Manikiūro prietaisai ir įrankiai

Nagų pagrindo manikiūro įtaisas: pasirinkimas ir patarimai naudoti

Nagų pagrindo manikiūro įtaisas: pasirinkimas ir patarimai naudoti

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kaip pasirinkti?
  2. Modelių apžvalga ir klientų atsiliepimai
  3. Naudojimo patarimai

Geras manikiūro ir pedikiūro prietaisas (frezer) yra pagrindinis kokybiško darbo veiksnys. Akivaizdu, kad ankstesnės nagų pramonės technologijos yra pasenusios ir šiuo metu pažanga padėjo didelį žingsnį į priekį.

Kaip pasirinkti?

Prieš pirkdami Nail Master manikiūro mašiną, turite nuspręsti dėl jo veikimo sąlygų. Jei pasirenkate prietaisą, kad galėtumėte jį naudoti namuose, pasirinkite mažos talpos mašiną. Paprastai modeliai, kurių sukimosi greitis yra iki 5000 aps./min., Tinka naudoti namuose.

Jei ketinate tapti profesionaliu manikiūrininku, pradėkite karjerą geriausias pasirinkimas - mašina, kurios greitis iki 25 000 r / min. Salonui ar grožio studijai reikės rimtesnės mašinos. Pažymėtina, kad profesionalaus salono vieneto greitis viršija 30 000 aps./min.

Norėdami tiksliau nustatyti, kuris nagų manikiūro manikiūro aparatas Jums tinka, turite išsamiai ištirti įrangą ir funkcijų rinkinį, kurį atlieka tam tikra mašina.

Paprastai, perkant manikiūro aparatą, vedlys atkreipia dėmesį į šiuos aspektus: rankenos manipuliatorių, joms skirtų purkštukų ir spaustuvų skaičių, mašinos masę, papildomus komponentus, įkrovimo metodą.

Rankena

Pageidautina pasirinkti modelį su ergonomine rankena, kurios forma patogiai tinka jūsų rankai. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į rankenos svorį. Patogiausias darbas yra rašikliai, kurių svoris neviršija 200 gramų. Priešingu atveju, ranka greitai padanga.

Svarbų vaidmenį atlieka laidas, jungiantis rankeną su mašina. Per trumpas arba per ilgas laidas gali trukdyti darbui. Geriausias variantas yra spyruoklinė viela, kuri, jei reikia, ištempta iki norimo ilgio.

Rankenėlės vibracijos nebuvimas bus papildomas pranašumas renkantis prietaisą, nes vibracijos trukdžiai veikia judėjimo tikslumą veikimo metu.

Purkštukai

Norint atlikti manikiūrą, jums gali prireikti priedų ne tik nagų plokštės apdorojimui, bet ir darbui su odele. Tuo pačiu metu reikia atkreipti dėmesį į tai, kokie purkštukai bus naudojami. Profesionalus manikiūro įrenginys turi tokius purkštukus: diskai nagų plokštės formavimui, šlifavimo diskai, odelių mentelės, nagų volelio apdorojimo antgalis, poliravimas, džiovinimas, nagų valymo šepetys.

Prisegamieji spaustuvai

Spaustuvai gali būti automatiniai, pusiau automatiniai ir rankiniai. Jie skiriasi nuo tūtos keitimo būdo. Rankiniu būdu užfiksavus purkštuką, laikoma, kad jis yra pats laiko reikalaujantis.

Mišios

Automobilio masė turi reikšmę kelyje dirbantiems meistrams. Darbui šiuo režimu, tinkamesni modeliai, sveriantys ne daugiau kaip 2 kg.

Dulkių siurblys

Dulkių siurblys skirtas dulkėms ir dalelėms, susidariusioms proceso metu.

Tai gerokai pagerina darbo sąlygas ir, nepaisant to, kad tai brangi, dauguma amatininkų pasirenka modelius su dulkių siurbliais.

Įkrovimo metodas

Manikiūro įtaisą galima maitinti iš elektros tinklo, iš akumuliatoriaus ir iš baterijų. Jei darbas atliekamas pastoviu stacionariu režimu, tuomet racionaliausias pasirinkimas bus apmokestinamas iš tinklo. Dirbant kelyje, gali prireikti papildomų energijos šaltinių.

Modelių apžvalga ir klientų atsiliepimai

Nagų meistras ZS-603

Profesionalus prietaisas, kurio sukimosi greitis yra 35 000 aps./min. Įrenginyje yra patogus rankenos manipuliatorius ir reguliatorius su atbuline eiga. Pridedamas pedalas, 6 vienetų pjaustytuvas ir rankena. Pasak klientų, šis modelis pritraukė juos su maža kaina ir gražia ergonomišku dizainu. Darbo metu matomas pjūvio patogumas - stovėkite po rankena. Veikiant prietaisas veikia gana greitai, nešildo. Apskritai klientai teigiamai įvertino šį modelį.

Nagų meistras ZS-601

Šio įrenginio greitis pasiekia 35 000 aps./min. Režimų keitimas atliekamas valymo būdu, o mašina valdoma rankiniu būdu ir naudojant pedalą. Įrenginys yra apsaugotas nuo perkrovos įmontuotu saugos mechanizmu. Pasak klientų, šis modelis yra labai patogus. Pedalų buvimas ir kojelių stovas. Be to, pirkėjai buvo patenkinti beveik tyliu darbu ir vibracijos nebuvimu.

Be to, prietaisas susiduria su šiurkščia oda.

Nagų meistras ZS-702

Šis įrenginys yra vienas iš galingiausių savo linijoje. 35 000 aps./min. Šiame įrenginyje yra LCD ekranas, rodantis pjovimo mašinų sukimosi greitį. Prietaiso konstrukcija užtikrina sukimąsi į priekį ir atgal, taip pat rankenoje esantį mikromotorių ir aušinimo sistemą. Pasak klientų, šis modelis yra puikios kokybės, beveik tylus, visos manikiūro ir pedikiūro operacijos yra jos galios. Tiesiogiai dirbant buvo įvertintas dviejų tipų valdymo ir greičio reguliavimo patogumas.

Naudojimo patarimai

Dirbant su malūnu, reikia atlikti sklandžius progresyvius trumpus judesius išilgai nagų plokštelės ne ilgiau kaip 3 sekundes. Rankenos paspaudimo laipsnis turi būti panašus į baliono švirkštimo priemonės spaudimo laipsnį. Naudojant purkštukus būtina laikytis taisyklės: nuo didžiausio iki mažiausio, tai yra, pirmiausia nagų apdorojimo procedūroje dalyvauja šiurkštūs purkštukai, po to smulkiagrūdžiai.

Po kiekvieno prietaiso naudojimo būtina atlikti dezinfekavimo ir higienos priemones.

„Nail Master“ manikiūro aparato vaizdo peržiūra pateikiama žemiau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys