Manikiūro prietaisai ir įrankiai

Manikiūro stūmikas: kas tai, kaip pasirinkti ir naudoti?

Manikiūro stūmikas: kas tai, kaip pasirinkti ir naudoti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Rūšis
 3. Kas skiriasi nuo grandiklio?
 4. Kaip pasirinkti?
 5. Gamintojų įvertinimas
 6. Kaip naudotis?
 7. Patarimai
 8. Kaip šlifuoti namuose?

Esant dabartiniam gyvenimo ritmui praktiškai nėra laiko praleisti jį rūpintis savimi. Šiuolaikinės merginos stengiasi sukurti manikiūrą su minimaliu laiku ir pinigais, nes rankos visada turi būti gerai prižiūrimos. Šiandien sąžiningos lyties atstovai namuose atlieka įvairias plaukų, veido ir medetkų priežiūros procedūras. Manikiūras vaidina svarbų vaidmenį, nes kuo kruopščiau tai daroma, tuo labiau atrodo elegantiški nagai. Norėdami sukurti gražią manikiūrą, iš pradžių turėtumėte įdėti rankas į rankas ir tam reikia įsigyti specialių įrankių. Ypatingas dėmesys nusipelno odos odelių. Verta apsvarstyti, kas tai yra, kaip ją teisingai pasirinkti ir kaip jis turėtų būti naudojamas.

Kas tai?

Stūmikas - tai specialus įrankis, kuris turėtų būti panašus į kiekvieną profesionalų manikiūrininką ir naudoti namuose. Šis įrankis skirtas dirbti su odelėmis. Su juo, galite duoti nagų lovai gražią simetrišką pusapvalę formą. Pagrindinis stūmimo uždavinys yra pašalinti odeles, nes pavadinimas kilo iš angliško žodžio push.

Šiuolaikiniai stūmimo modeliai iš esmės turi dvi puses, kiekvienas iš jų yra skirtas konkrečiam tikslui.

 • Viena pusė yra peties formos. Tai gali būti dviejų rūšių: plokščios arba nuožulnios. Šis įrankis leidžia lengvai perkelti odeles nuo nagų paviršiaus, o ne sužeisti.
 • Kita pusė vadinama kirviu. Jis turi kitą tikslą - odelių ir pjūvių pašalinimą, taip pat purvo pašalinimą iš nagų. Naudojant šį įrankį dažnai gaminamas nagas tolesniam pajėgumui.

Verta pažymėti, kad kai kurios mergaitės nori, kad oranžinė lazdelė dirbtų su odele, tačiau tai yra stūmikas, kuris yra patogesnis ir efektyvesnis.

Svarbiausia yra pasirinkti tinkamą įrankį, nes jo darbo rezultatas visiškai priklauso nuo jo.

Rūšis

Šiuolaikiniai gamintojai siūlo platų stūmikų spektrą, kur kiekvienas pirkėjas galės pasiimti manikiūro įrankį, priklausomai nuo asmeninių tikslų. Jie skiriasi ne tik tikslu, bet ir dydžiu bei medžiagomis, iš kurių jie pagaminti. Verta išsamiau apsvarstyti keletą šiuolaikinių stūmikų veislių.

 • Viena pusė. Šio modelio viename gale yra mentelės. Jis yra specialiai sukurtas, kad nustumtų odelę, o jos pagalba negalite nieko supjaustyti.
 • Dvišaliai. Šis įrankis jau turi daugiau funkcijų, nes, viena vertus, yra pleistras odelių stumti- nimui, o kita vertus - aštrus galas, leidžiantis nuimti nešvarumus nuo nagų plokštelių. Antrasis dvipusio įrankio galas gali būti aprūpintas trimmeriu, leidžiančiu nuimti negyvą odą.

Svarbu: pedikiūro stūmikas turi didesnio dydžio mentelę nei manikiūras, kuris yra susijęs su nagų ypatumais ant kojų.

Būtina atsižvelgti į tai, kad medžiaga, iš kurios pagamintas stūmikas, gali būti skirtingas.

Silikono galas idealiai tinka tiems žmonėms, kurie turi glaudžius kapiliarus, nes ši medžiaga negali pažeisti odos.Jei svarstome aplinką tausojančias medžiagas, reikia atkreipti dėmesį į medinį modelį, be to, jie yra gana pigūs. Ir, žinoma, profesionalūs įrankiai yra pagaminti iš metalo.

Stūmiklio formos gali būti skirtingos - apvalios, pusapvalės, smailios ir net kvadratinės. Kiekvienas pirkėjas pats nusprendžia, kokia forma bus patogiausia pasiekti tikslus, kuriems šis įrankis įsigytas.

Kas skiriasi nuo grandiklio?

Šiandien stūmikas ir grandiklis tapo beveik identiškomis koncepcijomis, nes šiuolaikiniai modeliai paprastai sujungia šias dvi priemones, naudojamas skirtingiems tikslams, ir tai yra jų pagrindinis skirtumas. Taigi, žodis „stūmikas“ buvo kilęs iš anglų kalbos spaudos, o žodis „grandiklis“ buvo suformuotas iš Vokietijos schabeno, kuris verčia „įsiūti“. Iš to išplaukia, kad stūmikas yra suprojektuotas stumti odelę ir grandiklį, kad būtų išnaikintas visas perteklius. Šios dvi priemonės yra būtinos kuriant gražią manikiūrą, todėl daugelis kompanijų kuria modelius, kurių vienoje pusėje yra stūmikas, o kita - grandiklis. Ir kaip tokia neįprasta priemonė skambinti, kiekvienas pats nusprendžia.

Odelės yra labai svarbios medetkų, nes tai neleidžia patekti į bakterijas. Tačiau, deja, ploviklių naudojimas jį neigiamai veikia, todėl oda tampa sausa, o galiausiai atsiranda netgi mažų žaizdų, kurios gali tapti uždegimo ir virimo žarna. Todėl odelių gydymas užtikrina rankų higieną. Natūralu, kad odelių pjaustymui turėtų būti naudojami replės arba žirklės, bet pirmiausia turėtumėte jį nuvilkti, tokiu atveju stūmikas yra būtinas.

Kol grandiklis naudojamas po darbo su stūmiku, nes jis leidžia išvalyti nagą iš tų odelių dalelių, kurios liko ant plokštelės.

Tai yra skirtumas tarp šių dviejų manikiūro įrankių.

Verta apibendrinti aukščiau pateiktą informaciją, pažymint, kad stūmikas yra mažo dydžio kastuvas su apvaliu kraštu, kad būtų galima perkelti odeles atgal, o grandiklis yra odelių valiklis, pritvirtintas prie nagų plokštės. Skreperį galima naudoti įvairiems tikslams, todėl jis gaminamas įvairiomis formomis. Išvaizda taip pat atrodo kaip pjaustytuvas, bet vienas kraštas yra išlenktas ir aštrintas, todėl galima lengvai ir greitai nuvilkti.

Jei parduotuvė siūlo įsigyti grandiklį vietoj stūmiklio, tai reiškia, kad pardavėjas apskritai nesupranta manikiūro prietaisų.

Daugelis gamintojų šiandien gamina vadinamąjį mišinį, kuris yra ir stūmikas, ir grandiklis. Toks dvišalis instrumentas yra reikalingas, nes jis pritraukia dėmesį patogiai ir praktiškai. Tai buvo toks hibridas, kuris turėjo įtakos tai, kad šios dvi sąvokos pasikeitė.

Kaip pasirinkti?

Labai svarbu pasirinkti įrankius darbui su odelėliu, nes tik geros kokybės stūmikas gali užtikrinti gerą rezultatą ir saugumą. Verta atkreipti dėmesį į keletą rekomendacijų, kai pasirenkate tokią priemonę iš profesionalų.

 • Medžiaga atlieka svarbų vaidmenį. Jie gali būti pagaminti iš medžio, plastiko ir metalo. Geriau teikti pirmenybę metaliniams įrankiams. Tai nerūdijantis medicininis plienas, kuris bus puikus sprendimas tiek profesionaliems meistrams nagų pramonėje, tiek pradedantiesiems. Jei svarstome medinius ir plastikinius stūmikus, verta paminėti, kad jie greitai suskaidomi, todėl reikia nuolat pirkti naują įrankį.
 • Medienos stūmokliai idealiai tinka dirbti su minkšta odele, todėl jiems rekomenduojama pirkti mergaitėms. Tačiau vyrams su kieta odelėle ekspertai rekomenduoja naudoti tik metalines versijas.
 • Jei norite įsigyti dvigubas įrankis dirbti su odelėliu, tuomet jūs turėtumėte tikrai įvertinti kiekvieną pusę. Stūmikas turi būti lygus ir suapvalintas, o grandiklis, priešingai, puikiai ištobulintas, nes tai padeda su nukirpti odelę.
 • Labai svarbi yra stūmimo rankena. Ji turėtų būti patogi jūsų rankoje. Jei rankena nuslysta, neįmanoma dirbti su tokiu įrankiu. Būtina teikti pirmenybę įrenginiui, turinčiam briaunuotą rankenėlę arba neslystančią dangą.
 • Nepamirškite pačios grandiklio ašmenų formos. Taigi, smailus įrankis tinka siauram nagų sluoksniui, tačiau apvali, pusapvalė arba kvadratinė versija yra puikus pasirinkimas plačioms nagų plokštelėms.
 • Verta vertinti patį darbą. Būtina paimti rankena ir laikyti ją ant delno, arba, tiesiog, pasijusti pirštais. Metalas turi būti lygus, be burrs, nes jie neabejotinai sukels žaizdas ant odos.
 • Jei reikia nusipirkti stūmiklį su curette, kuri naudojama nugaišusiai odai pašalinti, kuri paprastai kaupiasi tarp odelių ir nagų, tada reikia atkreipti dėmesį į jo aštrumą. Tačiau jis neturėtų būti labai aštrus, kad būtų išvengta odos pažeidimų.

Gamintojų įvertinimas

Verta apsvarstyti geriausių stūmikų gamintojų žinojimą kokias priemones pasižymi puiki kokybė ir vartotojų poreikis.

 • Starkas. Tai gerai žinoma kompanija, gaminanti įvairius įrankius ir įrangą nagų pramonei. Norėdami sukurti stūmimo ženklą, taikoma aukštos kokybės medicinos plienas. Šie modeliai yra aprūpinti praktišku ir patogiu rankenėliu, turinčiu slopinimo efektą. Kiekvienas modelis pasižymi funkcionalumu. Tarp siūlomų labai populiarių modelių, kurie, kita vertus, turi curette. Jei pasirinksite kokybę, turėtumėte nusipirkti stūmiklį iš bendrovės „Stark“.
 • Yoko. Tai dar vienas gerai žinomas prekės ženklas, siūlantis aukštos kokybės manikiūro ir pedikiūro įrangą. Ši kompanija siūlo blizgius ir matinius stūmiklius. Jie taip pat gali būti skirtingo ilgio ir naudojami įvairiems tikslams. Įrankio ilgis paprastai svyruoja nuo 12 iki 14,8 cm. Taigi vienpusis stūmikas paprastai kainuoja nuo 100 iki 150 rublių, o dvipusis - nuo 250 iki 300 rublių. Yoko produktai paklausūs tiek profesionalams, tiek paprastiems vartotojams.
 • Zinger Ši kompanija daugeliui žinoma dėl įvairių prietaisų sukuriant gražią ir kokybišką manikiūrą ir pedikiūrą. Tai apima ne tik stūmikus, bet ir žirkles, žoliapjoves, grandiklius, nagų failus ir pan. Daugelis modelių yra su dviem antgaliais, o vienas iš jų yra mentelės pavidalu, o antrasis - subtilumu ir ryškumu, siekiant jį naudoti nagų plokštės šonams valyti. Priklausomai nuo asmeninių pageidavimų, galite pasirinkti stūmoklį, turintį įvairaus dydžio ir formos peilį. Pirkėjai netgi gali įsigyti įrankių, kurie, be stūmiklio, taip pat turi nagų formos viršūnę. Toks prietaisas taps būtinas prieš kiekvieną manikiūrą, o jo kaina vidutiniškai - 370 rublių.
 • Metzger. Ši kompanija daugelyje šalių žinoma kaip aukštos kokybės kosmetikos procedūrų įrangos ir įrankių gamintoja. Palyginti su pirmiau aprašytais prekių ženklais, „Metzger“ gaminiams būdinga geresnė kokybė ir didelės kainos. Tokia priemonė paprastai gali būti matoma profesionalių nagų pramonės rankose. Toks stūmikas kainuoja apie 550 rublių. Tiek apimties, tiek plokšti variantai pateikiami klientams už atlygį.Gamintojas naudoja tik stūmoklio aukštos kokybės nerūdijančio plieno gamybai. Praktiškumas ir ilgaamžiškumas yra „Metzger“ markės stūmikų stiprybės.
 • Esmė. Šis prekės ženklas taip pat yra paklausus, ypač jei jums reikia pirkti stūmiklį. Įmonė siūlo įrankį, kuris garantuoja gana paprastą ir tvarkingą odelių pašalinimą. Stūmiklyje įrengtas specialus keramikos galas, su kuriuo su odelėliu dirbama gana minkšta ir neskausminga. Produktų asortimentas apima netgi guminius stūmoklius. Jie yra specialiai sukurti jautriai ir subtiliai odai. Visi „Essence“ produktai yra profesionalūs ir tai yra geriausia kokybės garantija.
 • O. P. I. Daugelis grožio salonų pirkimo įrankiai manikiūro šios konkrečios bendrovės. Naudojimui namuose tokie prietaisai yra perkami gana retai, nes vieno stūmiklio kaina yra apie 2000 rublių. Puiki kokybė yra pagrindinis prekės ženklo produktų privalumas. Ilgą laiką įrankiai nereikalingi. Platus modelių asortimentas, įvairūs patarimai leidžia pasirinkti pasirinkimą priklausomai nuo asmeninių pageidavimų.
 • Mertz. Daugelis nagų pramonės meistrų dirba su šios prekės ženklo įranga ir įrenginiais. Joms būdinga puiki kokybė, todėl jie garantuoja saugų darbą netgi reguliuojant odeles. Visi antgaliai puikiai ištempti, todėl galite lengvai nupjauti keratino odą, tuo pačiu pašalindami įbrėžimus ant medetkų plokštės. Bendrovė savo gerbėjams siūlo dvipusius stūmikus, kurie vienoje pusėje turi aštrią rodyklę, kad pašalintų odelių odelę šonuose ir, kita vertus, su apvaliu menteliu, kad veiktų medetkų pagrindu. Prekės ženklo produktų vartotojai dažniausiai teigiamai vertina. Dažnai stūmiklis naudojamas šelako ar gelio poliravimui pašalinti po specialaus įrankio, skirto pašalinti tokią dangą. „Mertz“ kompanija dažnai užima pirmąją vietą manikiūro ir pedikiūro įrangai.

Kaip naudotis?

Taigi, pirmiau minėtas dalykas jau buvo apsvarstytas, kuriam reikalingas stūmikas, ir dabar verta išsamiau išanalizuoti, kaip jį teisingai naudoti norint pasiekti norimą rezultatą. Būtina laikytis konkrečios veiksmų sekos.

 • Iš pradžių būtina paruošti medetkų darbus su stūmikliais - nuimti pagrindo, gelio poliravimo ir kitas dangas, jei jos yra ant nagų plokštės, kitaip bus neįmanoma valdyti įrankio reikiamu kampu.
 • Po to pati priemonė yra būtina dezinfekuoti, o rankoms gydyti antiseptiku. Šiems tikslams gali būti naudojamas peroksidas, medicininis alkoholis, degtinė arba chlorheksidinas.
 • Jai turėtų būti suteikta tinkama nagų forma - koreguokite laisvą nago kraštą, paliekant reikiamą ilgį, formą koreguokite taip, kad jis būtų vienodas visuose naguose. Siekiant užkirsti kelią nagų pleiskanojimui, verta dirbti stiklo vinis.
 • Griežtai uždrausta odeles stumti sausoje būsenoje. Būtina paruošti šiltą žolelių vonią arba muilo tirpalą, pasinerti į pirštų galus. Ši procedūra neleis odelėliui lūžti toliau.
 • Jei nagų plokštelėje yra didelis odelių augimas, tuomet turėtumėte naudoti specialų šalinimo įrankį, kuris taikomas probleminėms sritims ir paliekamas 10 minučių švelninti.
 • Be to, jums reikia nuplauti rankas po vandeniu ir sušvelninti odeles su aliejumi, todėl būtina atlikti masažo judesius, lyg patrinti jį į periungualinį volelį. Tuo pačiu metu, galite šiek tiek stumti odelių į tinkamą kryptį, kad būtų lengviau ir greičiau atlikti tolesnes manipuliacijas.
 • Visas aliejaus perteklius turėtų būti pašalintas su vatos tamponu.
 • Dabar atėjo laikas naudoti stūmiklį - prie nago plokštelės reikia pritvirtinti plačią plyšio dalį, būtent: į odeles, kurios turėtų būti perkeltos į šalį, ir jūs turite atlaikyti 40 arba 45 laipsnių kampą. Būtina atlikti minkštus veiksmus, kad odelė būtų arčiau prie nago pagrindo, plokštelė turėtų likti laisva.
 • Griežtai draudžiama dirbti su stūmiku, kai jis yra 90 laipsnių kampu, nes aštrus kraštas gali sukelti stratifikaciją ir žaizdų atsiradimą.
 • Toliau stumkite stūmiklį nuo vidurinio iki periungualinio volo šonų.
 • Ši procedūra turi būti atliekama ant kiekvienos kojos. Jei po procedūros, odelė lieka ant nago, tada turėtumėte naudoti grandiklį, kuris paprastai yra priešingoje įrankio pusėje. Judėjimas turėtų būti šviesus.
 • Po valymo jums reikia nuplauti rankas, apdoroti odą ir dezinfekuoti prietaisą.
 • Norėdami minkštinti odeles, jis turi būti naudojamas bet kuriai alyvai, atliekant lengvą masažą.

Svarbu: jei procedūra atliekama teisingai, neabejotinai nesukels skausmingų pojūčių, ypač kraujavimas.

Patarimai

Taigi, kad odelės pašalinimas su stūmiku, vyksta lengvai ir efektyviai, Verta laikytis šių ekspertų patarimų:

 • Geriau uždėti marigoldus ant kieto paviršiaus, kai pašalinate perteklių;
 • Odelių pjaustymas turėtų būti atliekamas atsargiai, lėtai, kad ranka neslystų, nes tada galite pažeisti odą;
 • tam, kad nebūtų išnaikintas perteklius, būtina jį reguliariai atstumti;
 • odelė taip pat verta reguliariai drėkinti, tada atbaidymo procesas bus daug lengviau;
 • jei odelė yra labai sausa, tai būtina sudrėkinti alyvuogių aliejumi, atliekant masažo judesius;
 • Puikus kepenų valiklis yra vazelinas, nes jis puikiai minkština;
 • jei būtina išardyti negyvą ar grūdintą odelę, naudokite tik aukštos kokybės įrankius;
 • nuvalykite perteklių, kiek įmanoma arčiau nago pagrindo, tačiau oda turi likti be žaizdų.

Kaip šlifuoti namuose?

Daugelis merginų domisi, kaip stumti stūmiklį namuose, kad perteklių pašalinantis procesas vyktų greitai ir lengvai. Jei tinkamai sukite stūmiklį, jums nereikės įsigyti naujo. Profesionalai teigia, kad kokybės įrankis turi būti bent kartą per metus aštrinamas. Jei stūmikas yra prastos kokybės arba jį dažnai naudojate, dažniau jį reikia patobulinti.

Stūmiklio aštrinimui idealus yra specialus įrenginys. Pirmiausia turėtumėte naudoti abrazyvinį ratą, nes jis yra atsakingas už šlifavimą. Tik po to galite poliruoti stūmiklį. Būtina kiekvieną kartą šlifuoti jo kraštus, nes tai daro įtaką darbui.

Norint, kad stūmikas būtų išlygintas po aštrinimo, idealus sprendimas būtų naudoti lanksčią graviravimo priemonę.

Baigę dirbti su mašina, reikia nuvalyti įrankio antgalį, kad dirbdami su juo būtų išvengta galimų gabalų, nes jis bus labai aštrus. Šiam idealiam deimantiniam strypui. Po to antgalis vis dar yra prokurtas, naudojant specialias priemones.

Daugelis mergaičių naudoja gana originalų stūmimo aštrinimo būdą. Pagrindinis įrankis yra šlifavimo popierius. Jie klijuoja juos ant nagų disko, naudodami dvipusę juostą, ir gauna puikų įrenginį, kuris suteikia stūmikui pradinį aštrumą. Šis metodas gali būti naudojamas ne tik stūmikams, bet ir kitiems manikiūro įrankiams.

Norėdami sužinoti, kaip tinkamai naudoti odelių stūmiklį, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys