Manikiūro prietaisai ir įrankiai

Nagų žirklės: kaip pasirinkti, naudoti ir šlifuoti?

Nagų žirklės: kaip pasirinkti, naudoti ir šlifuoti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kas tai?
  2. Rūšis
  3. Kaip pasirinkti?
  4. Populiariausi gamintojai
  5. Kaip naudotis?
  6. Priežiūra ir saugojimas
  7. Kaip aštrinti ir pataisyti?
  8. Apžvalgos

Jūs galite pasiekti tvarkingus ir gražius nagus tik tada, kai reguliariai atliekate manikiūrą. Kai kurios moterys kreipiasi į profesionalus, dirbančius namuose ar salonuose, o kitos - tai patys.

Bet kokiu atveju svarbu turėti aukštos kokybės įrangos rinkinį, kuris būtinai apima pincetus, skirtus odelių ir nagų plokštės apdorojimui.

Kas tai?

Nagų kirpimo staklės yra specialus manikiūro įtaisas. Jie dažniausiai naudojami grūdintos odos valymui aplink nagų plokštelę, kad būtų galima įdėti odelių ir pterygiumo.

Mažų vaikų atveju žnyplės naudojamos kaip alternatyva įprastoms nagų žirklėms, nes su jais yra daug patogiau dirbti. Jie taip pat dalyvauja situacijoje, kai reikia koreguoti laisvą nagų plokštės kraštą.

Rūšis

Yra daug įvairių nagų kirpimo mašinų, todėl galite pasirinkti geriausią variantą bet kokiai nagų plokštės, taip pat ir odelės būsenai.

Be nedidelio dydžio ir galios modelių, tinkamų nagams apdoroti rankose, yra labiau atsparūs pedikiūro užtaisai.

Dėl odelių

Profesinės odelių pašalinimo žnyplės yra gana mažos ir turi trumpesnius pjovimo paviršius nei kitos veislės.

Manikiūras

Nagų žirklės yra alternatyva nagų žirklėms, todėl jos yra tinkamos, jei reikia, trumpinant nagus ir pjaustant pjūvius. Jie yra galingesni nei odelių pincetai.

Dėl kirpimo

Nagų nagai, tai yra pedikiūras, turi atspariausią dizainą.

Peilių ilgis šiuo atveju svyruoja nuo pusės iki dviejų centimetrų, o prietaisas gali susidoroti net ir su užaugintais nagais.

Kūdikis

Kūdikių pincetai naudojami nagų pjaustymui kūdikiams. Iš esmės jie atrodo tokie patys kaip ir suaugusiems, ir skiriasi nuo jų dydžio.

Kaip pasirinkti?

Namų namams geriau pasirinkti atskirus manikiūro ir pedikiūro pincetus, pastarieji turėtų būti galingesni ir turėti ilgus peilius. Kelionė vyksta patogiau, kai atsargų laikykite ant miniatiūrinio įrenginio su saugiais peiliais.

Bet kuri žnyplė turėtų turėti lygias rankenas su jungtimi tarp jų, ty be tarpo. Priešingu atveju - jų naudojimas gali būti gana pavojingas. Ideali medžiaga manikiūrui gaminti yra vadinama nerūdijančiu plienu.

Geras sprendimas taip pat bus įsigyti medicininio plieno prietaisą.

Kokybiškame įrenginyje ašmenys jau yra gana aštrūs, jie gali būti naudojami iškart po įsigijimo. Paprastai atrodo, kad replės naudojamos beveik iki šešių mėnesių, o tada jūs turite kreiptis į profesionalą, kad vėl juos paaštrintumėte.

Perkant kokybišką žnyplę, galima patikrinti bandant supjaustyti sandariai ištemptą maišelį tiksliai viduryje. Idealiu atveju supjaustymas būtų tvarkingas, ne trauminis kitai pakuotei. Be to, būtina uždaryti peilius ir patikrinti, ar tarp jų yra tarpas. Pusės taip pat neturėtų eiti per vieną kitą, ir, žinoma, neužkliūti.

Svarbu, kad žnyplės būtų patogios naudoti. Jei jie yra pernelyg griežti, kad galėtų atidaryti, arba, atvirkščiai, pakabinti, tai laikoma neteisinga. Beje, optimalus ašmenų ilgis, suprojektuotas odelių reguliavimui, yra šešių iki vienuolikos milimetrų ir ašių pjaustymo tarp aštuonių iki šešiolikos milimetrų atotrūkis.

Pradedantiesiems geriau pradėti penkių milimetrų ašmenų ilgį. Platus plokštelių savininkai sumontuoja įrankį su šešiais milimetrais peiliais ar daugiau, siaurais ir mažais - šiek tiek mažesniu.

Be to, svarbu, kad žnyplės atrodytų nepažeistos, be įbrėžimų, išsikišusių dalių ar kitų neaiškių elementų.

Populiariausi gamintojai

Skirtingų gamintojų pagamintus manikiūro pincetus pasižymi pasirinktos medžiagos kokybė ir kai kurios gamybos ypatybės.

Zinger

Šis prekės ženklas gamina daugybę pincetų. Yra įrenginių, kurie yra pasukti ranka, turėti užraktą, padengtą specialia sidabro arba aukso danga. Visi produktai yra aukštos kokybės ir gali tęstis ilgai net ir be ašmenų aštrinimo.

„Zinger“ žnyplės tvarko tiek įprastą odelių, tiek ir urvų.

Staleksas

„Staleks“ gamina profesionalius pjovimo žnyplės, naudojamos chirurginio plieno salonuose, kuriems reikia rankinio šlifavimo. Tarp jų jie skiriasi įvairiais parametrais, pavyzdžiui, pjovimo dalies ilgiu arba paties prietaiso dydžiu. Šio gamintojo populiariausio modelio ašmenų ilgis yra maždaug šešiolika milimetrų, o pincetai - net 134 milimetrai. Modelis puikiai ir be žaizdų pašalina pernelyg dideles odeles ir burbulas. Yra modelių su Staleks ir ilgesniais peiliais, kurių ilgis yra septyniolika milimetrų.

Tokie griebtuvai yra labai galingi ir sugeba susidoroti su bet kokio storio nagų plokšte. Be to, esant pincetams su trumpais aštuonių milimetrų ašmenimis. Svarbu paminėti, kad Staleksas sukūrė kirpimo mašinas augančių nagų korekcijai. Tokio prietaiso peiliai yra siauri ir ilgi, maždaug šešiolika milimetrų ilgio. Pincetai yra pagaminti iš patvaraus plieno, kuris, jei reikia, gali būti dar kartą aštrinamas.

Avon

„Avon“ turi keletą nagų kirpimo mašinų. Pagamintas iš chromuoto plieno, apsaugotas nuo korozijos ir silikono.

Kramtukai naudojami odelių dizainui, taip pat pačiam nagui koreguoti.

Yoko

Šio prekės ženklo pincetai yra pagaminti iš kobalto plieno. Jie atrodo labai gražūs ir stilingi. Be to, yra keletas gniuždymo mechanizmo variantų ir galimybė pasirinkti ašmenų ilgį nuo keturių iki penkiolikos milimetrų. „Yoko“ gaminiai yra patobulinti ranka.

Kaip naudotis?

Prieš pradedant procedūrą, būtina dezinfekuoti įrangą ir švelniai garinti pirštus. Pincetai išsiskiria ir patenka į kutikulą (ir po vienu peiliu), po kurio jie suspausti. Taip pat apdorojami ir nagų plokštės šonuose esančios rupios odos dalys. Tinkamai laikykite karpiklius ramiai ir švelniai, kad jie neužsuktų odos, bet atsargiai jį ištraukite. Nykštis turi būti ant jungiamojo mechanizmo, o likusi dalis turi būti pritvirtinta spyruokle. Tokiu atveju ašmenis visada rekomenduojama nukreipti žemyn.

Dirbdami, neturėtumėte būti uolus ir spausti prietaisą pernelyg sunkiai prieš apdorotą odeles. Judėjimas turėtų eiti į lanką. Jei procedūra atliekama teisingai, po odelės išliks plona juostelė.

Gydymas baigiasi rankų tepimu drėkinamu kremu.

Priežiūra ir saugojimas

Geriau kiekvieną instrumentą laikyti atskiru atveju ar byla, kuri bus glaudžiai uždaryta ir taip ją užfiksuos realioje padėtyje.Be to, rekomenduojama, kad peiliai būtų padengiami kažkuo, kad netyčia nebūtų nupjauti pirštai. Pavyzdžiui, tai gali būti senų laidų apvalkalų liekanos, iš kurių pagaminti tinkamo dydžio vamzdžiai.

Tuo atveju, kai peiliai yra neryškūs, jūs neturėtumėte pabandyti juos atkurti patys - geriau jį suteikti remonto dirbtuvėms. Naudodami reples, neturėtumėte pamiršti apie dezinfekciją. Prieš pradedant manikiūrą, jie turi būti gydomi ultravioletiniu sterilizatoriumi ir po procedūros - su paprastu alkoholiu.

Kaip aštrinti ir pataisyti?

Namų ruožtu nerekomenduojama apsisukti pincetu - vietoj to visada turėtumėte susisiekti su profesionalu. Pats procesas paprastai susideda iš kelių etapų. Pirma, tampa aišku, ar egzistuoja atotrūkis, ty nereikalingas atotrūkis tarp paviršių, jis pašalinamas. Spyruoklės reguliuojamos taip, kad joms būtų užtikrintas ramus, minkštas judesys, o esamas rūdis išvalomas. Galiausiai, kiekviena plokštuma šlifuoja iš vidaus, kad taptų ryški ir plona.

Tačiau vis dar yra pjovimo žnyplės pjaustymo instrukcija namuose. Jam įgyvendinti reikės baro, skirto peilių aštrinimui. Pincetai kuo plačiau ir labai sklandžiai barstomi ant baro. Jei ūkyje yra šlifavimo staklės, įrenginys pritvirtinamas prie jo ir tiesioginis peilių apdorojimas vyksta su deimantiniu apvalkalu. Be to, švino pincetai, galite pabandyti ir su įprastu šlifavimo popieriumi.

Pasibaigus bet kokiai procedūrai, plienas nuvalomas nepūkuotu skudurėliu.

Tuo atveju, kai replės pradeda judėti sandariai, galite pataisyti situaciją patys. Tokiu atveju naudokite specialią šlifavimo pasta, mašinų alyvą ar žibalą. Nedidelis žaliosios medžiagos gabalas sumalamas į dulkes ir po to sumaišomas su keliais lašais skysto komponento, kad gautų srutos.

Kompozicija padengiama visiškai atidarytų pincetų prijungimo tašku, po to jų rankenos pasukamos ir sulankstomos. Tada (prireikus) grilis įtrinamas į taškus, kuriuose kniedės yra išdėstytos abiejose pusėse. Baigę procedūrą, vyris kruopščiai nuplaunamas žibalu, o po to sutepamas pora naftos lašelių.

Šlifavimo pasta

Apžvalgos

„Zinger“ pincetai, kurie nepraranda savo pradinės būklės net septynerius metus nuo naudojimo pradžios, yra labai populiarūs klientams. Vartotojai atkreipia dėmesį, kad įrenginys ne tik susidoroja su kruopščiu odos pašalinimu, bet ir yra labai patogus ir ne visai nuobodu. Yoko peiliai, kurie dažnai pasirenkami naudoti nagų salonuose, taip pat laikomi patogiais. Jie netenka savo kokybės net ir dažnai.

Taigi, susipažinote su populiariausiais manikiūro pincetų modeliais, taip pat sužinojote, kaip juos pataisyti namuose.

Peržiūrėkite patarimus, kaip pasirinkti ir naudoti pincetus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys