant iš apžvalgos, slingokurtki užkaria rinką, palaipsniui pakeisdamas daugelį įprastų drabužių, skirtų vaikščioti su kūdikiu. Be to, ši įrangos versija tinka avarinėms situacijoms, kai reikia „greitai paleisti į parduotuvę, o vaikas neturi nė vieno palikti“. Mama ir tėtis myli slingokurtki būtent dėl ​​maksimalaus patogumo ir naujumo. Daugelis mamytės žino, kas yra vaiko rinkimas ir pasiruošimas vaikščioti. Mokesčiai užima daug laiko. Daug teigiamų atsiliepimų apie švarką tiesiog apibūdina situaciją, kai nereikia prarasti laiko prieš išvykstant.

Drabužių drabužiai, be funkcionalumo ir estetinių savybių, yra pritaikyti kūdikiui vežti ilgą laiką. Daugelis gydytojų rekomenduoja naudoti kūdikių striukes, nes daugelis gamintojų tokiuose įrenginiuose atsižvelgė į vaiko saugos reikalavimus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys