Striukės

Kaip plauti striukę skalbimo mašinoje?

Kaip plauti striukę skalbimo mašinoje?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kokią striukę galima plauti skalbimo mašinoje?
 2. Dėmių paruošimas ir pašalinimas
 3. Pasirinkite programą ir temperatūrą
 4. Skalbimo procesas
 5. Alternatyvūs būdai
 6. Naudingi patarimai

Šaltuoju metų laiku viršutiniai drabužiai dažnai purvina ir atrodo netvarkingi. Po lietaus ar sniego ant striukių atsiranda dėmių, kurių nėra lengva pašalinti. Nenoriu eiti į likusį sezoną užterštoje striukėje, yra tik vienas išeitis - nuplauti jį namuose.

Kaip tinkamai nuplauti striukės striukę, kurios striukę galima nuplauti rašomosios mašinėlės pagalba, ir kuris ne verta? Čia rasite atsakymus į šiuos ir daugelį kitų mūsų medžiagos klausimų.

Kokią striukę galima plauti skalbimo mašinoje?

Rudenį ir žiemą dėvime gražią ir šiltą striukę su kailiu, iš lietpalties audinio arba, pavyzdžiui, su klimato kontrole, kuriems reikia kruopščiai plauti pavasarį. Žinoma, produktai, pagaminti iš vandeniui atsparaus audinio, nėra taip greitai purvini. Tačiau, deja, daugelis produktų po vaikščiojimo blogų oro sąlygų ir visiško lietaus ar sniego išdžiūvimo įgyja dėmių, kurių nėra lengva pašalinti. Yra tik viena išeitis - plauti striukę ar parką.

Norėdami nuplauti pūstą žiemą, bolonevuyu ar rudenį vandeniui atsparią striukę, žinoma, galite namuose, pavyzdžiui, skalbimo mašinoje.

Tačiau svarbu nepamiršti, kad produktai, kurių užpildas gali būti plaunami ir kurių nereikia:

 • Produktas iš holofiberio lengvai plaunama įprastoje skalbimo mašinoje. Svarbu nepamiršti, kad reikia atsižvelgti į visas striukės savybes ir atidžiai ištirti visas etiketes, kad nebūtų nuslydimo dėl plovimo režimo ir vandens temperatūros.
 • Lietaus paltai taip pat lengva plauti namuose.
 • Bolonjovas ar nailonas sumanūs šeimininkai nedrąsiai nuplauna striukės mašiną ir jie nėra tokie kaprizingi, kaip ir kitų rūšių viršutiniai drabužiai.
 • Atminkite, kad švarkai ar parkai su odos įdėklaisGeriau ne plauti metaliniais įdėklais rašomoje mašinoje, bet juos pernešti į sausą valymą, kur specialistai gali greitai ir efektyviai spręsti šią problemą.
 • Be to, svarbu nepamiršti, kad viršutinių drabužių, turinčių tam tikrą užpildą, žiemos ar rudens produktai, neišplaukite į miltelius. Paprastai taip ir daugelis, kurie baiminasi, kad ant striukės dėmės liktų po mašinos plovimo.

Geriau tinkamai paruošti daiktą skalbimui ir tada galite lengvai atsikratyti taršos.

Dėmių paruošimas ir pašalinimas

Prieš išsiunčiant produktą tiesiai į skalbimo mašinos būgną, turite tinkamai jį paruošti skalbimo procesui, kitaip galite sugadinti:

 • Kaip jau minėta, prieš pradėdami plauti, atidžiai išnagrinėkite striukės etiketę, kurioje saugoma visa svarbi informacija.
 • Striukės ir apykaklės rankovės dažniausiai purvina. Paprastai sunku išplauti šias riebias drabužių vietas, ir ne taip lengva pašalinti dėmes, ypač iš juodos striukės. Nuo druskingumo dažnai išplaukia įprastą indų ploviklį. Nedelsdami užtepkite ant švarios kempinės, patrinkite dėmės ir pamatysite, kaip greitai jie nueis.
 • Blizgios apykaklės arba apvalkalai gali būti plaunami įprastu muilu, pageidautina su buitiniu muilu. Jūs galite kruopščiai muilinti išskaidytas vietas, truputį patrinti ir tiesiogiai nuplauti ją į skalbimo mašinos būgną. Jei ūkyje yra specialus muilas, kuris, kaip teigia gamintojai, gali lengvai susidoroti su įvairiais dėmėmis, galite jį naudoti.Svarbiausia prisiminti, kad tokie dėmės žiemą neturėtų būti bandomi pašalinti su balikliu. Dėmės gali būti išnykusios, tačiau striukė gali pakeisti spalvą ir tapti baltomis arba šviesiomis dėmėmis.
 • Nuimamas apykaklės, ypač iš natūralių ar net dirbtinių kailių, geriau išplauti prieš skalbimą. Tas pats pasakytina ir apie gaubtą: jei jis pagamintas iš kailio apdailos, geriau jį pašalinti. Visi mygtukai, spynos, mygtukai turi būti pritvirtinti prieš skalbimą ir tik tada atsiųskite gaminį į mašinos būgną.
 • Be to,Nepamirškite patikrinti kišenių ir įdėti visą turinį. Be to, patikrinkite, ar produktas yra vientisas. Galų gale, mažos skylės, skirtingos siūlės, mygtukai, palaikantys „sąžiningą žodį“, gali skalbimo procese visiškai sugadinti ir sugadinti produktą. Todėl prieš pradedant skalbimo procesą reikia pašalinti visas smulkias problemas.

Pasirinkite programą ir temperatūrą

Jei gaminio etiketėje nėra konkrečių rekomendacijų, kuriomis geriausiai pasirinkti skalbimo režimą, galite laikytis bendrųjų taisyklių:

 • Būtinai pasirinkite švelnų skalbimo režimą. Daugelyje šiuolaikinių automatų įrengtos specialios striukės, švarkai ir kiti viršutiniai drabužiai. Žinoma, plovimas tokios programos pagalba yra daug lengviau, nes gamintojai jau rūpinosi skalbimo kokybe, o programa veikia optimaliomis temperatūros sąlygomis.
 • Jei jūsų skalbimo mašinoje nėra specialios programos, galite pasirinkti „Rankinį“ režimą arba „Delicate Wash“ režimą. Aukštoje temperatūroje jūsų mėgstamiausių dalykų užpildas gali pablogėti ir greičiausiai negalės ją atkurti vėliau. Temperatūra, kurioje plaunate, neturi viršyti 40 ° C, patartina pasirinkti 30 ° C.
 • Kalbant apie gręžimą, jūs negalite pernelyg įtempti. Pakaks keturių šimtų apsisukimų per minutę. Daugeliui produktų rekomenduojama paspaudti didesniu greičiu, pavyzdžiui, penkis šimtus apsisukimų per minutę. Atminkite, kad pernelyg intensyvus sukimas gali sugadinti patį audinį, taip pat ir striukės užpildą. Todėl, tuo labiau subtilus verpimas, tuo geriau.
 • Be to, turėtumėte pasinaudoti papildomomis funkcijomis, pvz., „Extra Rinse“ arba „Superwash“. Šie papildomi režimai leidžia geriau išplauti ploviklį ir sumažinti miltelių dėmių riziką ant švarkų. Tačiau, jei jūsų skalbimo mašinoje nėra tokių režimų, galite dar kartą įjungti skalavimą, kad švarkas būtų švarus. Kartais po džiovinimo ant preparato lieka ploviklių dėmės: visa tai yra dėl nepakankamo skalavimo.
 • Ir dar vienas svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, plaunant striukę skalbimo mašinoje, yra ploviklis. Geriau atsisakyti miltelių, ypač miltelių su balinimo dalelėmis. Pasirinkite gelį arba skystą miltelius. Tai geriau ne pridėti baliklio, ypač kai skalbiate juodą striukę.

Skalbimo procesas

Labai sunku nuplauti švarką šiuolaikinėje automatinėje skalbyklėje su nedideliu būgnu, kurio talpa yra mažesnė nei penki kilogramai. Paprastai dalykas yra labai plaunamas. Šį niuansą tikrai verta apsvarstyti.

Be to, vis dar yra keletas punktų, kaip sakoma, gudrybės, kurios padės tinkamai plauti savo mėgstamus drabužius:

 • Jei jūsų mėgstamiausia striukė turi užpildą, pavyzdžiui, iš pūkų ar plunksnų, tada dėl tam tikrų paslapčių nežinojimo kyla pavojus sugadinti produktą. Daugelis skundžiasi, kad po plovimo užpildas susikaupė įvairiose striukės vietose. Norėdami to išvengti, reikia nuplauti daiktą kartu su teniso kamuoliukais. Skalbimo ir verpimo metu rutuliai padės užpildyti užpildą taip, kad jis neprarastų savo patogumo ir išliks vienodas visoje švarke.
 • Produktai iš sintetinio žiemos krosnelės paprastai nėra deformuojami skalbimo metu. Tačiau tai nereiškia, kad galite naudoti stiprią gręžimą ir aukštesnes temperatūros sąlygas. Stenkitės ne sugadinti dalyko, laikytis pirmiau minėtų bendrų rekomendacijų.
 • Toks produktas kaip Pavyzdžiui, parkas, kuris yra susiuvęs, naudojant nailoną, taip pat turi būti subtilus. Kad nebūtų sugadintas ir sugadintas dalykas, verta sustabdyti mažiausio sukimo lygio arba visiškai atsisakyti jo.
 • Po to, kai dalykas nuplaunamas, ji turi būti tinkamai išdžiovinta. Idealiu atveju tai gali būti padaryta specialiame džiovintuve, kuriame numatytas švarkų džiovinimo būdas. Bet ne kiekvienas turi tokius prietaisus namuose, todėl jūs turite sau viską išdžiūti.

Žieminiai viršutiniai drabužiai turi būti išdžiovinti vertikaliai, pageidautina ant pakabos.

Atminkite, kad pakabos turi būti normalaus dydžio: ne daugiau, ne mažiau, kitaip džiovinimo metu tai deformuojasi.

Be to, nereikėtų išdžiovinti daiktų virš radiatoriaus ar akumuliatoriaus. Tai geriau tai padaryti lauke, bet ne stiprioje, degančioje saulėje.

Alternatyvūs būdai

Jei nesate laimingas rašomosios mašinėlės savininkas arba tiesiog bijo nuplauti mėgstamą striukę su šiuo nuostabiu šiuolaikinių technologijų prietaisu, mes paruošėme jums patarimus, kurie padės jums atkurti mėgstamiausio dalyko grynumą rankiniu būdu. Šiuolaikinės namų šeimininkės žino daug būdų, kurie padeda efektyviai valyti apykaklę be plovimo ar krūmynų. Apskritai, kitaip tariant, namuose galima visiškai nuplauti striukę.

Svarbiausia žinoti, kaip tai padaryti teisingai:

 • Prieš pradėdami rankų plovimą, atminkite, kad procesas bus ilgas, sunkus ir, žinoma, nuobodus. Pirma, užpildykite vonią arba didelį baseiną vandeniu. Vanduo neturėtų būti per karštas. Ištirpinkite gelį, arba skalbiniams skalbti galite naudoti skystą miltelius.
 • Panardinkite produktą į vandenį ir palikite dešimt minučių. Tada, naudodami įprastą kempinę, pradėkite nuosekliai patrinti išorėje ir viduje. Pradėkite nuo probleminių sričių: apykaklės, rankogalių.
 • Gerai, jei turite praplovimo problemą ir labai užterštus plotus muilu.
 • Kruopščiai apdorodami visą striukės paviršių, galite pereiti prie skalavimo. Nuplaukite keletą kartų, kiekvieną kartą įvesdami švarų vandenį. Šis procesas yra sunkus, nes švarko svoris po visiško drėkinimo žymiai padidėja.
 • Po skalavimo jūs turite lengvai spausti striukę, kad dalis vandens būtų stiklas. Jei norite džiovinti produktą, jis turi būti vertikaliai ant pakabos.
 • Jei jūsų mėgstamiausia striukė turi valyti tik apykaklę ir rankogalius, galite naudoti įprastą ir nebrangų būdą. Pirkite amoniako ir vandenilio peroksido vaistinėje, sumaišykite lygiomis dalimis. Nuvalykite medvilninį dugną gautu skysčiu ir kruopščiai nuvalykite užterštą plotą be trinti. Po sauso audinio nuvalykite apdorotą paviršių ir palikite visiškai išdžiūti.

Naudingi patarimai

Ir keletas naudingesnių ir efektyvesnių patarimų, kurie padės išlaikyti jūsų švarką. Kažkas mėgsta plauti savo mėgstamus drabužius šampūnu, kažkas bando pašalinti dėmes močiutės keliu, kažkas žino, kaip plauti, kad striukė sėdėtų, ir mes tiksliai žinome, kaip ir ką reikia padaryti, kad jis visada būtų švarus:

 • Nuvalykite riebalų dėmes taip, kad nebūtų skyrybų, gali būti įprastas acto tirpalas. Stiklinėje šilto vandens atskieskite vieną arbatinį šaukštelį acto ir vieną šaukštelį jūros druskos. Kai druska visiškai ištirps, galite sudrėkinti skystį medvilninę dėžutę ir atsargiai gydyti dėmę. Tokiu būdu taip pat lengvai pašalinami dažai po plovimo.
 • Kitas būdas pašalinti dėmes nuo riebalų ir prakaito. Į stiklinę vandens įpilkite šaukštelio druskos ir pusę šaukštelio amoniako. Sudrėkinkite tirpalo medvilninį indą ir gydykite dėmę. Šis sprendimas padeda ne tik atsikratyti purvo, bet ir pašalinti geltoną dėmę, kuri kartais atsiranda po plovimo ar netinkamo džiovinimo.
 • Miško takų gerbėjai dažnai susiduria su tokiomis problemomis kaip dervų dėmes ant viršutinių drabužių. Trupinimo derva padės labiausiai paplitusiam benzinui. Tik po to jums reikia kruopščiai vėdinti šviežias oras.

Jei po to, kai plaunate mėgstamą striukę, reikia lyginti, tuomet tai turėtų būti daroma šiltu lygintuvu - temperatūra neturi būti didesnė nei 110 °.

Kokios yra skalbimo striukės paslaptys, galite sužinoti iš vaizdo įrašo.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys